Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Królowa łez

Powodzenie u mężczyzn to jednak nie jest kwestia urody

Polecane posty

Gość gość
no ale czy o taką popularność tylko chodzi? zeby być łatwą? nie sądze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony człowiek
Nie ma Boga milosci dobra przyjaźni sprawiedliwosci. Pieniądze chamstwo cynizm głupota i dupa rządzą światem. Jak to mawia moj znajomy jak sie nie zeszmacisz to sie nie wzbogacisz. Faceci chcą tylko łątwej du/py a te kur/wy co te du/py nadstawiają to chcą kasy. Nie ma miłosci. Zawiedziony czlowiek z wartosciami w pustym świecie gdzie du/pa i pieniądz rządzi a potem zdrady i rozwody i płacz i połamane życie dzieci które powtórzą błedzy rodzicow i dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam sranie w banie, kolejny specjalista od 7 boleści mówi o czymś o czym bladego pojęcia nie ma; nie jest kobietą, nie siedzi w naszych głowach. Często z rudzi, piegowaci, pryszcaci, stulejarze, bezrobotni, fajtłapy, alkoholicy, impotenci itp są w zwiazkach. Wystarczy spojrzeć na kolesia z filmu - frajer jak się patrzy, stoi jak na warcie honorowej podczas pogrzebu Bieruta a będzie pouczał innych, żenua, weźcie nawet na to nie patrzcie bo szkoda czasu i prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik_77 podzielę się tutaj swoją historią, ja nie piję a podrywali mnie ci co lubia pić, kolega mi powiedzial ze jego zdaniem mezczyzni sie mnie boja wiec dla kurażu coś wypiją i dopiero wtedy zbiera im się na amory swoje odczekalam chociaz latwo nie bylo bo rodzina nie dawala mi zyc a teraz jestem juz ponad 5 lat w zwiazku i to z facetem kory nawet na alkohol nie spojrzy i nic nie musial golnac zeby do mnie zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda potwora znajdzie swojego amatora -------------> cierpliwosci dziewoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
11.27 energiczni faceci których spotykałam okazywali się zajęci, albo chodziło im o przygodny seks. To mnie akurat nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik_77 nie zniechęcaj się, na marginesie brawo, że się szanujesz, jestem z Ciebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś chciałabym się odnieść do wpisów "whiskyzjarmuzu". Przypominasz mi chłopaka, który zgrywał takiego wszystkowiedzącego inteligenta, łapał ludzi za słówka, rzucał teksty tupu: ach nie zrozumiałaś/łeś o co mi chodzi, nie to miałem na myśli, wytłumaczyłbym Ci ale mi sie nie chce bo za dużo tu pisać. Wiesz, takie smuty byleby smucić i pławić się jaki to ja jestem guru. Piszesz "Nie pisałam o udawaniu, a o właściwym podejściu". No to ja Ci napiszę że podobnie jak osoby z powyższych wpisów, nie musiałam "właściwie podchodzić" do swojego faceta. Po prostu podeszłam i tyle więc już nie udziwniaj, proszę" X Fajowo. Tylko, że ja swoje słowa kierowałam do autorki, nie do Ciebie. Moja opinia to wynik przemyśleń po lekturze jej wpisów. Nie wytknę jej tu błędów, bo nie mam na to ochoty. Dlaczego, to moja osobista sprawa. A ty możesz myśleć, że niezrozumienie tematu, niewiedza, rzucanie słów na wiatr. Mam to absolutnie gdzieś. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa kasik, wszyscy w tym kraju energiczni faceci są zajęci albo chodzi im o seks. Weź nie ściemniaj, po prostu korona by ci z głowy spadła, jakbyś sama musiała wykazać trochę inicjatywy. Ty jesteś taka energiczna tylko pewnie na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasik zgadzam się z poprzedniczką, nie zaniżaj poprzeczki tylko dlatego, że chwilowo coś idzie nie tak. Jeśli potrzebujesz energicznego faceta to takich szukaj. To przykre gdy radzi się nam nie wybrzydzać (pomijam skrajne przypadki księżcznikowatości), być uległą, zmieniać się dla faceta. Tego kwiatu jest pół światu i kiedyś trafisz na porządnego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fajowo. Tylko, że ja swoje słowa kierowałam do autorki, nie do Ciebie." - no nie sądzę bo ciągle cytujesz moje zdania a autorka raczej już się tutaj nie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik_77 ---------Go Girl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajesz mi za przykład siebie i mówisz, że moje lakoniczne rady, czy uwagi, są gówno warte, bo Ty rozegrałaś to inaczej. A ja Ci mówię, że moje rady kierowane były do autorki i jej tylko się tyczyły. Skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whiskyzjarmuzu skoro nie masz ochoty to po co się w ogóle wtrącasz? To jakaś nowa odmiana trollingu? Właściwe podejście do mężczyzn - jasne. Nawet zwierzęta w okresie godowym koloryzują. Poczytaj chociażby o cudowronkach. Od zarania dziejów obie płcie stosują pewne chwyty. Gierki to pojęcie dość ogólne. Bo majtki wyszczuplające, trzepotanie rzęsami, odpowiedni push-up, oblizywanie ust, mrużenie oczu czy też strzepywanie niewidzialnych pyłków z marynarki faceta to jedno a podejście do informatyka i żywe "interesowanie się" nowinkami wśród języków skryptowych to drugie. Autorka ma ten problem, że jest niecierpliwa i patrzy na siebie przez pryzmat środowiska w którym pracuje, porównuje się z mniej atrakcyjnymi koleżankami. Więc wiele osób powyżej stara jej się to wyperswadować bo nie tędy droga. Nie wiem czy Ty tu leczysz jakieś swoje frustracje - proszę Cię uprzejmie, nie odpisuj już na mój komentarz. Tak jak wcześniej napisał zaczynasz być nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wcześniej napisał zaczynasz być nudna x nie masz racji, dziunia jest po prostu nudna, ale to nie jej wina, ze taka jest a co do tematu - nie kazdy jest w stanie ogarnac prawa fizyki, podobnie nie kazdy ogarnia elementarna psychologie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'i mówisz, że moje lakoniczne rady' wtrace sie w jakze pasjonujacy dialog ale przeciez ty nie dałaś autorce żadnych sensownych rad tylko ciągle owijasz w bawelne? teraz do kasika, nie ty jedna masz tak ze przyciagasz przeciwienstwa, kto wie moze ktorys by sie przy tobie rozkrecil ;););););) moze nie skreslaj ich od razu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że powodzenie u mężczyzn to nie zawsze jest kwestia tylko urody. Co nie znaczy, że możecie sobie Drogie Panie odpuścić higienę osobistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 to nie jest odpowiedź na pragnienia wszystkich kobiet, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_77
Nie wszyscy w kraju tylko w moim otoczeniu. Właśnie Ci do których sama zagadywałam byli zainteresowani seksem albo w ogóle nie zainteresowani :P. Oczywiście, że nie zamierzam obniżać poprzeczki. Po co mam brać uległego skoro tacy nie są dla mnie interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cudowronkach wiem już wszystko. ;-) x Dobrze. Niech będzie. Pierwszy z brzegu przykład o którym i ty mówisz. Mówisz, że autorka porównuje się do brzydszych koleżanek. I faktycznie, mówi o nich "brzydsze". Oczywiście subiektywnie, bo inaczej się nie da. Sam jej stosunek do "rywalek" jest już niewłaściwy. Trochę lekceważący. I to już jest błąd. Jej przewaga jest zauważalna, a to niekoniecznie podoba się mężczyznom. Jest mało subtelne. Można mnożyć przykłady. Chciałam tylko zwrócić na to jej uwagę, a nie podsuwać gotowe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik_77 no bo niestety niektóre zakute pały myślą, że jak jesteś obrotna babeczka, z humorem i miła dla oka, robisz pierwsza krok - to za przeproszeniem pewnie Cię mysz swędzi i liczysz na szybki numerek, dobrze, że znasz swoją wartość i szybko oszacujesz, że najlepiej szybko wymiksować się z rozmowy z takim kolesiem ale trzymam kciuki, Kochana, działaj dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do użytkowniczki kasik_77, przywracasz mi wiarę w kobiety. Dopiero co na innym topiku dziewczyna miała dylemat bo zajęty kolega z pracy zaczął jej robić różne propozycje. Ale nie uległa, brawo dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zawsze szczery dziś Skończyłam. x hahahahahahahahahhah dziwny jest ten swiat " no ale widać, że jednak nie skończyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy jest w stanie ogarnac prawa fizyki xxx Po czasowniku zaprzeczonym używa się dopełniacza, nie biernika, zatem: "nie każdy jest w stanie ogarnąć praw fizyki" Cóż, nie każdy jest w stanie ogranąć gramatyki języka polskiego (nie: gramatykę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:45 Czepiasz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do użytkowniczki whiskyzjarmuzu 12:43 - no to przecież już kilka osób na poprzednich stronach to napisało, może nie dokładnie tymi samymi słowami ale ten sam sens, autorka o ile jeszcze tu zagląda i o ile nas nie okłamała robiąc prowokację chyba zdaje sobie sprawę jak będzie postrzegana jeśli będzie się wywyższać umniejszając innym i jak to odbiorą mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni lubią tajemnicze i niedostępne kobiety, wystarczy spojrzeć kilka a razy na mężczyznę,nawiązując przez dłuższą chwilę kontakt wzrokowy , później zniknąć znowu się pojawić, jeśli jesteś w jego typie w 90%, jest Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×