Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość gosc
7 minut temu, Gość Onna napisał:

Każdy twierdzi po sobie:)

Oho tym razem piszesz jako Onna. Ciekawa jestem ile jeszcze będziesz produkować tych postów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Oho tym razem piszesz jako Onna. Ciekawa jestem ile jeszcze będziesz produkować tych postów. 

a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"często jak są dzieci nie ma do końca wyboru. podam przykład. znajomi mają trójkę dzieci i połowa domu jej rodziców jest ich i tam mieszkają. gdyby się rozwiedli to ona zostaje w tym domu z dziecmi, on jeszcze płaci alimenty i jeszcze obcy dziad wychowuje jego dzieci... wątpię że ma wybór i może się rozwieść... wg mnie totalnie nie ma wyboru i jest udupiony, mówcie co chcecie. baba jeszcze sie roztyła i wyglada okropnie. i jaki on ma niby wybór? "flaga na oczy i za ojczyznę" hehe"

Matkoo ile ty masz w sobie  nienwisci do innych kobiet .  Pewnie jak facet zgwałci kobietę to najpierw analizujesz  jak byla ubrana co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość gosc napisał:

 

Faktycznie ciekawy tok rozumowania - facet, który mało zarabia to już ..., nieudacznik, ćwok. Ale jak babka siedzi w domu i nie zarabia nic to już tylko same zalety. A jak nie daj boże ktoś powie o niej tak samo to obraza majestatu. Taka to właśnie wasza mądrość. 

Bo kobieta nie jest od zarabiania tylko facet 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak to nie maja ? Maja !

Nie wiaza sie z takimi kobietami 🙂

Maja wybor PRZED zwiazaniem sie z taka kobieta uzgodnic i przedstawic swoje oczekiwania.

Jak im sie nie podoba  decyzja zony moga przeciez odejsc 😛 tak tym tu strasza..

A jednak trwaja z tymi leniwymi,niepracujacymi pasozytami..

BO TO ICH WYBOR

Świetny wybór. Rozwód i dzielenie się majątkiem oraz płacenie alimentów na żonkę, której się robić nie chce. 

Zresztą tutaj pełno jest wpisów dziewczyn, które tylko czekają, żeby wziąć ślub, zrobić dziecko i siup koniec pracy. Przecież dopiero co jedna się tu przyznała, że tak zamierza zrobić. Oczywiście mało która na tym forum widziała w tym coś złego. A że nie informuje o tym przyszłego małżonka to już nieważne. I pewnie tak najczęściej jest. Także taki to jest właśnie ten ich wybór o którym piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gosc napisał:

dlaczego te wszystkie niepracujace (każda jaką znam) ma minimum lekką nadwagę a często znaczną? 🙂

A co to ma do rzeczy ?

Kazda pracujaca jaka znam ma boba koloru blond..

I to cos oznacza ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepracująca:)
12 minut temu, Gość gosc napisał:

dlaczego te wszystkie niepracujace (każda jaką znam) ma minimum lekką nadwagę a często znaczną? 🙂

a często znaczą ?  O co chodzi bo ja jestem ta inteligentna inaczej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe gdzie uciekła nasza rusałka? Nie potrafi odpowiedzieć na konkretne pytania, no szkoda. 

A te wszystkie adelajdy, very, Moniki i pozostałe durne wpisy tworzy jedna bezrobotna, której nawet stylu wypowiedzi nie chce się zmienić, takie to inteligentne stworzenie 😉

Tak sobie tlumacz bidulko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Niepracująca:) napisał:

a często znaczą ?  O co chodzi bo ja jestem ta inteligentna inaczej?????

Widać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Niepracująca:) napisał:

a często znaczą ?  O co chodzi bo ja jestem ta inteligentna inaczej?????

znaczNą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość gość napisał:

Gdzie tyle czynszu? Na Sky Tower? 😮

Nie wiem, kiedy ona ci odpowie, ale ja ci powiem. W niektórych spółdzielniach np. I  to za spółdzielcze własnościowe.  Ja tyle płacę za komunalkę 50m2. Żeby było śmieszniej w jednym z mniejszych miast, nie w żadnej aglomeracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak sobie tlumacz bidulko.

Też mam wrażenie, że to jedna i ta sama osoba. Produkujesz się od przeszło 3 godzin non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćvvvbbbb
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Ty czytaj ze zrozumieniem. Mój wpis do którego się odniosłaś był ironią na teksty o tym, że kobieta która pracuje jest frajerką, siłaczką i nie wiadomo jeszcze czym. Więc napisałam, że w takim razie mąż, który pracuje też tym jest. Załapałaś teraz? 

Ale ty tępa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Też mam wrażenie, że to jedna i ta sama osoba. Produkujesz się od przeszło 3 godzin non stop.

a ty od ilu godzin sie produkujesz? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Nie wiem, kiedy ona ci odpowie, ale ja ci powiem. W niektórych spółdzielniach np. I  to za spółdzielcze własnościowe.  Ja tyle płacę za komunalkę 50m2. Żeby było śmieszniej w jednym z mniejszych miast, nie w żadnej aglomeracji."

Ja tez miasto  70 tys . mieszkanie 60 m własnościowe czynsz 700 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gosc napisał:

często jak są dzieci nie ma do końca wyboru. podam przykład. znajomi mają trójkę dzieci i połowa domu jej rodziców jest ich i tam mieszkają. gdyby się rozwiedli to ona zostaje w tym domu z dziecmi, on jeszcze płaci alimenty i jeszcze obcy dziad wychowuje jego dzieci... wątpię że ma wybór i może się rozwieść... wg mnie totalnie nie ma wyboru i jest udupiony, mówcie co chcecie. baba jeszcze sie roztyła i wyglada okropnie. i jaki on ma niby wybór? "flaga na oczy i za ojczyznę" hehe

ale trójkę dzieci zdązył sobie zrobić z tą grubą, leniwą i nierozgarniętą babą? i nic nie zauważył, biedaczek, na pewno go przygniotła :P wez już nie wymyślaj, chyba ze zapomniałąś dodać że ostatnie dziecko ma rok-dwa i dlatego ona nie pracuje, bo ogarnia wszystkie dzieci, które moga być jeszcze małe, a gruba to dla ciebie taka co waży więcej niż 50 kilo

i oczywiscie mieszkają w jej domu rodzinnym, no klasyk

STRASZNIE biedny facet, i taki usidlony, no mówię, biedak nie zauważył a tu hops, 3 dzieci z taką wredną lochą :P żeby jedno było to może bym ci uwierzyła, ale nie troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaas
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Też mam wrażenie, że to jedna i ta sama osoba. Produkujesz się od przeszło 3 godzin non stop.

No zgadłaś jestem w pracy i nudzi mi się 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajda
9 minut temu, Gość Jaaaaas napisał:

No zgadłaś jestem w pracy i nudzi mi się 😂

No nie. Adelajda to jestem ja a nie ty!

Jedyne co sie zgadza to to, ze tez jestem w pracy I sie nudze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja wam powiem pracujące, że moi rodzice mieszkają w dobrej dzielnicy i mają sąsiadów z których uwaga, żona nie pracuje i w dodatku NIE MAJĄ dzieci :OOO szok, ludzie już dobrze po 60, na pewno nie są jedyni na świecie

Te tutaj zaraz się przekręcą ze złości, już im jad kapie, no jak on tak z tą babą wytrzymuje, że jej nie kopnął w dooope, co oni tyle lat razem robią... a chałupe taką mają, że niejedna pracująca zazdrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gośćvvvbbbb napisał:

Ale ty tępa jestes

Wiedziałam że nie złapiecie ironii. Za wysoki poziom. Jakby tak rzucać inwektywami i wyzywać od tępaków jak ty - to co innego. Wtedy od razu wiecie co i jak. Pewnie tak się do was zwracają ci zaradni mężowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja wam powiem pracujące, że moi rodzice mieszkają w dobrej dzielnicy i mają sąsiadów z których uwaga, żona nie pracuje i w dodatku NIE MAJĄ dzieci :OOO szok, ludzie już dobrze po 60, na pewno nie są jedyni na świecie

Te tutaj zaraz się przekręcą ze złości, już im jad kapie, no jak on tak z tą babą wytrzymuje, że jej nie kopnął w dooope, co oni tyle lat razem robią... a chałupe taką mają, że niejedna pracująca zazdrosci :D

A ty im zazdroscisz tej chalupy? I braku dzieci? Przekrecasz sie z zadrosci I kapie ci jad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ki

Jakie j.e.b.n.i.ę.t.e teksty piszecie wszystkie kopniete jestescie co do jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Jaaaaas napisał:

No zgadłaś jestem w pracy i nudzi mi się 😂

 

1 minutę temu, Gość Adelajda napisał:

No nie. Adelajda to jestem ja a nie ty!

Jedyne co sie zgadza to to, ze tez jestem w pracy I sie nudze :-D

No nie wierze, same się wkopały, takie mają ambitne prace i tak jadą po niepracujących a same bąki zbijają oojjj jest się czym chwalić, na pewno macie super ambitne zajęcia. ...ki, chodzą do pracy nie by pracować tylko siedzieć na kafe i jeszcze sie szczycić swoją pracą jak dzieci bo ona DO PRACY idzie, ale nie pracować, ja pierdziele.Dawno takiej żałości nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe gdzie uciekła nasza rusałka? Nie potrafi odpowiedzieć na konkretne pytania, no szkoda. 

A te wszystkie adelajdy, very, Moniki i pozostałe durne wpisy tworzy jedna bezrobotna, której nawet stylu wypowiedzi nie chce się zmienić, takie to inteligentne stworzenie 😉

Pracowac żeby mieć co do garnka włożyć, miec gdzie mieszkać, jakieś zabezpieczenie na starość, tak. Ale harować żeby mieć większy samochód, wiekszy telewizor, szafę pełną chińskich szmat? Musiałabym na głowe upaść. Zastanówcie sie dziewczyny na co tak naprawdę poświęcacie swój czas. Przerwałam pracę zawodową poniewaz rozchorowała sie bliska mi osoba, następnie w niedługim odstępie czasu w rodzinie przydarzyła się niepełnosprawność. Życie jest krótkie. Na swoją emeryturę wyrobić zdążyłam. Oczywiście zaraz powiecie o pielegniarkach i domach opieki. Pielęgniarka przychodziła ale jako pomoc doraźna. Nikt się nie zajmie waszymi bliskimi tak jak wy. Ani waszymi dziecmi, ani waszymi rodzicami kiedy bedzie potrzeba. Może moja emerytura nie będzie najwyższa, ale z tym  co zgromadziłam z mężem przez całe życie, plus to co odziedziczyliśmy wystarczy na godną, złota jesień życia, a nawet mamy co przekazać dalej. Lat życia, które poświęciłam najbliższym, dzieciom, rodzicom, nie żałuję. Mam piękne wspomnienia i czuję sie otoczona miłością. Nie chodzę naga, męża szanuje, jest wspaniałym człowiekiem, mąż szanuje mnie. Jesteśmy udanym małżeństwem.. Jeśli dla Was pracą i zyskiem jest tylko i  wyłącznie to co daje efekt w postaci przyrostu na koncie to wam współczuje dziewczyny. Jeśli tak Wam nowoczesność wyprała mózgi to mam nadzieję, że dzieje się to czym tak straszycie, że to chłopaki okażą swoje ludzkie oblicze, zaczną być w domu, wychowywać dzieci, opiekować się rodzicami, budować rodzinę, a wy róbcie te swoje" kariery", żeby kupować i kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ty im zazdroscisz tej chalupy? I braku dzieci? Przekrecasz sie z zadrosci I kapie ci jad?

Nie, bo mnie chooj obchodzą inni ludzie, z czego żyją, dla mnie obydwoje mogą nie pracować i mieć kase, dopóki mnie nie okradają albo zebrać nie przychodzą to moga sobie żyć z czego chcą, ze swojej pensji, sąsiada, psa, matki, ciotki czy spadku bogatego stryja czy złom zbierać, mnie nic do tego kto im te kase daje a ty się upierasz ze obydwoje muszą zarabiać i chooj, bo inaczej jest nie po twojemu :D :D :D ja mam za co żyć i owszem, pracuję, chociaż nie na etat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa
7 minut temu, Gość Adelajda napisał:

No nie. Adelajda to jestem ja a nie ty!

Jedyne co sie zgadza to to, ze tez jestem w pracy I sie nudze 😄

Glupiemu trzeba przytakiwiać nie wiesz o tym ? Niech dziewczynka myśli że to jedna osoba pisze jak jej z taką świadomoscią lepiej to po co ja wyprowadzać z błędu . Ty to wiesz i ja to wiem że nie jesteśmy tą samą osobą więc jakie znaczenie ma co myśli jakaś dziewczynka z Pćimia Dolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Babcia mojega meza tez nigdy nie pracowała . W domu  na stale była zatrudniona gosposia i niania do dzieci . Dziadek byl pilotem i na stare  lata miał brytyjska emeryture . W przeliczeniu na złotówki to bylo bardzo duzo pieniędzy . Bardzo udane maleństwo  i doczekali później starości  . Ja dziadek zmarl to babcia miala po nim emeryturę.

Drugie to znajomi mojego ojca  . On mial swoja firme , ona zajmowała sie  domem i 5 dzieci . Bardzo bogaci bo na start kazde dziecko dostało  mieszkanie .  Bardzo fajne i szczęśliwe małżeństwo.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

 

No nie wierze, same się wkopały, takie mają ambitne prace i tak jadą po niepracujących a same bąki zbijają oojjj jest się czym chwalić, na pewno macie super ambitne zajęcia. ...ki, chodzą do pracy nie by pracować tylko siedzieć na kafe i jeszcze sie szczycić swoją pracą jak dzieci bo ona DO PRACY idzie, ale nie pracować, ja pierdziele.Dawno takiej żałości nie widziałam.

:-D :-D :-D

No akurat prace mam ambitna, ale nie jestem robotnica I nie pracuje na akord. Robie co chce I kiedy chce. Jak mam ochote zrobic sobie przerwe to sobie robie :-D :-D

A wy co? Tak wyglada to wasza realizacja swoich pasji w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

 

No nie wierze, same się wkopały, takie mają ambitne prace i tak jadą po niepracujących a same bąki zbijają oojjj jest się czym chwalić, na pewno macie super ambitne zajęcia. ...ki, chodzą do pracy nie by pracować tylko siedzieć na kafe i jeszcze sie szczycić swoją pracą jak dzieci bo ona DO PRACY idzie, ale nie pracować, ja pierdziele.Dawno takiej żałości nie widziałam.

Ojojojoj ból dupcie ściska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna
28 minut temu, Gość gosc napisał:

Oho tym razem piszesz jako Onna. Ciekawa jestem ile jeszcze będziesz produkować tych postów. 

Nie wiem o co ci chodzi  Onna to jestem ja i nie rozumię co insynuujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×