Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 godziny temu, AniaA. napisał:

Macie już dziewczyny wesoło z fikaniem bobasów w brzuszku 😍 Ja się na to uczucie już nie mogę doczekać. Aktualnie jestem w 17tc., więc mam nadzieję, że za tydzień już coś tam poczuję 🙂 

Wiele zależy od położenia pępowiny, czy to pierwsza ciąża, a także od masy. Sama byłam w szoku, że w 1 ciąży tak szybko czuje ruchy. Moze od 18tc zaczniesz czuć takie smyranie w brzuszku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Ja po badaniach połówkowych. Prawdopodobnie przez covida moje maleństwo ma powiększone boczne komory mózgu (10mm), które są do kontroli. Jeżeli będą się powiększać będę musiała z Maluszkiem jechać na dalsze badania. Także wyszło, że mam zły przepływ tętnic macicznych, ale lekarka wytłumaczyła mi, że to normalne w tym tyg ciąży i mam skontrolować po 26tc. A tak to z małą jest wszystko dobrze. Waży mało, bo 350g ale lekarka, która wykonywała badanie powiedziała mi, że to dlatego, że ja jestem szczupła. 

Mała na badaniu fikala, więc nie dało jej się zmierzyć. Wgl ciężko była ja zbadać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! 

U mnie termin na koniec kwietnia lub początek maja. Mieliśmy niedawno COVID w domu 😞 wszyscy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2020 o 11:09, Mynia1998 napisał:

Hej dziewczyny. Ja po badaniach połówkowych. Prawdopodobnie przez covida moje maleństwo ma powiększone boczne komory mózgu (10mm), które są do kontroli. Jeżeli będą się powiększać będę musiała z Maluszkiem jechać na dalsze badania. Także wyszło, że mam zły przepływ tętnic macicznych, ale lekarka wytłumaczyła mi, że to normalne w tym tyg ciąży i mam skontrolować po 26tc. A tak to z małą jest wszystko dobrze. Waży mało, bo 350g ale lekarka, która wykonywała badanie powiedziała mi, że to dlatego, że ja jestem szczupła. 

Mała na badaniu fikala, więc nie dało jej się zmierzyć. Wgl ciężko była ja zbadać. 

Hej, Oj to pewnie troszkę stresu się najadłaś, ale ważne, że z malutką mimo to wszystko dobrze. Ja na połówkowe idę za tydzień i już zaczynam rozmyślać czy wszystko będzie ok. Zaczęłam już czuć ruchy także mega się cieszę  😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, AniaA. napisał:

Hej, Oj to pewnie troszkę stresu się najadłaś, ale ważne, że z malutką mimo to wszystko dobrze. Ja na połówkowe idę za tydzień i już zaczynam rozmyślać czy wszystko będzie ok. Zaczęłam już czuć ruchy także mega się cieszę  😍

Oj najadlam się. Wczoraj byłam u swojej ginekolog i z malutka jest wszystko dobrze. Boczne komory się zmniejszyły do 0.68cm i powiększone były przez covida. Tętnice też się rozruszały. Mała waży już 474g i dostałam pełno zdj w 4d twarzy. Niestety z morfologii wyszła mi  minimalna niedoczynność tarczycy, na którą biorę od dzisiaj leki i obniżony poziom krwinek czerwonych. 

Badaniami nie masz co sie przejmować, jeżeli wszystko wychodzi dobrze na usg to i połówkowe będą dobre. Powinnaś dostać pełno zdj 3d maluszka i może poznasz już płeć. Super, że czujesz już ruchy maluszka. Daje to spokój i wiesz, że wszystko jest dobrze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2020 o 21:42, 100krotka1984 napisał:

Dobry wieczór

Ja mam termin na maj, to moja trzecia ciąża, mam dwóch synow 8 i 11 lat. 

O dzidziusia staraliśmy się od marca.

Czuje sie bardzo dobrze, pracuje, trenuje, może nie tak mocno jak przed ciąża, jednak nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń 😀😀😀

Do lekarza idę za tydzień. 

Życzę ci córeczki 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2020 o 09:53, Logina napisał:

Życzę ci córeczki 🥰

Hej widzę, że nikt tu się nie odzywa, ja mam termin na 10.05 jestem aktualnie w 25 tygodniu i oczekuje córeczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×