Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anana

Tylko prawdziwych mężczyzn stac by ich kobiety nie pracowaly

Polecane posty

Gość Gość
7 minut temu, Gość Kaja napisał:

Wow, zaczynamy z obelagmi. Odnosilam się do wypowiedzi o trzech tysiącach. 

Odnośnie Twojej wypowiedzi, mogłabyś uściślić co jest chorego w dostępie do pieniędzy które zarobił małżonek? W świetle prawa to są wspólne pieniądze. 

Uważaj bo zaraz wyzwiska się posypią, tu taka jedna pani dziwnie raguje. Potrafi wyzwać od" dzie....ek", " kur......ew"  ......,Szkoda wypisywać nawet jakimi epitetami rzuca. Kobieta ma problem i to duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Uważaj bo zaraz wyzwiska się posypią, tu taka jedna pani dziwnie raguje. Potrafi wyzwać od" dzie....ek", " kur......ew"  ......,Szkoda wypisywać nawet jakimi epitetami rzuca. Kobieta ma problem i to duży.

Przeczytaj sobie nocne posty to się przekonasz do czego kobieta jest zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

potwierdze, niewierzcie baby że te pieniadze, ktore waszym zdaniem rzekomo wam sie należą od mężczyzn za obcowanie z wami to są takie free, potem przychodzi ze musicie zaplacic za darmowe egzystowanie, seksy itp.

Hahaha! Pieniądze należą się za obcowanie z wami. Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoda na raz

Mi kiedyś mąż zapłacił 200 zł za to że zgodziłam się na seks, bo byłam zmęczona. Leżałam jak kłoda, a on zabrał co chciał. Interes przypięczętował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ty się strasznie miotasz i zapętlasz 😄

Nawet nie pytam, konkretnie to widzisz, bo i tak wiem, że kundelki potrafią jedynie ujadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kłoda na raz napisał:

Mi kiedyś mąż zapłacił 200 zł za to że zgodziłam się na seks, bo byłam zmęczona. Leżałam jak kłoda, a on zabrał co chciał. Interes przypięczętował.

Już ktoś w to uwierzy hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Margo napisał:

A ja uważam, że zajmowanie się domem jest obowiązkiem osób, które w nim mieszkają. Spełnianie zachcianek osoby, którą się kocha i z która chce się spędzić resztę swojego życia jest super. Jeżeli ktoś chce spełniać się w pracy, nie za jakieś wielkie pieniadze, np. podawany przez Ciebie przykład pielęgniarki lub nauczycielki (notabene zawody potrzebne, ale bardzo niedoceniany finansowo) to dlaczego nie. Fajnie jak ktoś z pasją wykonuje zawód, zwłaszcza te dwa wymienione powyżej. 

Nie ma też co się dziwić dlaczego kobieta chce iść do pracy, większość kobiet pisze tu o niezależności, może jest to trochę niefortunne określenie, ja pisałam o tym że może zabraknąć męża (śmierć, rozwód) lub mąż może stracić pracę (dobrze jak w takich momentach ma się pracę). Chciałbyś być w sytuacji, gdzie żona jako jedyny żywiciele rodziny umiera i zostajesz sam z dziećmi, bez pracy. 

A pytania o sprawy łóżkowe nie zadałam "gościom", bo nie wiem kto jest kto i kto co napisał (nie śledzę aż tak wypowiedzi, żeby to ogarnąć). 

A ja uważam, że powinien być sensowny podział obowiązków, a obowiązki to zarabianie na utrzymanie rodziny, prowadzenie domu i opieka nad dziećmi. Oczywiście można założyć, że wszystko dzielimy na pół, czemu nie, ale wtedy równo dokładamy do wspólnej kasy, a nadwyżkę zatrzymujemy sobie. Pasuje to kobietom? Chyba nie bardzo. Za to chętnie podzielą na pół prowadzenie domu i opiekę nad dziećmi. Dlatego taki układ nazywam frajerskim.

Może i fajnie, że ktoś z pasją wykonuje marnie płatny zawód. Ciekawe tylko dla kogo fajnie? Może dla społeczeństwa tak, ale dla rodziny już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoda na raz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Już ktoś w to uwierzy hahaha 

Nie zależy mu na kasie. Lubię jeździć z nim na zakupy, bo za wszystko on płaci, a w łóżku mu wynagrodzę. Szepczę mu do ucha,  że jest najprzystojniejszym i najzaradniejszym facetem jakiego znam i to mu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Kłoda na raz napisał:

Mi kiedyś mąż zapłacił 200 zł za to że zgodziłam się na seks, bo byłam zmęczona. Leżałam jak kłoda, a on zabrał co chciał. Interes przypięczętował.

To jest ta twoja sztuka manipulacji, bzdury napisać żeby inne kobiety w złym świetle postawić. Czyli jak ty byś to nazwała "prosty......tucja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoda na raz

Ha ha. A czy żona może być dla męża pro/sty/tut/ką? Płaci mi bo bardzo mnie ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Kłoda na raz napisał:

Nie zależy mu na kasie. Lubię jeździć z nim na zakupy, bo za wszystko on płaci, a w łóżku mu wynagrodzę. Szepczę mu do ucha,  że jest najprzystojniejszym i najzaradniejszym facetem jakiego znam i to mu wystarczy.

Możesz sobie pomarzyć. Wiem według Ciebie tak to wygląda w związkach gdzie kobieta nie pracuje. Kobieto czy musisz zniżać się do takiego poziomu? Pajaca robisz z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

A ja uważam, że powinien być sensowny podział obowiązków, a obowiązki to zarabianie na utrzymanie rodziny, prowadzenie domu i opieka nad dziećmi. Oczywiście można założyć, że wszystko dzielimy na pół, czemu nie, ale wtedy równo dokładamy do wspólnej kasy, a nadwyżkę zatrzymujemy sobie. Pasuje to kobietom? Chyba nie bardzo. Za to chętnie podzielą na pół prowadzenie domu i opiekę nad dziećmi. Dlatego taki układ nazywam frajerskim.

Może i fajnie, że ktoś z pasją wykonuje marnie płatny zawód. Ciekawe tylko dla kogo fajnie? Może dla społeczeństwa tak, ale dla rodziny już niekoniecznie.

To trzeba zlikwidować zawód nauczyciela. Wprowadzi się prywatne szkoły z czesnym, w której nauczyciel będzie zarabiał z 5000 zł. To samo pielęgniarki, dopłata w szpitalu 1000 zl za opiekę podczas pobytu. A jak nie mają kasy to nie muszą się uczyć czy korzystać z pomocy pielęgniarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kłoda na raz napisał:

Ha ha. A czy żona może być dla męża pro/sty/tut/ką? Płaci mi bo bardzo mnie ceni.

 A ty masz męża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoda na raz

Zarabiam 4 tysiące, ale trafiłam na dżentelmena w każdym calu. Zazdrościcie mi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Margo napisał:

Dziwne założenie, bo ja stres rozładowuje miłymi rzeczami np seksem. A ból głowy po seksie odchodzi jak ręką odjął: miło i bez trucia się tabletkami.

Zmęczenie też? Bo pisałem nie tylko o stresie ale i o zmęczeniu. To też dziwne założenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rescator555 już po bzykanku to można wracać na kafe i wtracac swoje 3 grosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To trzeba zlikwidować zawód nauczyciela. Wprowadzi się prywatne szkoły z czesnym, w której nauczyciel będzie zarabiał z 5000 zł. To samo pielęgniarki, dopłata w szpitalu 1000 zl za opiekę podczas pobytu. A jak nie mają kasy to nie muszą się uczyć czy korzystać z pomocy pielęgniarek.

Nie wiem co trzeba, wiem natomiast, że nie miałbym ochoty "dofinansowywać" społeczeństwa, wykonując zawód niby potrzebny, ale marnie płatny. Jak potrzebujecie mojej pracy to za nią placcie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Kłoda na raz napisał:

Ha ha. A czy żona może być dla męża pro/sty/tut/ką? Płaci mi bo bardzo mnie ceni.

Szkoda czasu na dyskusję z tobą. Dno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hero
17 minut temu, Gość Kłoda na raz napisał:

Nie zależy mu na kasie. Lubię jeździć z nim na zakupy, bo za wszystko on płaci, a w łóżku mu wynagrodzę. Szepczę mu do ucha,  że jest najprzystojniejszym i najzaradniejszym facetem jakiego znam i to mu wystarczy.

Dziwne,bo ja sama jeżdżę na zakupy,biorę kasę i jadę. A twój mąż musi być przy tobie na zakupach?A,no tak-nie masz prawka i samochodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Kłoda na raz napisał:

Zarabiam 4 tysiące, ale trafiłam na dżentelmena w każdym calu. Zazdrościcie mi prawda?

Rozdwojenie jaźni?A później się dziwisz, że ktoś o tym wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Hero napisał:

Dziwne,bo ja sama jeżdżę na zakupy,biorę kasę i jadę. A twój mąż musi być przy tobie na zakupach?A,no tak-nie masz prawka i samochodu .

Ona prowokuje, szkoda czasu na rozmowę z tym " kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoda na raz
Przed chwilą, Gość Hero napisał:

Dziwne,bo ja sama jeżdżę na zakupy,biorę kasę i jadę. A twój mąż musi być przy tobie na zakupach?A,no tak-nie masz prawka i samochodu .

Mam prawko i auto, ale gdy kupuję ciuchy, to chcę się mu podobać nade wszystko. W przebieralni jest ze mną, sprawdza czy nie ma kamer. Czasami też się bzykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Rescator555 napisał:

Zmęczenie też? Bo pisałem nie tylko o stresie ale i o zmęczeniu. To też dziwne założenie?

Do godzinki drzemki po powrocie z pracy i po zmęczeniu (jeżeli jestem zmęczona). A mężczyzna, który pracuje to już zmęczony nigdy nie bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Kłoda na raz napisał:
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Już ktoś w to uwierzy hahaha 

Nie zależy mu na kasie. Lubię jeździć z nim na zakupy, bo za wszystko on płaci, a w łóżku mu wynagrodzę. Szepczę mu do ucha,  że jest najprzystojniejszym i najzaradniejszym facetem jakiego znam i to mu wystarczy.

To mnie utwierdza w przekonaniu że większość facetów to jednak głupia kategoria ludzi którym wystarczy dupy dać i zrobią dla baby wszystko. Czy chciałabym od takiego ...y być zależna finansowo. Niegdyś przenigdy. Wystarczy że mu inna lepiej dupy da i poleci do niej jak pies z wywieszonym jęzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Kłoda na raz napisał:

Mam prawko i auto, ale gdy kupuję ciuchy, to chcę się mu podobać nade wszystko. W przebieralni jest ze mną, sprawdza czy nie ma kamer. Czasami też się bzykamy.

Wczoraj pisałaś o " rozkładani nóg" teraz o " bzykaniu" masz z tym problem? Kandydata brak ? Dopiero płacił ci 200zł za leżenie, urocza jesteś w tej swojej głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Żebyś się nie zdziwiła 😂

No mam nadzieję że nie będę się musiała dziwić. W najgorszym razie sprzedam pierścionek zaręczynowy, ale bardzo wątpię żeby do tego miało dojść, bardzo się z mężem kochamy i szanujemy. On też z domu wyniósł takie wartości że o kobietę się dba, szanuje się ją i związek nam kwitnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Żebyś się nie zdziwiła 😂

No mam nadzieję że nie będę się musiała dziwić. W najgorszym razie sprzedam pierścionek zaręczynowy, ale bardzo wątpię żeby do tego miało dojść, bardzo się z mężem kochamy i szanujemy. On też z domu wyniósł takie wartości że o kobietę się dba, szanuje się ją i związek nam kwitnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoda na raz
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wczoraj pisałaś o " rozkładani nóg" teraz o " bzykaniu" masz z tym problem? Kandydata brak ? Dopiero płacił ci 200zł za leżenie, urocza jesteś w tej swojej głupocie.

To się zdarzyło tylko raz i wygłupialiśmy się. To była raczej taka erotyczna gra. Mężczyźni kupują kobiecie bieliznę, licząc na seks, a ja w zamian dostałam pieniądze, które zresztą on sam zaproponował. 

Wiecie co dziewczyny? Mam zajebistego męża. Gdybyście go zobaczyły, to na bank mokro by się wam zrobiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Margo napisał:

Do godzinki drzemki po powrocie z pracy i po zmęczeniu (jeżeli jestem zmęczona). A mężczyzna, który pracuje to już zmęczony nigdy nie bywa?

To fajnie, ale ten temat nie jest o tobie, a przynajmniej nie tylko o tobie. Na tej stronie Gość Kłoda pisze, że była zbyt zmęczona, by uprawiać seks. I nie sądzę by była wyjątkiem. Myślisz, że jak przeczytają to co piszesz o drzemce, to już nie będzie problemu. Jakoś słabo w to wierzę, ale może jestem małej wiary.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

To fajnie, ale ten temat nie jest o tobie, a przynajmniej nie tylko o tobie. Na tej stronie Gość Kłoda pisze, że była zbyt zmęczona, by uprawiać seks. I nie sądzę by była wyjątkiem. Myślisz, że jak przeczytają to co piszesz o drzemce, to już nie będzie problemu. Jakoś słabo w to wierzę, ale może jestem małej wiary.

 

 

 

 

 

 

Może nie miała czasu na drzemkę, bo mąż w domu nic nie zrobił i jak wracała z pracy do domu to zaczynala 2 etat (mąż przeliczył, że za mało zarabia i musi odpracować, podczas gdy on odpoczywał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×