Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mi lekarz powiedział, że jest bardzo zdziwiony, że się nie udało, ale że głowa do góry i podchodzimy do kolejnego transferu. Zapytałam się, czy możemy coś zrobić, żeby zwiększyć szanse na powodzenie, to zaproponował mi histeroskopię i badanie kariotypów. 

Na histeroskopię już jestem umówiona, ale kariotypów jeszcze nie robię, bo i tak z procedury zostały mi 4 ❄️, które muszę wykorzystać.
 

Wkurzyłam się tylko, bo powiedział, że kariotypy to standardowe badanie po ciążach pozamacicznych (ja miałam dwie), ale nie zlecił mi ich przed IVF. Dlatego teraz zapisałam się do innego lekarza. 😉 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dzoana82 napisał:

HEJ..  dziewczyny ,czy wasi lekarze coś mówią po nieudanych transferach (dlaczego ) Czy po prostu teraz się nie udało i tyle , czekamy na kolejny.. 

W Salve Medica w Łodzi lekarz nawet nie proponuje wizyty po nieudanym transferze. Mnie kazano przekazać wynik beta HCG telefonicznie embriologowi (niezależnie od wyniku w 12 dpt). Ten tylko stwierdził - ok, proszę odstawić wszystkie leki. Do widzenia. 

Pełna znieczulica..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klara_20 napisał:

Mi lekarz powiedział, że jest bardzo zdziwiony, że się nie udało, ale że głowa do góry i podchodzimy do kolejnego transferu. Zapytałam się, czy możemy coś zrobić, żeby zwiększyć szanse na powodzenie, to zaproponował mi histeroskopię i badanie kariotypów. 

Na histeroskopię już jestem umówiona, ale kariotypów jeszcze nie robię, bo i tak z procedury zostały mi 4 ❄️, które muszę wykorzystać.
 

Wkurzyłam się tylko, bo powiedział, że kariotypy to standardowe badanie po ciążach pozamacicznych (ja miałam dwie), ale nie zlecił mi ich przed IVF. Dlatego teraz zapisałam się do innego lekarza. 😉 
 

 

Ja z mężem zrobiliśmy kariotyp  przed ivf i wyszły ok, więc chyba to też nie ma aż takiego znaczenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Dzoana82 napisał:

Ja z mężem zrobiliśmy kariotyp  przed ivf i wyszły ok, więc chyba to też nie ma aż takiego znaczenia 😉

Pewnie tak, ale skoro to podstawowe badanie po ciążach pozamacicznych to powinien był mi je zlecić od razu. Gamoń jeden. 😉 Dlatego jestem wkurzona. A teraz szkoda mi kasy na to badanie skoro i tak nie poprawimy już tych zarodków, które mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Klara_20 napisał:

Pewnie tak, ale skoro to podstawowe badanie po ciążach pozamacicznych to powinien był mi je zlecić od razu. Gamoń jeden. 😉 Dlatego jestem wkurzona. A teraz szkoda mi kasy na to badanie skoro i tak nie poprawimy już tych zarodków, które mamy.

To też prawda 🙂 więc  4 czekają trzeba próbować.  Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2020 o 13:20, Kokotka napisał:

Dziekuje za odpowiedz Madziallena.. Jak zaawansowana byla Twoja ciaza? Moja nie dotrwala do 6-go tygodnia i slyszalam od lekarza rodzinnego tutaj i od lekarza z invikty, ze macica po ciazy 5tyg+ 5 dni sama sie oczysci i niezwykle rzadko zdarzaja sie kaplikacje...mam sie zglosic do lekarza, jesli poczuje bol w podbrzuszu lub podskoczy mi temperatura... nic takiego sie nie dzieje- czuje sie bardzo dobrze, plamienie tendencyjnie sie zmniejsza...ale trwa 2 tygodnie... Mam nadzieje, ze sie doczysci, ze nie bedzie zadnego lyzeczkowania- inaczej odrocza moj sierpniowy transfer...

7tyg+6dni, po lyzeczkowaniu miałam też tylko krwawienie danego dnia, a potem że 2 dni plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czarnamamba777 napisał:

Merional, rekovelle czy ovaleap ? Ktory najlepszy do stymulacji?

Nie wiem który najlepszy ale ja jestem na ovaleap o jest ok, jedynie meczy mnie sennosc 2h po podaniu zastrzyku. Po za tym skutkiem czujecsie zupelnie normanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malagosia napisał:

Dziewczyny... poprostu nie wierze. Dziś popołudniu mam wizytę z końcem cyklu bo mam być przygotowana do kolejnego friko transferu. Od paru dni się dziwnie czułam wiec stwierdziłam a zrobię betę. I okazuje się ze mam 208,60 😳 okres powinnam mieć w najbliższa sobotę. 
 

pędzę do lekarza po leki na podtrzymanie....

Super😃Gratuluje😃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny już po wizycie. Lekarka bardzo zadowolona 🙂 w sobotę mam ponowić betę, tsh, morfologia, mocz i glukoza. 
obstawila mnie lekami: acard, clexane, luteina dopochwowa i encorton. Zrobiła mi usg i mówi ze ładnie wszystko wyglada. Grube endometrium. W następnym tygodniu mam wizytę i mówi ze może uda się już coś dokładniej zobaczyć. 
powiem Wam szczerze ze boje się cieszyć narazie 🙊 bo tych dwóch ciążach biochemicznych mam strach. Ale teraz jestem w lepszych rękach i obstawiona lekami wiec mam nadzieje 🍀🍀🍀

  • Like 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, malagosia napisał:

Dziewczyny już po wizycie. Lekarka bardzo zadowolona 🙂 w sobotę mam ponowić betę, tsh, morfologia, mocz i glukoza. 
obstawila mnie lekami: acard, clexane, luteina dopochwowa i encorton. Zrobiła mi usg i mówi ze ładnie wszystko wyglada. Grube endometrium. W następnym tygodniu mam wizytę i mówi ze może uda się już coś dokładniej zobaczyć. 
powiem Wam szczerze ze boje się cieszyć narazie 🙊 bo tych dwóch ciążach biochemicznych mam strach. Ale teraz jestem w lepszych rękach i obstawiona lekami wiec mam nadzieje 🍀🍀🍀

Super. 😘

Wiem że się biosz. Ale każda ciąża jest inna. I teraz skup się na tej. 😉

Masz wskazania do tych leków, czy na wszelki wypadek? 

To twoja pierwsza naturalna ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Aja napisał:

Super. 😘

Wiem że się biosz. Ale każda ciąża jest inna. I teraz skup się na tej. 😉

Masz wskazania do tych leków, czy na wszelki wypadek? 

To twoja pierwsza naturalna ciąża? 

Na cześć wskazania od immunologa. Przy badaniach wyszła mi nadaktywność komórek NK i lekarz podejrzewa ze to było przyczyna wcześniejszych moich malejących bet. 
 

moja pierwsza 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, malagosia napisał:

Na cześć wskazania od immunologa. Przy badaniach wyszła mi nadaktywność komórek NK i lekarz podejrzewa ze to było przyczyna wcześniejszych moich malejących bet. 
 

moja pierwsza 🙂 

Małgosia gratuluję.  Teraz już tylko do przodu.  Jesteś obstawiona lekami jak tylko możesz.  Musi być dobrze. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, malagosia napisał:

Na cześć wskazania od immunologa. Przy badaniach wyszła mi nadaktywność komórek NK i lekarz podejrzewa ze to było przyczyna wcześniejszych moich malejących bet. 
 

moja pierwsza 🙂 

Super. Gratuluję gorąco. Niech się zdrowo rozwija. Ale musiałas być dziś zaskoczona. 😉 Niezły rollercoaster emocjonalny no nie.... 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Aja napisał:

Super. Gratuluję gorąco. Niech się zdrowo rozwija. Ale musiałas być dziś zaskoczona. 😉 Niezły rollercoaster emocjonalny no nie.... 😁

Zrobiłam ten test i zamarlam 😁 po tylu negatywnych wynik h co widziałam nie mogłam w to uwierzyć. Starali się dwa lata. Naprawdę narazie niepotrafie się cieszyć bo w to nie wierze i boje się żeby nie prysło. Lekarka tez zdziwiona była jak przyszłam i pyta „czy w końcu startujemy” - bo jak nie cytologię zła miałam, to zapalenie węzłów chłonnych, to pandemia 🙄 a ja jej na to ze chyba narazie nie ☺️
 

bede Wam dawać znać! Cały czas tu jestem i będę z Wami 🍀 wiele mi dajecie ❤️

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pacjentka Invimed co u Ciebie? Powtarzałaś betę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2020 o 17:24, Milach napisał:

Nie martw się, wszystko się uda 🙂 uśpią Cię a kiedy się obudzisz maleństwo będzie już z Wami! Przesylam duzo ciepla 😘

Przeciez do cc sie nie usypia tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Zrobiłam ten test i zamarlam 😁 po tylu negatywnych wynik h co widziałam nie mogłam w to uwierzyć. Starali się dwa lata. Naprawdę narazie niepotrafie się cieszyć bo w to nie wierze i boje się żeby nie prysło. Lekarka tez zdziwiona była jak przyszłam i pyta „czy w końcu startujemy” - bo jak nie cytologię zła miałam, to zapalenie węzłów chłonnych, to pandemia 🙄 a ja jej na to ze chyba narazie nie ☺️
 

bede Wam dawać znać! Cały czas tu jestem i będę z Wami 🍀 wiele mi dajecie ❤️

A jak masz rozpiske leków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, słoneczko1988 napisał:

A jak masz rozpiske leków??

Luteina 3 x 1, encorton Rano 1 x 1, acard wieczór 1 x 1, clexane wieczór 1 x 1. No i rano na czczo euthyrox 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malagosia napisał:

Luteina 3 x 1, encorton Rano 1 x 1, acard wieczór 1 x 1, clexane wieczór 1 x 1. No i rano na czczo euthyrox 

Dziękuję.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, malagosia napisał:

Luteina 3 x 1, encorton Rano 1 x 1, acard wieczór 1 x 1, clexane wieczór 1 x 1. No i rano na czczo euthyrox 

Gratuluję naturalnego cudu, niech dzidzia zdrowo rośnie ! 

I tak z ciekawości, jaką masz dawkę encortonu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, margareta napisał:

Gratuluję naturalnego cudu, niech dzidzia zdrowo rośnie ! 

I tak z ciekawości, jaką masz dawkę encortonu? 

20mg. Acard jak będzie wszystko dobrze zwiększamy dawkę potem z 75mg i coś jeszcze ale na Boga niepamiętam 🙊 w tym stresie wyszli mi z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak myślicie czy gdzieś w jutrzejsze święto w Krakowie da się wykonać krew? Bo jak nie to czekam do soboty. A oczywiście dopadł mnie stres 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, malagosia napisał:

Dziewczyny... poprostu nie wierze. Dziś popołudniu mam wizytę z końcem cyklu bo mam być przygotowana do kolejnego friko transferu. Od paru dni się dziwnie czułam wiec stwierdziłam a zrobię betę. I okazuje się ze mam 208,60 😳 okres powinnam mieć w najbliższa sobotę. 
 

pędzę do lekarza po leki na podtrzymanie....

Wow gratulacje! 🙂 kolejny cud na naszym forum 🥰🥰 Super! oby ciąża się ładnie rozwijała  🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, malagosia napisał:

Dziewczyny jak myślicie czy gdzieś w jutrzejsze święto w Krakowie da się wykonać krew? Bo jak nie to czekam do soboty. A oczywiście dopadł mnie stres 🙄

W święto może być ciężko,  nie stresuj się.  Odpoczywaj dbaj o siebie. Zrobisz w piątek.  Taki sponataniczny naturalsik to powinno być dobrze. Natura wie co robi;)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kciuki... 

Od niedzieli troszeczkę plamie, wczoraj byłam u lekarza, po badaniu powiedział, że już widzi co się dzieje ale serduszko bije więc być dobrej myśli. Pobrał mi krew na progesteron i dał mi go w kapsułkach 3x200mg. Dziś dzwonili, że jest wynik i że progesteron jest na granicy. Mam brać progesteron i magnez 3x1 i leżeć. Boję się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw, tylko leż kochana jak najwięcej. Wstawaj tylko do toalety i nie podnoś rąk! to bardzo ważne. Poza tym postaraj się "wyluzować"głowe, bo stres nie pomaga... i nie chodz sprawdzac co chwile czy plamisz, tylko leż, leż i jeszcze raz leż<3

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Beta napisał:

Proszę o kciuki... 

Od niedzieli troszeczkę plamie, wczoraj byłam u lekarza, po badaniu powiedział, że już widzi co się dzieje ale serduszko bije więc być dobrej myśli. Pobrał mi krew na progesteron i dał mi go w kapsułkach 3x200mg. Dziś dzwonili, że jest wynik i że progesteron jest na granicy. Mam brać progesteron i magnez 3x1 i leżeć. Boję się... 

Kciuki oczywiście trzymamy! A Ty leż i odpoczywaj! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry !

witam się jako nowa na forum. Starająca się o drugie dziecko (z nowym partnerem).

Doszłam do momentu, gdy coraz częściej myślę i czytam  o in vitro, dlatego też prosiłabym o opinie: Invimed Wrocław, Invicta Wrocław??

czy warto wykonać jakieś szczegółowe badania przed pierwsza wizytą? czy dopiero po skierowaniu lekarza?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Beta napisał:

Proszę o kciuki... 

Od niedzieli troszeczkę plamie, wczoraj byłam u lekarza, po badaniu powiedział, że już widzi co się dzieje ale serduszko bije więc być dobrej myśli. Pobrał mi krew na progesteron i dał mi go w kapsułkach 3x200mg. Dziś dzwonili, że jest wynik i że progesteron jest na granicy. Mam brać progesteron i magnez 3x1 i leżeć. Boję się... 

Trzymaj się ciepło. Na spokojnie. Pamiętaj że stres pochłania progesteron, więc jak najmniej stresu. Koniecznie. Leż i leż. 

Lekarz powiedział ci konkretnie w czym rzecz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×