Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

5 minut temu, Majax123 napisał:

Hej 

Na początku odchudzania zazwyczaj tak jest że waga nie spada, u mnie zaczęła spadać dopiero po 3 tygodnikach.

Dzięki 😘 

nawet liczyłam się z tym, że nie będzie spadku, bo to 3 dni dopiero 🙂

ale i tak się cieszę że przez kilka lat mam jedną wage, że nie idzie już w górę pewnie dzięki mojej pracy bo 

gdybym nie miała pracy pewnie siedzialabym cały dzien w domu bo dzieci nie mam.

 

___________

Obudziłam się o 5 rano. O 6 zaczął mnie znów boleć żołądek 

Lekarz powiedzial i w necie pisze to samo że nie wolno przy helicobakter ciemnego pieczywa tylko pszenne a najlepiej pszenne i czerstwe lub sucharki. Zjadłam kromeczkę z dżemem i piję len, len podobno dobrze działa na żóładek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jasminka czyli tragedii nie ma😂 Jest nawet dobrze. Cel do ślubu jest w zasięgu ręki. Aby teraz było już tylko w dół👏 

Molly bywa że organizm potrzebuje czasu na rozruch. Trzymaj się planu, unikaj słodyczy, jedz lżejsze jedzonko po powrocie z pracy, nie podjadaj i efekty przyjda.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Molly010 napisał:

Dzięki 😘 

nawet liczyłam się z tym, że nie będzie spadku, bo to 3 dni dopiero 🙂

ale i tak się cieszę że przez kilka lat mam jedną wage, że nie idzie już w górę pewnie dzięki mojej pracy bo 

gdybym nie miała pracy pewnie siedzialabym cały dzien w domu bo dzieci nie mam.

 

___________

Obudziłam się o 5 rano. O 6 zaczął mnie znów boleć żołądek 

Lekarz powiedzial i w necie pisze to samo że nie wolno przy helicobakter ciemnego pieczywa tylko pszenne a najlepiej pszenne i czerstwe lub sucharki. Zjadłam kromeczkę z dżemem i piję len, len podobno dobrze działa na żóładek.

 

O rety, nieciekawie😕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry☀ 🌝⏰

U mnie 71,2 czyli 0,1 w dół 😀 czyli nic ale cieszę się jak dziecko bo wiem jak było w tym tygodniu 😊 to i tak jest progres bo po takim weekendzie normalnie byłabym na plusie. Mama dzięki za ochrzan🙃 

Dziś przede mną aktywny dzień, zakupy sprzątanie i ogród. 

Molly za tydzień będzie spadek💪

Miłego dnia🍀

Ciekawe jak u innych dziewczyn po dzisiejszym ważeniu?

Triple, Kabanosik, Klaudiia, Matylda hop hop

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem jestem 😉

Ja się ważę w niedzielę dopiero, ale ten tydzień był jednym wielkim festiwalem słodyczy 🤷‍♀️ Syn nadal chory, ja od niego też złapałam, czuję się fatalnie. Mąż wyjechał, pewnie zobaczymy się dopiero za dwa miesiące, dobrze, że są telefony i internet bo oszaleć można. 

W tym tygodniu u mnie spadku napewno nie będzie, ale to nic, pomalutku, byle nie przybierać. Gratuluję wszystkim spadków 💐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kabanosik napisał:

Hej, jestem jestem 😉

Ja się ważę w niedzielę dopiero, ale ten tydzień był jednym wielkim festiwalem słodyczy 🤷‍♀️ Syn nadal chory, ja od niego też złapałam, czuję się fatalnie. Mąż wyjechał, pewnie zobaczymy się dopiero za dwa miesiące, dobrze, że są telefony i internet bo oszaleć można. 

W tym tygodniu u mnie spadku napewno nie będzie, ale to nic, pomalutku, byle nie przybierać. Gratuluję wszystkim spadków 💐

Kabanosik współczuję rozłąki. W poprzedniej pracy mój mąż też miał długie wyjazdy, średnio 2 razy w roku, nie widzieliśmy się po 6 tygodni. Więc znam ten ból. 

Coś Mały Ci długo choruje?

No to czekamy na niedzielny meldunek z ważenia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po śniadaniu już, wpadły 3 parówki z indyka, kromka chleba z masłem i pomidorki koktajlowe. Na obiad udko bez kości i skóry z rękawa z marchewką i oliwą plus ziemniaki a na kolacje może znowu jajka. Mam zamiar wybrać się też po bieliznę do esotiq bo jest promocja -50% na wszystko a bardzo lubię ich bieliznę choć do najtańszych nie należy z tym że warta swej ceny. 

Kabanosik oby maluch wyzdrowiał jak najszybciej 😊rozstania nie są proste ale za to powitania bardzo miłe 🙃

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 🙂

gratuluje spadkow!

Ja juz po wazeniu -68,7. jestem na minusie 0,8kg. Ciesze sie, bo nie jem dobrze. Wczoraj zjadlam chleb z nutella i troche makaronu z sosem ziolowym. 😕

pije bardzo duzo kawy z mlekiem. To mleko to w sumie mi mocno podbija spozywane kalorie. Musze troche to ograniczyc.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, klaudiiia123 napisał:

Hej hej 🙂

gratuluje spadkow!

Ja juz po wazeniu -68,7. jestem na minusie 0,8kg. Ciesze sie, bo nie jem dobrze. Wczoraj zjadlam chleb z nutella i troche makaronu z sosem ziolowym. 😕

pije bardzo duzo kawy z mlekiem. To mleko to w sumie mi mocno podbija spozywane kalorie. Musze troche to ograniczyc.

Gratuluję 👍

Po rozmowie z dietetykiem wróciłam do czarnej kawy, zdrowsza opcja😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Laseczki, witaj Molly 🤩 Gratuluję spadków oraz nie-wzrostów 🙂 

U mnie jak zwykle zamieszanie, kupa nauki, w pracy straszne zawirowania, czasu na wszystko brakuje i jeszcze zaczął mi mocno dokuczać szyjny odcinek kręgosłupa - jestem po pierwszej wizycie u osteopaty. Niestety - lata siedzenia przed komputerem musiały się kiedyś zemścić.

Dzisiejsze ważenie zaskoczyło mnie super pozytywnie - 57,65 kg, co daje przez ostatni tydzień minus pół kilograma! 💪 Yeah, na śniadanie jagodzianka w nagrodę 😄 Ale dla równowagi na resztę dnia przewidziałam dużo zielonego i jajek 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Triple, Klaudiiia gratuluję spadku. Super wyniki. 

Ja właśnie szykuje się na piknik do przedszkola,  za max. 15 min. powinnam już wyjść. Odezwę się więc potem. Narazie Laseczki😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MamaMai napisał:

Ciekawe jak u innych dziewczyn po dzisiejszym ważeniu?

Triple, Kabanosik, Klaudiia, Matylda hop hop

U mnie waga w wtorek 74kg.       Dzisiaj 73.7kg ,😉 więc -0.3kg 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Majax123 napisał:

U mnie waga w wtorek 74kg.       Dzisiaj 73.7kg ,😉 więc -0.3kg 

Super👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, ważymy mniej więcej tyle samo 👋

Mama, lekarz stwierdził ostre zapalenie gardła, od razu antybiotyk i leki, gorączka po 39 stopni przez pierwsze 3 dni, ciężko było, młody ma dopiero 10 miesięcy. Jutro kończymy antybiotyk, ma jeszcze kaszel i katar, jakby mu to wszystko schodziło z gardła, mam nadzieję, że do poniedziałku będzie już dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszycie się że piątek? Ja tak ale ci co muszą w weekendy pracować to raczej nie mają się z czego cieszyć :((

 Ja dziś kupię sucharki 🙂 i będę je chrupać po pracy w domku bo wczoraj o 19 te pierogi z cebulką.. Mogło być za ciężko na noc. 

Buziaczki miłego dnia ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kabanosik napisał:

Klaudia, ważymy mniej więcej tyle samo 👋

Mama, lekarz stwierdził ostre zapalenie gardła, od razu antybiotyk i leki, gorączka po 39 stopni przez pierwsze 3 dni, ciężko było, młody ma dopiero 10 miesięcy. Jutro kończymy antybiotyk, ma jeszcze kaszel i katar, jakby mu to wszystko schodziło z gardła, mam nadzieję, że do poniedziałku będzie już dobrze. 

Zdrowia dla maleństwa i całej rodzinki 😊

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, ja pije dziennie 3 kawy z tłustym mlekiem 🤷‍♀️ nie umiem się oduczyć 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!!!

Melduje sie z waga 67,2 kg a wiec 0,4 kg w dol od zeszlego piatku. Normalnie jestem w szoku, balam sie ze bedzie wzrost.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, e-miska napisał:

Czesc dziewczyny!!!

Melduje sie z waga 67,2 kg a wiec 0,4 kg w dol od zeszlego piatku. Normalnie jestem w szoku, balam sie ze bedzie wzrost.

Właśnie spojrzałam na ten swój wykres wagowy który zapisuję w aplikacji MiFit i dokładnie 4 czerwca będzie już 5 miesięcy jak zaczęłam dietę a na dzień dzisiejszy straciłam razem 17.3kg 🤗 

Ah! Już nigdy więcej nie dopuszczę do takiej nadwagi jaką miałam. To okropne 😱

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Majax123 napisał:

Właśnie spojrzałam na ten swój wykres wagowy który zapisuję w aplikacji MiFit i dokładnie 4 czerwca będzie już 5 miesięcy jak zaczęłam dietę a na dzień dzisiejszy straciłam razem 17.3kg 🤗 

Ah! Już nigdy więcej nie dopuszczę do takiej nadwagi jaką miałam. To okropne 😱

Wow super! Gratulacje 💐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kabanosik napisał:

Wow super! Gratulacje 💐

Dzięki.

W przyszłym roku mam komunię Syna do tego czasu chcę zgubić jeszcze 20kg tak sobie dzisiaj postanowiłam 😊💪.Mam na to cały rok więc musi mi się udać bo dokładnie komunia nam przypada 5 czerwca w 2022 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kabanosik napisał:

Klaudia, ja pije dziennie 3 kawy z tłustym mlekiem 🤷‍♀️ nie umiem się oduczyć 😐

Dopoki pilam normalne ilosci kawy, to tez uzywalam tlustego mleka. Teraz z racji, ze pije z 8 kaw dziennie (zeby przezyc dzien przy prawie 3 miesiecznym, nie spiacym dziecku) to przerzucilam sie na 3,2. Niestety lubie duzo mleka w kawie, a sa to setki kalorii dziennie 😕 A czarna kawa mi nie smakuje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny gratulacje za wyniki💪👍

Mi tu chyba idzie najwolniej😀 ale nie jest mi źle z tego powodu 😊 Jestem na forum od 28 grudnia i zeszło w sumie 6,5 kg czyli średnio kg na miesiąc a to oznacza że dieta mż działa 🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, klaudiiia123 napisał:

Dopoki pilam normalne ilosci kawy, to tez uzywalam tlustego mleka. Teraz z racji, ze pije z 8 kaw dziennie (zeby przezyc dzien przy prawie 3 miesiecznym, nie spiacym dziecku) to przerzucilam sie na 3,2. Niestety lubie duzo mleka w kawie, a sa to setki kalorii dziennie 😕 A czarna kawa mi nie smakuje 😞

Ja też piłam z mlekiem,ale się oduczyłam. Dla uzyskania idealnej wagi stwierdziłam że potrafię zrobić wszystko.

Mam te swoję momety że muszę zjeść coś słodkiego albo inne węglowodany. Ale i tak nie zrezygnuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jeju  ale wróciłam umęczona, niestety po pikniku zaraz był obiad dla dzieci i po nim większość rodziców zaraz dzieci zabierała to stwierdziłam że głupa strzelać nie będę i też swoja zgrane😎 choć plan był taki ze na te 3, 5 godziny jeszcze zostaje. A ja "se" miałam odpocząć 😀 no i nie było mi dane. Wróciłam taka wygłodzona, chyba powietrze tak na mnie podziałało, że rzuciłam się jak szalona na żarcie. Dziś na bank nie zamieszczę się w kaloriach.

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama dziś częstowała mnie Rafaello. Nie wzięłam ani jednego 

Grzecznie podziękowałam 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Molly010 napisał:

Moja mama dziś częstowała mnie Rafaello. Nie wzięłam ani jednego 

Grzecznie podziękowałam 😅

Wow, twardzielka😊. I to są dobre początki👏💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×