Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Amina12

Jak wam się podoba zaplanowanie mojej przyszłości?

Polecane posty

Po skończeniu szkoły idę do pracy. Nie mam zamiaru wychodzić za mąż albo się nie ożenię wogóle albo po 30 więc składam pieniądze przez jakieś 10 lat a potem kupuje sobie mieszkanie na blokach. Będę miała dużo czasu po pracy i będę mogła robić co mi się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Amina12 napisał:

Po skończeniu szkoły idę do pracy. Nie mam zamiaru wychodzić za mąż albo się nie ożenię wogóle albo po 30 więc składam pieniądze przez jakieś 10 lat a potem kupuje sobie mieszkanie na blokach. Będę miała dużo czasu po pracy i będę mogła robić co mi się podoba. 

Nawet jeśli żarty to plan fajny. Też bym chciała po pracy robić co mi się podoba...

Pomijając:

-"albo się nie ożenię"- ożenić się może tylko facet;). No chyba że chodziło o brak ślubu z facetem oraz ślubu z kobietą;)

-"składane" lub też odkładane pieniądze zeżre galopująca inflacja. W sumie to tak nie da się zaoszczędzić normalną pracą w Polsce na mieszkanie no chyba że się zarabia dużo (lekarz) i celem oszczędzania nie jest pełna kwota tylko wkład własny do kredytu

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Amina12 napisał:

Po skończeniu szkoły idę do pracy. Nie mam zamiaru wychodzić za mąż albo się nie ożenię wogóle albo po 30 więc składam pieniądze przez jakieś 10 lat a potem kupuje sobie mieszkanie na blokach. Będę miała dużo czasu po pracy i będę mogła robić co mi się podoba. 

A jaka to szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze to byl i zart, ale masz racje, ze nie ma sensu wychodzic za maz/zenic sie przed 30, a tym bardziej rodzic dzieci.Mlodosc ma sie jedna, duzo kobiet mowi ze odchowa dzieci i po 40 bedzie zyc pelnia zycia, a to bzdura.Zdrowie nie to, uroda znika bez sladu, z przyjaciolka pogadasz tylko o problemach rodzinnych, imprezowac nie wypada, na podroze nie ma sily, sporo rzeczy przestaje interesowac a wszystkie mysli i tak sa przy dzieciach juz doroslych

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie leń tylko wspaniały akt altruizmu. W dzisiejszych czasach bezdzietność to czyste dobro dla ledwie dychającej planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×