Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Janek Sob

Najbardziej w życiu brakowało mi kobiet

Polecane posty

Obecnie już jestem w takim wieku, że doskonale wiem, że nic się w tej kwestii nie zmieni ale jak tak sobie robie rachunek życia to najbardziej w życiu brakowało mi kobiet i s3ksu. Wiecznie byłem samotny, wiecznie dostawałem kosze jak tylko próbowałem jakaś poderwać no i całe niemalże życie musiałem walić konia (praVikiem nie jestem, ale jakbym miał to porównać to konia zwaliłem w życiu 10 milionów razy a s3ks uprawiałem z 20 razy) - takie proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że masz ok. 40 lat i nie zacząłeś się masturbować jako dziecko, tylko powiedzmy mając lat 12. Czyli 28 lat masturbacji to 28×365 = 10 220 dni. Żeby dojść do miliona, musiałbyś rozpędzać skórę ok. 1000 razy na dobę, czyli mniej więcej co półtorej minuty, i to zakładając że przez te 28 lat nie spałeś i nie robiłeś nic poza masturbacją 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak bardzo bym chciał się pokochać albo po prostu zerznac fest jakas mega laske..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2024 o 20:34, Janek Sob napisał:

Obecnie już jestem w takim wieku, że doskonale wiem, że nic się w tej kwestii nie zmieni ale jak tak sobie robie rachunek życia to najbardziej w życiu brakowało mi kobiet i s3ksu. Wiecznie byłem samotny, wiecznie dostawałem kosze jak tylko próbowałem jakaś poderwać no i całe niemalże życie musiałem walić konia (praVikiem nie jestem, ale jakbym miał to porównać to konia zwaliłem w życiu 10 milionów razy a s3ks uprawiałem z 20 razy) - takie proporcje

To niesamowite jak losy różnych ludzi są niemalże identyczne - jak czytam to co napisałeś, to tak jakbym sam to napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, introvertea napisał:

To niesamowite jak losy różnych ludzi są niemalże identyczne - jak czytam to co napisałeś, to tak jakbym sam to napisał

w tej kwestii wielu facetów niestety ma podobnie. sam osobiscie u siebie w robocie znam kilku typów (singli, nie z wyboru rzecz jasna), którzy są samotni od wieelu wielu lat, tak wielu, że ja robiąc w tej firmie juz 8 rok to nie pamiętam aby kiedykolwiek kogoś mieli

z kolei kobiety? nie znam absolutnie żadnej kobiety, która miałaby być sama dłużej niż przykładowy rok, nawet tzw. pasztety kogoś tam mają, a już laski, które chociaż jako tako wyglądają to absolutnie non stop są zajęte, chyba że z własnego wyboru robią sobie jakąś tam przerwę

Edytowano przez Janek Sob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Janek Sob napisał:

w tej kwestii wielu facetów niestety ma podobnie. sam osobiscie u siebie w robocie znam kilku singlów (nie z wyboru rzecz jasna), którzy są samotni od wieelu wielu lat, tak wielu, że ja robiąc w tej firmie juz 8 rok to nie pamiętam aby kiedykolwiek kogoś mieli

z kolegi kobiety? nie znam absolutnie żadnej kobiety, która miałaby być sama dłużej niż przykładowy rok, nawet tzw. pasztety kogoś tam mają

nie no to ja jednak wiem o takich kobietach, które też są latami samotne, ale najczęściej są naprawdę brzydkie, niekształtne, grube - nawet w rodzinie takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, introvertea napisał:

nie no to ja jednak wiem o takich kobietach, które też są latami samotne, ale najczęściej są naprawdę brzydkie, niekształtne, grube - nawet w rodzinie takie mam

to już mówisz o jakimś marginesie lasek, które są takimi blazami, że nawet zdesperowany facet się nimi nie interesuje, to już jest pewna skrajność, tak jakbyś mi powiedział, że jakaś żul-baba jest sama 😉  wiadomo, ale mówimy o pewnym ogóle, samotnych facetów jest od cholery, kobiet bardzo mało a jak już to zazwyczaj z wyboru

Edytowano przez Janek Sob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 17bogactwa napisał:

To pracujesz i nie masz laski przecież one tego pragną

a co ma piernik do wiatraka? może cię oświecę, ale nie jestem lekarzem, adwokatem czy choćby jakimś biznesmanem. uwierz mi, że żadna kobieta nie marzy o parobku z magazynu za najniższą krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 17bogactwa napisał:

A ja nie pracuje nigdy nie pracowałem i ciągle mi jadą żebym poszedł do pracy a tu widać praca nic nie daje jak przypuszczałem 

jak miałem okres, że nie pracowałem (czasy studenckie) to tez każdy mi jechał po rajtach, ze co to za facet, który nie pracuje ? (mimo, ze studiowałem na dziennych studiach i mialem codziennie obowiązkowe zajęcia), ale i tak "społezceńśtwo" oczekiwało, ze bede po zajęciach latał do jakiejs pracy. generalnie to jest tak, jak nie masz pracy to jesteś dla innych totalnym nieudacznikiem i lebiedą no i coś w tym jest, ale jak twoja prace to jakies gowno za najnizsza krajową to jestes po prostu nieudaczikiem, ktorym sie nikt nie interesuje ale przynajmniej nie masz juz na sobie presji "pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, 17bogactwa napisał:

A nie możesz sobie jakieś nieumalowanej fleji wyrwac przecież takiej powinno wystarczyć że jest pracujacy 

nie kręcą mnie takie, niestety mam ten problem , że podobają mi się tylko atrakcyjne kobiety, nie umiem się przekonać do laski, która jest pasztetem, co za tym idzie, większość zycia samotny, bo ja jestem za słaba partią dla atrakcyjnej kobiety bo ona ma wtedy wybór taki, że nie bierze też byle kogo, tylko gościa z kasą.pozycją/lepszym wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Was nie kreca nieatrakcyjne kobiety, a dziwicie sie, ze Wy tez nie macie powodzenia nie myjac sie przez 2 tygodnie. Wzielibyscie jakas smierdzaca, zaniednana kobiete z tlustymi wlosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 17nieskończoności napisał:

Tak i wrzucilbym w nią 30tysięcy jeśli chociaż z pochwy by mi się podobala 

prawdziwy biały rycerz inwestor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 17nieskończoności napisał:

Widziałem raz tiktoka typ miał lachona przed 30k i po 30k 

No zrobił z niej brunette z sylikony 

duży błąd. levelował pańcię - nie powinien tego robić.

pańcia sama musi się levelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kris888 napisał:

duży błąd. levelował pańcię - nie powinien tego robić.

pańcia sama musi się levelować.

czemu pańcia wezmie Czarnka i nie bedzie chciala go levelowac a kazdy zakompleksiony piwniczak chce przerobic na swoja modłe? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka kobieta robi sie coraz brzydsza przy takim narcyzie Pjoterze kleksie manulu a on potem szuka szczescia na forum o kopie xD

Edytowano przez stfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, stfu napisał:

a kazdy zakompleksiony piwniczak chce przerobic na swoja modłe?

bo piwniczak się łudzi że dostanie nagrodę. a prawda jest taka że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

poza tym może zajść różnica w zarobkach na skutek levelowania, ona poczuje się atrakcyjna i będzie "nie wiem co czuję" i koniec związku

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kris888 napisał:

bo piwniczak się łudzi że dostanie nagrodę. a prawda jest taka że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

poza tym może zajść różnica w zarobkach na skutek levelowania, ona poczuje się atrakcyjna i będzie "nie wiem co czuję" i koniec związku

zamiast sami sprzedac dusze szatanowi to chca do tego kogos zmusic, sprytne 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, stfu napisał:

zamiast sami sprzedac dusze szatanowi to chca do tego kogos zmusic, sprytne 😄 

rachunek odsunięty w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego lepiej razem się levelować a nie tylko jedna strona drugą. tak samo może zajść i w drugą stronę -  jak kobieta leveluje mężczyznę. mężczyzna też prawdopodobnie będzie korzystał ile się da aż poczuje się silny i zostawi taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak sie dobiora dwie osoby ktore nie sa pustymi amebami i maja uczucia xd

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te chlodne, kliniczne oczy jak w prosektorium u wielu nie zachecaja do czegokolwiek xd

Edytowano przez stfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×