Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zbanowany

Kobiety nie potrafią być w zwykłej przyjaźni z facetem, zawsze brną aby obrócić to w związek, to jest przykre

Polecane posty

1 godzinę temu, Laurittka napisał:

Uczucia a pożądanie to różne stany 

Jednak oba te stany to uczucia. Dlatego tak uważam ponieważ wiem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Działka napisał:

To nie jest naturalne, bo we zwykłej przyjaźni nie ma mowy o seksualnych aspektach.

Czyli to nienormalne, że np. podoba mi się tyłek jakiejś kobiety na ulicy? Trzeba się leczyć? 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nemetiisto napisał:

Czyli to nienormalne, że np. podoba mi się tyłek jakiejś kobiety na ulicy? Trzeba się leczyć? 🤔 

To jest absolutnie normalne i zdrowe gdy z fascynacją i pragnieniem seksu patrzysz na pośladki kobiet. Oznacza to, że jesteś normalny.

Natomiast w przypadku przyjaźni kiedy chodzicie obok siebie nago, znacie swoje wszystkie sekrety, jesteście jak rodzeństwo wtedy według mnie nie jest to przyjaźń, bezinteresowna i czysta. 

A może to ja powinnam się leczyć? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Działka napisał:

Natomiast w przypadku przyjaźni kiedy chodzicie obok siebie nago

Akurat nie chodzimy ale niech będzie, że to przyjaźń nieczysta. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Akurat nie chodzimy ale niech będzie, że to przyjaźń nieczysta. 😌

Kurcze, ciekawe jak by to zostało odebrane gdybyś napisał, że jednak chodzicie obok siebie nago 😜 

Pewnie że jesteś tym złym przedstawicielem swojej płci bo chodzi ci tylko i seks a że nie da rady bo to przyjaźń to chociaż można popatrzeć 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nemetiisto napisał:

Akurat nie chodzimy ale niech będzie, że to przyjaźń nieczysta. 😌

Nie wiem czy mogę ci ufać w tym co piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sandra1983 napisał:

Kurcze, ciekawe jak by to zostało odebrane gdybyś napisał, że jednak chodzicie obok siebie nago

Nie dziw się i nie szydź. We wszystkim jest haczyk Sandra i nie udawaj, że urodziłaś się wczoraj. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Działka napisał:

 nie udawaj, że urodziłaś się wczoraj. 😉

Niestety nie. A byłabym taka młoda 😎😎😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Działka napisał:

Jednak oba te stany to uczucia. Dlatego tak uważam ponieważ wiem. 😉

Pożądanie to fizjologiczny popęd nie ma nic wspólnego z uczuciami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Laurittka napisał:

Pożądanie to fizjologiczny popęd nie ma nic wspólnego z uczuciami 

Ma. Mechanizm odpowiedzialny za pożądanie i inne mechaniczne to proste uczucia, które tworzą się w mózgu. Człowieczy mózg jest tak skonstruowany, że wytwarza specyficzną formę uczuciem zwaną. Proste, złożone i pokręcone a jednak to są nadal uczucia. Uczucie głodu, uczucie zemsty, uczucie miłości czy uczucie seksu z pożądania. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda. Kobiety chcą się przyjaźnić tylko z przystojnymi facetami, bo liczą, że będzie z tego coś więcej. Z mniej atrakcyjnymi nie chcą nawet rozmawiać, bo nie chcą, by ktoś je zauważył w ich towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, zbanowany napisał:

dlaczego nie potraficie się jedynie przyjaźnić????

Nie? Ciekawostka. Z moich obserwacji wynika, że to przeważnie panowie mają zapędy na coś więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Niestety prawda. Kobiety chcą się przyjaźnić tylko z przystojnymi facetami, bo liczą, że będzie z tego coś więcej. Z mniej atrakcyjnymi nie chcą nawet rozmawiać, bo nie chcą, by ktoś je zauważył w ich towarzystwie.

Nigdy nie dobierałam sobie przyjaciół i facetów pod kątem atrakcyjności. Wy macie jakiegoś prdolca z tą powierzchownością. Kompleks goni kompleks czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, amisiiia napisał:

Ja sie przyjaźnię TYLKO z facetami i do niczego innego nie dążę xD

A ja z przyjaźni i dobrego kumplowania się z facetami jestem wyleczona. Luźne rozmowy z dystansem i nigdy nic więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nietrudno zauważyć, że Ty kobiet po prostu nie lubisz. Jak się przyjaźnić z kimś, kto Cię podejrzewa o najgorsze? 

Ja lubię ludzi, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, niestety bez wzajemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Zawsze stosujesz zachowania pasywno-agresywne wobec osób, które lubisz? 😈

Nie, wręcz przeciwnie. Zawsze jestem pozytywnie nastawiony i pełen sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, agent of Asgard napisał:

Oraz poczucia humoru. 😁😈

Też. Ale mimo to nikt nie daje mi szansy nawet na krótką rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Działka napisał:

Ma. Mechanizm odpowiedzialny za pożądanie i inne mechaniczne to proste uczucia, które tworzą się w mózgu. Człowieczy mózg jest tak skonstruowany, że wytwarza specyficzną formę uczuciem zwaną. Proste, złożone i pokręcone a jednak to są nadal uczucia. Uczucie głodu, uczucie zemsty, uczucie miłości czy uczucie seksu z pożądania. 

Takie bzdury to tylko na kafe można przeczytać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę inne wrażenie. Chciałabym, żeby na mojej drodze stanął gej, żeby był moim przyjacielem. A tak to nie uświadczyłam przyjaźni męskiej - widzę maślane oczka, zazdrość, podpytywanie czy jestem szczęśliwa w związku, romantyczne słowa i gesty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miła3 napisał:

Ja odnoszę inne wrażenie. Chciałabym, żeby na mojej drodze stanął gej, żeby był moim przyjacielem. A tak to nie uświadczyłam przyjaźni męskiej - widzę maślane oczka, zazdrość, podpytywanie czy jestem szczęśliwa w związku, romantyczne słowa i gesty. 

Ja bym mógł być przyjacielem. Za zajęte się nie zabieram, więc nawet jakbyś mi się podobała, to nie miałoby to dla mnie znaczenia. Cieszyłbym się twoim szczęściem i cię wspierał.

A jakbyś była wolna, ale nie byłabyś zainteresowana związkiem ze mną, trudno, zrozumiałbym i odpuścił, ale dalej mógłbym się przyjaźnić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
3 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Niestety prawda. Kobiety chcą się przyjaźnić tylko z przystojnymi facetami, bo liczą, że będzie z tego coś więcej. Z mniej atrakcyjnymi nie chcą nawet rozmawiać, bo nie chcą, by ktoś je zauważył w ich towarzystwie.

Tak, masz zawsze rację. Przystojniakowi to i goownonz doopy wygrzebiemy i zjemy... Boshe 🤮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Niestety prawda. Kobiety chcą się przyjaźnić tylko z przystojnymi facetami, bo liczą, że będzie z tego coś więcej. Z mniej atrakcyjnymi nie chcą nawet rozmawiać, bo nie chcą, by ktoś je zauważył w ich towarzystwie.

Kiedy ten twój mózg przyjmie do wiadomości ze do przyjaźni czy koleżeństwa nie dobieramy sobie ludzi pod kątem wyglądu. Skąd Ty bierzesz te głupoty? Jprdl no nie mogę tego czytać, ty masz jakąś obsesję pod kątem wyglądu. 

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, KKeira napisał:

Jprdl no nie mogę tego czytać, ty masz jakąś obsesję pod kątem wyglądu. 

Nie ja, tylko kobiety z mojego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×