Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Strona... M. Jestem gadułą, a pisze w milczeniu, nawet streszczenia. Chyba, że śmieje się ze sceny serialu i pomysłu na nią, a wy później o tym czytacie. Wszystko jest na żywo, prawie bez korekty, chyba, że ze strony Kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ;) Radosna i żywiołowa ;) Na codzień raczej jestem bardziej spokojniejsza, na forum i w streszczeniach, jest tak , jak się tego dnia czuję w środku ;) Pisanie na forum i streszczenia sprawia nie ogromną radość, czyli coś dla mnie, a teraz, jesteś Ty i jest jeszcze weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona ..., Czyli jeszcze nie!!! M. Gdybym ja się przespała ok. 20, to też by mnie nosiło. Czasem przyłożę głowę do poduszki i wtedy wiem, że późno pójdę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora to powiedzieć: Dobranoc! Dziękuję za miłe i ciekawe rozmowy! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jednak jeszcze jesteś KOleżanko! ;-) Bardzo fajnie wszystko ogarniasz! Serio! Po młodzieżowemu: szacun! :-P Dobranoc! M jak Michał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. Dzięki :) Pora spać. A jutro w 107 GF powtórka z końcówki dzisiejszego odcinka ;) Już o niej myślę! :D Dziękuję za miłe rozmowy, w dzień też zaglądam na stronę ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) Proszę o głosy dla naszego Engina-1/24 godz.!! (ciekawam ;) czy link się otworzy) Trzeba wspomóc nasze bożyszcze bo z drugiego, gdy zaczęłam głosować, spadł na czwarte miejsce:( Tak nie może być !!! Dziewczyny i chłopaki :) Klikamy!!! > https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbeauty-around.com%2Fen%2Fturkish-actors%2Fitem%2F417-engin_akurek&h=ATNRI-J7VrQfcxuJHT0OrtWS6Ej-sTb6yslc4gI8ozwzOEjIWulUdNBa2-ZKmd3Fpop1ms6aGFKhtWIudNI6D261BdwkMr5D9-cFxxOQx5tSX073rEhJfAlXD5cdWTtP7pQIPMbg2r7pfZgsPSJx-TI9cBu-8vO2FcI7ztRwSgBh9hyLZCCg6_zGNKOVnJSzRy5KJQLjt9k1xMF99T6t0nx9CELGpu-I7t-7_rRB-8VCPdvr6Rxmbe1x3xodKQbTM9HzT4hBoIyf99OFr-_2O6IuSJH_ow > Przyjemnego dnia dla nas wszystkich :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Tak podejrzewałam:( U mnie otwiera się bez problemów. Link można chyba też znaleźć na EAPF. Spróbuje jeszcze raz ale nie łudzę się, że się powiedzie. > Engin Akyürek- głosowanie 1/24 godz." https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbeauty-around.com%2Fen%2Fturkish-actors%2Fitem%2F417-engin_akurek&h=ATNRI-J7VrQfcxuJHT0OrtWS6Ej-sTb6yslc4gI8ozwzOEjIWulUdNBa2-ZKmd3Fpop1ms6aGFKhtWIudNI6D261BdwkMr5D9-cFxxOQx5tSX073rEhJfAlXD5cdWTtP7pQIPMbg2r7pfZgsPSJx-TI9cBu-8vO2FcI7ztRwSgBh9hyLZCCg6_zGNKOVnJSzRy5KJQLjt9k1xMF99T6t0nx9CELGpu-I7t-7_rRB-8VCPdvr6Rxmbe1x3xodKQbTM9HzT4hBoIyf99OFr-_2O6IuSJH_ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dzień dobry :). Zagłosowałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Witaj Barnaby:) Udało się?! Super!!! Oczywiście nie widziałam wczesniej Twojego wpisu :( bo inaczej nie szukałabym innych linków:) Pozdrawiam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, też Cię pozdrawiam :). Mój telewizor jakoś wytrzymał wiąchę, jaką rzuciłam pod adresem tej suczy, ale zatrzeszczał. Ta korzysta z ciąży, żeby gnoić wszystko dookoła. A Fatmagül powinna dostać porządnie w ucho za zaproszenie tej do domu w lesie. Co ją obchodzi, że ta miałaby coś za złe. Znalazła sobie osobę do liczenia się z jej uczuciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Dzień dobry! Kasiu, dzięki za link! Zagłosowałam! :) Otworzyłam stronę w telefonie, żeby nie szukać codziennie linku ;) > Michale śpiochu, wstawaj! :D > A za oknem .... lepiej nie patrzeć! :D Ciepłego, wesołego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :). Kasiu czy to są dwa różne głosowania? Tego pierwszego linka nie udało mi się otworzyć. W tym ostatnim wysłanym przez Ciebie od długiego czasu biorę udział i odkąd to robię to Engin był i jest na czwartym miejscu. http://beauty-around.com/en/turkish-actors/item/417-engin_akurek Kasiu, wczoraj napisałaś, że Fatmagul zachowuje się chwilami jak dziecko. Z mojej perspektywy ona wciąż jest dzieckiem, na dodatek niewyobrażalnie skrzywdzonym dzieckiem. Dopiero uczy się jak być kobietą. Czy będzie czułą kobietą, to się dopiero okaże. Może tej czułości nie ma w jej charakterze. Chociaż nie, przecież była czuła dla psa i dla dzieci też jest :P. Na razie boi się być czuła dla Kerima w sytuacji „sam na sam”. To jest dla niej nowość, przebywanie z Kerimem tylko we dwójkę. Mimo, że deklaruje poczucie bezpieczeństwa, to jednak jest niepewna jak ma się zachowywać w stosunku do niego. Naturalnie, spontanicznie, z czułością, pełną szczerością i otwartością? My tego chcielibyśmy, ale to jeszcze nie ten czas. I dobrze będzie jeśli to kiedyś w ogóle będzie możliwe. Może się to stać tylko z człowiekiem o charakterze Kerima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dopiero zacznę oglądać dzisiejszy odcinek,Barnaby ale o mój tv już też się obawiam :D Pamiętam tę scenę.Też mi ?? !! Cyt.:,, Co ją obchodzi, że ta miałaby coś za złe. Znalazła sobie osobę do liczenia się z jej uczuciami!" > Basiu:) To jest to samo głosowanie.Ja też od dość dawna głosuję i gdy zaczęłam był na 2.miejscu.Bardzo szybko spadł na czwarte ale wtedy myślałam , że to chwilowe .Okazuje się jednak , że niestety nie :( Mści się to , że tak długo nie można Go oglądać w czymś nowym.Ale to i tak wg mnie nie usprawiedliwia Jego fanów,choć nie wiem czy w takim przypadku nadal godni są tego miana.Cóż to za fani? My jesteśmy Mu wierne ! ♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! :-) Nie potrafię się odnaleźć z tym głosowaniem pośród tych reklam implantów (coś nas od wczoraj lubią stomatologiczne tematy ;-) Może to wina telefonu, spróbuję na kompie... KO - dziś faktycznie odespalem te szalone forumowe noce ;-) , ale od dłuższego czasu telefony, telefony... I pisać się nie da! :-\ Pięknego dnia! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMira
barnaby, Twoja wypowiedź z godz.00.16 na temat urody Kiwaczka i Engina jest super!!! cyt.:"Engin to wyrafinowany artysta urody wewnętrznej i zewnętrznej". Zgadzam się, on ma w sobie jakiś czar, jakąś tajemnicę, ma niesamowicie plastyczną twarz, która nie jest jednostajna, ciągle się zmienia, w tych swoich wyrazach twarzy jest nieprzewidywalny, potrafi zaskoczyć, wzruszyć, jest niesamowicie interesujący i intrygujący, poza tym niezwykle fotogeniczny, widać że kamera go lubi, urodzony aktor. Pozdrawiam. Mira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Oglądam teraz 107.odcinek i zatrzymałam go na chwilę bo coś mi się skojarzyło. Zastanawialiśmy się kiedyś nad symboliką snu Fatmagül, w którym ona widziała mi.in.Erdoğana,Selima i Kerima , a Erdoğan dotykał w tym śnie jej ślubną suknię , w której ona w tym śnie była. Nie pamiętam czy ktoś coś takiego napisał (być może ale wydaje mi się , że nie ; poprawcie mnie jeśli pamiętacie :) ), ale ja teraz o czymś pomyślałam.. Przecież to Erdoğan dotknął Fatmagül pierwszy (pomijam Kerima) i to właśnie on zbrukał jej czystość.Ta biała suknia w tym śnie jest nią ,Fatmagül - czystością , a Erdoğan tym , który dotykając tę białą suknię czyli ją Fatmagül -czystość , ją ubrudził i ....zniszczył . > W tym śnie, tych obrzydliwych scen z tragicznej nocy Fatmagül nie widzi. Tak jakby nawet we śnie jej psychika instynktownie panowała nad tym aby ich nie widziała bo się ich za bardzo boi , ale nawet to wiele mówiące dotykanie we śnie przez Erdoğana jego brudnymi łapami tej czystej , białej , ślubnej sukni już powoduje u Fatmagül senne koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu :) Pięknie napisałaś o Fatmagul, że jest " niewyobrażalnie skrzywdzonym dzieckiem." W pełni zgadzam się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ! :) Może potrzebujesz pomocy operatorki halogenu, do oświecenia telefonu ? :D Ja też kiedyś znajdę chwilę, żeby odespać ;) No i o jakie "szalone forumowe noce" Ci chodzi? ;) Ja nie wiem, gdzie Ty biegasz po nocy z telefonem, bo ja spokojnie siedzę na łóżku :P Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) Właśnie skończyłam streszczenie i czytam Twój wpis, myślimy podobnie . Fatmagul -suknia -czystość . Scena dzieje się w pokoju, a nie na plaży. Nie ma też Vurala, a Kerim jest oddalony od tamtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech Fatmagul Odcinek 107 Nocą jesienną, gdzieś w domku w oddali Nie tylko w nim ogień się pali. Jest jeszcze drugi i trzeci oraz czwarty płomień Ale dwa ostatnie, nie są drewnem spalone. Zbudzony Kerim, szukał Fatmagul blisko A ona jest tam, w ogrodzie przy drugim ognisku! Spokojny z radością w oczach i sercu. Przysiadł na ławce obok, tuż przy swoim szczęściu. Usłyszał wtedy, jej ciepłe słowa, Które w pamięci na długo zachowa. ""Czuję zapach lasu, ziemi, czasem śpiewają ptaki. Te nocne też. Słucham ich. Słucham odgłosów lasu. Skupiony słucham Stambułu z zamkniętymi oczami; Ptak trzepocze wokół twojej sukni; Wiem, że Twoje czoło wilgotne jest od potu I Twoje usta są wilgotne Srebrny księżyc wychodzi zza pinii/sosen. Czuję to wszystko dzięki biciu Twojego serca." ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ To jeszcze nie koniec. Teraz Kerim złączył ich ciepłe dłonie ... By na sercu swoim ... Poczuć ciepło jej delikatnej dłoni .... Jej radosne i czułe spojrzenie Było dla niego przyzwoleniem. By mógł się zbliżyć I pocałunkiem jej usta zwilżyć ..... Ten magiczny moment, W którym zastygli we dwoje, Jak motyla, książka spłoszyła szelestem! ... Gdyby nie to, może trwałby tak jeszcze? ... Zakłopotani tą piękną chwilą, teraz w prostych słowach się mylą ... Jak się zachować? O czym rozmawiać? Przecież nie muszą przed sobą udawać .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W Holdingu ... (O nieeee!!!!! Coś się popsuło i trzy jaszczury wpełzły na ekran!!!! :O :O :O ... ) Mustafa odzyskał pewność, że może dyktować warunki Resatowi i Munirowi ... Na początek żąda oddania paszportów! ... Coś pewnie jeszcze wymyśli, żeby odkuć się za swoją udrękę!!! .... Jego pewność siebie szybko się ulotniła, gdy zobaczył Yasemin z Erdoganem ... To była pułapka Yasaranów!! ... Uknuta, by zdemaskować zamiary Mustafy!!! ... ( Koniec wygłupów łajzo, wracaj na koniec kolejki i czekaj na swoją kolej!!!! ;) ) ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W domku .... Niby zwyczajnie, nic się nie stało. Fatmagul szybko obiad ugotowała. Kerim też wrócił, bo jeszcze został, W momencie, w którym smak jej ust poznał ... Ale emocje, które mają wielką siłę, Widać z daleka, chyba, że się mylę? Zakłopotana i roztargniona, Fatmagul Kerima próbuje przekonać, Że jest inaczej. A on to widzi. Wyczuwa, że się go wstydzi. Przez nieuwagę lub zamyślenie, Dłoń poparzyła, a przez bluzki poplamienie, przebrać się poszła. Wtedy muzyka się w kuchni uniosła. To Kerim, który nakrył do stołu. Włączył radio, dla lepszego nastroju. To miłe, gdy muzykę słychać. A oni w kuchni mogą się spotykać .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W Holdingu ... (I znów szybka teleportacja do gniazda gadów Yaszczurzanów !!! ... :( ) Mustafa ponownie siedzi przed nimi ze spuszczoną głową, słucha drwin i gróźb ... Nic się nie zmieniło, nie potrzebnie wysilał się ! ... To był kolejny falstart Mustafy do wolnego życia, za pieniądze, oczywiście tych podłych Yasaranów! ... Gdy nie ma już kogo obrażać, a Resat i Munir żyją w zgodzie, można popastwić się nad Erdoganem idiotą ... Sprawa z Yasemin i Turenenrem to jego super pomysł, zakończony klęską!!! ..... (Dobra robota idioto! Jesteś w centrum uwagi, chyba o to chodziło???!!!! ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W domku ... Kolejna krępująca cisza ... Fatmagul też jest skrępowana ... Nie wie, jak się zachować .... Kerim chce porozmawiać, wie, że nie powinni zachowywać się, jakby nic się nie stało ... To ważny krok dla Fatmagul ... Zapewnia go, że nie wystraszył jej .... ( Ale skrępowanie zostało ) (To co dobre szybko się kończy, gdy swój nochal wsadza Mukaddes!!!!! ) .... Ich rozmowę przerwał telefon .... Kerim był pewny, że to Mukaddes i nie pomylił się :D .... "To jej pora" - powiedział ... Pewnie codziennie sprawdza co u nich, tak z troski, na pewno!!!!! :O ... A także, żeby wysłuchać bajki na dobranoc!!!! .... Przecież Mukaddes nie uśnie, jeśli nie pozostawi im swojego dobrego słowa!!!!! :O ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×