Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Tak się zdarza. Nie znam przyczyny, mieszkam w Holandii.  Okazal9 się że zarodek obumarl i dostałam tabletki poronne do domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbel

Hej dziewczyny! Tak poczytuje Was od jakiegoś czasu i zdecydowałam się w końcu i ja odezwać. Witam się ze wszystkimi i z każda z osobna 😘

staramy się z mężem od grudnia czyli 3 cykl. Za pierwszym razem zabraliśmy się za robotę po owulacji wiec nie spodziewałam się cudów. W styczniu już myślałam ze coś jest na rzeczy a tu bach - cykl bezowulacyjny. W tym miesiącu już bardziej świadomie działaliśmy przed owulką co 2/3 dni i czekam z niecierpliwością co mi czas przyniesie 😉

objawy jakie zauważyłam a które nie spotykały mnie wcześniej to pobolewanie brzucha po owulacji tak delikatnie przez kilka dni, a teraz 4 dni przed okresem jeżdżenie w brzuchu i pobolewanie jak na okres a poza tym mega bolące piersi. Zazwyczaj miałam lekkie bóle w dniu okresu albo wcale. Czy się nakręcam? Oczywiście niestety gdyż są to staranie o 1 dziecko a mam już 31 lat... 

 

a wiec oficjalnie dołączam do staraczków 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj babel! 😉 powiem Ci tak, ze od momentu staran w kazdym cyklu cos jest innego niz zazwyczaj 🙂 piersi albo bola bardziej albo wgl, skurcze czasem mam tydzien przed @ czasem 1 dzien przed.. 😉 sluzu nie badam wgl, bo u mnie to raz jest raz nie ma wgl czasem mam wrazenie ze az mnie zalewa i to tak po tym nie dojdę co i jak 😉

 

Zycze aby sie udalo! Jak najszybciej bo z kazdym cyklem wydaje mi sie, ze gorzej znosi sie porażkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Bezsil, Bąbel witajcie! 

U mnie 12 dc śluz od wczoraj płodny, rozciagliwy jak białko, książkowy idealny jak zawsze a ciąży nie ma... owu chyba dziś albo jutro, ten cykl będzie bez testów... nie wiem czy u mnie to jest podejście na luzie czy raczej kompletna rezygnacja.

Chcialabym meblować już pokój dla dziecka, wybierać ubranka czytać o wózkach, kupować te śliczne mini skarpeetczki i jednorożce. Kurczę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Malina82 napisał:

Bezsil, Bąbel witajcie! 

U mnie 12 dc śluz od wczoraj płodny, rozciagliwy jak białko, książkowy idealny jak zawsze a ciąży nie ma... owu chyba dziś albo jutro, ten cykl będzie bez testów... nie wiem czy u mnie to jest podejście na luzie czy raczej kompletna rezygnacja.

Chcialabym meblować już pokój dla dziecka, wybierać ubranka czytać o wózkach, kupować te śliczne mini skarpeetczki i jednorożce. Kurczę.

 

 

Jak ja Cie dobrze rozumiem.. Jakbym juz moga wszystko bym kupila, w glowie mam juz plan jak będzie wyglądać pokoik dla dziecka 😉 jakie zabawki. Wszystko zaplanowane.. Tylko lokatora brak.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też was rozumiem 😉 mierzyłam już czy w sypialni zmieści się łóżeczko 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbel

Podobno grunt to się nie nakręcać ale ja się pytam - jak? No jak? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też staram się nie nakręcac. Tylko ja nie potrafie:( testy nawet robię przed terminem miesiaczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jak? Sklepy kusza slicznymi ubraniami, na kazdym kroku kobieta w ciazy lub z dzieckiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezsil napisał:

No właśnie, też staram się nie nakręcac. Tylko ja nie potrafie:( testy nawet robię przed terminem miesiaczki 

Mi też sie juz zdazylo.. Ale to bardziej z obawy ze to ciaza i ten lekki bol to nie na okres a na poronienie.. Taka schiza mi zostala ale tylko co któryś tam cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przed ciaza strasznie bolał brzuch. Robiłam testy wychodziły negatywne. Bol brzucha mocny jak na okres. Jednak miesiączka nie przyszła. I pierwszym dniu od spóźnienia 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się wiosną , wszędzie będzie pełno kobiet z wozkami:( trzeba się zdystansować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaluje, ze nie zrobilam testu wtedy wcześniej.. Mocno sie pochorowalam bralam silne antybiotyki.. Ale jakbym wiedzila o ciazy leczenie byloby inne i może by cos sie zmienilo.. A nie zwróciłam uwagi ze okres mi sie tydzien spóźnia bo duzo zlych rzeczy sie dzialo plus w pracy sajgon.. 

 

Nie wiem czy to bylo przyczyna.. Ale wole wcześniej wiedziec aby juz nigdy nie bylo takiej sytacji.. 🙂

 

Edytowano przez Madzikkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezsil napisał:

Zaczyna się wiosną , wszędzie będzie pełno kobiet z wozkami:( trzeba się zdystansować 

Dokładnie 😉 bedzie trzeba uzbroić sie w cierpliwość i nadzieję, ze nas tez ro czeka w najbliższym czasie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogę wiedzieć ile dziewczyny macie lat? Ja w tym roku 30 i dopiero staram się o pierwsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 w tym roku, partner 38 😉 i również o pierwsze dziecko

Edytowano przez Madzikkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbel
13 minut temu, Madzikkin napisał:

Ja zaluje, ze nie zrobilam testu wtedy wcześniej.. Mocno sie pochorowalam bralam silne antybiotyki.. Ale jakbym wiedzila o ciazy leczenie byloby inne i może by cos sie zmienilo.. A nie zwróciłam uwagi ze okres mi sie tydzien spóźnia bo duzo zlych rzeczy sie dzialo plus w pracy sajgon.. 

 

Nie wiem czy to bylo przyczyna.. Ale wole wcześniej wiedziec aby juz nigdy nie bylo takiej sytacji.. 🙂

 

Zawsze mówię ze w życiu nic się nie dzieje bez przyczyny! Może to okrutne ale może tak musiało być? 

Moj mąż mówi ze mam nie kwekac tylko czekać i co ma być to będzie. Łatwo się mówi co? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbel

ja tak jak pisałam 31 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ja razy słyszałam, "widocznie tak musiało być " ," jesteś młoda jeszcze będzie czas na Ciebie" . Łatwo się mówi... Tylko jak patrzę na moje koleżanki i myślę każdej się udało za pierwszym razem, chociaż nie chciały... życie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, nie chca a maja.. I gdzie tu sprawiedliwość .. Tez powtarzam sobie, ze tak mialo byc wierzę, ze ktoś czuwa nad mną 😉 i nic nie dzieje sie od tak. Każde zdarzenie w naszym życiu ma jakis sens.. Tylko czasem tego nie widzimy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co to robić? Dzisiaj rano obudziłam się z bólem gardła, leczyłam je domowymi sposobami - czosnek, cebula, smarowalam amolem szyję i leżałam cały dzień w łóżku. Później temperatura zaczęła wzrastać 37.7, 38.3 i teraz położyłam sobie mokry ręcznik na czoło i jest 38.5. Do tego bolą mnie mięśnie, nie mam kaszlu, gardło mnie już aż tak nie boli, kataru również nie mam, ale tak bardzo martwi mnie ta gorączka. Jestem w 6 TC i nie wiem co robić. Boję się o ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-n-a

Ja mam za 3 tyg 31 lat , mam juz jedno dziecko. Pierwszy cykl starań dobiega konca i raczej nic z niego nie wyjdzie. Musicie sie kobietki odprężyć,  nie myśleć ciagle o ciazy 😊 moze jakiś weekend z partnerem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Emila napisał:

Dziewczyny co to robić? Dzisiaj rano obudziłam się z bólem gardła, leczyłam je domowymi sposobami - czosnek, cebula, smarowalam amolem szyję i leżałam cały dzień w łóżku. Później temperatura zaczęła wzrastać 37.7, 38.3 i teraz położyłam sobie mokry ręcznik na czoło i jest 38.5. Do tego bolą mnie mięśnie, nie mam kaszlu, gardło mnie już aż tak nie boli, kataru również nie mam, ale tak bardzo martwi mnie ta gorączka. Jestem w 6 TC i nie wiem co robić. Boję się o ciążę. 

Apap mozesz brac w ciazy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość O-n-a napisał:

Ja mam za 3 tyg 31 lat , mam juz jedno dziecko. Pierwszy cykl starań dobiega konca i raczej nic z niego nie wyjdzie. Musicie sie kobietki odprężyć,  nie myśleć ciagle o ciazy 😊 moze jakiś weekend z partnerem ? 

Prawie kazdy week gdzies jedziemy. 😉

Kino, kolacja tez raz w tyg. Chwilę dla siebie mamy tez, on z kolegami na piwko i mecz,ja z koelzankami do spa albo jakies kręgle. 😉 rutyna i nuda nam nie grozna.. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
28 minut temu, Emila napisał:

Dziewczyny co to robić? Dzisiaj rano obudziłam się z bólem gardła, leczyłam je domowymi sposobami - czosnek, cebula, smarowalam amolem szyję i leżałam cały dzień w łóżku. Później temperatura zaczęła wzrastać 37.7, 38.3 i teraz położyłam sobie mokry ręcznik na czoło i jest 38.5. Do tego bolą mnie mięśnie, nie mam kaszlu, gardło mnie już aż tak nie boli, kataru również nie mam, ale tak bardzo martwi mnie ta gorączka. Jestem w 6 TC i nie wiem co robić. Boję się o ciążę. 

Idz do lekarza, my dopiero staramy się o dziecko.

 

ja mam 27 lat . Już mam dość starań , dziś nie mogłam zwlec się z łóżka , cycki mnie bola i na bloku operacyjnym prawie zemdlałam jak mieliśmy krwotok . Jestem osłabiona jakoś , rozbita i chce mi się płakać cały dzien . Typowe objawy przed tym pieprzonym małpiszonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Emila napisał:

Dziewczyny co to robić? Dzisiaj rano obudziłam się z bólem gardła, leczyłam je domowymi sposobami - czosnek, cebula, smarowalam amolem szyję i leżałam cały dzień w łóżku. Później temperatura zaczęła wzrastać 37.7, 38.3 i teraz położyłam sobie mokry ręcznik na czoło i jest 38.5. Do tego bolą mnie mięśnie, nie mam kaszlu, gardło mnie już aż tak nie boli, kataru również nie mam, ale tak bardzo martwi mnie ta gorączka. Jestem w 6 TC i nie wiem co robić. Boję się o ciążę. 

Idź do lekarza, a póki co weź sobie paracetamol który możesz brać w ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokadnie paracetamol i apap ma taki sam skład wiec w ciazy mozna brac. Wiadomo ze niw garsciami ale goraczka jest bardziej niebezpieczna. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam paracetamol i zaczęłam się pocić, mam nadzieję, że gorączka zacznie spadać 🙂 a jutro pojadę do lekarza rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Emila napisał:

Wzięłam paracetamol i zaczęłam się pocić, mam nadzieję, że gorączka zacznie spadać 🙂 a jutro pojadę do lekarza rano

Super, to odpoczywaj. Daj jutronznac jak się czujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×