Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Witam!!! Pogoda boska :D Myshko :) Jaga budzi sie punktualnie o 7 rano czasem polezy jeszcze z nami do 8 ;) Jest taka piosenka spiewana przez Zygzaki:\" strupki i siniaczki to dziecinstwa sa znaczki :) \" Jaga tez ma cale poorane kolana ,siniaki itd ale buzia nusmiechnieta od ucha do ucha :D Lece na kawkę pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlo mi zaczetego posta! Zaczynam wiec od pieca! Witajcie! Pisalam wlasnie, ze czytajac o Waszych poobijanych pociechach dochodze do wniosku, ze z Frania jednak dosc spokojne dziecko. Jak dotad nie mialam jeszcze okazji nakleic mu plasterka. Moze dlatego, ze albo laduje na glowie... :( albo rozcina sobie wargi zebami od srodka... To ostatnie zdarzylo sie w plenerze i wygladalo naprawde okropnie, bo buzia spuchla mu w tepie ekspresowym, a krew sikala naprawde solidnie, ale skonczylo sie na strachu. Nikki - dzieki za troske. Wyglada na to, ze Franio wydobrzal. Moja Mama obejrzala go dokladnie i stwierdzila, ze na razie nie ma sensu robic morfologii, bo wyglada na to, ze chorobsko odpuscilo. Tym niemniej teraz, przy pierwszym powazniejszym przeziebieniu zaczne od tego. Wiem juz gdzie i jak i nie bede nawet prosic o skierowanie :p Od przyjazdu Mamy nie posunelam sie naprzod w lekturze ksiazki o spaniu, ale jak tylko to zrobie, podziele sie z Wami zlotymi myslami - jesli beda tego warte:) Mnie takze bardzo zalezy na uregulowaniu snu Frania, zwlaszcza, ze zblizamy sie do przeprowadzki i boje sie bardzo, ze jesli Franio nie nabierze nawyku zasypiania w swoim pokoju i w swoim lozku od pierwszych dni, nie pozbedziemy sie go z sypialni juz nigdy... Ile egzaminow szykuje Ci sie tym razem? Czy znowu musisz je zdac w ciagu jednego weekendu? Dynia! A juz mialam nadzieje, ze zatrzymacie sie u nas w Turynie w drodze do Toskanii... :(:(:( A moze jednak? :);) Joanko - ja do komputerowcow i komputerow mam stosunek nabozny. Sama jestem pod tym wzgledem ciemna jak tabaka w roku i wstydze sie tego bardzo. :p Informacja o tym, ze istnieje karta TV, ktora wklada sie do kompa zelektryzowala mnie... Co to takiego? Shalla - a moze jednak kask??? Franio dostal taki lekki (chyba gumowy) kask od babci po tym, jak spadl z rowerku ciagnietego przez nia sama z predkoscia 10 km/h. Dostaje szalu, jak usiluje mu go zalozyc (z okazji jazdy ze mna na duzym rowerze). Chetnie odstapimy go Nastce ;):) Myshko - milej pracy :) A jak Jasiek reaguje na ciebie zajeta tlumaczeniami? Pracujesz jak spi, czy probujesz pracowac przy nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Kuba zaś wstaje 9-9.30 a idzie spać 21-22. Teraz drzemkę przesunął sobie na 13-13.30 Chodzimy w te upały nad morze i jest to frajda dla Kuby muszę mu koniecznie kupić zabawki do piasku. Teraz jedziemy do mojej cioci na 2 tyg.niestety bez taty 😭 Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od dentysty brrrr powoli schodzi mi znieczulenie i chyba jednak jestem troche obolala (za jakies 2 miesiace juz bede mogla powiedziec, czy wole rodzic czy chodzic do dentysty ;-) ) ;-) po moich ostatnich wyczynach, to naprawde nie powinnam sie przyznawac do zawodu wyuczonego Kuk >> karta tv to w zasadzie taki sam modul jak karta graficzna, muzyczna, czy sieciowa - tylko posiada tuner tv i wyjscia na antene telewizyjna, glosniki, kamere (moze cos tam wiecej ale nie sledzilam rozwoju tych kart - moja jest z 98 roku) montujesz w kompie i instalujesz sobie dodane do niej oprogramowanie, w komplecie jest tez pewnie z reguly pilot zapuszczasz skanowanie i komp wylapuje ci dostepne kanaly - ja korzystalam ze zwyklej anteny pokojowej, czyli mialam wszystko co udalo mi sie zlapac z powietrza ale wszystko dzialalo oczywiscie na starym poczciwym windows98, potem na XP ale na tej zasadzie, ze nadinstalowalam sobie XP i zwyczajnie oprogramowanie dla tv sie ostalo, ale w zeszlym roku niestety XP mi sie wywalilo po sciagnieciu jakiejs tam poprawki i juz karta nie dala sie zainstalowac :-( no i pare dni temu postanowilam wskrzesic umarla, mamiac sie nadzieja, ze moze zwyczajnie czegos nie dopatrzylam poprzednim razem i ze byc moze jest jakis sposob.... no i to skonczylo sie wywaleniem systemu :-( ze swojej strony - polecam gadzet nie wiem, jak u was, ale my nie posiadamy telewizora w ogole i choc na codzien nie odczuwam jego braku, to jednak sporadycznie pojawia sie w tv cos, na co chcialoby sie rzucic okiem - ot chocby mistrzostwa w pilce noznej ;-) zmykam troszke odreagowac, bo jednak szczeka boli :-( pozdrawiam cieplutko i zycze milego dlugiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin! super, ze masz nasz topik skopiowany! :D No i milego pobytu u cioci, mimo ze bez partnera :) Wracajac do tematu, co lepsze porod niz dentysta np. - to j napisze - lepszy porod niz polog ;) w moim przypdaku. 3 tyg. ciaglego bolu w tak intymnym miejscu... cos okpronego. Naprawde, wolalabym jeszcze raz urodzic niz to przechodzic to znowu! jonko - zeby szybko szczeka ;) wrocila do normy :) ide ogladac 2 polowe meczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKII....powodzenia na egzaminach :).Może jeszcze uda nam się spotkać w tym roku ? :) PATI......mam nadzieję,że my we wrześniu to już napewno się zobaczymy ??? Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikii - mam to samo zdanie o połogu :) Kuk - dziękuję za ofertę kasku, ale może lepiej zatrzymaj go dla Frania - lada dzień zapewne rozpocznie rowerowe szaleństwa i bardzo mu się przyda. Dla Nastki to ja juz nie widzę wyjścia. uwiązać jak te kozę chyba musze... :) Acha, miałam coś napisać właśnie o wypadeczkach. Zauważyłam, ze Nastka bardzo rzadko reaguje płaczem, czy krzykiem na doznane krzywdy. Oczywiście, zdarza jej się rozpłakać, ale w 10-15 sekund jest po sprawie. I to mnie zadziwia. Wczoraj wydłubywałam jej kolejne drzazgi ze stopy - przy użyciu igły. Nawet nie drgnęła. Ani wtedy, gdy polewałam jej rankę spirytusem ( chodziła boso cały dzień i w tę rankę nawłaziło zimi, wolałam nie ryzykować tylko z woda utlenioną ). Obcinam jej paznokcie na \"żywca\" - nie robi to niej żadnego wrażenia. Jak wieczorem ją kąpie, to dopiero zauważam ile mam obtarć, ranek na nogach od uganiania się pod dworzu, skaleczeń itd. Wydawałoby się - jakie spokojne dziecko, jakie wytrzymałe... Taaa, a wystarczy, że głodne.. i drze się jak opętaniec. Poważnie. Np. nie dociera do niej argument: poczekaj, mama już robi kaszkę. Nie - ma być natychmiast! I rozpacz jest taka, jakby ja ktoś katował. Podobne ryki wydobywa z siebie, gdy ktoś nawet nieświadomie zabierze jej sprzed nosa coś, co ona akurat chciała wziąć. Dziś długie minuty zajęło mi, żeby się zorientować o co jest histeria przy stole. A była o to, że wszyscy jedli dużymi łyżkami stołowymi, a Nastusia dostała do nawigacji małą :) Czaem już mi ręce opadają. Nastka dostaje szału rozpaczy, gdy woda z prysznica zaleje jej oczka, a siedzi grzecznie NUCĄC!!!! kiedy jej dłubię iglą w nóżce.... ratunku, chyba mam jakiegoś mutancika.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku.... przegralismy 😢 :( Zanim mecz sie zaczal, myslalam, ze przegramy, ale potem odzyskalam nadzieje na remis i niesmiale marzenia na jakas maluta bramke. Kuk - teraz mam pierwsze 4 egz., ktore mamy do zdania w przeciagu 3 godzin. Druga partia- tez 4 egz - na poczatku lipca. OKRPONIE nie chce mi sie jechac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :o Katrin - kto, wie... :) moze jakos sie spotkamy? moze jeszcze bede w Wawie w tym orku... Odpuscilam dzis uczenie na rzecz meczu i na szczescie przynajmniej nie zaluje, bo mecz byl super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilę nie mamy netu, tzn. kompa pisze z firmowego, bo mąż ma projekt i pożyczył z pracy poroniłam nie było dziecka, tylko jajo i pęcherzyk czuję się średnio, bo to juz drugi raz zaczęłam sie cieszyc i wierzyć ze będzie ok a tu masz raczej znikam na dobre, bo bez kompa ciężko być na bieżąco dzieki za wsyzstko i pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko ... tak strasznie mi przykro ... :( brak słów ... i chyba żadne nic tu nie dadzą :( jakie szczęście, że masz Tobiasza ! w nim znajdziesz na pewno jakieś pocieszenie ... ogromna buźka dla Ciebie i zaglądaj do nas mimo wszystko chcoaiż od czasu do czasu !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolko... Trzymaj sie jakos... Sciskam Cie mocno, mocniasto... Czas uleczy bol... Mam nadzieje, ze kiedys wrocisz do nas, po dluzszej przerwie, jak Shalla. Pamietaj o nas ! Nikii, trzymam kciuki ! Kuk, nie biore pod uwage takiej mozliwosci ze ja tlumacze, a Jasiek jest gdzies obok. To niewykonalne. Nie wiem od jakiego wieku mozna wymagac od dziecka, zeby zrozumialao ze mamusia pracuje, ze potrzebna cisza i ze powinno bawic sie grzecznie samo... wiem tylko ze to na razie u nas by nie wyszlo. Dlatego oddaje go do tesciowej troche rano i troche po poludniu, i pracuje jeszcze wieczorem, kiedy on spi :) Ale oczywiscie nigdy nie biore 50 stron na wczoraj ! Biore to co moge zrobic ;) Elffiku, Twoja reakcja na post Pszczolki to dla mnie dowod, ze przynajmniej zagladasz. Ciesze sie, ze chociaz to. Pozdrawiam Cie bardzo cieplutko ! pozdrawiam was wszystkie bardzo cieplutko i znikam zagrzebana w normach bezpieczenstwa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolko... Starsznie mi przykro... :o Musisz czuc sie paskudnie... Trzymaj sie mocno. ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko ...wspólczuje bardzo i wysyłam wór pozytywnych wibracji...❤️❤️❤️ KUK jesli nawet nie w tym roku to w nastepnym Toskania na pewno!!! Takze odwiedzimy Was na pewno,znalazłam cudne miejsce nad samym morzem i choc Toskania od tej strony nie jest moze za ciekawa to miejsce jest magiczne i odludne :) Acha Jaga tez dostaje szału na widok jej rowerowego kasku :O Pozdrawiam i zmykam na ogrody bo dzis ponoc ostatni dzien słonca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku! Witaj! Gdzie Ty sie podziewasz? Nikki! - cztery egzaminy w trzy godziny - toz to maraton jakis!! Trzymam kciuki! Czy to wszysko tematy pamieciowe, czy pzynajmiej cos ciekawego? Ja tez ogladalam wczoraj mecz i musze przyznac, ze bylam milo zaskoczona! Chlopaki naprawde dali z siebie wszystko i szkoda tylko, ze przez wiekszosc czasu gra toczyla sie pod nasza bramka... Przynajmniej odratowali honor po meczu z Ekwadorem... Katrin! - ja takze wciaz obiecuje sobie, ze zgram caly topik - i tylko czasu brak! A kiedy dokladnie bedziesz w Warszawie? Moze tym razem uda nam sie spotkac we trzy z Pati? Shalla - dzieki! Dostarczylas mi materialu do przemyslen w bezsenne noce! :):p. Nastka faktycznie jest mala twardzielka! Drzazgi wyjmowane na zywca - to mi sie nawet nie miesci w glowie w odniesieniu do Frania! Choc zauwazylam, ze dzieci reaguja na bol glownie wtedy, gdy, powie im sie, ze cos boli! :D. Franio gdy uderzy sie, najpierw patrzy na mnie, jakby pytal - boli mnie, czy nie? Jesli rzuce sie ratowac go i ogladac potluczenie - gotow wybuchnac placzem na zawolanie, jesli natomiast powiem radosnie \"O! zrobiles bec!\" Powtarza po mnie \"bec!\" i biegnie sie bawic dalej... Myshko! Tak wlasnie myslalam ;) Ja, przy Franiu nie jestem wstanie sklecic jednego sensownego zdania... Wiecie, to smieszne, ale po lekturze rozmaitych ksiazek na temat wychowania, zauwazam teraz bledy popelniane przez moja Mame w stosunku do nas... Dzis rano usmialam sie jak norka, gdy podczas sniadania, Mama jednym tchem powiedziala (w swoim zwyklym stylu) \"nalej sobie kawy, tylko sie nie poparz\", \"nie wylej jej na siebie\" i \"uwazaj - \"jest goraca\". Powiedzialam jej to, a ona zaczela smiac sie razem ze mna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia! Trzymam za slowo :):):) A co to za miejsce nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUK ja będe jeszcze w tym roku dwa razy: po 15.07 i zostanę do końca miesiąca bo potem z rodzicami jedziemy do nas :) i po 15.09 i chyba tylko na tydzień.Są to wszystko kontrolne wizyty z Kubą.Pooperacyjna i z bioderkami :( Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUK okolice Marina di Grosetto. Wybrzeże Monti dell’Uccelina uważane jest zajedyny na całym Półwyspie Apenińskim dziewiczy odcinek wybrzeża. Można tamznaleźć i dziewicze plaże i zachwycające klify. Dziewczyny za nami piekny dzionek,prawdziwy relaks zapraszam zatem na poczte ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowcie co chcecie, a dla Mnie Jaga to nasza Furumowa Miss obiektywu! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
ja mialam termim na 30 grudnia 2005 i urodzilam zeczywiscie 30 grudnia o 21.20 :) bylo super!pa!trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
ja mialam termim na 30 grudnia 2005 i urodzilam zeczywiscie 30 grudnia o 21.20 :) bylo super!pa!trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, kolorowych :) kiedy niedawno zakladalam spiacemu Jaskowi spiworek (nie zakladam od razu, bo za goraco), przekrecil sie na drugi bok mowiac: \"lama\" oto jaki efekt daje przypominanie sobie wszystkich zwierzatek przed snem :) \"misio\" to tez brzmi cudownie w jego paszczy :) Dynia, dzieki !!! zgadzam sie z przedmowczynia Kuk A teraz dosc mam juz tego ekranu i literek i norm bezpieczenstwa i cech roznych typow podloza i mojego krzesla ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dostałam w prezencie gofrownicę i dziś była inauguracja wypieku :) Ciasta zrobiłam od groma a tu pech :( .........po upieczeniu jednego gofra gofrownica się rozpadła 😭 No oczywiście moje dziecko samo zjadło całego z apetytem :) Co by mama nie podjadła to ponadgryzał wszystkie kawałki bo można było go podzielić na serduszka ;) hahahaha....... Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka 11! Gratulacje!! Twoj porod nastapil wprawdzie w rok po \"maszych\", ale nie to przeciez najwazniejsze! :):);) Mam nadzieje, ze Mala/Maly chowa sie zdrowo. Pozdrawiam serdecznie! Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin! Co za pech z ta gofrownica! Do reklamacji z nia!!! A ja juz zobaczylam te gofry w ksztalcie serduszek - takie apetycznie, przyrumienione o chrupiacych brzegach... I poczulam ten zapach i ...az skrecilo mnie z glodu! :p Chyba poszukam tu zaraz jakiejs gofrownicy! Myszko! Zycze wytrwalosci w walce z podlozami!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Niedługo jadę z Kubą a tata zostaje sam.Właśnie wróciłam od fryzjera i całkowicie zmieniłam fryzure z długiej ni krótko.Taka niespodzianka.Chyba mi się udało bo własne dziecko mnie nie poznało ;) .Czekam na reakcje taty bo mi się podoba :) KUK liczę na spotkanie tak jak i na spotkanie z PATI,która gdzieś nam przepadła... Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tygodnie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny -ja jestem - przynajmniej duchem - zawsze :) staram sie zaglądać jak najczęściej i choć czytać co u Was ... na niewiele wiecej mam czas ... mała to prawdziwe \"żywe srebro\" i siedziec przy niej przy kompie to wyzwanie - chyba ze zajmie sie klockami na chwilę - jak teraz :) skończyłam nareszcie z papierami do awansu zawodowego - ale teraz nawarstwiły mi sie pewne problemy (min. w pracy ... :( ) a na dodatek misiek wyjechał na kontrakt do Fancji i jesteśmy same :( podziwiam samotne matki ... ja sama jestem dopiero od paru dni a juz mam dość ;) praca, dziecko, pies, porządki, gotowanie itd .... prawie ponad siły .... Amelia bardoz teskni za tata i woła go czasem przed snem, czasem jak np. wyjdxiemy ze sklepu cyz wracamy do domu ... aż mi sie smutno robi :( jeszcze tylko szybko napisze, że jestem pod ogromnym wrażeniem postępów jezykowych Waszych dizeci ... jedyne zdanie (zdanie bez cudzysłowia - bo to są pierwsze zdania - nazywane zdaniami min. w literaturze fachowej) jakie usłyszałam od mojej gwiazdy to \"tata papa\" lub \"baba papa\" ... a gdzie zginęła nasza logosm ?????????????????? ma jeden problem z mała - może problem to za duze słowo ... otóż Amelia z upodobaniem \"kręci loki\" - tzn. przed zaśnieciem nawija sobie włoski z tyłu głowy na palec i ciagnie .... powyrywała juz całe kępy ... miałą 2 łyse placki !!! konsekwentnie jej tego zabraniam - ale ona robi to jakby podświadomie ... wiem o tym dorbz ed- bo mój brat potrafi tak kręcić włosy do dziś !!!!!!!!!!!!!!!!! może macie jakieś pomysły jak ja tego oduczyc ?????????????????????????????????? zmykam powoli szykować małą do snu .. kąpiel itd .... tylko ... ona i tak nie uśnie przed 21.00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam podziekować za wszelkie fotki dzieci ... maluchy są urocze ! i zgadzam sie zoppiinią, ze jagódka to prawdziwa forumowa miss obiektywu !!! przecież widać po fotkach, ze ona wyraaźnie pozuje !! urodzona modelka :) a i jakoś zdjeć jest wspaniała ... jak dorobię się kkiedyś cyfrówki spróbuuję tym sposobem uwiecznić Amelię (tzn. takie zblizenia) ale nie wiem jak to wypadnie hehe i ... kiedy to będzie ... jak mi sie uda podeślę wam coś aktualnego małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku, czesc! Jasiek tez przed 21.00 nie zasypia :) Napisz na jak dlugo wyjechal Twoj maz... Trzymaj sie dzielnie, wierze, ze jest Ci ciezko... Wybaczcie ze tak krociusienko i w ogole nie mowcie nikomu ze tutaj wpadlam ;) bo ja wlasnie ciezko pracuje w tej chwili ;) Tlumaczenia sypnely sie gesto, skonczylam jedno, ledwie zdazylam odetchnac na chwile i juz mam kolejne. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mam wrazenie, ze od wczoraj rano strona Kaffe byla dla mnie niedostepna. Czy dla Was rowniez? W sobote mamy przeprowadzke. Nowe mieszkanie calkiem jeszcze w proszku, wszystkie prace mniej lub bardziej opoznione. Jestesmy naprawde przerazeni. Prace nie ukonczone, wszystko tonie w kurzu i nie wyglada mi na to, zeby w sobote mialo byc lepiej... Ratunku! Do tego - moj planowany od dawna tygodniowy urlop na przeprowadzke diabli wzieli, bo praca zalala nas jak deszcz... Czesc paczek spakowalam juz w weekend i wieczorami, ale przeciez wielu rzeczy nie moge spakowac az do ostatniej chwili. Jak to wszystko zorganizowac, zeby nie zwariowac? Czy macie jakies patenty ulatwiajace przeprowadzke? :o Sciskam! ❤️kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×