Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
do_kitu55

Dolce Kaszana vel Szybki Musk

Polecane posty

4 godziny temu, biednakicia napisał:

Ale Beth ma old mani, dobrą pracę, wygląd i faceta. to se może sukom być. a u wery very brak.

Pozostaje jej tylko bycie suką, co i tak jej się nie udało. I mamy starą sukę z wyciągniętymi wymionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pod filmem napisał, że mieso się myje przed obróbka. Jak mnie to brzydzi jak ona tego nie robi. I autorka ebooka kulinarnego brzydzi się dotykać miesa.

A jej robienie makijażu wygląda jakby nastolatka się go uczyła.

53.40 wygląda jak Obelix w tych spodniach 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lodzia się przyznała, że kiedyś czuła się gorsza, że ją na coś nie było stać. I teraz tak myślę, że te cale życie z pomidorem, te wyjazdy i zakupy to była pokazówa  żeby teraz inni jej zazdrościli. I te jej teksty" kupcie se jak was stac". Obecne zycie to jest jej karma.

Edytowano przez Etoile
  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zniesmaczony 2 napisał:

Jak leży na pomoście z „córeczkami” widać i jak pokazuje krosty. Wy tez używacie do włosów gofrownicy zamiast karbownicy ? XD

A tam i tak są filtry bo na tym pomoscie nie potrafię wyłapać tego pieprzyka tylko czasem jakieś 2 chrosty/przebarwienia czy kij to jest. Na żywo to musi być dramat. Stąd te nagle gadki o podkładzie. Chyba naczytala się Truman. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubi mięsa i zapachu mięsa ale wcina metki i Tatary. Jak to działa?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie moment 46:08 jak odpycha lole. Nawet na nią nie spojrzała tylko to był ruch z automatu. Ona mila jest dla tych psów tylko jak kamera jest wlaczona.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, masala napisał:

Nie lubi mięsa i zapachu mięsa ale wcina metki i Tatary. Jak to działa?

Nie lubi zapachu surowego miesa. Może ona nie wie, ze świeże mieso nie ma zapachu?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że niebieskie okulary to dla jaj kupiła na Temu, żeby nagrać śmieszny tiktok. A ona tak serio, serio 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, masala napisał:

Nie lubi mięsa i zapachu mięsa ale wcina metki i Tatary. Jak to działa?

Bardzo prosto. Otwór gębowy przyjmie wszystko. 2 paluszki nie koniecznie 🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Etoile napisał:

Nie lubi zapachu surowego miesa. Może ona nie wie, ze świeże mieso nie ma zapachu?

Tu akurat zgodzę się z Werą... Mi też zawsze mięso śmierdzi. Nawet świeże. Nie wiem na czym to polega ale świeże też swój zapach ma i mi on nie pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Tu akurat zgodzę się z Werą... Mi też zawsze mięso śmierdzi. Nawet świeże. Nie wiem na czym to polega ale świeże też swój zapach ma i mi on nie pasuje. 

Poczekaj, poczekaj, jeszcze będziesz błagać Boga o kawałek starej słoniny. Mięso im śmierdzi, psia ich mać. Głodu nie zaznali. Odkarmieni, odpasieni.

Edytowano przez ZnadBuga
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

Myślałam, że niebieskie okulary to dla jaj kupiła na Temu, żeby nagrać śmieszny tiktok. A ona tak serio, serio 🤣

To są okulary do pracy przy monitorze, czy zwykłe zerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

Myślałam, że niebieskie okulary to dla jaj kupiła na Temu, żeby nagrać śmieszny tiktok. A ona tak serio, serio 🤣

To są okulary do pracy przy monitorze, czy zwykłe zerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Honcia2213 napisał:

Ktoś pod filmem napisał, że mieso się myje przed obróbka. Jak mnie to brzydzi jak ona tego nie robi. I autorka ebooka kulinarnego brzydzi się dotykać miesa.

A jej robienie makijażu wygląda jakby nastolatka się go uczyła.

53.40 wygląda jak Obelix w tych spodniach 🙂

Tylko że mięsa myć się nie powinno. Serio. Wszystko złe wybija się w procesie obróbki termicznej, a przy myciu tylko bez sensu możesz rozchlapać zarazki po całym zlewozmywaku/kuchni, jak dobrze pryśnie przez przypadek. 

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona juz chyba rok temu reklamowała jakieś okulary blokujące niebieskie światło. Pamiętam to bo chyba nawet miala miniaturke w tych okularach. Zaraz potem mama Andzi też te okulary reklamowala. Ona chyba te wszystkie rzeczy odrazu wyrzca bo szybko o nich zapomina. Przeciez te ubrania z temu i tą torebusie rozowa ani razu nie miala na sobie, nawet tych klapersow rekinkow czy co to było a miały być idealne na mazury , opaski z czułkami. Ona to rasowy klamczuch pozachwyca się do kamery żeby jej zapłacili a potem pozbywa się tego.

Edytowano przez Etoile
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ta_z_1_ napisał:

Tu akurat zgodzę się z Werą... Mi też zawsze mięso śmierdzi. Nawet świeże. Nie wiem na czym to polega ale świeże też swój zapach ma i mi on nie pasuje. 

Mi tak samo. Podobnie zapach jajek, miodu... Nie znoszę tego - niedobrze mi się robi...

A propos mycia to ja widziałam kiedyś film o tym, że mięsa nie powinno się myć, ponieważ rozchlapuje się bakterie, a i tak to nic nie daje. Ja mięso przygotowuję raz na kilka miesięcy wprawdzie, ale też nie myję od tamtego czasu. Polecam wpisać to hasło w google 🙂 To rozwiewa wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Tylko że mięsa myć się nie powinno. Serio. Wszystko złe wybija się w procesie obróbki termicznej, a przy myciu tylko bez sensu możesz rozchlapać zarazki po całym zlewozmywaku/kuchni, jak dobrze pryśnie przez przypadek. 

Smacznego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ZnadBuga napisał:

To są okulary do pracy przy monitorze, czy zwykłe zerówki?

Nie wiem, myślałam, że to są okulary dla zabawy. A ona je kupiła do użytku codziennego. Chyba "upiększające" nie korekcyjne 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Nie wiem, myślałam, że to są okulary dla zabawy. A ona je kupiła do użytku codziennego. Chyba "upiększające" nie korekcyjne 🤣🤣🤣🤣

One maja blokowac niebieskie światło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Etoile napisał:

Smacznego 

A dziękuję. Nie myję mięsa od lat, nic nikomu się od tego nie stało. 

 

Nadrabiam wczorajszego vloga. Jestem na fragmencie jak przyznała, że czuła się gorsza od Dody i Mandaryny (przypomnijcie sobie Dodę z czasów Majdana).... bo tamte miały tipsy, solarium, były "zrobione" i takie "it girl". Rynce mi opadły. Też nie było mnie w dawnych czasach stać na wiele rzeczy, ale jednocześnie miałam na tyle rozumu i przede wszystkim dobrego gustu, żeby niczego im nie zazdrościć, a już zwłaszcza karyniastego wyglądu. Zakolak wiecznie zapatrzony w najbardziej wulgarne, rozkrzyczane idolki, porównujący się, zazdroszczący wszystkiego - to wiele o niej mówi.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Etoile napisał:

Lodzia się przyznała, że kiedyś czuła się gorsza, że ją na coś nie było stać. I teraz tak myślę, że te cale życie z pomidorem, te wyjazdy i zakupy to była pokazówa  żeby teraz inni jej zazdrościli. I te jej teksty" kupcie se jak was stac". Obecne zycie to jest jej karma.

Teraz też się czuje gorsza, chociażby od andziaksow czy nawet sąsiadów, z domem za milion ale oczywiście się nie przyzna 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

A dziękuję. Nie myję mięsa od lat, nic nikomu się od tego nie stało. 

 

Nadrabiam wczorajszego vloga. Jestem na fragmencie jak przyznała, że czuła się gorsza od Dody i Mandaryny (przypomnijcie sobie Dodę z czasów Majdana).... bo tamte miały tipsy, solarium, były "zrobione" i takie "it girl". Rynce mi opadły. Też nie było mnie w dawnych czasach stać na wiele rzeczy, ale jednocześnie miałam na tyle rozumu i przede wszystkim dobrego gustu, żeby niczego im nie zazdrościć, a już zwłaszcza karyniastego wyglądu. Zakolak wiecznie zapatrzony w najbardziej wulgarne, rozkrzyczane idolki, porównujący się, zazdroszczący wszystkiego - to wiele o niej mówi.

To wychodzi na to, że zawsze miałam wyebane poczucie wartości w kosmos, bo nigdy nie zazdrościłam wyglądu gwiazdom tv 🤔 a już zwłaszcza (wtedy) pomarańczowej dodzie i mandarynie... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, madziuszek napisał:

Mi tak samo. Podobnie zapach jajek, miodu... Nie znoszę tego - niedobrze mi się robi...

A propos mycia to ja widziałam kiedyś film o tym, że mięsa nie powinno się myć, ponieważ rozchlapuje się bakterie, a i tak to nic nie daje. Ja mięso przygotowuję raz na kilka miesięcy wprawdzie, ale też nie myję od tamtego czasu. Polecam wpisać to hasło w google 🙂 To rozwiewa wątpliwości.

Też nie myję, chociaż jak oglądam jakieś krótkie filmiki afrykanek, ktore często gotują nogi kurczaka, to myją i to jeszcze z dodatkiem czegoś 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sylka856 napisał:

To wychodzi na to, że zawsze miałam wyebane poczucie wartości w kosmos, bo nigdy nie zazdrościłam wyglądu gwiazdom tv 🤔 a już zwłaszcza (wtedy) pomarańczowej dodzie i mandarynie... 

A Zakolak zazdrościł każdemu, kto miał władzę, sławę i pieniądze. Zawsze czuła się gorsza, więc jak tylko dochapała się jako takiej popularności i pieniędzy, odpaliła korbę. Zaczęło się popisywanie metkami, kupce sobe jak was stac itp. Kompleksy widać jak na dłoni, życiowe priorytety również. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, masala napisał:

Nie lubi mięsa i zapachu mięsa ale wcina metki i Tatary. Jak to działa?

Mięso nie mogło stać koło chleba (w workach) a zje metkę z chlebem 🤔 (zgaduje, bo nie oglądałam) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sylka856 napisał:

Teraz też się czuje gorsza, chociażby od andziaksow czy nawet sąsiadów, z domem za milion ale oczywiście się nie przyzna 

Ja tez myślę że ona miała parcie na faceta i szybki ślub. Już tu ktoś kiedyś pisał że jej wszystkie youtubowe kolezanki były w związkach/małżeństwie. Jemu wypominala ,ze dlugo czekal z oswiadczynami.Ona się tym lwem wręcz chwaliła. Ciągle go nagrywała. Najpierw głos a później już w całości. Nie chciała być gorsza i też mieć męża. To było dla niej jak zdobycie trofeum. Wreszcie miała męża.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

A Zakolak zazdrościł każdemu, kto miał władzę, sławę i pieniądze. Zawsze czuła się gorsza, więc jak tylko dochapała się jako takiej popularności i pieniędzy, odpaliła korbę. Zaczęło się popisywanie metkami, kupce sobe jak was stac itp. Kompleksy widać jak na dłoni, życiowe priorytety również. 

Zwkaszcza, gdy kupiła mieszkanie, gdy miała te długie, siwe włosy, buta az raziła od niej. Po czym robiła imprezę na 20 osób że skromna deseczka serow. Nigdy nie była jak andziaks, nigdy nie była taka szczodra, żeby było widać, że kasę ma. Nawet jak kupowali jakiś prezent to skromniutko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Syreni śpiew napisał:

A dziękuję. Nie myję mięsa od lat, nic nikomu się od tego nie stało. 

 

Nadrabiam wczorajszego vloga. Jestem na fragmencie jak przyznała, że czuła się gorsza od Dody i Mandaryny (przypomnijcie sobie Dodę z czasów Majdana).... bo tamte miały tipsy, solarium, były "zrobione" i takie "it girl". Rynce mi opadły. Też nie było mnie w dawnych czasach stać na wiele rzeczy, ale jednocześnie miałam na tyle rozumu i przede wszystkim dobrego gustu, żeby niczego im nie zazdrościć, a już zwłaszcza karyniastego wyglądu. Zakolak wiecznie zapatrzony w najbardziej wulgarne, rozkrzyczane idolki, porównujący się, zazdroszczący wszystkiego - to wiele o niej mówi.

Ja też patrząc na Dodę czy inne nie miałam nigdy uczucia zazdrości że je stac na kosmetyki do makijazu a mnie nie. Albo ten tekst, że jak na studiach widziała kolezankie z niewydepilowanymi brwiami to było dla niej fuj. Zawsze na innych z góry patrzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sylka856 napisał:

Teraz też się czuje gorsza, chociażby od andziaksow czy nawet sąsiadów, z domem za milion ale oczywiście się nie przyzna 

Sąsiadce zazdrosci kosiarza bo lewek się do takich rzeczy nie garnął. A teraz to już całkiem wszystko sama musi robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×