Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sekret lewactwa

Lewicowe poglądy są dla kobiet wygodne. Nie mieć dzieci, rodziny, pracować zawodowo bo to jeden etat a nie to co na macierzyńskim, sprzątaczka, kucharka, nałożnica, niania w jednym

Polecane posty

Gość Gość

Zakochany w sobie pan Rescator555 już do tego stopnia popadł w samouwielbienie, że uważa, iż ma wiernych hejterów, którzy śledzą go od kilku lat na forum. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zakochany w sobie pan Rescator555 już do tego stopnia popadł w samouwielbienie, że uważa, iż ma wiernych hejterów, którzy śledzą go od kilku lat na forum. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na przykład ciebie. Wlazisz w każdy temat gdzie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zakochany w sobie pan Rescator555 już do tego stopnia popadł w samouwielbienie, że uważa, iż ma wiernych hejterów, którzy śledzą go od kilku lat na forum. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Na przykład ciebie. Wlazisz w każdy temat gdzie pisze i próbujesz podsrywac nieudolnie ale chamsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Rescator555 napisał:

Na przykład ciebie. Wlazisz w każdy temat gdzie pisze i próbujesz podsrywac nieudolnie ale chamsko.

Klasyczna mania prześladowcza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Klasyczna mania prześladowcza 😄

Bardzo śmieszne 😁😁😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jak, ktoś znajdzie wpis, gdzie pisałem, że pracuje w korporacji?  Wystarczy kliknąć na mój piękny, niebieski nick, albo wejść w mój profil. No, madralo, udowodnij, że każdy może to zrobić!  Tak, tak, ja wiem, nie musisz niczego udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc

Zastanawia mnie jedno. Czy w tym kraju wg was można pracować tylko w korporacji?? 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Goscccc napisał:

Zastanawia mnie jedno. Czy w tym kraju wg was można pracować tylko w korporacji?? 😄😄😄

A niby kto tak twierdzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×