Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

19 minut temu, Milkyway38 napisał:

Pewnie Masz racje nawet ze względu ze karmie, ale waga mi wtedy nie spadała a ruchu miałam za mało, wiec musiałam obciąć kalorie.. bez uszczerbku na karmieniu, wtedy myślałam ze stracę pokarm, ale mimo diety nadal mam.. 

jestem już 2 mc po skończeniu diety, waga w normie, jem roznie ilościowo, nie liczę kcal, a waga nie rośnie 😊 (waha się między 53-54) mysle ze jojo nie zaliczę ☺️

A zaczynałaś od jakiej wagi bo już nie pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Milkyway38 napisał:

Pewnie Masz racje nawet ze względu ze karmie, ale waga mi wtedy nie spadała a ruchu miałam za mało, wiec musiałam obciąć kalorie.. bez uszczerbku na karmieniu, wtedy myślałam ze stracę pokarm, ale mimo diety nadal mam.. 

jestem już 2 mc po skończeniu diety, waga w normie, jem roznie ilościowo, nie liczę kcal, a waga nie rośnie 😊 (waha się między 53-54) mysle ze jojo nie zaliczę ☺️

Spoko😊. Jeśli nie chodzisz głodna i nie masz napadów kompulsywnych na jedzenie to może tyle Ci wystarczy i organizm się przyzwyczaił. Jeśli od tylu miesięcy taki limit stosujesz to raczej stało się to już dla Ciebie norma i efekt jo-jo  cie nie powinien dopaść. A w dni gdy ćwiczysz, cos tam zwiększasz kaloryczność, czy jednak nie? 

Dziewczyny a nie jest tak ze na redukcji mięśnie nie powstają? 

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Majax123 napisał:

A zaczynałaś od jakiej wagi bo już nie pamiętam. 

68kg było w styczniu, zaraz po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Milkyway38 napisał:

68kg było w styczniu, zaraz po nowym roku

15 kg na minusie, Milky piękny wynik👏👍💪

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MamaMai napisał:

15 kg na minusie, Milky piękny wynik👏👍💪

To fajnie ci się udało 👏

Jutro muszę się pilnować z kaloriami żeby znowu nie przegiąć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz diety i oczywiście ruchu, dobre na odchudzanie jest również chodzenie na basen lub do sauny. To przyspieszy efekty. Chociaż zanim zaczęłam z tego korzystać, to udało mi się gdzieś w pół roku schudnąć z 20 kg, dzięki samej diecie i CODZIENNYM ćwiczeniom. Ech, przytyć jest tak łatwo, a schudnąć już gorzej — strasznie czasochłonne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Girls, u mnie na wadze 58,5 kg. Zważę się jeszcze w niedzielę bo wczoraj skończyły mi się dni płodne ( a u mnie jak wiecie waga strasznie zależy od cyklu), a poza tym wczoraj o godz. 23 wrąbałam 2 śliwki węgierki😕 

U Was zapewne lepiej z pomiarami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Lisia93 napisał:

Oprócz diety i oczywiście ruchu, dobre na odchudzanie jest również chodzenie na basen lub do sauny. To przyspieszy efekty. Chociaż zanim zaczęłam z tego korzystać, to udało mi się gdzieś w pół roku schudnąć z 20 kg, dzięki samej diecie i CODZIENNYM ćwiczeniom. Ech, przytyć jest tak łatwo, a schudnąć już gorzej — strasznie czasochłonne.

To akurat racja. Ja akurat nie mam możliwości korzystania z takich rarytasów jak sauna czy basen. Przy trójce dzieci ledwo znajduję czas żeby poćwiczyć na bieżni 🏃😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MamaMai napisał:

Girls, u mnie na wadze 58,5 kg. Zważę się jeszcze w niedzielę bo wczoraj skończyły mi się dni płodne ( a u mnie jak wiecie waga strasznie zależy od cyklu), a poza tym wczoraj o godz. 23 wrąbałam 2 śliwki węgierki😕 

U Was zapewne lepiej z pomiarami.

Lepiej😁 u mnie porażka i nie wiem czy wogole o tym pisać. Aż wstyd 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majax ile dzisiaj na liczniku?Na pewno nie jest tak zle.

MamaMai, 58kg wooow gratuluje. Przypomnij mi prosze z ilu schodzilas i ile masz wzrostu?

Ja dzisiaj  80.5kg. Takze, malusienki spadek ale wczoraj prawie 1800kcal wiec az dziwne. Nastepny pomiar w poniedzialek bo swira dostane.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heyka 🙂

Majax123-ja zauwazyłam że rano mam nawet płaski brzuch a potem w ciągu dnia mam już duży.

Już pisalam kiedys ze zdarzyła misie taka sytuacja w sklepie facet chciał ustąpic mi miejsca w kolejce bo myślał,ze jestem w ciąży. 

Moja waga dziś 59.2. A tydz temu 59.7 😄

moja mama ma dzis urodziny, alkoholu nie bede pic bo biore antybiotyk jak wroce z pracy o 18 to zjem kartofle, i gotowany filet z tilapii.

Nie umiem znow spac po nocach,  zasypiam o pólnocy a budze sie o 5 rano. 

 

Podobno brzuch chudnie na samym koncu a pierw twarz, ręce, nogi...

Edytowano przez Molly010
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mamawsieci33 napisał:

Majax ile dzisiaj na liczniku?Na pewno nie jest tak zle.

MamaMai, 58kg wooow gratuluje. Przypomnij mi prosze z ilu schodzilas i ile masz wzrostu?

Ja dzisiaj  80.5kg. Takze, malusienki spadek ale wczoraj prawie 1800kcal wiec az dziwne. Nastepny pomiar w poniedzialek bo swira dostane.

Czyli moja stopka i dla innych jest niewidoczna????? A dzisiaj ją uaktualniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mamawsieci33 napisał:

Majax ile dzisiaj na liczniku?Na pewno nie jest tak zle.

MamaMai, 58kg wooow gratuluje. Przypomnij mi prosze z ilu schodzilas i ile masz wzrostu?

Ja dzisiaj  80.5kg. Takze, malusienki spadek ale wczoraj prawie 1800kcal wiec az dziwne. Nastepny pomiar w poniedzialek bo swira dostane.

161 cm, startowałam z 68,9 kg. Ale było już swego czasu mniej niż obecnie bo 57,8. Nie czuję się jeszcze ze swoją wagą dobrze, chciałabym schudnąć jeszcze chociaż do 56,5 kg narazie widzę że to wręcz awykonalne niby niedużo ale starania obecne nic nie daja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MamaMai napisał:

Czyli moja stopka i dla innych jest niewidoczna????? A dzisiaj ją uaktualniłam

Jaka stopka,🤔?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Majax123 napisał:

Jaka stopka,🤔?

Myślałam że nie widzę jej bo pisze z telefonu, ale z laptopa tez nie widzę, niektore dziewczyny chyba nawet E-miśka Triple widziały ją, więc pomyślałam że to u mnie kwestia braku jakiegoś programu w komputerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!!

U mnie na wadze 64,4 kg, t6dzien temu bylo 63,6 kg. Ale wtedy mialam wysrubowane wszystko na slub pod ...enke. Poza tym wczoraj ok 22 zjadlam dwa kabanosy z chlebem i sosem.

MamaMai ja korzystam z wersji mobilnej i turaj nigdy nie widac stopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MamaMai napisał:

Myślałam że nie widzę jej bo pisze z telefonu, ale z laptopa tez nie widzę, niektore dziewczyny chyba nawet E-miśka Triple widziały ją, więc pomyślałam że to u mnie kwestia braku jakiegoś programu w komputerze. 

Ja ciągle pisze z telefonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłam temat na kafeterii jak zrobić żeby stopka była widoczna, może ktoś mi tam odpisze, zobaczymy😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mamawsieci33 napisał:

MamaMai, ja nie widze. A Wy widzicie moja? 😀

Też nie widzę twojej. A swoja widzisz pod wpisami? A widzisz innych osób?  

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, MamaMai napisał:

Też nie widzę twojej. A swoja widzisz pod wpisami? A widzisz innych osób?  

Ja tez nic nie widzę😂 żadnej stopki, może dlatego ze pisze z telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Stała napisał:

Widać. Waga. Wzrost. Powiodło się. 

Tam mi piszą że na kompie widzą moja stopkę, zacytowalam Stałą. Ale ja nawet na kompie nie widzę ani swojej ani innych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mamawsieci33 napisał:

Majax ile dzisiaj na liczniku?Na pewno nie jest tak zle.

MamaMai, 58kg wooow gratuluje. Przypomnij mi prosze z ilu schodzilas i ile masz wzrostu?

Ja dzisiaj  80.5kg. Takze, malusienki spadek ale wczoraj prawie 1800kcal wiec az dziwne. Nastepny pomiar w poniedzialek bo swira dostane.

Gratuluję spadku 👏 Powoli do przodu.😉Ja swoją wagę podam we wtorek rano, tą też wagę będę brała po wzgląd czy ten tydzień był stracony czy postępowy.🤔

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Milkyway38 napisał:

Ja tez nic nie widzę😂 żadnej stopki, może dlatego ze pisze z telefonu?

Raczej. Przestaw sobie na tryb komputerowy w telefonie i sprawdź. No dziewczęta, łatwe to jest przecież. Do dzieła.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Stała napisał:

Raczej. Przestaw sobie na tryb komputerowy w telefonie i sprawdź. No dziewczęta, łatwe to jest przecież. Do dzieła.

Stała aż mi głupio że Cię tak męczę, ale nie poszło. Bez kitu przedstawiała na wersja na komputer  i nic. Może to kwestia przeglądarki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MamaMai napisał:

Stała aż mi głupio że Cię tak męczę, ale nie poszło. Bez kitu przedstawiała na wersja na komputer  i nic. Może to kwestia przeglądarki???

Męcz mnie. Obyś mnie tylko nie udusiła. Tak podejrzewam, że to przeglądarka.Cóż innego skoro ci nie działa a mi działa. Pewnie masz chrome czy inny staroć. Zmień i sprawdź ponownie. [uśmiech]

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MamaMai napisał:

Tam mi piszą że na kompie widzą moja stopkę, zacytowalam Stałą. Ale ja nawet na kompie nie widzę ani swojej ani innych osob

Chodzi ci o tę wyniki z wagą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Majax123 napisał:

Chodzi ci o tę wyniki z wagą ?

Chodzi o stopkę którą wypełniam praktycznie co tydzień, od początku zmagań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×