Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

57 minut temu, Michalina_ napisał:

Rano nie maiałam temperatury więc byłam zrobić. Czekam na wynik bety. Chociaz w nocy czułam się bardziej na @ dlatego wątpię w jakieś dobre wiadomości. 

trzymam kciuki za bete ❤️

koniecznie daj znać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

Witamy,

powiedz więcej coś o sobie 🙂

u mnie @ powinna przyjść jutro jezeli sie nie pojawi to w czwartek robie test 🙂

Zaczęliśmy starania już jakieś 1,5 lata temu ale jak nic się nie udawało to zaczęłam się doszukiwać dlaczego i wyszło ze moja tarczyca jest w fatalnym stanie i nie było szans żeby się udało w sierpniu moje tsh wynosiło 13 😲😲 lekarz kazał to unormować zanim zaczniemy działać wiec jestem na lekach od tamtej pory pod opieka endokrynologa. Miesiąc temu już moje tsh wynosiło 5 i miałam zwiekszona dawkę od tamtej pory wiec strzelam ze powinno być teraz Okey. Idę na badanie pod koniec tygodnia żeby się upewnić ze wszystko jest dobrze 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Michalina_ napisał:

To ja czekam na kolejny cykl beta 4.99mIU/ml . 

o nie 😞

z tego co pamiętam to będziecie teraz podchodzić do inseminacji ?

nie załamuj się następny cykl będzie twój ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu nam się musi udać. Musi buc dobrze. A tobie sisisi91 powodzenia z tarczyca. Też jestem pod opieką endokrynologa ale mam problem z prolaktyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dziewczyna93 napisał:

W końcu nam się musi udać. Musi buc dobrze. A tobie sisisi91 powodzenia z tarczyca. Też jestem pod opieką endokrynologa ale mam problem z prolaktyna 

W końcu mam nadzieje się doczekam 🤦‍♀️ U mnie jeszcze jest dodatkowy problem ze mieszkam za granica a dokładnie w Szwecji i do tej pory przyjeżdżałam do polski do lekarzy ale chyba będę musiała się przenieść do szwedzkich  bo problem się zrobił z przekraczaniem granicy a zaraz 30 lat kończę, powoli kończy mi się czas 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam test i jest druga blada kreska.. Wczoraj beta 4.99 a o ciąży można mówić jak jest 5 może za szybko było zrobione badanie bo w 28dc a moje trwają średnio 31. Sama nie wiem. Jutro pójdę i powtórzę jeszcze raz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takiej wiadomości sie nie spodziewałam :)

trzymam kciuki i koniecznie daj znac

u mnie @ ma przyjść dzisiaj i na 99% przyjdzie od samego rana mam bolę przedmiesiączkowe i ogólnie zle sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

takiej wiadomości sie nie spodziewałam 🙂

trzymam kciuki i koniecznie daj znac

u mnie @ ma przyjść dzisiaj i na 99% przyjdzie od samego rana mam bolę przedmiesiączkowe i ogólnie zle sie czuje 😞

Ja też się czuję jak na @. I u mnie powinna być jutro lub w piątek 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Michalina_ napisał:

Ja też się czuję jak na @. I u mnie powinna być jutro lub w piątek 😕

potwierdzone, kolejny miesiąc kolejna porażka 😞

jestem załamana już mi się odechciewa tych wszystkich starań...

kupie teraz Oravin i jakiś zestaw witamin dla mojego może coś pomoże a po świętach zapisze sie do ginekologa zeby zaczal mnie badac.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

potwierdzone, kolejny miesiąc kolejna porażka 😞

jestem załamana już mi się odechciewa tych wszystkich starań...

kupie teraz Oravin i jakiś zestaw witamin dla mojego może coś pomoże a po świętach zapisze sie do ginekologa zeby zaczal mnie badac.

Spelniajac_marzenia ja polecam fertistim. Wyregulował mi cykle pije go od października wcześniej cykle trwały nawet 45 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

potwierdzone, kolejny miesiąc kolejna porażka 😞

jestem załamana już mi się odechciewa tych wszystkich starań...

kupie teraz Oravin i jakiś zestaw witamin dla mojego może coś pomoże a po świętach zapisze sie do ginekologa zeby zaczal mnie badac.

Przykro mi, mnie oprócz piersi nic na razie nie boli. Termin @ mam 2 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Michalina_ napisał:

Spelniajac_marzenia ja polecam fertistim. Wyregulował mi cykle pije go od października wcześniej cykle trwały nawet 45 dni. 

ogólnie to nie mam problemu z cyklami ponieważ mam regularnie co 30-31dni bardziej chodzi mi o te wszystkie suplementy diety ktore sa potrzebne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

ogólnie to nie mam problemu z cyklami ponieważ mam regularnie co 30-31dni bardziej chodzi mi o te wszystkie suplementy diety ktore sa potrzebne 🙂

Fertistim to też suplementy ale pewnie podobne jak ovarin 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie poddawajmy się. A może po takich problemach podwójnie do nas cud zawita 😀😀😀. Mój mąż bierze  suplementy na poprawę nasienia ja brałam inofolic ale od momentu jak problemy z prolaktyna i biorę silne leki to odstawiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dziewczyna93 napisał:

Dziewczyny nie poddawajmy się. A może po takich problemach podwójnie do nas cud zawita 😀😀😀. Mój mąż bierze  suplementy na poprawę nasienia ja brałam inofolic ale od momentu jak problemy z prolaktyna i biorę silne leki to odstawiłam. 

jakie suplementy bierze twój facet ?

tez chce cos mojemu kupic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

jakie suplementy bierze twój facet ?

tez chce cos mojemu kupic 🙂

Supramen. Ale niestety trzeba zamówić przez allegro. Jak byliśmy w klinice to lekarz miał kilka próbek i , mojemu kazał brać 2x1 a na internecie pisze 2x2. 120 kapsułek za 190 zł i ma na 2 miesiące. 😀Za niedługo zacznie drugie opakowanie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2021 o 07:16, Michalina_ napisał:

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam test i jest druga blada kreska.. Wczoraj beta 4.99 a o ciąży można mówić jak jest 5 może za szybko było zrobione badanie bo w 28dc a moje trwają średnio 31. Sama nie wiem. Jutro pójdę i powtórzę jeszcze raz. 

hej jak wyglada sytuacja u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

hej jak wyglada sytuacja u ciebie ?

Hej. Dzisiaj beta prawie 9 więc przyrost prawidłowy ale mam powtórzyć we wtorek jeszcze raz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

wow, gratulacje 🙂

Dziękuję💕chociaż jeszcze się boję bo nadal trochę niska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michalina_ napisał:

Dziękuję💕chociaż jeszcze się boję bo nadal trochę niska. 

wszystko bedzie dobrze 🙂 najwazniejsze ze beta rosnie 🙂

u mnie gdzieś w środku siedzi smutek, chyba siądę sobie dzisiaj wieczorem z lampka wina i poplącze może zrobi mi sie lezej

czekam na wiadomości od pozostałych dziewczyn 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

wszystko bedzie dobrze 🙂 najwazniejsze ze beta rosnie 🙂

u mnie gdzieś w środku siedzi smutek, chyba siądę sobie dzisiaj wieczorem z lampka wina i poplącze może zrobi mi sie lezej

czekam na wiadomości od pozostałych dziewczyn 🙂

Nie będę mówić, że będzie dobrze bo mnie osobiście bardziej to irytowało niż pomagało. Przytulam Cię mocno i trzymam kciuki 😘A jak wino i płacz pomoże to płacz. U mnie też się tak konczyly kolejne nieudane cykle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

Wesołych Świąt kobietki ❤

ps. Co tam u was słychać? 

Dziękuję i wzajemnie 🙂

u mnie rwa kulszowa, leżę plackiem 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 17:23, Michalina_ napisał:

Hej. Dzisiaj beta prawie 9 więc przyrost prawidłowy ale mam powtórzyć we wtorek jeszcze raz. 

Boże Michalina ja też tak miał z córką w 1 ciąży. Poszłam na betę miałam równe 5 pani w laboratorium powiedziała że ciąży nie ma ale po tyg okazało się że jest. 

Bardzo się cieszę mam nadzieję że będzie dobrze,,, 

Dziewczyny życzę Wam powodzenia u mnie niestety związek się rozpadł nie przetrwaliśmy tych prób. 

Ehh zaczynam życie od nowa ale będę zaglądać żeby zobaczyć co u Was. 

Może kiedyś pojawi się w moim życiu ktoś z kim jeszcze będę mogła cieszyć się życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pdn2019 napisał:

Boże Michalina ja też tak miał z córką w 1 ciąży. Poszłam na betę miałam równe 5 pani w laboratorium powiedziała że ciąży nie ma ale po tyg okazało się że jest. 

Bardzo się cieszę mam nadzieję że będzie dobrze,,, 

Dziewczyny życzę Wam powodzenia u mnie niestety związek się rozpadł nie przetrwaliśmy tych prób. 

Ehh zaczynam życie od nowa ale będę zaglądać żeby zobaczyć co u Was. 

Może kiedyś pojawi się w moim życiu ktoś z kim jeszcze będę mogła cieszyć się życiem. 

Przykro mi 🥺

Ale to fakt takie starania gdzie pojawia się problem potrafią niesamowicie namieszsć w związku. Ja zauważyłam, że mój M zaczął całkowicie inaczej podchodzić do sprawy jak zaczął brać udział w wizytach u gin, jak mógł sobie sam z nim porozmawiać  bo wcześniej słyszałam często, że przesadzam.  

Pdn2019 szczęścia i dużooo uśmiechu, ściskam 😘

Jeszcze będzie dobrze.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×