Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WkurzonaSara

Brat płaci naszej mamie za opiekę nad dziećmi, konfliktowa sytuacja

Polecane posty

Gość gość
studenci których zarobki rodziców były niskie i uczelnia dofinansowywała biedaków. xx haha jasne, kiedyś nikt nie sprawdzał zarobków, nie było pitów, zaświadczeń, nawet urzędów skarbowych nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mojego IP nie musisz szukać,mogę ci podać i zapewniam cię zę się pomylisz. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czytaj MATOLE ze zrozumieniemusmiech.gif o jakiej zazdrości jest mowa? nie rozumiesz że jakaś larwa się opierd...la bo chłop zarobi i zamiast wynając opiekunkę to brak szacunku do swojej matki proponując pracę za pieniądze by żonusia fruwała, a może swojej starej powinna zapłacić i się szlajać o basenach,fryzjerach i koleżaneczkach.Lecz się idiotkosmiech.gif dziś No to może lepiej zatrudnić swoją mamunię ale po co.przecież to taki sam leser jak córcia. dziś No fajne ma życie,tylko " pozazdrościć" tylko wyjaśnih czemu akurat służacą jest teciowa a nie jej matka??? Tak,to jest leń śmierdzący,bo można poprosić o dorazną pomoc,w zamian też pomóc ale z matki robić kuchtę dlatego że chce się odpocząc? a pytała tesciowa jak rozkladała się jej synowi kto ją będzie wyręczał bo lubi luzik? dla mnie twoja wypowiedz to totalne ZERO gość dziś No fakt,męża było stać tylko na matkę za marne grosze,bo niani trzeba by było zasolić sumkę że żonusię by skręcało, obca osoba za każdy ruch ręką wołałaby dododatkowej zapłaty a mamusia wszystko załatwi i kurz synowej z pod tyła wytrze,żyć nie umierać. To co zarobi u synusia to wyda na wnusia. [22:40 a to jego kawalerskie? a jesli was obojga to łaskę mu robisz,chyba na mózg ci wali? dziś Oj ty głupia pi..do ziś Z ciebie to dopiero uczona,pod górkę do szkoły się szłousmiech.gif , nauczyć się tumanie ortografii ha ha ha ha Ty celoweusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif jesteś MATOŁ!!!!! Garkotług ??? pisze się garkotłuk ośle!!! i nie żadna literowka CIEMNIAK.pisze o dr.a sama ledwo zawodówka gość dziś Powiedz dziewczę jakie prochy łykasz że masz taki odlotusmiech.gif szkoda słów. Za darmo chyba rodzina studiowała łopatologię. gość dziś Masz problem? to lecz się,psychiatra nie robi problemu,pomoże. Na NFZ bez kolejki. dziś Prawnikiem to postrasz siebie i te słowa które użyłaś wobec mnie i ja cię znajdę,przyrzekam ci to. gość wczoraj 23:50] TY na prawdę jesteś stukniętausmiech.gif xxxxxxxxxx no to na razie tyle, chyba zdecydowanie wygrywasz w ilości wylanego jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czytaj MATOLE ze zrozumieniemusmiech.gif o jakiej zazdrości jest mowa? nie rozumiesz że jakaś larwa się opierd...la bo chłop zarobi i zamiast wynając opiekunkę to brak szacunku do swojej matki proponując pracę za pieniądze by żonusia fruwała, a może swojej starej powinna zapłacić i się szlajać o basenach,fryzjerach i koleżaneczkach.Lecz się idiotkosmiech.gif dziś No to może lepiej zatrudnić swoją mamunię ale po co.przecież to taki sam leser jak córcia. dziś No fajne ma życie,tylko " pozazdrościć" tylko wyjaśnih czemu akurat służacą jest teciowa a nie jej matka??? Tak,to jest leń śmierdzący,bo można poprosić o dorazną pomoc,w zamian też pomóc ale z matki robić kuchtę dlatego że chce się odpocząc? a pytała tesciowa jak rozkladała się jej synowi kto ją będzie wyręczał bo lubi luzik? dla mnie twoja wypowiedz to totalne ZERO gość dziś No fakt,męża było stać tylko na matkę za marne grosze,bo niani trzeba by było zasolić sumkę że żonusię by skręcało, obca osoba za każdy ruch ręką wołałaby dododatkowej zapłaty a mamusia wszystko załatwi i kurz synowej z pod tyła wytrze,żyć nie umierać. To co zarobi u synusia to wyda na wnusia. [22:40 a to jego kawalerskie? a jesli was obojga to łaskę mu robisz,chyba na mózg ci wali? dziś Oj ty głupia pi..do ziś Z ciebie to dopiero uczona,pod górkę do szkoły się szłousmiech.gif , nauczyć się tumanie ortografii ha ha ha ha Ty celoweusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif jesteś MATOŁ!!!!! Garkotług ??? pisze się garkotłuk ośle!!! i nie żadna literowka CIEMNIAK.pisze o dr.a sama ledwo zawodówka gość dziś Powiedz dziewczę jakie prochy łykasz że masz taki odlotusmiech.gif szkoda słów. Za darmo chyba rodzina studiowała łopatologię. gość dziś Masz problem? to lecz się,psychiatra nie robi problemu,pomoże. Na NFZ bez kolejki. dziś Prawnikiem to postrasz siebie i te słowa które użyłaś wobec mnie i ja cię znajdę,przyrzekam ci to. gość wczoraj 23:50] TY na prawdę jesteś stukniętausmiech.gif xxxxxxxxxx no to na razie tyle, chyba zdecydowanie wygrywasz w ilości wylanego jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czytaj MATOLE ze zrozumieniemusmiech.gif o jakiej zazdrości jest mowa? nie rozumiesz że jakaś larwa się opierd...la bo chłop zarobi i zamiast wynając opiekunkę to brak szacunku do swojej matki proponując pracę za pieniądze by żonusia fruwała, a może swojej starej powinna zapłacić i się szlajać o basenach,fryzjerach i koleżaneczkach.Lecz się idiotkosmiech.gif dziś No to może lepiej zatrudnić swoją mamunię ale po co.przecież to taki sam leser jak córcia. dziś No fajne ma życie,tylko " pozazdrościć" tylko wyjaśnih czemu akurat służacą jest teciowa a nie jej matka??? Tak,to jest leń śmierdzący,bo można poprosić o dorazną pomoc,w zamian też pomóc ale z matki robić kuchtę dlatego że chce się odpocząc? a pytała tesciowa jak rozkladała się jej synowi kto ją będzie wyręczał bo lubi luzik? dla mnie twoja wypowiedz to totalne ZERO gość dziś No fakt,męża było stać tylko na matkę za marne grosze,bo niani trzeba by było zasolić sumkę że żonusię by skręcało, obca osoba za każdy ruch ręką wołałaby dododatkowej zapłaty a mamusia wszystko załatwi i kurz synowej z pod tyła wytrze,żyć nie umierać. To co zarobi u synusia to wyda na wnusia. [22:40 a to jego kawalerskie? a jesli was obojga to łaskę mu robisz,chyba na mózg ci wali? dziś Oj ty głupia pi..do ziś Z ciebie to dopiero uczona,pod górkę do szkoły się szłousmiech.gif , nauczyć się tumanie ortografii ha ha ha ha Ty celoweusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif jesteś MATOŁ!!!!! Garkotług ??? pisze się garkotłuk ośle!!! i nie żadna literowka CIEMNIAK.pisze o dr.a sama ledwo zawodówka gość dziś Powiedz dziewczę jakie prochy łykasz że masz taki odlotusmiech.gif szkoda słów. Za darmo chyba rodzina studiowała łopatologię. gość dziś Masz problem? to lecz się,psychiatra nie robi problemu,pomoże. Na NFZ bez kolejki. dziś Prawnikiem to postrasz siebie i te słowa które użyłaś wobec mnie i ja cię znajdę,przyrzekam ci to. gość wczoraj 23:50] TY na prawdę jesteś stukniętausmiech.gif xxxxxxxxxx no to na razie tyle, chyba zdecydowanie wygrywasz w ilości wylanego jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czytaj MATOLE ze zrozumieniemusmiech.gif o jakiej zazdrości jest mowa? nie rozumiesz że jakaś larwa się opierd...la bo chłop zarobi i zamiast wynając opiekunkę to brak szacunku do swojej matki proponując pracę za pieniądze by żonusia fruwała, a może swojej starej powinna zapłacić i się szlajać o basenach,fryzjerach i koleżaneczkach.Lecz się idiotkosmiech.gif dziś No to może lepiej zatrudnić swoją mamunię ale po co.przecież to taki sam leser jak córcia. dziś No fajne ma życie,tylko " pozazdrościć" tylko wyjaśnih czemu akurat służacą jest teciowa a nie jej matka??? Tak,to jest leń śmierdzący,bo można poprosić o dorazną pomoc,w zamian też pomóc ale z matki robić kuchtę dlatego że chce się odpocząc? a pytała tesciowa jak rozkladała się jej synowi kto ją będzie wyręczał bo lubi luzik? dla mnie twoja wypowiedz to totalne ZERO gość dziś No fakt,męża było stać tylko na matkę za marne grosze,bo niani trzeba by było zasolić sumkę że żonusię by skręcało, obca osoba za każdy ruch ręką wołałaby dododatkowej zapłaty a mamusia wszystko załatwi i kurz synowej z pod tyła wytrze,żyć nie umierać. To co zarobi u synusia to wyda na wnusia. [22:40 a to jego kawalerskie? a jesli was obojga to łaskę mu robisz,chyba na mózg ci wali? dziś Oj ty głupia pi..do ziś Z ciebie to dopiero uczona,pod górkę do szkoły się szłousmiech.gif , nauczyć się tumanie ortografii ha ha ha ha Ty celoweusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif jesteś MATOŁ!!!!! Garkotług ??? pisze się garkotłuk ośle!!! i nie żadna literowka CIEMNIAK.pisze o dr.a sama ledwo zawodówka gość dziś Powiedz dziewczę jakie prochy łykasz że masz taki odlotusmiech.gif szkoda słów. Za darmo chyba rodzina studiowała łopatologię. gość dziś Masz problem? to lecz się,psychiatra nie robi problemu,pomoże. Na NFZ bez kolejki. dziś Prawnikiem to postrasz siebie i te słowa które użyłaś wobec mnie i ja cię znajdę,przyrzekam ci to. gość wczoraj 23:50] TY na prawdę jesteś stukniętausmiech.gif xxxxxxxxxx no to na razie tyle, chyba zdecydowanie wygrywasz w ilości wylanego jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale kobita się nie wyzywała od szmat,kierw ,ściery i żebyś wypier....lizać rów teściowej,więc przegrywasz i nie dziw się .Bo dyskutować można a matoł czy oslica to nie obelga.Dajesz tutaj śiadectwo o sobie.Żeby nie było jatki to jestem bezstronna.dobrej nocy,kłocie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matoł czy oslica to nie obelga. xx wulgarna narracja całości się liczy a nie pojedyńcze slowa, a najbardziej sie liczy to, kto pierwszy zaczął, a była to obrończyni teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:09 aleś ty głupia. Dać się poniżać? Czyżbyś pod płaszczykiem szacunku do matki, wciskała jej swoje dzieci na 10 godzin dziennie? Niech zgadnę. Jesteś autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie jestem w temacie choć ostatnie posty mnie zainteresowały,która z Pan jest synową a bratową autorki.... Bo walka się toczy, jedna pani zakładamy ze jest obrońcą uciemięzonych tesciowych i broni a ta druga pani to kto dla tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta druga to obrończyni matek synowych, które obrończyni teściowych wyzywa w najgorszych słowach sugerując, że to one powinny sie zajmować "pomiotem i wypierdami" swoich córek ("leniwych larw") kttóre "rozłożyły giry" a teraz latają po koleżaneczkach i basenach, a biedny synuś teściowej je utrzymuje i płaci biednej uciemiężonej tesciowej za bycie kuchtą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suma sumarum wychodzi na to, że matki córek są jednak mądrzejsze niż synów, pracują, są lepiej wykształcone i nie muszą sie zatrudniać na szmacie u córki i zięcia, czego nie można powiedzieć o leniwych matkach synów-teściowych, które biorą kasę od syna bo nie mają emerytury (no ale jak się całe życie udawało ze się pracuje to tak jest i na starość trzeba dorobić, a nikt jej nie chce zatrudnić bo nic nie umie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rozumiem ze jedne mamy które nie muszą pomagać to lepszy sort a te drugie to gorszy sort,dokładnie jak przy tzw.dobrej zmianie. Teraz rozumiem już o co chodzi,poczytałam.Mam swoje zdanie ale przemilczę. Dobranoc wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna nie musi pomagać, pomaga ta, która chce i moze, wówczas robi to z własnej woli i robi to za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś suma sumarum wychodzi na to, że matki córek są jednak mądrzejsze niż synów, pracują, są lepiej wykształcone i nie muszą sie zatrudniać na szmacie u córki i zięcia ~~~~~~~ niekoniecznie, najczęsciej nie mają zdrowia,są chorowite,zmęczone wychowywanie swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rozumiem ze jedne mamy które nie muszą pomagać to lepszy sort a te drugie to gorszy sort,dokładnie jak przy tzw.dobrej zmianie. Teraz rozumiem już o co chodzi, xx chyba na odwrót, sorty ci sie pomieszały, niewykształcone teściowe dorabiajace do lichej emerytury u syna to uciemiężone katoliczki i zwolenniczki tw trwam i kaczora i one się uważają za lepszy sort, a gorszy to te wstrętne wykształciuchy co latają po basenach i zatrudniają służące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewykształcone teściowe dorabiajace do lichej emerytury u syna xx dokładnie tak, żadna córka nie ośmieliłaby się oczekiwać od matki pomocy domowej w zamian za kasę, natomiast synuś owszem, zapłaci i kupi matkę dla siebie jak mu tak żona każe :) jeszcze nie spotkałam sytuacji, zeby matka była gospochą u córki za kasę, a u syna owszem, zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta to towar,chce by z nim była i mu dawała to musi ją kupić,a ona za kasę wszystko wtedy zrobi. Więc ten przypadek jest widać normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relacje rodzinne schodzą na psy ,a prym w tym wiodą kobiety.Smutne,bo za chwilę i one staną przed takimi problemami. Jestem też synową ale nie wyobrażam sobie takiej sytuacji,zresztą mój mąz nigdy by do tego nie dopuścił i ja wobec swojej mamy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może kobieta operować takim językiem,masakra i ktoś taki może wychowywa dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś autorko była w tym temacie była synową tej teściowej i opisywała sytuację odwrotną gdzie teściówka za kasę opiekuje się córki dziećmi to byś miała tonę poklasków a tak stałaś się wrogiem spracowanych synowych i ich "wykształcinych" mamci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak, żadna córka nie ośmieliłaby się oczekiwać od matki pomocy domowej w zamian za kasę, natomiast synuś owszem, zapłaci i kupi matkę dla siebie jak mu tak żona każe usmiech.gif jeszcze nie spotkałam sytuacji, zeby matka była gospochą u córki za kasę, a u syna owszem, zdarza się xxx Aha! Czyli wszystkie kobiety które urodziły dziewczynki są porządne, a te co urodziły chłopców to zwykłe k/u/r/w/y którym za wszystko trzeba płacić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córki nie płacą matkom ani nie pomagają finansowo bo zazwyczaj same nie mają żadnych pieniędzy i są zależne finansowo od ojców dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przepraszam nie jestem w temacie choć ostatnie posty mnie zainteresowały,która z Pan jest synową a bratową autorki.... Bo walka się toczy, jedna pani zakładamy ze jest obrońcą uciemięzonych tesciowych i broni a ta druga pani to kto dla tego tematu? x Nikt tutaj nie jest niczyim obrońcą. 62 letnia emerytka ma dwoje dzieci: syna i córkę, którzy mają po dwójce dzieci, z czego córka ma niemowlę. Syn potrzebuje opieki dla swoich dzieci, a córka będzie potrzebować opieki do roczniaka, za jakieś 3-4 miesiące. Problem w tym, że syn wpadł na pomysł, aby zatrudnić do opieki matkę, wspomnianą emerytkę i zapłacić jej za wykonywaną u niego pracę opiekunki. Autorka wątku, czyli córka się wściekła, bo wychodzi teraz na to, że ona wciskając swojego dzieciaka babci do opieki, będzie musiała swojej matce zapłacić, tak jak to robi brat, a to się jej nie uśmiecha. Wymyśliła śmieszną sytuację podbramkową i to, że bratowa nie pracuje, abyśmy przyznały jej racje, że babci za opiekę nad wnukami sie nie płaci. W czasie rozwijania wątku pisze, jaki to dyshonor brać od swojego dziecka wynagrodzenie, jakie to poniżenie dla matki płacić jej za latanie z mopem za pieniądze. A przepraszam bardzo, robienie syfu jak się mieszkało z matką, zostawianie burdelu w kuchni, bo matka sprzątnie, robienie porządku w swoim pokoju, tylko dlatego, żeby matka się nie pluła, albo, żeby koleżanki miały gdzie usiąść, to jest przejaw szacunku do matki? Wtedy jak matka zapierdzielała z mopem po całej chałupie, to jak najbardziej mogło być, bo za darmo? Bo matka? Cały wątek opiera się teraz na ataku na bratową, czyt synową emerytki, bo ona nie pracuje, jest leniem, bo ona się smyczy po mieście, a biedna uciśniona emerytka musi być płatną służącą. I to kosztem autorki. No oczywiście, ze kosztem, bo jej darmowa służąca uciekła :) Autorkę popiera sama Autorka, tudzież znajdzie się jeszcze jedna szmata, która matkę wycisnęła by z sił, jak każdy drobny prywaciarz, tylko bez wynagrodzenia. Autorce do głowy ie przyszła jedna rzecz, że być może jej matka ma niską emeryturę, a jest na tyle zmęczona, że nie chce szukać normalnej roboty na etat, więc robota u syna jest jej jak najbardziej na rękę. Ciekawe, czy jakby jej mąż robił remont u jej matki, to czy zrobiłby to za darmo? Pewnie nie. Autorka zaraz by się odezwała, że przecież praca, to praca, nieważne u kogo, ten ktoś ma zapłacić. Opieka nad obcym dzieckiem, nawet jesli to wnuk, to też praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niewykształcone teściowe dorabiajace do lichej emerytury u syna xx dokładnie tak, żadna córka nie ośmieliłaby się oczekiwać od matki pomocy domowej w zamian za kasę, natomiast synuś owszem, zapłaci i kupi matkę dla siebie jak mu tak żona każe usmiech.gif jeszcze nie spotkałam sytuacji, zeby matka była gospochą u córki za kasę, a u syna owszem, zdarza się x Taaa, tylko zapiertala charytatywnie. Wolontariat. Bo co? Bo jest matką i ma obowiązek łażenia koło cór***ny całe życie? A ile w was jadu na teściowe, bo nie chcą wam pomagać i siedzieć z dziećmi? To się jakoś tutaj z tym twoim kupnem przez synusia swojej matki jakoś nie klei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pani chyba czegoś tutaj nie rozumie,piszący w tym temacie nie mają nic przeciw pomocy dzieciom,ale robić z matki płatną nianię i nie tylko bo ona oproćz opieki nad dzieckiem sprząta,gotuje,prasuje tylko dlatego by jej synowa odpoczywała i nie tylko, to jest porażająca historia. Moja mama ma 66 lat i gdyby bratu przyszło coś takiego do głowy a znając moją mamę nie umiałaby się przeciwstawić to byłby sajgon w rodzinie. Bratowa to 28 letnia kobieta i jesli chce odpocząć to może wszystko ale nigdy nie zrobi z mojej matki słuzby. Ja nie korzystam z tego,miałam nianię ,teraz dzieci już samodzielne i trzeba mieć odrobiny taktu by oddać szacunek własnej matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wszystkie kobiety które urodziły dziewczynki są porządne, a te co urodziły chłopców to zwykłe k/u/r/w/y którym za wszystko trzeba płacić, tak? xx matka zawsze pomoze córce wiedząc, ze kobiety mają w życiu trudniej, ciężej... i nie traktuje tego, ze pośrednio pomaga także zięciowi tylko własnej córce. Natomiast matka syna nie traktuje tego jako pomoc synowi tylko wyłącznie synowej synowej, a w związku z tym nie chce tego robić tylko uważa, ze to matka synowej powinna pomów. Tak to najczęściej wyglada. U moich kuzynek a mam ich wiele zawsze jest tak, że to matka matki dziecka pomaga, a nigdy teściowa. Teściowa zawsze się wymiguje, a to że ma chorych rodziców, a to sanatorium, a to coś innego. Matka zawsze znajdzie sposób, by pomóc córce-teściowa nie będzie szukała, bo jej na tym ni zależy. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:37 10/10 u mnie w rodzinie również to zawsze babcia od strony matki pomaga córce przy dzieciach, a teściowym na tym nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka zawsze znajdzie sposób, by pomóc córce-teściowa nie będzie szukała, bo jej na tym ni zależy. Taka prawda. xx dokładnie tak jest, kto chce-szuka sposobu (matki) kto nie chce -szuka powodu (teściowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRAWA JEST PROSTA CZY WY TEGO NIE ROZUMIECIE? matka córki pomagając- pomaga tak naprawdę córce (bo to ona jest zwykle z dziećmi), pośrednio zięciowi. Z kolei teściowa pomagając przy dzieciach, pomagałaby w ten sposób synowe, dopiero pośrednio synowi. Więc nie chce tego robić, bo synowa jest dla niej obcą osobą, A JEŚLI CHCE POMOCY TON NIECH ZAPRZĘGNIE WŁASNA MATKĘ.. Odwróćmy sytuację: młoda kobieta umiera-facet zostaje z dzieckiem. I tu już teściowa nagle zmienia front, bo teraz pomagajac przy dziecku pomaga tylko synowi (synowej już nie bo nie żyje). Pomocy wszyscy oczekują też od matki zmarłej dziewczyny, bo przecież musi wynagrodzić wnukom brak matki i odrobić pańszczyznę za zmarłą córkę. WYCHODZI NA TO, ZE W KAŻDEJ KONFIGURACJI "OBOWIĄZEK' POMOCY MA W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI MATKA CÓRKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×