Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

16 minut temu, MamaMai napisał:

Chodzi o stopkę którą wypełniam praktycznie co tydzień, od początku zmagań. 

No tak te wyniki z postępami z utratą wagi. Tak ,teraz widzę jej w telefonie włączyłam tryb komputerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ileONKA napisał:

        I ja również nie widzę Twojej sygnaturki.

 

           Ale Twoją MamaMai sygnaturkę widzę 🙂   Nie piszę z tel. a z kompika i widzę historię Twoje wagi 🙂  

 

      Dziewczynki,  podaję ścieżkę włączenia lub wyłączenia sygnatury:

    1. Ustawienia konta  (trzecie od dołu)  

   2. Sygnatura (po lewej stronie - drugie od dołu)  

   3. Od góry - nad wpisem do sygnatury - widnieje napis:

 Wyświetlać sygnatury?

( Włącz )
Wyświetlaj sygnatury innych użytkowników wraz z ich zawartością  

  Pomiędzy w/w napisem jest spłaszczone jajo gdzie trzeba kliknąć by miał zielony kolor i włączony ptaszek:  v

   Wówczas będzie widać naszą stopkę i innych stopki też będziemy widzieli 🙂  

 

 

Ja ileONKA widzę twój wpis z postępem wagi😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Majax123 napisał:

Ja ileONKA widzę twój wpis z postępem wagi😉

Onka jesteś genialna, o to chodzilo. W trybie komputerowym widzę stopki. Ale musiałam zmienić na zielony ptaszek😘

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się aż tak nie rozpisywała😒 z tą wagą , wogole dzisiejsza rano była nie do pochwalenia☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja tez w trybie komputerowym mam stopki. Chociaz wole wizualnie wyglad mobilny😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jak bede miala troche czasu to uzupelnie stopke o więcej informacji - w telefonie w kalendarzu mam pozapisywane daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E-MIŚKA napisał:

Moze jak bede miala troche czasu to uzupelnie stopke o więcej informacji - w telefonie w kalendarzu mam pozapisywane daty

No ja też później ewentualnie uzupelnie ale tylko spadki wagi tych wzrostów podawać nie będę 😁😉🙃

Edytowano przez Majax123
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ileONKA napisał:

     Tak, zwracam uwagę na ładunek glikemiczny. Osobiście nie przeliczam go - jeszcze 😉 może jak się bardzo uprę to sobie będę przeliczać ale póki co trzymam się indeksów glikemicznych i jeśli się ich trzymam to widzę ładne efekty.  

Ogólnie to staram się do małych porcji wysoko/średnio indeksowych dodawać duże porcjie nisko indeksowe np. zielone liście czy warzywa o niskim ig żeby nie zawracać sobie głowy liczeniem. Choć nie ukrywam, że fajnie by było mieć przeliczone takie dania w połączeniu z wysko indeksowymi produktami... może się zgłoszę do jakiejś dietetyczki sensownej bo póki co dwie nie spełniły moich oczekiwań niestety. 

 

     Jeśli zblendujesz owoc/warzywko typu pomidor, ogórek, sele itp. o niskim ig to tylko nieznacznie podwyższy się IG i nadal będzie to posiłek o niskim IG. A jeśli warzywa / owoce o wysokim IG to jeszcze je podniesie wyżej. I jest to niekorzystne w kwestii przyswajania cukru bo go przyspiesza. 

    Blendowanie nie jest obróbką termiczną bo nie odnosi się do temperatury tak jak gotowanie / smażenie / parowanie / pieczenie. 

   Blendowanie jest kwestią rozdrobnienia produktów. A im płynniejsze jedzenie tym szybciej przyswaja się z niego cukier o ile tam jest. 

Kurczę, to blendrować czy nie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny. Uśmiałam się z was, ze hej. Pozytywnie tak bardzo, bardzo. Zmiana trybu na komputerowy i tyle szczęścia, prawda. To fantastyczne, że istnieją osobowości, którym niewiele potrzeba by czuć się dobrze. Ekstra. Super. Powodzenia. W sensie, w waszych zmaganiach wagowych. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Stała napisał:

No dziewczyny. Uśmiałam się z was, ze hej. Pozytywnie tak bardzo, bardzo. Zmiana trybu na komputerowy i tyle szczęścia, prawda. To fantastyczne, że istnieją osobowości, którym niewiele potrzeba by czuć się dobrze. Ekstra. Super. Powodzenia. W sensie, w waszych zmaganiach wagowych. 

Bo to najwazniejsze zeby cieszyc sie z malych rzeczy😊

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznac ale wlasnie siedze z kostka rubika i ucze sie układać jedna sciane😂😂😂 nigdy nie bylam dobra w tym ukladaniu ale odkad moj 6,5 latek w 30 sekund uklada jedna scianke to poczulam sie baaardzo glupia😂 ale na szczescie już mi wychodzi, jak mam problem to prosze przedszkolaka o pomoc

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ileONKA napisał:

   Tak jeśli to są warzywka / owoce o niskim ig 🙂  

 

 Dzięki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Stała napisał:

No dziewczyny. Uśmiałam się z was, ze hej. Pozytywnie tak bardzo, bardzo. Zmiana trybu na komputerowy i tyle szczęścia, prawda. To fantastyczne, że istnieją osobowości, którym niewiele potrzeba by czuć się dobrze. Ekstra. Super. Powodzenia. W sensie, w waszych zmaganiach wagowych. 

😆 widzisz Stała jak u nas wesolo. Jeszcze raz dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E miska powodzenia. Dasz rade. Ja tez nie mam zielonego pojecia jak to zrobic.

U mnie dzisiaj 1700kcal ale bez cwiczen. Dlugi spacer zeby zaprowadzic malego do zlobka i przywiozlam juz na rowerze. Malowalam troche sciany, a teraz sprzatam balagan po malym ;(

Dostalam prace ale mam mieszane uczucia bo praca super ale nie wirm czy znow konczac o 17 dojade po malego do zlobka na 18a. W pon mam kolejna rozmowe blizej domu, moze sie uda.

A teraz czekam na domek ogrodowy Smobiego. Zamowilam z Polski i idzie kurierem. Jaram sie jak glupia bo chce zobaczyc mine malego 😀 jutro moze mi sasiad zlozy. Byloby fajnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T

2 godziny temu, mamawsieci33 napisał:

E miska powodzenia. Dasz rade. Ja tez nie mam zielonego pojecia jak to zrobic.

U mnie dzisiaj 1700kcal ale bez cwiczen. Dlugi spacer zeby zaprowadzic malego do zlobka i przywiozlam juz na rowerze. Malowalam troche sciany, a teraz sprzatam balagan po malym ;(

Dostalam prace ale mam mieszane uczucia bo praca super ale nie wirm czy znow konczac o 17 dojade po malego do zlobka na 18a. W pon mam kolejna rozmowe blizej domu, moze sie uda.

A teraz czekam na domek ogrodowy Smobiego. Zamowilam z Polski i idzie kurierem. Jaram sie jak glupia bo chce zobaczyc mine malego 😀 jutro moze mi sasiad zlozy. Byloby fajnie.

To się synuś ucieszy🙂 ma urodziny czy tak bez okazji prezent 😉 Tak długo macie żłobki otwarte. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakończyłam dietę na 630 kcal ☹️ kurczę nie wygląda to za dobrze bo wczoraj jednak było 2000kcal. Oj chyba robię sobie znowu pod górkę, bo 6 już z przodu nie mam . Oj nie dobrze... nie dobrze się dzieje 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majax, a czemu tak malo? Nie jestes glodna? Przyjdzie 6tka i jeszcze mniej 😉, zobaczysz.

Zlobek, ktory ma jest od 8ej do 18;) Maly lubi tam byc, ma duzo zabawek i kolegow. Oczywiscie jak nie pracuje teraz to odbieram go po 15, po jego obiadku.

Kupilam domek bez okazji, zeby mial 😉 Ale teraz musze cisnac z kasa bo kiepsko 🤣

 

Edytowano przez mamawsieci33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mamawsieci33 napisał:

Majax, a czemu tak malo? Nie jestes glodna? Przyjdzie 6tka i jeszcze mniej 😉, zobaczysz.

Zlobek, ktory ma jest od 8ej do 18;) Maly lubi tam byc, ma duzo zabawek i kolegow. Oczywiscie jak nie pracuje teraz to odbieram go po 15, po jego obiadku.

Kupilam domek bez okazji, zeby mial 😉 Ale teraz musze cisnac z kasa bo kiepsko 🤣

 

Bo wczoraj przesadziłam za dużo było aż źle się czułam wieczorem 🤪  z rana nigdy nie jestem głodna . Teraz muszę trochę przychamowała z jedzeniem bo będzie źle we wtorek rano ☹️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. 💚💚💚💚💚💚💚

Wczoraj na urodzinach mojej mamy, zjadłam kawałek sernika na zimno, moja mama zrobiła z borówkami. Ale nie będę się obiwniać bo cały tydzien starałam sie trzymac dietę.

💜💜💜💜💜💜💜

Zycze wszystkim powodzenia w dalszej "walce" ze zbędnymi kilogramami, trzymam kciuki. 💛💛💛💛💛💛💛💛I proszę trzymać kciuki za mnie 😉

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mamawsieci33 napisał:

A co ma byc we wtorek rano😀 

Ja dzisiaj musze docisnac do 1500 i tego sie trzymac

Tydzień jak zobaczyłem 6 z przodu , która znikła 😞 ale może we wtorek wróci 🤔 miałam już najmniej 69.5 ale już nie mam bo przesadziłam z kaloriami 😭  ten pysk trzeba mi czasami zakleić 🤐

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Molly010 napisał:

Dziękuję. 💚💚💚💚💚💚💚

Wczoraj na urodzinach mojej mamy, zjadłam kawałek sernika na zimno, moja mama zrobiła z borówkami. Ale nie będę się obiwniać bo cały tydzien starałam sie trzymac dietę.

💜💜💜💜💜💜💜

Zycze wszystkim powodzenia w dalszej "walce" ze zbędnymi kilogramami, trzymam kciuki. 💛💛💛💛💛💛💛💛I proszę trzymać kciuki za mnie 😉

 

✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leje u mnie jak z cebra, nic się mi przez to nie chce. Dosłowne, wstyd się przyznać ale jeszcze jestem w piżamie a już godz. 11. Zrobię chyba tylko jakieś niezbędne minimum. A najgorsze że jeść się tylko chce, przez to nic nierobienie😥 juz widzę że nabije dzisiaj kalorii. Strach się bać. Bez kitu😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziś czas dla siebie 😊 J pojechał na weekend do Poznania na mecz a do mnie wbije dziś przyjaciółka na drinka🍸

Zakupy mam zrobione jeszcze ogarne dom a potem siebie i leżę 😃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jasminka napisał:

Ja mam dziś czas dla siebie 😊 J pojechał na weekend do Poznania na mecz a do mnie wbije dziś przyjaciółka na drinka🍸

Zakupy mam zrobione jeszcze ogarne dom a potem siebie i leżę 😃

Pozazdrościć. Ja tak nigdy nie będę miała. 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały dzień na zakupach więc jeszcze nie było okazji nic zjeść , a to dobrze przyda mi się trochę wstrzemięźliwości 🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ileONKA napisał:

 

        

            Dziewczynki, mam spore zaskoczenie w temacie placków ziemniaczano- cukiniowych 🙂  Zjadłam takie wczoraj 4 szt. na kolację i wiedząc, że ziemniaki są wysoko indeksowe to zmierzyłam sobie cukier i wyszło mi:

103 - g. 18:30 przed zjedzeniem 

119 - g. 21:00 - ok. 2 h po jedzeniu

 I teraz moje zaskoczenie: 99 cukier na czczo (!) z tym, że mierzony o godz. 11:30 dzisiaj. Wynik cukru 99 na czczo to jest jak u zdrowego człowieka 🙂  piknie 🙂 

    Tak sobie myślę o tym liczeniu IG... skoro ziemniaki mają w 50 g mają IG 95 a cukinia 15 IG to połączone z tłuszczem i jajkiem dają taki efekt to chyba zacznę liczyć ten ładunek glikiemiczny 😉 żeby właśnie niskimi IG obniżać te wysokie indeksy. 

   

Czytalam właśnie w necie że lepiej jest patrzeć na ładunek  niż na indeks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MamaMai, wypoczywaj. Jest sobota mozesz byc i w pizamce caly dzien. Kto Ci zabrania 😉

Majax jak tam? Ostro dajesz widze z niejedzeniem. 

Jasminka ale Ci dobrze. Kolezanka, drineczek. Super! Co ciekawego pijecie?

...............

U mnie baaardzo leniwy dzien. Mlody wstal o 5 rano, dal mi troche w kosc. Teraz mu sie w koncu przysnelo. Tez tak z braku laku wymyslam co by tu zjesc. Zaraz pieke kurczaka, moj ostatni posilek (mam nadzieje). Ale jakas taka wypompowana jestem. Na dworze goraco ale na miasto nie chce jechac bo wydam moze za duzo na bzdety.

Moze po obiadku pojdziemy na dlugi spacer do parku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×