Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

55 minut temu, czarnamamba777 napisał:

Jeśli mieszkasz w UE to jeżeli na wjeździe udowodnisz ze masz prace zagranicą i nie możesz sobie pozwolić na siedzenie na pupie w chałupie 2 tyg. to zwalniają cię z kwarantanny (nie tylko przygraniczników). Ja mam pco stwierdzone od 18 roku życia chyba przez 10 lekarzy. Mam wszystkie objawy oprócz problemów z wagą i włosami. Obraz w usg: jajniki otoczone różańcem. Lekki nadmiar testosteronu. Zawsze był zły stosunek lh do tego drugiego. Amh podwyższone. Nie mam cyfr na papierze bo tutaj nie dają. Za przesłanie wyników od jednego lekarza do drugiego muszę płacić. Tak jakby moje wyniki nie należały do mnie... Zobaczymy co z tego wyjdzie. Oprócz tego endometrioza stwierdzona po laparoskopii. Miałam jedno ognisko w powłoce brzusznej po bliźnie które urosło tak że krew leciała na zewnątrz 😐 Po otwarciu było sporo jeszcze ognisk wewntątrz... podobno jednak jajniki niekoniecznie dotknięte... 

Ja nie spelniam warunkow, zeby wjechac. Dzwonilam do starzy granicznej. W tym roku przez pandemie anulowano moj lot do domu,  obecnie jestem w EU, ale teraz nie zamierzam nic ryzykowac.

PCO i endometrioza razem to faktycznie duzo na ciebie spadlo, ale na szczescie jajniki ocalaly i wyprodukuje pare dobrych jajeczek, a do szczescie potrzebne jedno albo dwa 🙂Moge z ciekawosci spytac, czy badaja ci cos jeszcze przed pierwsza procedura? Immunologie, genetyke? Czy od razu na gleboka wode?

W Korei bylo podobnie z wynikami. Poniewaz sama sie rozliczalam z kasa chorych, potrzebowalam paru wynikow, zeby mi kasa pokryla koszty procedury, za te informacje musialam placic. Teraz chcialam znow cala dokumentacje, bo chce zmienic klinike i znow zaplacilam za to, ze mi przyslali cos mailem. W dodatku te informacje, ktore oni udostepniaja sa takie dosc okrojone, np zero informacji z laboratorium. Ale i tak jestem szczesliwa, ze wogole mi cokolwiek dali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, margareta napisał:

O widzisz, nie miałam pojęcia o cholinie, D3 z K2 i magnezem, dziękuję 🙏 

Homocysteine badałam, jest ok 7.25. ferrytyny nie pamiętam. Z dietą na hashi się staram, ale nie jest łatwo. Musze poczytać i może faktycznie ten kompleks wit. z grupy b. 

Wkurza mnie to strasznie, że jak same się nie zainteresujemy, to w klinikach zero zaleceń badań w tym kierunku.

Dieta na hashi jest super jesli chodzi o witaminy, bo dieta bezglutenowa wzmacnia jelita i wtedy witaminy sie lepiej wchlaniaja. Musimy dzialac zapobiegawczo, jesli nie wiemy co w nich siedzi. I to tez dieta dla osob z problemami metylacji. Ja tez sie na poczatku przerazilam, ze bedzie ciezko, ale juz wpadlam w rutyne 😉

Mozesz tez brac witamine C i E. C tez wspomaga detoks, wiec nie zaszkodzi wciskac sok z cytryny do zielonych koktajli 🙂 Z E jest troche gorzej, bo sa znow dwie rozne. 

Wiekszosc witamin rozpuszcza sie w tluszczach,  wiec bierz je po sniadaniu jesli jadasz jakies tluszcze. Witaminy B najlepiej rano i po obiedzie, najpozniej okolo 5 godzin przed snem, bo dzialaja pobudzajaco.

Najgorsze to to, ze kazda z nas jest inna i potrzebuje innego zestaw witamin i mineralow. My nie mamy pojecia, czy mamy jakies braki witamin czy nie, a nikt ich nie kontroluje, na rynku nie ma jednej mieszanki dobrej dla wszystkich, a w klinice zero wsparcia 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gingko napisał:

Ja nie spelniam warunkow, zeby wjechac. Dzwonilam do starzy granicznej. W tym roku przez pandemie anulowano moj lot do domu,  obecnie jestem w EU, ale teraz nie zamierzam nic ryzykowac.

PCO i endometrioza razem to faktycznie duzo na ciebie spadlo, ale na szczescie jajniki ocalaly i wyprodukuje pare dobrych jajeczek, a do szczescie potrzebne jedno albo dwa 🙂Moge z ciekawosci spytac, czy badaja ci cos jeszcze przed pierwsza procedura? Immunologie, genetyke? Czy od razu na gleboka wode?

W Korei bylo podobnie z wynikami. Poniewaz sama sie rozliczalam z kasa chorych, potrzebowalam paru wynikow, zeby mi kasa pokryla koszty procedury, za te informacje musialam placic. Teraz chcialam znow cala dokumentacje, bo chce zmienic klinike i znow zaplacilam za to, ze mi przyslali cos mailem. W dodatku te informacje, ktore oni udostepniaja sa takie dosc okrojone, np zero informacji z laboratorium. Ale i tak jestem szczesliwa, ze wogole mi cokolwiek dali 🙂

Mój lot też anulowano 😞 chciałam na kilka dni przed stymulacją polecieć do domu między innymi żeby udać się do ortodonty, którego nie widziałam od lutego z powodu koronawirusa i nic z tego... nie badają nic innego, ani immunologii ani genetykę. Podstawowe badania. Wysłali faks do mojej ginekolożki na miejscu jakie badania mam zrobić przed stymulacją, to ona sama była w szoku, że tak mało dokładne... 😑 pokazała mi list w którym napisane było : podstawowe badanie ginekologiczne. Ona sama nie wiedziała co to ma znaczyć. Ani w jakim dniu cyklu, ani żadnego opisu co chcą. Sama próbowała się do nich dodzwonić żeby wiedzieć trochę więcej. Wzięła mi nawet krew na zaś jakby chcieli jednak więcej wyników... Z krwi po prostu morfologia podstawowa i kilka hormonów. Zdziwiła się też że nie wymagali na chlamydię. Więc tak, rzucają mnie na głęboką wodę. Podobno mają dobre statystyki w porównaniu do innych ośrodków, ale trochę mnie to przeraża... nie wiem czy statystyki nie naciągane czy nie przypadek...zobaczymy co z tego wyjdzie. Moje pytanie: czy jeśli jest problem immunologiczny to są jakieś "symptomy" zewnętrzne? I to tak jakby wytłumaczyć na zdrowy rozum moje ciało odrzucałoby spermę? zarodek? (miałoby na niego alergię)? Sorki jestem w tym nowicjuszem 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, czarnamamba777 napisał:

Mój lot też anulowano 😞 chciałam na kilka dni przed stymulacją polecieć do domu między innymi żeby udać się do ortodonty, którego nie widziałam od lutego z powodu koronawirusa i nic z tego... nie badają nic innego, ani immunologii ani genetykę. Podstawowe badania. Wysłali faks do mojej ginekolożki na miejscu jakie badania mam zrobić przed stymulacją, to ona sama była w szoku, że tak mało dokładne... 😑 pokazała mi list w którym napisane było : podstawowe badanie ginekologiczne. Ona sama nie wiedziała co to ma znaczyć. Ani w jakim dniu cyklu, ani żadnego opisu co chcą. Sama próbowała się do nich dodzwonić żeby wiedzieć trochę więcej. Wzięła mi nawet krew na zaś jakby chcieli jednak więcej wyników... Z krwi po prostu morfologia podstawowa i kilka hormonów. Zdziwiła się też że nie wymagali na chlamydię. Więc tak, rzucają mnie na głęboką wodę. Podobno mają dobre statystyki w porównaniu do innych ośrodków, ale trochę mnie to przeraża... nie wiem czy statystyki nie naciągane czy nie przypadek...zobaczymy co z tego wyjdzie. Moje pytanie: czy jeśli jest problem immunologiczny to są jakieś "symptomy" zewnętrzne? I to tak jakby wytłumaczyć na zdrowy rozum moje ciało odrzucałoby spermę? zarodek? (miałoby na niego alergię)? Sorki jestem w tym nowicjuszem 🙃

Prawie dokładnie tak. 

Jeśli system immunologiczny jest bardzo silny to może atakować zarodek, uznając go za ciało obce i próbować zwalczać. Trochę jak w przypadku przeszczepu. Z resztą duża część leków używanych do immunosupresji to te same leki które podaje się przy przeszczepach. 

Podobnie chyba może być plemnikami a nawet łożyskiem. 

Trochę tak jakby organizm był szalonym żołnierzem tak zapalonym w boju że nie zauważył że strzela do swoich....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny , może już ten temat się przewijał wcześniej ale czy same decydowalyscie o liczbie transferowanych zarodków czy lekarz ?Ogólnie jak wasi lekarze do tego podchodzą ? U mnie jest tak , ze koordynator mówiła , ze mamy się sami zastanowić ile chcemy. Lekarz w sumie nas zbywa , ze porozmawiamy później? Mam 29 lat czy lekarze patrzą tylko na wiek ? ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Dziewczyny , może już ten temat się przewijał wcześniej ale czy same decydowalyscie o liczbie transferowanych zarodków czy lekarz ?Ogólnie jak wasi lekarze do tego podchodzą ? U mnie jest tak , ze koordynator mówiła , ze mamy się sami zastanowić ile chcemy. Lekarz w sumie nas zbywa , ze porozmawiamy później? Mam 29 lat czy lekarze patrzą tylko na wiek ? 😉

Ja miałam 3 transfery i za każdym razem po 1 ze wg na dobre klasy. Teraz zostały 3 slabszej klasy 2-dniowe i teraz mamy rozmrozić wszystkie i hodować do blastocysty. Przy pierwszym lekarz na pewno obstawał u mnie przy 1. Zdawałam się zawsze na niego. 

I ja mam pytanko przy przygotowaniu do crio od którego dc brałyście estrofem? Nie zapisalam sobie i nie wiem czy zaczynac od pierwszego czy 2 dc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Aja napisał:

Prawie dokładnie tak. 

Jeśli system immunologiczny jest bardzo silny to może atakować zarodek, uznając go za ciało obce i próbować zwalczać. Trochę jak w przypadku przeszczepu. Z resztą duża część leków używanych do immunosupresji to te same leki które podaje się przy przeszczepach. 

Podobnie chyba może być plemnikami a nawet łożyskiem. 

Trochę tak jakby organizm był szalonym żołnierzem tak zapalonym w boju że nie zauważył że strzela do swoich....

 

Super, dzięki za informację. Hmmm zastanawiam się czy mogą istnieć jakies objawy współtowarzyszące mogące świadczyć o problemie immunologicznym... bo ogólnie mam też problemy natury alergicznej (skórne) w tym dermografizm.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kinga123 napisał:

Ja miałam 3 transfery i za każdym razem po 1 ze wg na dobre klasy. Teraz zostały 3 slabszej klasy 2-dniowe i teraz mamy rozmrozić wszystkie i hodować do blastocysty. Przy pierwszym lekarz na pewno obstawał u mnie przy 1. Zdawałam się zawsze na niego. 

I ja mam pytanko przy przygotowaniu do crio od którego dc brałyście estrofem? Nie zapisalam sobie i nie wiem czy zaczynac od pierwszego czy 2 dc... 

Ja od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, czarnamamba777 napisał:

Super, dzięki za informację. Hmmm zastanawiam się czy mogą istnieć jakies objawy współtowarzyszące mogące świadczyć o problemie immunologicznym... bo ogólnie mam też problemy natury alergicznej (skórne) w tym dermografizm.  

Chyba nie. Nie słyszałam o żadnych takich. Zwłaszcza że mechanizm alergii jest absolutnie odwrotny. Alerkia jest wtedy gdy system obronny organizmu jest przeciążony i osłabiony i nie radzi sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Aja napisał:

Chyba nie. Nie słyszałam o żadnych takich. Zwłaszcza że mechanizm alergii jest absolutnie odwrotny. Alerkia jest wtedy gdy system obronny organizmu jest przeciążony i osłabiony i nie radzi sobie.

Ok dzięki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2020 o 18:49, Kinga123 napisał:

Pytanko z ciekawości miałaś in vitro czy może icsi? Albo jeszcze coś innego😉

 

Miałam ICSI plus FAMSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kokotka napisał:

Witajcie Dziewczyny!! Jak dlugo krwawi/ plami sie po poronieniu samoczynnym we wczesnej ciazy?? Sa jakies normy?? Czytalam gdzies o 14 dniach... z innych zrodel wiem o 20 dniach... Ja z poczatku krwawilam jak przy okresie, teraz to plamienie... dobrze widoczne, jednak bardzo malo obfite... Macie jakies wiarygodne wiadomosci na ten temat?? Pozdrawiam

Ja poronilam w domu, krwawilam 2 dni. Okazało się, że w macicy jeszcze dużo.krwi i nie wszystko się dobrze oczyscilo. Musiało się skończyć lyzeczkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KlaudiainvimedGdynia napisał:

Dziewczyny , może już ten temat się przewijał wcześniej ale czy same decydowalyscie o liczbie transferowanych zarodków czy lekarz ?Ogólnie jak wasi lekarze do tego podchodzą ? U mnie jest tak , ze koordynator mówiła , ze mamy się sami zastanowić ile chcemy. Lekarz w sumie nas zbywa , ze porozmawiamy później? Mam 29 lat czy lekarze patrzą tylko na wiek ? 😉

Ja 31 lat, zaczynalam leczenie i pierwsze podejście tez gdy mialam 29 lat, mi zawsze lekarz proponował 2, stwierdzil ze większa szansa aczkolwiek u nas zarodki średnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kinga123 napisał:

Ja miałam 3 transfery i za każdym razem po 1 ze wg na dobre klasy. Teraz zostały 3 slabszej klasy 2-dniowe i teraz mamy rozmrozić wszystkie i hodować do blastocysty. Przy pierwszym lekarz na pewno obstawał u mnie przy 1. Zdawałam się zawsze na niego. 

I ja mam pytanko przy przygotowaniu do crio od którego dc brałyście estrofem? Nie zapisalam sobie i nie wiem czy zaczynac od pierwszego czy 2 dc... 

Ja od 3dc, natomiast z tego co dziewczyny piszą też dużo zaczyna od 2 dc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, czarnamamba777 napisał:

Mój lot też anulowano 😞 chciałam na kilka dni przed stymulacją polecieć do domu między innymi żeby udać się do ortodonty, którego nie widziałam od lutego z powodu koronawirusa i nic z tego... nie badają nic innego, ani immunologii ani genetykę. Podstawowe badania. Wysłali faks do mojej ginekolożki na miejscu jakie badania mam zrobić przed stymulacją, to ona sama była w szoku, że tak mało dokładne... 😑 pokazała mi list w którym napisane było : podstawowe badanie ginekologiczne. Ona sama nie wiedziała co to ma znaczyć. Ani w jakim dniu cyklu, ani żadnego opisu co chcą. Sama próbowała się do nich dodzwonić żeby wiedzieć trochę więcej. Wzięła mi nawet krew na zaś jakby chcieli jednak więcej wyników... Z krwi po prostu morfologia podstawowa i kilka hormonów. Zdziwiła się też że nie wymagali na chlamydię. Więc tak, rzucają mnie na głęboką wodę. Podobno mają dobre statystyki w porównaniu do innych ośrodków, ale trochę mnie to przeraża... nie wiem czy statystyki nie naciągane czy nie przypadek...zobaczymy co z tego wyjdzie. Moje pytanie: czy jeśli jest problem immunologiczny to są jakieś "symptomy" zewnętrzne? I to tak jakby wytłumaczyć na zdrowy rozum moje ciało odrzucałoby spermę? zarodek? (miałoby na niego alergię)? Sorki jestem w tym nowicjuszem 🙃

Czyli wszedzie musimy sie upominac o dokladniejsza diagnoze...

Jest kilka badan immunologicznych i funkcjonuje tak jak Aja napisala, nasz organizm walczy. Ale sa rozne powody dlaczego walczy.

Sorry, ze ja o to wszystko pytam, mnie malo znaleziono, a przetestowano juz bardzo duzo i wciaz interesuje mnie na co inni lekarze zwracaja uwage i na co powinnam zwracac uwage, tym bardziej, ze tez mam objawy jak przy PCO. W Polsce sporo lekarzy nie wierzy w immunologie. Widze, ze na niemieckim forum odwrotnie dziewczyny pisza, ze duzo testuje KIRy i NK, robi laparoskopie, ale nie testuje mutacji. Pomimo, ze to po sasiedzku, a podejscie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pacjentka Invimed napisał:

Ja od 3dc, natomiast z tego co dziewczyny piszą też dużo zaczyna od 2 dc. 

Hej, też będę  zaczynała od 2dc. mój lekarz zalecił mi estrofem  dowcipnie ,a Wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tak samo, powiedział, że się lepiej wchłania. Też od 2dc miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny, w takim układzie zacznę od 2 dc. U mnie estrofem zawsze kazal przyjmowac jak zwykłe tabletki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Dzoana82 napisał:

HEJ, mój lekarz  zalecił mi Neoparin przy każdym transferze od momentu podania progesteronu do ew. ciazy aż do 12 tyg. Mówił że jest to standardowa procedura.

A jaką dostałaś dawkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, słoneczko1988 napisał:

A jaką dostałaś dawkę??

Za pierwszym razem przy stymulacji 0,4ml, a teraz przy crio 0,6.. 

Slyszalam o ograniczeniach w kawie, mój nic nie wspominał, muszę się dopytać,  a jak u Was z kawą??? Pic nie pić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dzoana82 napisał:

Za pierwszym razem przy stymulacji 0,4ml, a teraz przy crio 0,6.. 

Slyszalam o ograniczeniach w kawie, mój nic nie wspominał, muszę się dopytać,  a jak u Was z kawą??? Pic nie pić? 

Kawa wyplukuje magnez , a magnez pomaga na skurcze. Też uwielbiam kawę,  ale na 3 dnj prze transferem porzucam ją dla wyższego celu ;)) będę popijać inkę i się oszukiwać;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dzoana82 napisał:

Za pierwszym razem przy stymulacji 0,4ml, a teraz przy crio 0,6.. 

Slyszalam o ograniczeniach w kawie, mój nic nie wspominał, muszę się dopytać,  a jak u Was z kawą??? Pic nie pić? 

A jakie lekk dostałaś przy crio. 

Ja kwas foliowy o d 2dc estrofem  , potem 5 dni luteina i transfer bo mam blastocysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, słoneczko1988 napisał:

Kawa wyplukuje magnez , a magnez pomaga na skurcze. Też uwielbiam kawę,  ale na 3 dnj prze transferem porzucam ją dla wyższego celu ;)) będę popijać inkę i się oszukiwać;))

Też się tak oszukuje zbożowa  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, słoneczko1988 napisał:

A jakie lekk dostałaś przy crio. 

Ja kwas foliowy o d 2dc estrofem  , potem 5 dni luteina i transfer bo mam blastocysty

 

23 minuty temu, słoneczko1988 napisał:

A jakie lekk dostałaś przy crio. 

Ja kwas foliowy o d 2dc estrofem  , potem 5 dni luteina i transfer bo mam blastocysty

Podobnie, od 2dc estrofem i od 16 dnia dodatkowo luteina i duphaston i neoparin, i też mam bl. Kwas foliowy i Wit D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2020 o 14:10, Pacjentka Invimed napisał:

Dziewuszki nadzieja umiera ostatnia, brak objawów to może faktycznie dobry objaw. 8 dpt blastocysta beta 59,66, szału nie ma ale super ze sie coś zadziało, w pn powtórzę i zrobie też progesteron. Podchodzę ostrożnie bo ostatnio za bardzo się jarałam a wynik był podobny i wiecie co było dalej. Dziękuję za mocne trzymanie kciukasow, tymczasem poleżę i popatrze na wynik 🙂

Jak Twoja beta? 

Ja dziś rano pobiegłam i też sprawdziłam 12dpt 387,1.

Czekam do piątku na usg. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gingko napisał:

Dieta na hashi jest super jesli chodzi o witaminy, bo dieta bezglutenowa wzmacnia jelita i wtedy witaminy sie lepiej wchlaniaja. Musimy dzialac zapobiegawczo, jesli nie wiemy co w nich siedzi. I to tez dieta dla osob z problemami metylacji. Ja tez sie na poczatku przerazilam, ze bedzie ciezko, ale juz wpadlam w rutyne 😉

Mozesz tez brac witamine C i E. C tez wspomaga detoks, wiec nie zaszkodzi wciskac sok z cytryny do zielonych koktajli 🙂 Z E jest troche gorzej, bo sa znow dwie rozne. 

Wiekszosc witamin rozpuszcza sie w tluszczach,  wiec bierz je po sniadaniu jesli jadasz jakies tluszcze. Witaminy B najlepiej rano i po obiedzie, najpozniej okolo 5 godzin przed snem, bo dzialaja pobudzajaco.

Najgorsze to to, ze kazda z nas jest inna i potrzebuje innego zestaw witamin i mineralow. My nie mamy pojecia, czy mamy jakies braki witamin czy nie, a nikt ich nie kontroluje, na rynku nie ma jednej mieszanki dobrej dla wszystkich, a w klinice zero wsparcia 😳

Dzięki, małymi kroczkami do przodu, będę ogarniać wszystkie informacje;) my to się musimy nagimnastykować żeby pomóc szczęściu, mam nadzieję że wszystkie kiedyś stwierdzimy, że warto było! 

9 minut temu, Alo77 napisał:

Jak Twoja beta? 

Ja dziś rano pobiegłam i też sprawdziłam 12dpt 387,1.

Czekam do piątku na usg. 

Piękna beta, gratuluję!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Madziallena31 napisał:

Ja poronilam w domu, krwawilam 2 dni. Okazało się, że w macicy jeszcze dużo.krwi i nie wszystko się dobrze oczyscilo. Musiało się skończyć lyzeczkowaniem.

Dziekuje za odpowiedz Madziallena.. Jak zaawansowana byla Twoja ciaza? Moja nie dotrwala do 6-go tygodnia i slyszalam od lekarza rodzinnego tutaj i od lekarza z invikty, ze macica po ciazy 5tyg+ 5 dni sama sie oczysci i niezwykle rzadko zdarzaja sie kaplikacje...mam sie zglosic do lekarza, jesli poczuje bol w podbrzuszu lub podskoczy mi temperatura... nic takiego sie nie dzieje- czuje sie bardzo dobrze, plamienie tendencyjnie sie zmniejsza...ale trwa 2 tygodnie... Mam nadzieje, ze sie doczysci, ze nie bedzie zadnego lyzeczkowania- inaczej odrocza moj sierpniowy transfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Alo77 napisał:

Jak Twoja beta? 

Ja dziś rano pobiegłam i też sprawdziłam 12dpt 387,1.

Czekam do piątku na usg. 

Super beta 💕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o hiperstymulacje, prawdopodobnie z tym mam doczynienia, po 4 zastrzykach doktor naliczyl 13jajeczek, powiedzial ze jesli bedzie ich powyzej 15 transfer odbedzie sie w innym cyklu i teraz pytanie czy to moze byc juz w nastepnym cyklu tj. W lipcu? Czy transfer odroczony robi sie w trakcie owulacji? Help me! punkcja zaplanowana na 12.06 doktor potwierdzi mi to na srodowej wizycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, przyjmowała któras z Was encorton? Dostałam takie zalecenie od immuno, trochę się boje, bo to steryd. Zgodnie z zaleceniem mam go jeść na czczo a jak sobie wygooglowalam, to wszędzie widzę, że jeść ze śniadaniem i teraz zgłupiałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×