Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Qwertyfhdhsh

Chłopak zostawił mnie w ciąży.

Polecane posty

Witam,

Założyłam tu konto, bo już naprawdę sobie nie radzę. Mam 20 lat, jestem w 6 miesiącu ciąży, chlopak mnie zostawil. Traktuje mnie teraz jak jakiegoś najgorszego wroga, ma gdzieś mnie i dziecko. Nie przejmuje się nami. Nie pyta jak się czuje, nic. Są tu jakieś samotne mamy ? Jak sobie poradziłyście? Obawiam się, że ja sobie nie poradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest być samotną mamą, ja co prawda mieszkam z partnerem ale żyjemy jak współlokatorzy, wszystkie obowiązki i opieka nad dzieckiem nalezy tylko do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Maria. napisał:

Takie są konsekwencje współżycia przed ślubem. To kara boska za twoją nieczystość!

Super ten bóg, którzy dziecku funduje wychowanie w niepełnej rodzinie za grzechy matki. Świetne, świetne. Taki kochający, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Maria. napisał:

Takie są konsekwencje współżycia przed ślubem. To kara boska za twoją nieczystość!

Nie jestem wierzącą

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Maria. napisał:

Takie są konsekwencje współżycia przed ślubem. To kara boska za twoją nieczystość!

Odmów trzy zdrowaśki i przestań gadać głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qwertyfhdhsh napisał:

Witam,

Założyłam tu konto, bo już naprawdę sobie nie radzę. Mam 20 lat, jestem w 6 miesiącu ciąży, chlopak mnie zostawil. Traktuje mnie teraz jak jakiegoś najgorszego wroga, ma gdzieś mnie i dziecko. Nie przejmuje się nami. Nie pyta jak się czuje, nic. Są tu jakieś samotne mamy ? Jak sobie poradziłyście? Obawiam się, że ja sobie nie poradzę...

Też zostałam sama na krótko przed porodem. Szczerze to gdyby nie rodzina to chyba bym tego nie udźwignęła. Ale po najgorszym szoku było już lepiej. Urodziłam dziecko i cóż nie było czasu na płakanie bo trzeba było się nim zająć. Było ciężko czasami nawet bardzo ale wiele kobiet jest samotnymi matkami i dają radę. Czyli jest to możliwe. Powodzenia i dużo siły życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maria. napisał:

Dla niewierzących to jest normalność, więc na co narzekasz?

Zdrowaski odmówione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Foko Loko napisał:

Super ten bóg, którzy dziecku funduje wychowanie w niepełnej rodzinie za grzechy matki. Świetne, świetne. Taki kochający, no nie?

Ten Bóg już nie raz pokazał jak nienawidzi ludzi a dzieci w szczególności.

Przypomnij sobie rzeź pierworodnych, wojny religine, palenie na stosach, o niereagowanie na to co robią z dziećmi jego przedstawiciele na ziemi nie wspomnę. 

A co powiesz na to że każde dziecko rodzi się z grzechem pierworodnym i jeśli umrze nieochrzczone to idzie prosto do piekła?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj. Nie zmusisz nikogo do bycia razem ani wychowania dziecka. Niestety. Ale spójrz na to z innej strony. Jesteś młodą dziewczyną. Znajdziesz sobie fajnego faceta i stworzycie razem fajny związek. Nie załamuj się. Będzie dobrze. Ja mam 28 lat i dwójkę małych dzieci. Rozwodzę się. Małżeństwo miałam fatalne. Dzisiaj chyba wolałabym gdybym została sama w ciąży z pierwszym dzieckiem. Byłoby łatwiej. I dla mnie, i dla dziecka. Ale no cóż, czasu nie cofnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ty pierwsza nie ostania  jesteś w takiej sytuacji. Dbaj o sobie i dziecko bo to jest teraz najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimba napisał:

Ten Bóg już nie raz pokazał jak nienawidzi ludzi a dzieci w szczególności.

Przypomnij sobie rzeź pierworodnych, wojny religine, palenie na stosach, o niereagowanie na to co robią z dziećmi jego przedstawiciele na ziemi nie wspomnę. 

A co powiesz na to że każde dziecko rodzi się z grzechem pierworodnym i jeśli umrze nieochrzczone to idzie prosto do piekła?

Czemu Ty mi to mówisz? Mój post to sarkazm skierowany do trolla 😉 trolla, który bardzo ludzi może skrzywdzić swoimi postami.

Wystarczy mi świadomość, że mam martwe dziecko i już nie mam ochoty być na świecie kierowanym przez kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×