Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Imuś jak to po co słoneczne miejsce ? Bo lubię słońce i mam pogodne usposobienie;-) Będę latem opalać się:-) Spodziewałam się reakcji małej wnusi:-D To niestety będą ciężkie i nerwowe dni,musi przywyknąć...a reaguje normalnie :-D X Globusiku oby się udało.Wcale nie dziwi mnie Twój niepokój:-( A może się uda? Twoja.. S... jest dyplomowaną pielęgniarką o i le pamiętam?? Nie ma tam jakiś specjalnych znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam, i o wnusi i późnym powrocie do domu i o kwaterce wiecznego spoczynku i o nienajlepszym humorze kochanego Globusika, a teraz padam odpoczynkowo, zadzwonili dziś z terminem PET-a we środę o 14, 45 mam się zjawić, do wieczora zejdzie niestety zanim badanie zaczną. Zerwę się godzinkę z zajęć To ważniejsze niż studenci :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Piątek... piąteczek... kto musi, niech wstaje... kto może, niech jeszcze sobie lula... x Imuś, a co... urwałaś się z domu i zabalowałaś... i bardzo dobrze... przecież nam, babom, też się coś od życia należy... x Cyferko, piękne miejsce... słoneczne i suche... a u moich rodziców, siostrzenicy i dziadków też miło, bo świeżym chlebem pachnie... po drugiej stronie ulicy mała piekarnia jest... x Globusku, i co... byłaś w szkole...? a egzaminy końcowe też tam będą...?:) x Aziu, no widzisz jak Ci ładnie PET ustawili... nie dość, że termin bliski, to jeszcze wagary załatwiający... x A mnie w weekend mniej tu będzie... dziś wieczorem, razem z córką i wnusią, przyjeżdżamy do nas... Teraz czas, najwyższy czas na kawę: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Aduś za kawusię, też już wstałam i na wieś się zbieram Do roboty, do roboty :) Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Położyłam się i wstałam.Tyle trwała noc :) Pogoda piękna.Wypije kawę. Czego więcej chcieć:) Piątek będzie jeszcze lepszy jeśli przygotuję coś do jedzenie. Wczoraj jadłam wiosenny obiad. Ziemniaki , sadzone jajko posypane koperkiem i zsiadłe mleko. Bardzo smaczne. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak myślałam.Postoję na rogatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ziemniaki, szczególnie młode :) jajko sadzone, mleko koperek, toż nic więcej do szczęścia nie trzeba, jedzenie marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam słonecznie. Globusiku mówią,że u Ciebie 26 stopni dzisiaj??? Lato. Piję z Wami kawkę i zabieram się za robotę. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aziu , witaj Cyferko x no nie wiem czy z temperaturą nie przesadzili.Wczoraj było ciepło takie akurat!!!:) x Aziu jak dobrze,że możesz pojechać na wieś.Ja będę dreptać po kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki moje drogie. Pisalam rano ze mam w koncu łącznosc ze swiatem. Ale kafe postanowila mnie wystawic za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy juz. W dalszym ciagu na pietrze trwaja prace remontowe. Ale to nic najwazniejsze ze na swoim. Mamy lato dzisiaj bylo 29 stopni. Jak dla mnie za szybko to cieplo. Jeszcze sie nie zdazylam przestawic. 8 maja jedziemy na komunie do siostrzenca. Nasz chrzesniak. 2lata nie bylam w moich stronach. Odliczam dni. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa przygotowana czeka na chętne koleżanki. x Potwierdzam,że wczorajszy dzień to prawdziwe lato.Wieczorem o 22,30 było jeszcze 19 st ciepła , a teraz jest 14.Kto mógł wychodził na spacer. Ja miałam głowę w chmurach.Czekałam na Seniora .Zeszłam na ziemię jak zadzwonił,że jest w domu. x Lunka no tak u nas nastał czas komunii.Miła wizyta przed Wami. Przyznam szczerze ,że nie lubię tych przyjęć.Za dużo hałasu przy tym. x Ada dużo miłych chwil z najbliższymi. x Aziu ponieważ masz dwa domy nie wiem w którym mam Cię szukać:) x Imus podglądam Twoje tarasy i łąki:) x Cyfrko jak się posuwa remont?kiedy koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dzięki Globusiku za kawkę. Cudowna wiadomość...syn jest w pobliżu:-) Mam nadzieję Globusiku,że trochę zagości w domku. Bardzo się cieszę,samopoczucie poprawi Ci się z pewnością :-) Pytasz kiedy koniec remontu? Może w grudniu :-D Tak może być :-( Na razie ani jedna ścianka nie pomalowana... Ocieplamy dom od środka,wiec kucie kurze itp😭 W każdym pomieszczeniu jest już wentylacja,to najważniejsze. Dzisiaj mamy dzień odpoczynku,malarz wnuki pilnuje :-D Studencik mój też przyjechał pomagać,ale jeszcze śpi i nie wiem, czy wypada mi go budzić :-D X Aziu i my możemy cieszyć się ciepełkiem.... Wczoraj pogoda była bardzo przyjemna,dzisiaj ma być podobnie. W siedlisku możesz nocować? X Adziu gościsz rodzinkę w domu,to zrozumiałe,że musisz się nimi zajmować.Przyszły tydzień masz wolny?Miłej soboty;-) X Imuś tobie życzę szampańskiej imprezy do rana. Nie pamiętam ,czy pytałam,przyjęcie w lokalu? Baw się dobrze i wypij zdrowie każdej z nas oddzielnie :-D X Luna miłych wrażeń z pobytu w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sobotnią popołudniową kawkę/herbatkę zapraszam: (_)> (_)> Wnusia szaleje...:D a my razem z nią...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnusia śpi... mąż śpi... teraz obie z córką mamy trochę czasu dla siebie... ona patrzy ja Szkło Kontaktowe, a ja otworzyłam sobie lapka... Jutro przyjedzie synowa z synem i wszyscy pojedziemy na wycieczkę w plener... Kolorowych snów, Kobitki... 🌼🌼 (zrobiłam dziś pyszną młodą kapustkę, przepis dałam tam gdzie foty zamieszczam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Adus będę uważać na swój globus żeby szlaban go nie rozwalił ale nie podaruję i uniosę w górę:) Udało się. Zapraszam na niedzielną kawę. Obojętnie o której godzinie przyjdziecie zawsze będzie ,nie zabraknie:) x U mnie dalej dni są słoneczne i ciepłe. x Aziu, Cyferko,Imuś i Linka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu
Dziękuję za kawę, nie odzywam się bo nie wiem w co ręce włożyć :) dzis o 5,00 wstałam i już parę minut po 7,00 na wsi byłam. Roboty tam tyle.... posadziłam trochę kwiatów z ogrodu z domu wykopanych, Funkie, liliowce, bergamotka, bruneta, pierwiosnki :) Jeszcze muszę dokopać parę :D Wszędzie ten okropny podagrycznik :( i skrzyp, ryję w ziemi Syn z kolegami na 1 maja się tam wybiera, obiecali że skopią fragment Odgruzowana też winogrona, ciekawe białe czy ciemne, zagłuszone były Dziewczynki kochane ściskam Was mocno i dobrego popołudnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego tygodnia miłe Panie Kawusia paruje na stole Lecę na wieś Monotonna ostatnio jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Aziu, dzięki za kawusię... fajnie, że macie to zajęcie... prawdziwa odskocznia od zwykłej codzienności... i opowiadaj nam częściej i dłużej o chacie, o ogrodzie... A ja w domu swoim jestem... wnusia prosiła, żeby jeszcze trochę z nami pobyć... widocznie dobrze jej u dziadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, Ada. Dosiadam sie do was z kubłem kawy. U nas w nocy przeszla okropna burza. Moje kwiaty w ogrodzie sa troche sfatygowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Lunko! Burzę straszną mieliście... właśnie o niej w TV mówili... idzie na wschód, czyli do nas... pewnie pierwszego Globuska dopadnie... biedne Twoje kwiaty... wypieszczone, wypielęgnowane... a jeden taki burzowy wicher zmarnuje je...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×