Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gosc

Ta asystentka rzeczywiście jest jej najbardziej potrzebna 😅 ciekawe co sobie wpisze w CV ? Noszenie torebki za Werką? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

tu nie ma o czym mówić, prawie na każdym filmie widać to chamskie odznaczenie między jej szyją a twarzą.

Bardziej się skupia na wykonturowaniu biustu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takk
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Friz ma takie pieniądze, że znając życie kupi sobie dom. I wymyśli coś kolejnego żeby mieć kasę z dzieci. Może i każde pójdzie w swoją stronę, albo będą razem pracować mieszkając osobno.

Przez rok Wera bardzo się zmieniła. Moim zdaniem na gorsze. Nawet nie chodzi o wygląd, ale wywyższanie się. Wszędzie z operatorem kamery, asystentką. Wyginanie się do kamery w seksownych pozach jest niesmaczne, szczególnie dlatego, że oglądają to głównie dzieci. Był filmik u niej jak była sobą sprzed roku w jeden dzień (peruka, ubrania) i chodziła po mieście ciekawa czy ludzie będą ją rozpoznawać czy nie. Miałoby to sens jakby szła sama. A przed nią ktoś z kamerą ciągle ją nagrywał 😄 wcale nie wzbudzała zainteresowania...

Coraz więcej jest u niej negatywnych komentarzy. To wyginanie się, skąpe ubrania w propozycjach na wigilię. Sklep nad którym pracowała rok okazał się kilkoma koszulkami z nadrukiem. Niedawno był filmik reakcja Friza na mój sklep. Zamiast mojego chłopaka, w tytule Friz żeby mieć większe wyświetlenia 😄 jego nazwa bardziej się klika.

Bardziej mnie bawiło jak mówiła, ze Karol nic nie widział, a na jej jednym filmiku co ona i Karol siedzą na ziemi to Karol mówi, ze widział te ubrania i ze są fajne. Sama tez mówiła, ze pierze je i nosi na zmianę, żeby sprawdzić jakość. Wiec któreś z tych stwierdzeń było kłamstwem. Pytanie które. Skończy się ta era youtuberow właśnie przez nich samych. Bo my oglądamy z ciekawości cudze życie, taka nasza natura, ze jesteśmy ciekawi, ale jak się człowiek orientuje, ze ktoś zwyczajnie nas oszukuje to się odechciewa. Bo kto lubi być robiony w balona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale trzeba przyznać, że Friz ma dość oddaną widownie. Włączyłam wczoraj filmik stuu. Nagrywał z dziewczyną simsy. Większość komentarzy, że wszystko ściągnął od Friza 😄 Dom ze znajomymi od friza, pomysły na filmy od friza, nawet simsy od friza.

A Friz od wielu lat 'inspiracja' filmami z zagranicy. Potrafił nawet ściągnąć praktycznie 1:1 filmy innych twórców. Pomysł na ekipę też nie jego. Logan Paul coś takiego zrobił. Miał w ekipie karła, to friz też musiał mieć 😄

Widziałam nawet komentarze, że friz spoko bo pierwszy w Polsce, z zagranicy można. Ale stuu wszystko od friza ściąga i jak tak może 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale trzeba przyznać, że Friz ma dość oddaną widownie. Włączyłam wczoraj filmik stuu. Nagrywał z dziewczyną simsy. Większość komentarzy, że wszystko ściągnął od Friza 😄 Dom ze znajomymi od friza, pomysły na filmy od friza, nawet simsy od friza.

A Friz od wielu lat 'inspiracja' filmami z zagranicy. Potrafił nawet ściągnąć praktycznie 1:1 filmy innych twórców. Pomysł na ekipę też nie jego. Logan Paul coś takiego zrobił. Miał w ekipie karła, to friz też musiał mieć 😄

Widziałam nawet komentarze, że friz spoko bo pierwszy w Polsce, z zagranicy można. Ale stuu wszystko od friza ściąga i jak tak może 😄 

To jest właśnie śmieszne, 1:1 ściągnął pomysł Paula, nawet Karol dał ogłoszenie,  że szuka karła do projektu. O ile z ekipy Friza da się wyczuć takie jeszcze nie wiem, ciepło? to o filmach z ekipą Stuu tego nie mogę powiedzieć. W większości to wszystko jest mega naciągane i czasami wygląda jakby byli zmuszani do stania przed kamerą. Chociaż chyba bardziej od Weroniki denerwuje mnie ten karzeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

spojrzcie na to - marta kumpluje sie z frizem juz kilka dobrych lat, bardzo dobrze znala kinge i teraz jest w ekipie a nawet jej nie uderzyla sodowka do glowy jak weronice
zyje sobie spokojnie, nie szuka na sile atencji i jest po prostu sobą - to ludzie w niej najbardziej polubili i wiele razy prosili ją żeby zalozyla kanal
tak sie tez stalo, kanal jest i dalej nie widze jej gwiazdorzenia mimo ze te subskrypcje naplynely na jej kanal w zastraszajacym tempie 
weronika przez to ze ma takie parcie na bycie najlepsza i ze wszystko jej sie nalezy bo friz jej wszystko zagwarantowal, stracila wiele widowni i teraz dostaje w komentarzach kosntruktywną krytykę ktorą ona nazywa zwyklym hejtem XD i mimo ze tysiace ludzi zgadza sie z tymi komentarzami to one albo zostana usuniete, albo przyjda 10-letnie dziewczynki, ktore beda bronic swojej idolki twierdzac ze JaK sIE NiE PoDOBa To NIE OGLaDaJ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOOOOOOOOOOOO
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

spojrzcie na to - marta kumpluje sie z frizem juz kilka dobrych lat, bardzo dobrze znala kinge i teraz jest w ekipie a nawet jej nie uderzyla sodowka do glowy jak weronice
zyje sobie spokojnie, nie szuka na sile atencji i jest po prostu sobą - to ludzie w niej najbardziej polubili i wiele razy prosili ją żeby zalozyla kanal
tak sie tez stalo, kanal jest i dalej nie widze jej gwiazdorzenia mimo ze te subskrypcje naplynely na jej kanal w zastraszajacym tempie 
weronika przez to ze ma takie parcie na bycie najlepsza i ze wszystko jej sie nalezy bo friz jej wszystko zagwarantowal, stracila wiele widowni i teraz dostaje w komentarzach kosntruktywną krytykę ktorą ona nazywa zwyklym hejtem XD i mimo ze tysiace ludzi zgadza sie z tymi komentarzami to one albo zostana usuniete, albo przyjda 10-letnie dziewczynki, ktore beda bronic swojej idolki twierdzac ze JaK sIE NiE PoDOBa To NIE OGLaDaJ 

Ogolnie dziewczyny w tej ekipie poza Weroniką, nawet jej asystentka są mega sympatyczne i spokojne, lubię oglądać z nimi filmy. Gdybym miała wybierać, zdecydowanie wolałabym mieć je za koleżanki niż Weronikę. Czasami współczuję asystentce Weroniki, że jej wszystko nosi jakby wielka pani nie miała rączek, ale pewnie ma z tego niezłe pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZE SWIETY

TA WERSOW TO JEST TOTALNA PORAZKA NAPRAWDE WSPOLCZUJE FRIZOWI ZE NIE MA TAKIEGO SZCZESCIA DO KOBIET, ALE ... TO TEZ JEGO WINA, TYPO LEDWO POZNAJE LASKE I JUZ CHCE JA PAKOWAC W YT, PROMUJE JA WSZEDZIE A POZNIEJ BEDZIE PLACZ POD PUBLIKE ZE WERONIKA GO ZOSTAWILA 
NO CIEKAWE DLACZEGO, TEN PAJAC ROZOWY DAL JEJ WSZYSTKO, TA SOBIE OWINELA GO WOKOL PALCA, PRZYZNALA MU W KONCU DOSTEP DO CIPY I POZNIEJ JAK ZERWA TO ZEBY JEJ NIE SPOTKAL TAKI HEJT JAK KINGI TO NAGRA FILMIK ZE NIE MIELI DLA SIEBIE CZASU ALE DALEJ SIE PRZYJAZNIA XDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziecinne, cringowe, ale całkiem sympatyczne są te filmy Friza i jego ekipy. Każdy z mózgiem wie, że to 1:1 ze Stanów, ale dzieciaki ich kochają, nabijają wyświetlenia i kupują produkty dzieki czemu oni zarabiają naprawdę olbrzymie kwoty.

Stuu jest za to żenujący. On i jego ekipa to zlepek przypadkowych ludzi, którzy chyba średnio się lubią. A sam Stuu- koleś około 30 stki nagrywający takie treści jest co najmniej śmieszny. Nie da się tego oglądać imo.

A Werka mnie odstrasza głosem przede wszystkim. I sztuczną manierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Dziecinne, cringowe, ale całkiem sympatyczne są te filmy Friza i jego ekipy. Każdy z mózgiem wie, że to 1:1 ze Stanów, ale dzieciaki ich kochają, nabijają wyświetlenia i kupują produkty dzieki czemu oni zarabiają naprawdę olbrzymie kwoty.

Stuu jest za to żenujący. On i jego ekipa to zlepek przypadkowych ludzi, którzy chyba średnio się lubią. A sam Stuu- koleś około 30 stki nagrywający takie treści jest co najmniej śmieszny. Nie da się tego oglądać imo.

A Werka mnie odstrasza głosem przede wszystkim. I sztuczną manierą.

i co z tego ze ma 30 lat? friz i jego laska tez nie są nie wiadomo jak młodzi a zachowują sie gorzej niz dzieci. czesto jak nagrywają jakies filmy razem,  wiekszosc widzów lapie cringe po tym jak sie zachowują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

i co z tego ze ma 30 lat? friz i jego laska tez nie są nie wiadomo jak młodzi a zachowują sie gorzej niz dzieci. czesto jak nagrywają jakies filmy razem,  wiekszosc widzów lapie cringe po tym jak sie zachowują 

22-23 lata a 30 to chyba jednak spora różnica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Trzeba przyznać, ze Karol dużo w te filmy inwestuje. To nie jest tak, ze stoi i mówi do kamery tylko ma duże urozmaicenie. Trzeba docenić fakt, ze naprawdę poświęca na to czas i środki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie irytuje ich dziecinne prowadzenie kanału i tematyka filmów. To pajacowanie i wydurnianie się przed kamerą kiedyś się ludziom znudzi i wtedy ciekawe co zrobią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mnie irytuje ich dziecinne prowadzenie kanału i tematyka filmów. To pajacowanie i wydurnianie się przed kamerą kiedyś się ludziom znudzi i wtedy ciekawe co zrobią. 

Bo ich targetem nie są ludzie w wieku średnim tylko dzieci i młodzież, wiec maja nagrywać o kryzysie ekonomicznym? Poza tym nagrywają to, co się sprzedaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Aaa napisał:

Bo ich targetem nie są ludzie w wieku średnim tylko dzieci i młodzież, wiec maja nagrywać o kryzysie ekonomicznym? Poza tym nagrywają to, co się sprzedaje. 

U nich to jeszcze pół biedy, bo sami są młodzi ale gorzej jak robią takie głupoty ludzie tacy jak Muka czy Stuu czyli ok 30stki. To już jest żenujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mnie irytuje ich dziecinne prowadzenie kanału i tematyka filmów. To pajacowanie i wydurnianie się przed kamerą kiedyś się ludziom znudzi i wtedy ciekawe co zrobią. 

To chyba już ich problem co zrobią.. czy mają plan B.... A takie wydurnianie się nie jest złe 😁 krzywdy nikomu tym nie robią, jest to czasami zabawne... Wolę to od czasu do czasu zobaczyć niż smętną i nudną Szusz... Mimo, że mam 35 lat 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

35 lat i to ogladasz ? Wspolczuje. Ten caly dom ekipy to jeden wielki burdel. Pozniej te 10 letnie dziewczynki mysla ze trzeba zrobic cycki, usta a potem dac du.py i kasa sypie sie z nieba. Wersow to zwykla prostytutka no moze troche bardziej luksusowa.

Polowa filmow to filmy typu para kontra para z nastolatkami w roli glownej. Gowniary ktore powinny siedziec nad ksiazkami, piepr.za sie za kase i popularnosc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Koko napisał:

35 lat i to ogladasz ? Wspolczuje. Ten caly dom ekipy to jeden wielki burdel. Pozniej te 10 letnie dziewczynki mysla ze trzeba zrobic cycki, usta a potem dac du.py i kasa sypie sie z nieba. Wersow to zwykla prostytutka no moze troche bardziej luksusowa.

Polowa filmow to filmy typu para kontra para z nastolatkami w roli glownej. Gowniary ktore powinny siedziec nad ksiazkami, piepr.za sie za kase i popularnosc.  

Pochwal się ile ty masz lat ? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sowa to przykład co popularność robi z człowiekiem. Sztuczność nie tylko w wyglądzie, ale i w jej zachowaniu jest tak widoczna, że wręcz odrzuca widza. Jak będzie dalej brnęła tą stronę to nie wróżę jej jakieś świetlanej przyszłości. Pod jej filmami też jest coraz więcej głosów osób które piszą konstruktywną krytykę (często usuwaną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

mega śmieszy mnie, że ktoś naprawdę wierzy, że 'związek' Friza i zupełnie przypadkowej dziewczyny, która kręci teraz karierę w internecie jest prawdziwy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Sowa to przykład co popularność robi z człowiekiem. Sztuczność nie tylko w wyglądzie, ale i w jej zachowaniu jest tak widoczna, że wręcz odrzuca widza. Jak będzie dalej brnęła tą stronę to nie wróżę jej jakieś świetlanej przyszłości. Pod jej filmami też jest coraz więcej głosów osób które piszą konstruktywną krytykę (często usuwaną).

prawda, jak pojawia sie na filmach u Karola, widzowie często jej nie chcą, denerwuje ich itp. te komentarze maja po kilka k lajkow i zamiast sie do nich dostosować to magicznie znikają po kilku godzinach
a to nie jest tak ze to dzięki widzom jest w miejscu w którym jest? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

prawda, jak pojawia sie na filmach u Karola, widzowie często jej nie chcą, denerwuje ich itp. te komentarze maja po kilka k lajkow i zamiast sie do nich dostosować to magicznie znikają po kilku godzinach
a to nie jest tak ze to dzięki widzom jest w miejscu w którym jest? 😉 

A to nie jest tak, że dzięki niej mają o czym gadać i na kogo narzekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A to nie jest tak, że dzięki niej mają o czym gadać i na kogo narzekać?

co XD wersów na filmach u Karola jest zbędna, nikt nie chce słuchać jej pseudo inteligentnego gadania, piskliwego glosiku i oglądać tej sztucznej mordy, a wyjątkowo piękna tez nie jest, każdy na ulicy mija ładniejsze loszki od niej 
zdecydowana robotę na filmach Karola robi on sam i chłopaki, dziewczyny sa pod miniaturke, bo nic nowego nie wnoszą poza nakwasowana morda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okej

To prawda Friz to marka sama w sobie. On stworzył można powiedzieć to "imperium". On robi cały content, on stworzył ekipę i koncepcję domu ekipy. Każdy jeden członek ekipy wybił się na nim i ich subskrybenci to subskrybenci Friza, którzy mają nadzieje go zobaczyć w tych filmach lub filmy o podobnej lub tej samej koncepcji co u niego np. związane z wygrywaniem kasy. Żadna z tych osób nie miałaby bez niego nawet 50tys subskrybcji, także powinni go po piętach całować resztę życia. Lubię szczególnie Pateca Krzycha i Trombe. Patec bardzo normalny, zabawny, honorowy i szczodry. Trombie troche wali od popularności z tymi włosami itd ale dalej wzbusza sympatie. Krzychu baaardzo fajny, szczery, zabawny, nawet z kanałem mu się nie pali.

A co do Wersow to na poczatku bardzo ją lubiłam ale teraz już strasznie mnie irytuje. Zaczęła gwiazdorzyć, napompowała usta co ją na maxa oszczpeciło bo juz tak ładnie sie jej uśmiech nie układa (niektorzy moga tego nie zauwazac ale prownajciensobie ze starymi filmami) i mówię to totalnie obiektywnie, wcześniej była piękna i nie każda ingerencja mogła tylko spieprzyć a nie pomóc i tak sie stało. Kaczka. Najbardziej mnie irytuje to jej pozowanie na filmikach gdzie pokazuje ciuchy haha na prawde trudno nie czuc zazenowania i sie nie smiac. Jestem od niej pare lat starsza i patrze na to jak na glupia gówniare, ktora mysli ze porobi "sexy" miny i wzrok i to w6glada dobrze. To wyglada fatalnie, te wstawki w czasie pokazywania stylizacji, koszmar. Kiedys podobne cos bylo jak przy basenie tez sie tak wyginala i robila wzrok i miny jakby chciala kogos ekhem... a przypominam, ze to kanal dla dzieci i jej odbiorcami sa parolatki i nastolatki.

Najbardziej mnie smiesza 2 rzeczy w niej. Ten sklep z ciuchami dla dzieci, a miało być cos modowego i to ze gwiazda potrzebuje Asystentki hahah, ktora nie wiem jakim cudem studiujac projektowanie ubioru nie czula zazenowania tymi zwyklymi tshirtami. Nie wiem po co yotuberowi fotograf, kamerzysta, montazysta, manager i asystent haha. Wiekszosc sobie radzi sama ze wszystkim zwlaszcza, ze ona nie nagrywa codziennych filmow jak Karol. U niego montazysta, kamerzysta i ew. fotograf sa zrozumiali. Ale u niej ta Asystentka jeszcze to nie wiem po co, chyba by jej kawe przynosic z jedzeniem i torebki za nia nosic i snuc sie jak cien wszedzie. Nawet teraz dzien przed sylwestrem ją ciąga po Zakopanem i bedzie w domu z tego co na strory gadala Wersow kolo 24/1 w nocy w domu. Masakra współczuje... i założe się, że wcale ona się tam jej nie przydała. Dziwne, że Friz, który ma codzienne filmy, lepszy kanał i on tu jest gwiazdą nie potrzebuje jakoś żadnego pachołka co za nim lata i nosi rzeczy czy kawe serwuje. Litości. Bo on jaki był taki pozostał normalny, szczery, szczodry i zabawny chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co powiecie na doniesienia na grupie Hydepark że Karol ćpa ? Jest filmik, gdzie jakaś rzekoma współpracownica zdradza, że Karol bez tego by nie pociągnął codziennego nagrywania... Wierzycie w to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość okej napisał:

To prawda Friz to marka sama w sobie. On stworzył można powiedzieć to "imperium". On robi cały content, on stworzył ekipę i koncepcję domu ekipy. Każdy jeden członek ekipy wybił się na nim i ich subskrybenci to subskrybenci Friza, którzy mają nadzieje go zobaczyć w tych filmach lub filmy o podobnej lub tej samej koncepcji co u niego np. związane z wygrywaniem kasy. Żadna z tych osób nie miałaby bez niego nawet 50tys subskrybcji, także powinni go po piętach całować resztę życia. Lubię szczególnie Pateca Krzycha i Trombe. Patec bardzo normalny, zabawny, honorowy i szczodry. Trombie troche wali od popularności z tymi włosami itd ale dalej wzbusza sympatie. Krzychu baaardzo fajny, szczery, zabawny, nawet z kanałem mu się nie pali.

A co do Wersow to na poczatku bardzo ją lubiłam ale teraz już strasznie mnie irytuje. Zaczęła gwiazdorzyć, napompowała usta co ją na maxa oszczpeciło bo juz tak ładnie sie jej uśmiech nie układa (niektorzy moga tego nie zauwazac ale prownajciensobie ze starymi filmami) i mówię to totalnie obiektywnie, wcześniej była piękna i nie każda ingerencja mogła tylko spieprzyć a nie pomóc i tak sie stało. Kaczka. Najbardziej mnie irytuje to jej pozowanie na filmikach gdzie pokazuje ciuchy haha na prawde trudno nie czuc zazenowania i sie nie smiac. Jestem od niej pare lat starsza i patrze na to jak na glupia gówniare, ktora mysli ze porobi "sexy" miny i wzrok i to w6glada dobrze. To wyglada fatalnie, te wstawki w czasie pokazywania stylizacji, koszmar. Kiedys podobne cos bylo jak przy basenie tez sie tak wyginala i robila wzrok i miny jakby chciala kogos ekhem... a przypominam, ze to kanal dla dzieci i jej odbiorcami sa parolatki i nastolatki.

Najbardziej mnie smiesza 2 rzeczy w niej. Ten sklep z ciuchami dla dzieci, a miało być cos modowego i to ze gwiazda potrzebuje Asystentki hahah, ktora nie wiem jakim cudem studiujac projektowanie ubioru nie czula zazenowania tymi zwyklymi tshirtami. Nie wiem po co yotuberowi fotograf, kamerzysta, montazysta, manager i asystent haha. Wiekszosc sobie radzi sama ze wszystkim zwlaszcza, ze ona nie nagrywa codziennych filmow jak Karol. U niego montazysta, kamerzysta i ew. fotograf sa zrozumiali. Ale u niej ta Asystentka jeszcze to nie wiem po co, chyba by jej kawe przynosic z jedzeniem i torebki za nia nosic i snuc sie jak cien wszedzie. Nawet teraz dzien przed sylwestrem ją ciąga po Zakopanem i bedzie w domu z tego co na strory gadala Wersow kolo 24/1 w nocy w domu. Masakra współczuje... i założe się, że wcale ona się tam jej nie przydała. Dziwne, że Friz, który ma codzienne filmy, lepszy kanał i on tu jest gwiazdą nie potrzebuje jakoś żadnego pachołka co za nim lata i nosi rzeczy czy kawe serwuje. Litości. Bo on jaki był taki pozostał normalny, szczery, szczodry i zabawny chłopak.

Karol nie stworzył ekipy i tego calego projektu, tylko wujek luki który jest ich menedżerem i głowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co powiecie na doniesienia na grupie Hydepark że Karol ćpa ? Jest filmik, gdzie jakaś rzekoma współpracownica zdradza, że Karol bez tego by nie pociągnął codziennego nagrywania... Wierzycie w to ?

nawet jeśli, to co w tym dziwnego? ma pieniądze, poza tym wiekszosc youtuberow wciąga, jara itd. watpię żeby na trzeźwo dawali rade wymyślać codziennie filmy na kanał, który musi mieć wielkie zasiegi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK

OBSTAWIAM ZE W 2020 ZWIAZEK WERSOW I FRIZA ZAKONCZY SIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

nawet jeśli, to co w tym dziwnego? ma pieniądze, poza tym wiekszosc youtuberow wciąga, jara itd. watpię żeby na trzeźwo dawali rade wymyślać codziennie filmy na kanał, który musi mieć wielkie zasiegi 

Bo tylko po narkotykach idzie cokolwiek wymyślać 🤦 bez przesady... Są ludzie którzy mają więcej energii niż przeciętna społeczność i wcale do tego nie potrzebuje wspomagaczy.... Ale już muszą być teorie spiskowe... Ma kupę kasy, tworzy codziennie, czasami po kilka filmików... No jak to tak ? Człowiek idzie na 8h do "normalnej" pracy i jest wykończony, a on nie ? Na pewno coś bierze.... Ktoś musi mu bardzo zazdrościć, że rozsyła takie plotki... Tak samo o Marcysi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Dla mnie to byl szok ze on ćpa!! I cala ta banda zapewne tez. Tak ich lubilam i ogladalam, dawali fajny, zabawny kontent, pokazywali, ze nie sa zepsuci przez ten swiat, nie biora uzywek. Karol na czele zaznaczal, ze nie pije alkoholu co na pewno dzieciakom moglo dawac fajny przyklad, ze pomimo tego, ze wszyscy w okolo pija on moze byc madrzejszy i nie musi i nie chce pic. A tu sie okazuje, ze ta fałszywa banda nie tylko pije i pali fajki a jeszcze do tego ćpa!!! To totalna patologia i ze tez dzieci to ogladaja i oni sa ich idolami, wzorują sie na nich. To jest straszne. Czuje sie na maxa oszukana i nie takie kłamstwo chce ogladac. Wole nudniejszy kanał ale prawdziwy i prowadzony przez kogos z jakimis wartosciami, a nie udajace porzadnego, family-friendly a po cichu wciagajacym jakies gowno nosem czy jarajacymi w kącie te fajki. Nic dziwnego, ze tacy niscy są jak od mlodosci sie jaralo fajki i zahamowalo hormon wzrostu, a to i tak najlzejsza z konsekwencji paleni. ...yzm.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×