Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

By mężczyzna dał kobiecie szczęście trzeba pozwolić mu być mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość
21:45 To na czym polega to "partnerstwo", patrząc że strony faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jednak jest roznica. Bo pomimo mniejszych zarobkow moj maz nie podejmie decyzji bez mojej zgody i nie mamy tradycyjnego podzialu rol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On Ci nawet nie bedzie mowil jakie podejmowal decyzje. Byc moze poza domem robi za swoje pieniadze co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym samym co z punktu widzenia kobiety. Zdanie obu osob jest rowne tak jak obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z finansami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ale to jest sredniowiecze... w sredniowieczu jak kobieta miala wiekszy posag to miala cos do powiedzenia. Partnerstwo jest (tak na sucho, bez uczuc przyklad) pewnego rodzaju ugoda - czyli kompromis jest konieczny. o zwiazkach mowi sie: jestem ja + jestes ty - razem MY, i to MY jest wymagajace - tam trzeba wlozyc energie, pojsc na kompromisy, doagadac sie i dokarmic emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o wszystkich decyzjach musze wiedziec, tak jak on nie musi. Nie musimy sie przeciez spowiadac z kazdej p*****ly. Mozna wspomniec po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy od zarobkow i ustalen. Maz nie oczekiwalby ode mnie uleglosci bo mniej zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:54 Czyli facet może do wspólnej kasy dawać trzy razy tyle, a ma takie same obowiązki i prawa. To jest partnerstwo czy frajerstwo? Wiadomo z czyjej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ponad 40 letniego doswiadczenia moge powiedziec ze.prawiw każda kobieta jest uległa. Trzeba tylko być kulturalnym i zrobią wszystko. One tak lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:57 To znaczy czego konkretnie by nie oczekiwał? Co rozumiesz przez uległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty i twoj sasiad macie takie same prawa i obowiazki, nawet jak zarabiasz 3x wiecej. ;) A wiesz, ze sa zwiazki z tradycyjnym podzialem rol ktore sa partnerskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mąż autorki nie oczekiwał od niej uległości, to ona sama postanowila to wprowadzić w ich związek i jak widać byla to słuszna decyzja. JEJ decyzja. Nie jest ona taka bezwolną kukłą jak sie tu co niektorym wydaje :D Oddala mu dobrowolnie palne pierwszeństwa i "rób z nią co chcesz". Facet wczuł się w rolę, czuje się przez nią doceniony, szanowany i godny zaufania więc bedzie się staral tego zaufania nie zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:00 To facet zrobi wszystko dla kobiety którą kocha. Oczywiście jeśli kobieta jest mądra, nie podkreśla swojej niezależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyklad, ze zaakceptuje jego decyzjez ktora sie nie zgadzam bez kompromisu. Jak ktos jest ciekawy to moj maz i tak ma po przelewach wiecej ode mnie. Moim zdaniem to fair, a on i tak mnie na randki zabiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W malzenstwie niezaleznosc obu stron jest ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:00 Mój sąsiad ma bardzo niewielkie obowiązki wobec mnie, podobnie jak i ja wobec niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawnie macie takie same (tylko ty wieksze podatki placisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:03 Zaakceptujesz jego decyzje? Wszystkie? Przypuszczam, że wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja jestem bardziej zajeta ( czyli zarabiam wiecej) maz robi zakupy, zajmuje sie domem i gotuje i odwrotnie: on ma duzo zlecen ja mniej, wtedy ja to wszystko robie... poza tym jak ktos cos chce , idzie gdzie sam to gadamy jak normalni ludzie i jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek partnerski to nic innego jak dwoje lokatorów pod jednym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:07 To wobec państwa, a nie wobec siebie nawzajem. Więc przykład do d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie. To zwiazek. Ty chcesz wyceniac prawa w zwiazku. To dopiero umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze raz ja, od gotowanie z mezem na zmiane itd decyzje podejmujemy wspolnie, pomimo, ze byly lata ze to on zarabial wiecej - teraz ja zarabiam wiecej - mamy tylko taki maly podzial, tzn on decyduje o sprzetach, ja o wystroju i estetycznie i tu sie zgadzamy i nie walczymy ze soba. wszystko jest kwestia dojrzalosci i dogadania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym zwiazek, to poniekad kompromis i dbanie o druga osoabe i jej uczucia ze wzajemnoscia, wzajemny szacunek.... jesli ktos tego nie kuma to napisze, ze nie ma wolnosci. Wolnosc jest, to jest kwestia wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy uważają że 25 latki nie są młode wejdźcie na wykop.pl tak myślą debile i ja mam być z Polakiem?Szowinisci i rzadziciele stfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bądź z Polakiem. Poradzimy sobie z tą strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Mohamedów, którym Polki tak chetnie dają d**y, już 10-latki są kobietamo dojrzalymi do macierzyństwa także tego.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są do dooopy, no chyba że dużo zarabia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×