Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

Trzymajcie mnie bo posikam się ze śmiechu. Julka wrzuciła na story reelsa, w którym niby ma odwołanie do siebie, że ciężko pracuje 12 godzin na dobę, by kupić sobie swój dom marzeń😆😆😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, piekielneoczy napisał:

Trzymajcie mnie bo posikam się ze śmiechu. Julka wrzuciła na story reelsa, w którym niby ma odwołanie do siebie, że ciężko pracuje 12 godzin na dobę, by kupić sobie swój dom marzeń😆😆😆😆😆

No nie, ona chce powiedzieć, że to lolo pracuje na jej marzenia, a ona ma pretensje, że nie poświęca jej czasu.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lolo wraca do domu z pracy i pyta się co robiłaś? wycinałam nietoperze z czarnej kartki. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, kotusdf napisał:

lolo wraca do domu z pracy i pyta się co robiłaś? wycinałam nietoperze z czarnej kartki. 

Już to widzę oczami wyobraźni. W końcu ona spełnia swoje marzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, piekielneoczy napisał:

Już to widzę oczami wyobraźni. W końcu ona spełnia swoje marzenia. 

A on zachwycony: jak ja się cieszę że moja żonka sobie siedzi wesoła i zrelaksowana! Jakoś tak to szło.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kasja78 napisał:

A on zachwycony: jak ja się cieszę że moja żonka sobie siedzi wesoła i zrelaksowana! Jakoś tak to szło.

Ciekawe jak on realizuje swoje pasje i czy w ogóle ma na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, piekielneoczy napisał:

Ciekawe jak on realizuje swoje pasje i czy w ogóle ma na to czas.

jego pasja to wieczorem oglądać filmy jak już wszyscy pójdą spać XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kotusdf napisał:

jego pasja to wieczorem oglądać filmy jak już wszyscy pójdą spać XD 

I spanie na kanapie! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa rolka. I może i treść fajna ale mogła się ładniej ubrać. A tak jakby na odwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą kto nagrywa podcasty w łóżku leżąc z kotem ? Też na odwal. I słychać jak macha tym mikrofonem i dźwięk się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, kotusdf napisał:

Nowa rolka. I może i treść fajna ale mogła się ładniej ubrać. A tak jakby na odwal.

 

59 minut temu, kotusdf napisał:

Z resztą kto nagrywa podcasty w łóżku leżąc z kotem ? Też na odwal. I słychać jak macha tym mikrofonem i dźwięk się psuje.

Co Ty! Gdyby ona zrobiła coś nie na odwal to by nie była Julka! To jest jej styl, bez tego nie byłaby taka autentyczna i prawdziwa xD

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma vlogtobra czy będzie jutro z 5 dni?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kasja78 napisał:

Już nie ma vlogtobra czy będzie jutro z 5 dni?

Ale to nie tak, że ona ma nudne życie. Przecież ona jest multipasjonatką! Na pewno nie miała czasu nic nagrać, bo zajmuje się tyloma rzeczami🫣🤡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy  vlogtober, drodzy Państwo!!!!!! O wycinaniu nietoperzy 🙄 oraz o tym, że Julce 30 lat zajęło... zaakceptowanie, ze ma urodziny w grudniu! Tak. Bo gdyby miała w maju/czerwcu robilaby "takie kwiatkowe". Ciekawe jakie wyprawialaby mając w kwietniu 🤣🤣🤣 W tym roku urodziny będą, a ich przygotowania zajmą Julce CALY GRUDZIEN!!!!! Moj bosze, to trochę mniej od slubu xP

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi jej w sumie. Trąci mi takim rozdmuchiwaniem tematu na siłę, żeby na pewno każdy zwrócił uwagę, ze to te jaaaakżeee waaażne 30 urodziny. Najwyraźniej nikt inny się tym nie podnieca od roku tak jak ona (co jest oczywiste). W ogóle w wyprawianiu sobie samemu urodzin jest coś smutnego. Zwłaszcza, jak pomyślimy, kto na nich będzie: wrzeszczuch, aleks, lolo, rodzice i moze aga, jak ją namówi. "Najlepszej przyjaciółki" niestety już nie będzie, ale może jej mąż.

Edytowano przez Kasja78
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- 4 minuty filmu - nietoperze z czarnej kartki coś pięknego!  - ciekawe czy nie odejdzie z farbą potem? mnie to zawsze takie coś stresuje?
- tylko czarna kawa!
- nusiek krokiet 
- pogadanka na temat imprezy urodzinowej


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srebrny kolor, pompony, błysk- już nie mogę się doczekać efektów jej wykonania badziewnego XD tej wizji 😄

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ogólnie jak ma się impreza a żałoba? ona chce imprezować, zaprosiła znajomych 2.5 miesiąca wcześniej? robi zaproszenia? to nie brzmi jak posiedzenie przy kawie tylko jak niezła impreza alkoholowa XD 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kotusdf napisał:

a ogólnie jak ma się impreza a żałoba? ona chce imprezować, zaprosiła znajomych 2.5 miesiąca wcześniej? robi zaproszenia? to nie brzmi jak posiedzenie przy kawie tylko jak niezła impreza alkoholowa XD 

Ale jakich znajomych? Tą mamę z którą sklejała koperty w szkole? Przecież ona nie ma żadnych znajomych i to jest fakt. A filmu jeszcze nie oglądałam, więc nie wiem, czy jakoś tłumaczyła to zjawisko.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Roxy87 napisał:

Jest nowy  vlogtober, drodzy Państwo!!!!!! O wycinaniu nietoperzy 🙄 oraz o tym, że Julce 30 lat zajęło... zaakceptowanie, ze ma urodziny w grudniu! Tak. Bo gdyby miała w maju/czerwcu robilaby "takie kwiatkowe". Ciekawe jakie wyprawialaby mając w kwietniu 🤣🤣🤣 W tym roku urodziny będą, a ich przygotowania zajmą Julce CALY GRUDZIEN!!!!! Moj bosze, to trochę mniej od slubu xP

Ja mam 29 kwietnia więc prawie majówka, więc moje urodziny powinny być grillowo-kiełbasowo-piwne? XD

Edytowano przez piekielneoczy
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, kotusdf napisał:

srebrny kolor, pompony, błysk- już nie mogę się doczekać efektów jej wykonania badziewnego XD tej wizji 😄

Ja mam ogólnie bogatą wyobraźnię, ale tego nie mogę sobie zwizualizowaćxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kotusdf napisał:

a ogólnie jak ma się impreza a żałoba? ona chce imprezować, zaprosiła znajomych 2.5 miesiąca wcześniej? robi zaproszenia? to nie brzmi jak posiedzenie przy kawie tylko jak niezła impreza alkoholowa XD 

To brzmi jakby planowała 18, a nie 30. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piekielneoczy napisał:

Ja mam 29 kwietnia więc prawie majówka, więc moje urodziny powinny być grillowo-kiełbasowo-piwne? XD

Ależ oczywiście!!!!!! Taka "madrosc" z vloga płynie... I jeszcze nieco kwiatkowe 🤣🤣🤣 oby akceptacja tego ważnego faktu zajęła Ci mniej niż 3 dekady ahahahahaha

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a ja mam pytanie. Bo ja może super orłem nie jestem, ale co znaczy "ludzie nie mówią Ci wystarczająco" ? To jest poprawnie, tak się mówi? Bo ja zgłupiałam, widzę kolejna jej rolkę i dalej w to brnie, a nie widziałam żeby ktoś zareagował na te wypociny, które dla mnie brzmią jak słabo przetłumaczony tekst..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Roxy87 napisał:

Ależ oczywiście!!!!!! Taka "madrosc" z vloga płynie... I jeszcze nieco kwiatkowe 🤣🤣🤣 oby akceptacja tego ważnego faktu zajęła Ci mniej niż 3 dekady ahahahahaha

No właśnie zajęło mi dokładnie 30,5 roku 😆😆😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, moniazc napisał:

Ej a ja mam pytanie. Bo ja może super orłem nie jestem, ale co znaczy "ludzie nie mówią Ci wystarczająco" ? To jest poprawnie, tak się mówi? Bo ja zgłupiałam, widzę kolejna jej rolkę i dalej w to brnie, a nie widziałam żeby ktoś zareagował na te wypociny, które dla mnie brzmią jak słabo przetłumaczony tekst..

Wg mnie to kalka językowa, czyli jak zawsze - bez zastanowienia, refleksji i sprawdzenia jak to w ogóle brzmi. Kurde, ja sprawdzam maila po 10 razy przed wysłaniem do jeden osoby, czy jest po polsku, a ona puszcza w świat filmy i posty z takimi bykami, że ja pierdziu.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo ona na te 30 zaprosi xD Mam nadzieję, że jakoś tych ludzi pomieści, bo mieć aż tylu znajomych to ja nie wiem, chyba bym nie ogarnęła😆

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne to bardzo, ta jej odklejka. Bo to jest odklejka, żeby ktokolwiek musiał ZAAKCEPTOWAĆ fakt, że urodził się w danym miesiącu, jakby to była jakaś trauma. Rozumiałabym, gdyby urodziła się w dniu, w którym wydarzyła się jakaś tragedia, wypadek, czyjaś śmierć - tu ok, mogłaby mieć problem ze świętowaniem. Ale żeby całe życie musiała oswajać tę datę, to już normalne nie jest. Łinteł łondełlant jako temat tej epickiej imprezy - obstawiam, że wystąpi w tej sukni, którą włożyła na ślub brata. Jeśli te jej dekoracje będą równie PRZEPIĘKNE co te nietoperze, to powodzenia.

Co do najlepszej przyjaciółki... Ona kiedyś mówiła, że ci ich przyjaciele mają dzieci w zbliżonym wieku do ich dzieci. Przecież na urodziny tej dziewczynki przebrała się za Śnieżkę rodem z niemieckich filmów przyrodniczych. Czy to więc możliwe, że tą przyjaciółką jednak była teściowa? Zauważyłam, że ostatnio już o tamtych dzieciach nie wspomina, więc w sumie nie zdziwiłabym się, gdyby to były jej wymysły. 

Jeśli chodzi o żałobę i planowanie imprez - życie toczy się dalej, każdy radzi sobie inaczej, każdy ma inne podejście i nie nam to oceniać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na weselu brata byla najlepsza wersja siebie i wyglądała przepięknie- o niebo lepiej niż na własnym...

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O urodzinowe dekoracje się nie boję, ej co za problem przemalować te czarne nietoperze na srebrne 🤣🤣🤣 Julka przeciez kooooocha malować xP

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×