Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość yola

Strasznie niskie zarobki w uk. Jak zyc?

Polecane posty

Gość xixixi

*się rozbiorę do naga miało być

-----------------

żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ghosc
41 minut temu, Gość Wieslawa Warzecha napisał:

 

Nie wiesz gdzie mieszkam , nie napisalam I nie napisze . To moja sprawa, powiem jedynie ze sie bardzo mylisz , ale taka glupia podpucha nie wyciagniesz ze mnie informacji . Nie zalezy mi na udowadnianiu obcym na forum tego co mam ,nie mam, lub moge miec . Co mi to da ? Nakarmienie ciekawosci byle kogo ,bez sensu , niech cie zezre, pomysl sobie ze mieszkam na szkockiej wsi w studio flat z councilu 😂😂😂😂 a w spa tylko sprzatam I prowadze auto ,jak klient zostawi kluczyki do zaparkowania 😂😂😂😂 happy ??? Napewno !!!

Słuchaj histeryczko, możesz sobie pracować i mieszkać gdzie chcesz... jeśli te twoje wypociny byłyby prawdą to byś tak desperacko tutaj nie chciała się pokazać co ty to nie masz. Wg mnie to minimum. Wyjazdy w weekend, samochód. To podstawa życia a nie wegetacji. No, ale może dopiero się dorobiłaś i teraz zachowujesz się jak zerwana że smyczy 🤷🏼‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymaganaulc

oj Wieska, jestes typowym przykladem ze z ...kami nie warto rozmawiac.

Wypadki mialam jako dziecko, w polsce 

spadaj na psy, chociaz nie...szkoda pieskow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość xixixi napisał:

Tak, na pewno  późnym latem, jak będziemy na ślubie Brytyjczyka ze Słowaczką, to na złość im zepsuję im ceremonię i dię rozbiorę do baga przy krojeniu tortu ... 🙂 tak zrobię bo taka jestem okropna znajoma . dzięki za ispirację, pa!

Wątpię byś miała jakichkolwiek przyjaciół którzy cię szanują 😉 a jak jesteś taka chętna do rozbierania to na pewno pasztet jakich mało 😉

Wieje od Ciebie biedą ale tą najgorszą - umysłową. Tego nie da się zarobić, a teraz ...alaj na hulajnodze 😉 bo na samochód Cię nie stać 😉

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość xixixi napisał:

*się rozbiorę do naga miało być

-----------------

żegnam

Żegnasz się już któryś raz xD je_any pasztet xD nie oślepiaj nikogo swoim cielskiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieslawa Ława

Ho ho ho to sie panny rozhulaly , skarby moje kochane sztuką dopie...nia komus jest ironia I sarkazm , a to jest domena ludzi inteligentnych , a wy klapiecie pyszczkami nie na temat I od zadka strony ,nerwy puscily, trafilam widze w czuly punkt . Przyklad niedorzeczny z opowiescia o zaproszeniu na jakis tam slub I rozbieranie sie publicznie.... czym zes ty glupiutka dziewucho chciala zablysnac ???? To bylo wogole nie na temat. Masz paskudny charakter , wysmiewasz sie na forum ze swoich znajomych I gdybys byla odrobine inteligentna wylapalabys o co chodzi , ale ty zupelnie nie pojelas nic , tluk prosty ociosany , uwaza ze jesli jest anonimowa w necie to moze kpic I wysmiewac wlasnych przyjaciol a co tam  .Sama wystawilas sobie swiadectwo kim jestes , tym co napisalas o kolezance...co naprawde do niej czujesz...tak kpine I wyzszosc .Mnie to wisi co o mnie myslisz, bo jestes dla mnie nikim , ale ciesze sie ze nie mam takich osob w swoim otoczeniu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szinken
51 minut temu, Gość Wieslawa Ława napisał:

Ho ho ho to sie panny rozhulaly , skarby moje kochane sztuką dopie...nia komus jest ironia I sarkazm , a to jest domena ludzi inteligentnych , a wy klapiecie pyszczkami nie na temat I od zadka strony ,nerwy puscily, trafilam widze w czuly punkt . Przyklad niedorzeczny z opowiescia o zaproszeniu na jakis tam slub I rozbieranie sie publicznie.... czym zes ty glupiutka dziewucho chciala zablysnac ???? To bylo wogole nie na temat. Masz paskudny charakter , wysmiewasz sie na forum ze swoich znajomych I gdybys byla odrobine inteligentna wylapalabys o co chodzi , ale ty zupelnie nie pojelas nic , tluk prosty ociosany , uwaza ze jesli jest anonimowa w necie to moze kpic I wysmiewac wlasnych przyjaciol a co tam  .Sama wystawilas sobie swiadectwo kim jestes , tym co napisalas o kolezance...co naprawde do niej czujesz...tak kpine I wyzszosc .Mnie to wisi co o mnie myslisz, bo jestes dla mnie nikim , ale ciesze sie ze nie mam takich osob w swoim otoczeniu  

No, inteligencja aż od ciebie bije 🙂 Ciekawe ile masz lat. 12? Trochę trudno uwierzyć, że dorosła kobieta to napisała. Chociaż wiadomo, że do UK wyjechały w większości patole. Widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz zero hour contact? To co się dziwisz że ci godziny ucinają?! Od tego właśnie jest ten kontrakt. Na full-time czy tam part-time nigdy ci nie obetną. Zero hour contract znaczy że możesz dostać nawet 0 hour w tygodniu jak twojemu szefowi tak się zamarzy. Na full time czy part time masz albo salary albo x£/h ...hahahaha i narzeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimat

Polacy zjeebią każdy kraj i system do którego jadą, dobiją rynek pracy, potem prawie wszyscy orają za minimalne, ludzie co z wami jest nie tak?? UK był fajny do 2004, potem najechało wiary i wystarczy teraz zobaczyć co jest. System zniszczony, płace niskie a ceny wysokie, czyli drugie PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak to prawda, Polacy są tu okropni. Ja się często nie przyznaję, że jestem jedną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość klimat napisał:

Polacy zjeebią każdy kraj i system do którego jadą, dobiją rynek pracy, potem prawie wszyscy orają za minimalne, ludzie co z wami jest nie tak?? UK był fajny do 2004, potem najechało wiary i wystarczy teraz zobaczyć co jest. System zniszczony, płace niskie a ceny wysokie, czyli drugie PL.

Bo kraj kształtują ludzie, oni sami od siebie nie mogą uciec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Tak to prawda, Polacy są tu okropni. Ja się często nie przyznaję, że jestem jedną z nich.

Jak jadę na wakacje to zawsze wybieram droższy hotel żeby tej hołoty nie było, Niemcy mają o wiele więcej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 18.01.2020 o 19:52, Gość Gość napisał:

Po tylu latach remont generalny to tak wysoki koszt że większość ludzi (tych którym się udało spłacić do bagno) sprzedaje mieszkanie by kupić inne z tego co zdołali odłożyć plus pieniądze ze sprzedaży lub nie remontuje w cale.

Co z tego że wyremontujesz jak jesteś przyklejony do rudery ? druga sprawa że mieszkanie w bloku zawsze będzie problem z sąsiadami i brakiem totalnej wolności.

Nie ? 

Tak sobie tłumacz brak pieniędzy na samochód.

Polska jest mało popularnym krajem , pojedź do wietnamu albo indonezji to nawet nie wiedzą że istnieje taki kraj jak polska.

Ale jak powiesz niemcy , francja , uk to każdy zna na świecie te kraje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 18.01.2020 o 19:27, Gość ola napisał:

Skoro Uk takie brzydkie z Polska piękna, to ciekawe dlaczego to na Wyspy Brytyjskie, w szczególności do Londynu, oraz do Szkocji  i Walii, turyści walą drzwiami i  oknami, a nie do Polski...    hę?

Polska jest mało popularnym krajem , pojedź do wietnamu albo indonezji to nawet nie wiedzą że istnieje taki kraj jak polska.

Ale jak powiesz niemcy , francja , uk to każdy zna na świecie te kraje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Polska jest mało popularnym krajem , pojedź do wietnamu albo indonezji to nawet nie wiedzą że istnieje taki kraj jak polska.

Ale jak powiesz niemcy , francja , uk to każdy zna na świecie te kraje...

Wietnam i Indonezja to kraje trzeciego świata, Polska jest lata świetlne przed tymi krajami, jaki tłumok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kogo obchodzi zdanie jakichś brudasów z końca świata... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wietnam i Indonezja to kraje trzeciego świata, Polska jest lata świetlne przed tymi krajami, jaki tłumok xD

Ale do Niemiec jadą na studia albo pracy albo do chlopaka.

Moja dziewczyna za nim mnie poznała to nie wiedziała co to Polska , pierwszy raz o tym slyszala .

Znala dla przykładu Niemcy kraje europy zachodniej , nawet czechy znala ale polske nie...

Moja tajska nauczycielka nigdy też nie slyszala o pl , pierwsze to myslala ze polska to obok Szkocji część uk hehe.

Skoro malo ludzi zna polske to nie dziwota ze nie jada tutaj...

Np Berlin dużo popularniejszy jest niż warszawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ale do Niemiec jadą na studia albo pracy albo do chlopaka.

Moja dziewczyna za nim mnie poznała to nie wiedziała co to Polska , pierwszy raz o tym slyszala .

Znala dla przykładu Niemcy kraje europy zachodniej , nawet czechy znala ale polske nie...

Moja tajska nauczycielka nigdy też nie slyszala o pl , pierwsze to myslala ze polska to obok Szkocji część uk hehe.

Skoro malo ludzi zna polske to nie dziwota ze nie jada tutaj...

Np Berlin dużo popularniejszy jest niż warszawa...

Jeżeli nie słyszeli o Polsce - jednym z największych krajów europy i historycznie bardzo się odznaczającym szczególnie w czasie drugiej wojny światowej to przepraszam ale twoja dziewczyna jak i nauczycielka z trzeciego świata to tłumoki 😉

Chodzi o to że obracasz się w otoczeniu samych tłumoków stąd błędne spostrzeżenie by kraj tak bardzo znany z historii jak Polska był mało znany na świecie.

Radzę Twoim znajomym więcej czytać o świecie bo tłumoki straszne 😉 a jeżeli nawet nie wiedzą gdzie leży poszczególny kraj na mapie (jakaś trzecia klasa podstawówki z geografii) to nie widzę dla nich żadnej przyszłości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli nie słyszeli o Polsce - jednym z największych krajów europy i historycznie bardzo się odznaczającym szczególnie w czasie drugiej wojny światowej to przepraszam ale twoja dziewczyna jak i nauczycielka z trzeciego świata to tłumoki 😉

Chodzi o to że obracasz się w otoczeniu samych tłumoków stąd błędne spostrzeżenie by kraj tak bardzo znany z historii jak Polska był mało znany na świecie.

Radzę Twoim znajomym więcej czytać o świecie bo tłumoki straszne 😉 a jeżeli nawet nie wiedzą gdzie leży poszczególny kraj na mapie (jakaś trzecia klasa podstawówki z geografii) to nie widzę dla nich żadnej przyszłości 😉

Polacy myślą , że są tacy wielcy ale polska , nic nie znaczyla podczas drugiej wojny.

Druga sprawa w azji w szkołach nie uczą o Polsce , bardziej historia Tajlandii , ewentualnie kraje regionu , moze wspomną czasem o zimnej wojnie. Ale Polska na świecie hiper popularna nie jest może w Europie jedynie... 

A ty umiesz wskazać tak z pamięci bhutan ? Brunei? Albo vannuate ? 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

polska , nic nie znaczyla podczas drugiej wojny.

Jaki głupek xD takich głupków to tylko anonimowo w internecie można znaleźć xD 

jaki przygłup ja nie mogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I właśnie takie tłumoki wyjeżdżają pracować za granicę bo w Polsce są nieudacznikami a tak za granicą mogą udawać kogo chcą choć dalej są tymi samymi nieudacznikami.. I żeby własnego kraju nie znać to już w ogóle... tłumok jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

pierwsze to myslala ze polska to obok Szkocji część uk hehe.

ooo, jak fajnie by było, gdyby tak było !!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gośććć napisał:

ooo, jak fajnie by było, gdyby tak było !!! 🙂

na szczęście jesteśmy trochę dalej od tej patologii 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jaki głupek xD takich głupków to tylko anonimowo w internecie można znaleźć xD 

jaki przygłup ja nie mogę xD

A znaczyła ? USA , Uk I ZSRR podzieliły polske Czechy i inne kraje między sobą a Polska nie miała nic dogadania , więc rzeczywiście byliśmy mocarstwem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A znaczyła ? USA , Uk I ZSRR podzieliły polske Czechy i inne kraje między sobą a Polska nie miała nic dogadania , więc rzeczywiście byliśmy mocarstwem hehe

Poważnie jesteś taki głupi czy tylko udajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poważnie jesteś taki głupi czy tylko udajesz ?

Hehe o tobie moge powiedziec ze jestes naiwny . polaczki sobie mysla , polska to potega ktora zna caly swiat hehe

A praktyka jest. Taka ze czesto nawet nie widza. Ludzie ze istnieje taki kraj jak polska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Hehe o tobie moge powiedziec ze jestes naiwny . polaczki sobie mysla , polska to potega ktora zna caly swiat hehe

A praktyka jest. Taka ze czesto nawet nie widza. Ludzie ze istnieje taki kraj jak polska. 

Tak jak pisałem, trzeba być totalnym tłumokiem żeby choćby podstaw geografii nie znać 😉 obracasz się w takim towarzystwie to tak myślisz. Przykre 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już nie rozwodząc się nawet na temat historii czy polskich wynalazców których odkrycia do dziś są używane na całym świecie jak choćby wycieraczki samochodowe.

 

Polska to kraj bardzo bogaty, jesteś zwykłym burakiem  który w życiu do niczego nie dojdzie.

I żaden wyjazd Tobie nie pomoże bo przegrańcem będziesz w każdym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piszesz jak piszesz bo jesteś obrażony na Polskę za swoje życiowe niepowodzenia a prawda jest taka że sam sobie jesteś winien.

Trzeba było się uczyć to byś znalazł sobie mądrzejszą kobietę co podstawy geografii zna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak jak pisałem, trzeba być totalnym tłumokiem żeby choćby podstaw geografii nie znać 😉 obracasz się w takim towarzystwie to tak myślisz. Przykre 😉

Pisałem wcześniej cos a ty wiesz bez patrzenia na mape gdzie jest Bhutan , albo vannuata albo Mali ?

To nie jest nawet kwestia bogatosci kraju , bo np Austria też nie jest jakimś hiper popularnym krajem.

Dla przykładu Warszawe odwiedza 1,5 mln turystów a Prage 10 mln turystów rocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×