Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

lenistwo na pelen etat

Polecane posty

Mam tak samo...

Jak się ma dom to się zmienia i ogarnia . Nie każdemu się chce nie każdy pewnie robi to sam ale z pomocą partnera/ rodziny.

Jednak większość rzeczy które ona robi to malowanie ... Nie ma tu większej filozofii ani nie potrzeba jakichś super zdolności. 

Nie imponuje mi instalacja półki czy pomalowanie mebli, ścian, lustra, złożenie mebli cokolwiek ona tam robi. Super, że ma zajęcie i pewnie kogoś to zainspiruje do spróbowania zrobienia czegoś podobnego a nie liczeniu że ktoś iny to zrobi, ale to serio nie jest coś wielkiego. 

To nie jest budowa domu, tarasu , czegoś co wymaga eksperta w dziedzinie.

Ot po prostu dbanie o dom . 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona na początku filmu listewki nazywa bagietkami... Ludzie...

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stories też mówi przyklejać bagietki 🙈 

Ona już jest zmęczona tym remontem kuchni. Ja z niej nie mogę... 

Ja jestem tylko ciekawa czy faktycznie nie będzie widać różnicy w tych listwach skoro są prawie identyczne...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce usłyszeć najmniej pedagogiczną i najbardziej bezsensowną rozmowę z dzieckiem jaka kiedykolwiek się odbyła to zapraszam na instagram julki xd Gratis: napisy po chińsku.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kasja78 napisał:

Jeśli ktoś chce usłyszeć najmniej pedagogiczną i najbardziej bezsensowną rozmowę z dzieckiem jaka kiedykolwiek się odbyła to zapraszam na instagram julki xd Gratis: napisy po chińsku.

Dlaczego ten dzieciak tak krzyczy? Nie wiem, ona nie umie jej zwrócić uwagi żeby mówiła spokojniej i wolniej? Wieczny krzyk...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo, czy nikt tutaj nie widział jej przepisu na ziemniaki i kawał mięcha z solą i pieprzem? 🤢

To kiedyś była taka fajna ogarnięta dziewczyna, lubiłam ją oglądać, bo była szczera i wydawała się pracowita. A teraz leży na kanapie i żali się na instastoły, że ma brudne okna 😬

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piekielneoczy napisał:

Dlaczego ten dzieciak tak krzyczy? Nie wiem, ona nie umie jej zwrócić uwagi żeby mówiła spokojniej i wolniej? Wieczny krzyk...

Takiemu dziecku nie da się zwrócić uwagi żeby było ciszej. Może podziała na pół minuty. Niektóre dzieci potrzebują dodatkowych bodźców żeby się wyciszyć, ale to trzeba ćwiczyć od małego, a nie niusiować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kj87gy5fde2qqa3r napisał:

Halo, czy nikt tutaj nie widział jej przepisu na ziemniaki i kawał mięcha z solą i pieprzem? 🤢

To kiedyś była taka fajna ogarnięta dziewczyna, lubiłam ją oglądać, bo była szczera i wydawała się pracowita. A teraz leży na kanapie i żali się na instastoły, że ma brudne okna 😬

Widziałam, ale nie uznałam tego za coś wartego uwagi. Staram się ograniczać e krytyce jej zdolności kulinarnych bo sama nie jestem wirtuozem 💁🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kj87gy5fde2qqa3r napisał:

Halo, czy nikt tutaj nie widział jej przepisu na ziemniaki i kawał mięcha z solą i pieprzem? 🤢

To kiedyś była taka fajna ogarnięta dziewczyna, lubiłam ją oglądać, bo była szczera i wydawała się pracowita. A teraz leży na kanapie i żali się na instastoły, że ma brudne okna 😬

Przez to mięso to prawie pawia puściłam.. Jakoś niezbyt apetycznie wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może poprosić o drzewo przed domem? Niby kogo, gwiazdkę z nieba? Niech sobie zasadzi takie, przecież ma ogród, nie rozumiem co stoi na przeszkodzie.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te jej story , rolki , ogólnie wszystko co dodaje mnie tak śmieszy. To taki kontent bez kontentu. Te jej gotowanie mnie serio odrzuciło z i te komentarze gdzie warzywa , przyprawy 😂 nie wygląda to apetycznie ona dodaje coś co wie że wywoła zamieszanie a później będzie zgrywała ofiarę, że ludzie źli a ona może robić co chce. No możesz, ale nic się z tym że będzie krytyka albo 'dobre rady'. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Olaolaseniora napisał:

Przez to mięso to prawie pawia puściłam.. Jakoś niezbyt apetycznie wygląda 

Mnie obrzydził taki kawał miecha wrzucony na patelnię - ja ogólnie brzydzę się obrobki mięsa. Ale najgorsze było to jedzenie prosto z naczynia w którym to piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piekielneoczy napisał:

Mnie obrzydził taki kawał miecha wrzucony na patelnię - ja ogólnie brzydzę się obrobki mięsa. Ale najgorsze było to jedzenie prosto z naczynia w którym to piekła.

Ja też się brzydzę obróbki mięsa, spaghetti jem z kiełbasą, bo jak mam usmażyć mielone to mnie na wymioty bierze 😭 dlatego takie mięso jak on tu smażyła to bym obsypala chociaz przyprawą gyros, dla samego wyglądu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Ona na pytanie o warzywa/ surówkę odpowiedziała że na codzień nie każdy je posiłki jak z pięcio gwiazdkowej restauracji XDD jeśli dla niej pokrojenie jakiegoś pomidora, ogórka i wymieszanie to z paroma liśćmi sałaty to wykwintne danie to ciekawa jestem tych restauracji do których chodzą z Lolkiem i tak się nimi chwali 😂 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, zyx00 napisał:

Hahaha Ona na pytanie o warzywa/ surówkę odpowiedziała że na codzień nie każdy je posiłki jak z pięcio gwiazdkowej restauracji XDD jeśli dla niej pokrojenie jakiegoś pomidora, ogórka i wymieszanie to z paroma liśćmi sałaty to wykwintne danie to ciekawa jestem tych restauracji do których chodzą z Lolkiem i tak się nimi chwali 😂 

Przecież ziemniak to też warzywo 😆🫣🤡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już abstra...ąc od tego co to jest, to mnie najbardziej dziwi, że wyżera to bezpośrednio z brytfanny. Nie podzieliła się z nikim tą delicją? Czy dała dzieciom wylizane resztki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiła ogromną furerę. 

To już przestaje być śmieszne. 

Wyjechałam 10 lat temu z Polski i serio jej błędy,...dobija mnie to. Ona używa podstawowych słów , ciągle gada o tym samym i ciągle robi tak głupie błędy, że mi jako osobie która na tym zarabia robiąc współpracę byłoby wstyd. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie daję rady jej oglądać regularnie bo dla mnie jest taka słodkopierdząco-chamska, taka różowa dzidzia piernik, która potrafi pokazać wredną twarz.

  • Like 7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaha a dzisiaj Melissy twarz na rolce w pełnej okazałości, bo reklama xd Jeszcze żałosny komentarz Julki, że to ona tak baaaaaardzo chciała, a julcia przecież jest taką dobrą mamą, że spełni marzenie swojej córeczki. Nie no okropna jest ta typiara.

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Ja jakoś nie daję rady jej oglądać regularnie bo dla mnie jest taka słodkopierdząco-chamska, taka różowa dzidzia piernik, która potrafi pokazać wredną twarz.

A kiedy pokazywała wredną twarz? Bo tak w sumie nie kojarzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podparyska dama pozuje na insta w ujeba***  marynarce I koszulce 🤣 grunt ze marynarka jest 👍

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, aleksandraxxx napisał:

Podparyska dama pozuje na insta w ujeba***  marynarce I koszulce 🤣 grunt ze marynarka jest 👍

Ja się zastanawiałam, czy to ja mam telefon brudny czy to coś u niej z ubraniem i już nie chciałam tego pisać, by się nie czepiać. Ale jak widzę nie tylko ja to zauważyłam 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mało ojojojania ostatnio widocznie więc wrzuci od czapy jakieś stare nagrania jak ryczy w samochodzie. Nie wiem co mówi, słyszę tylko wciąganie kip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kasja78 napisał:

Za mało ojojojania ostatnio widocznie więc wrzuci od czapy jakieś stare nagrania jak ryczy w samochodzie. Nie wiem co mówi, słyszę tylko wciąganie kip.

Może celebruje rocznicę (miesięcznicę?) ogłoszenia depresji? Ja tam wolę o tym nie myśleć jak długo choruje, a u niej ten temat ciągle jest grzany, a nie miał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu chce na francuskim tik toku zabłysnąć, tam tez wrzuciła przepis na sztukę mięsa prosto z brytfanny i to po francusku xd kanał La Voisine. Ale widzę, że tym razem się nie chwaliła polskiej publiczności, bo ma prawie zero wyświetleń i komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ciekawa ta babka. Tak jakby nie ma z babką nic wspólnego... Przecież to zwykły warkocz drożdżowy, już takie coś robiła tysiąc razy. Ale taka jest dzisiaj zabieganaaaaaaaa, tyle ma pracyyyy. Znowu na pełnych obrotach.

Edytowano przez Kasja78
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kasja78 napisał:

Znowu chce na francuskim tik toku zabłysnąć, tam tez wrzuciła przepis na sztukę mięsa prosto z brytfanny i to po francusku xd kanał La Voisine. Ale widzę, że tym razem się nie chwaliła polskiej publiczności, bo ma prawie zero wyświetleń i komentarzy.

Aż weszłam na ten tik tok i czuć, że ona wszystko w tych tik tokach czyta, zero spontaniczności.

 

37 minut temu, Kasja78 napisał:

Ciekawa ta babka. Tak jakby nie ma z babką nic wspólnego... Przecież to zwykły warkocz drożdżowy, już takie coś robiła tysiąc razy. Ale taka jest dzisiaj zabieganaaaaaaaa, tyle ma pracyyyy. Znowu na pełnych obrotach.

Też się zastanawiam, gdzie ta babka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, gdzie jesteście? Czy lady Kobus jest juz tak nudna, ze straciła nawet hejterów? A tu nowy vlogasek wleciał, pół roku szykowała urodziny Aleksa, a teraz kolejne pół będzie Melisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kasja78 napisał:

Dziewczyny, gdzie jesteście? Czy lady Kobus jest juz tak nudna, ze straciła nawet hejterów? A tu nowy vlogasek wleciał, pół roku szykowała urodziny Aleksa, a teraz kolejne pół będzie Melisy.

Widziałam, ale jakoś nie wiem co napisać. Jedynie tyle, że albo ja już mam mentalność 90-latki i nie rozumiem jej jarania się każdą pierdołą czy powinnam brać z niej przykład i cieszyć się z małych rzeczy typu słomki do napojów z kwiatkiem? I jedyne na co zwróciłam uwagę to na żebry o robota kuchennego. Liczy może na jakąś współpracę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, ale robota pożyczyła od siostrzenicy Lolo a nie "od przyjaciółki". Tak to już z nią jest, że powie prawdę, jak się pomyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×