Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
masala

Kiszka mazurska na supie z dziewczynami

Polecane posty

10 minut temu, masala napisał:

Ja i moje dziewczyny ,noo

córeczki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Wandzie napisał ciekawe spostrzeżenie, że Wera od jakiegoś czasu na wszystko mówi "to". Na włosy, na falownicę, na szafę, na aparat itp tak jakby jej naprawdę brakowało słów. Bardzo się cofnęła umysłowo, a i tak wcześniej szału nie było 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, weronikazgierska napisał:

Ktoś na Wandzie napisał ciekawe spostrzeżenie, że Wera od jakiegoś czasu na wszystko mówi "to". Na włosy, na falownicę, na szafę, na aparat itp tak jakby jej naprawdę brakowało słów. Bardzo się cofnęła umysłowo, a i tak wcześniej szału nie było 

Nie potrafi sklecić zdania, zatrzymuje się, niby gada do psów (co gdyby ich nie miała?) i no wece, ne ważne.... Szypki musk

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio czytam o perimenopauzie. Wiele objawów pojawia sie przed menopauza gdy hormony lecą w dół. Z obszaru psychicznego jest to właśnie  mgła mózgową, ubogie słownictwo, czy nawet niechec do ludzi, ataki paniki. Fizyczne to uderzenia goraca, priblemy ze snem, pryszcze na rzuchwie, nawet swedzenie w uchu. Niestety mało sie o tym rozmawia, a lekarze to bagatelizują.

Jak widzicie o wiele z tych rzeczy mowi Szusza. Ba niektóre ja zauwazam po sobie. Jestem ciekawa czy ona badała sobie hormony. I czy warto łykać psychotropy i tak piep...c sie ze swoja chemią mózgową zamiast z endokrynologiem ustalić jakas terapie  hormonalną która pomoze na nie tylko problemy psychiczne ale i fizyczne...

Edytowano przez masala
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam az zrobi się chłodniej i wyskoczy w stylówce jesieniary. Czy siwa orientuje się co ,ile gdzie i czego ma z tych gałganów. Jakby stanac z tym pod namiotem na targowisku to byłoby czym handlowac. Przeciez tam sa niezliczone ilości szm@t ,butow i innych ...etow, niektóre nawet raz nie ubrane i znikaja w niewyjaśnionych okolicznościach albo leza skitrane a gfiasda zamawia nastepne. Siedzi smierdzacy len całymi dniami,zero obowiązków poza wyprowadzeniem corek na siku(czego i tak nie czyni)to przecież mogłaby zrobic zdjęcia i powystawać to na vinted np. albo zrobic wyprzedaz na Instagramie. No ale to trzeba chwilę poświęć,porobic zdjecia,pomierzyc i jeszcze wstawić,a jej sie nie chce. WiCki by sikaly z emocji.Nie sądzę aby ten chytrus tez te rzeczy komus podarowal za darmo lub zaniosl do kontenera pck. Ona to by chciała ale gotowe pieniądze za taką wyprzedaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seling sunset pasym edyszyn - spale se wlosy jakims badziewiem za 50zl. W nastepnym odcynku wlozy je sobie do tostera. 🤣

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Busz3131 napisał:

Seling sunset pasym edyszyn - spale se wlosy jakims badziewiem za 50zl. W nastepnym odcynku wlozy je sobie do tostera. 🤣

Albo erfrajera 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Szara mysz napisał:

Ja czekam az zrobi się chłodniej i wyskoczy w stylówce jesieniary. Czy siwa orientuje się co ,ile gdzie i czego ma z tych gałganów. Jakby stanac z tym pod namiotem na targowisku to byłoby czym handlowac. Przeciez tam sa niezliczone ilości szm@t ,butow i innych ...etow, niektóre nawet raz nie ubrane i znikaja w niewyjaśnionych okolicznościach albo leza skitrane a gfiasda zamawia nastepne. Siedzi smierdzacy len całymi dniami,zero obowiązków poza wyprowadzeniem corek na siku(czego i tak nie czyni)to przecież mogłaby zrobic zdjęcia i powystawać to na vinted np. albo zrobic wyprzedaz na Instagramie. No ale to trzeba chwilę poświęć,porobic zdjecia,pomierzyc i jeszcze wstawić,a jej sie nie chce. WiCki by sikaly z emocji.Nie sądzę aby ten chytrus tez te rzeczy komus podarowal za darmo lub zaniosl do kontenera pck. Ona to by chciała ale gotowe pieniądze za taką wyprzedaż. 

Pewnie wszystko do śmieci wyrzuciła z tego wkur*wienia, że ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, evoiva napisał:

Albo erfrajera 😉

Usmazy je razem z tzytzkami, oczywiscie program do skrzydelek🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Busz3131 napisał:

Usmazy je razem z tzytzkami, oczywiscie program do skrzydelek🤣

Raczej naleśników 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, masala napisał:

Ja ostatnio czytam o perimenopauzie. Wiele objawów pojawia sie przed menopauza gdy hormony lecą w dół. Z obszaru psychicznego jest to właśnie  mgła mózgową, ubogie słownictwo, czy nawet niechec do ludzi, ataki paniki. Fizyczne to uderzenia goraca, priblemy ze snem, pryszcze na rzuchwie, nawet swedzenie w uchu. Niestety mało sie o tym rozmawia, a lekarze to bagatelizują.

Jak widzicie o wiele z tych rzeczy mowi Szusza. Ba niektóre ja zauwazam po sobie. Jestem ciekawa czy ona badała sobie hormony. I czy warto łykać psychotropy i tak piep...c sie ze swoja chemią mózgową zamiast z endokrynologiem ustalić jakas terapie  hormonalną która pomoze na nie tylko problemy psychiczne ale i fizyczne...

Myślę, że gdyby nawet ktoś dosadnie jej wytłumaczył, dlaczego powinna zrobić pakiet hormonalny, bo to już ''ten czas'', to i tak by to olała. Poza zwykłą ignorancją dot. wielu tematów jest niedojrzała emocjonalnie i podejrzewam, że w jej głowie jeszcze długo nie pojawią się myśli krążące wokół hormonów.

Edytowano przez Herbstt
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Busz3131 napisał:

Seling sunset pasym edyszyn - spale se wlosy jakims badziewiem za 50zl. W nastepnym odcynku wlozy je sobie do tostera. 🤣

Do szamba niech sobie włoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wlewacie tony oliwy do frytkownicy beztłuszczowej?👌

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szara mysz napisał:

Ja czekam az zrobi się chłodniej i wyskoczy w stylówce jesieniary. Czy siwa orientuje się co ,ile gdzie i czego ma z tych gałganów. Jakby stanac z tym pod namiotem na targowisku to byłoby czym handlowac. Przeciez tam sa niezliczone ilości szm@t ,butow i innych ...etow, niektóre nawet raz nie ubrane i znikaja w niewyjaśnionych okolicznościach albo leza skitrane a gfiasda zamawia nastepne. Siedzi smierdzacy len całymi dniami,zero obowiązków poza wyprowadzeniem corek na siku(czego i tak nie czyni)to przecież mogłaby zrobic zdjęcia i powystawać to na vinted np. albo zrobic wyprzedaz na Instagramie. No ale to trzeba chwilę poświęć,porobic zdjecia,pomierzyc i jeszcze wstawić,a jej sie nie chce. WiCki by sikaly z emocji.Nie sądzę aby ten chytrus tez te rzeczy komus podarowal za darmo lub zaniosl do kontenera pck. Ona to by chciała ale gotowe pieniądze za taką wyprzedaż. 

Gdyby sprzedawała to by tu zaraz ktoś pisał, że biedaczka musi stare ciuchy sprzedawać by mieć co do gara włożyć. Nie dogodzisz. Jeśli sprzedaje to po cichu, ale wątpię, bo to wymaga jednak paru minut by wstawic ogłoszenie, samo się nie wrzuca jak vlogasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje Doris nosi galgany, pewnie Pampuch chciał wyrzucić

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vedma napisał:

Na moje Doris nosi galgany, pewnie Pampuch chciał wyrzucić

Jednak oszczędne są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sylka856 napisał:

Nie potrafi sklecić zdania, zatrzymuje się, niby gada do psów (co gdyby ich nie miała?) i no wece, ne ważne.... Szypki musk

W tym ostatnim vlogu jak poszła myć rece bo dotknęła kurczaka to mowi, że przeprasza ale myje i ręce i po chwile padło slowo " dobrze". Do kogo to było to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Etoile napisał:

W tym ostatnim vlogu jak poszła myć rece bo dotknęła kurczaka to mowi, że przeprasza ale myje i ręce i po chwile padło slowo " dobrze". Do kogo to było to nie mam pojęcia.

Do mamy. Brawo Weroniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szara mysz napisał:

Ja czekam az zrobi się chłodniej i wyskoczy w stylówce jesieniary. Czy siwa orientuje się co ,ile gdzie i czego ma z tych gałganów. Jakby stanac z tym pod namiotem na targowisku to byłoby czym handlowac. Przeciez tam sa niezliczone ilości szm@t ,butow i innych ...etow, niektóre nawet raz nie ubrane i znikaja w niewyjaśnionych okolicznościach albo leza skitrane a gfiasda zamawia nastepne. Siedzi smierdzacy len całymi dniami,zero obowiązków poza wyprowadzeniem corek na siku(czego i tak nie czyni)to przecież mogłaby zrobic zdjęcia i powystawać to na vinted np. albo zrobic wyprzedaz na Instagramie. No ale to trzeba chwilę poświęć,porobic zdjecia,pomierzyc i jeszcze wstawić,a jej sie nie chce. WiCki by sikaly z emocji.Nie sądzę aby ten chytrus tez te rzeczy komus podarowal za darmo lub zaniosl do kontenera pck. Ona to by chciała ale gotowe pieniądze za taką wyprzedaż. 

Ona na jakimś lajwie mówiła, że sama nie da rady ogarnac sprzedaży i że jakaś koleżankę może poprosi. Już widze jak któraś chętna żeby poswiecic swój czas za darmo i werze pomagac w wyprzedaży jej szafy. Tak że tak. Koleżanka niech ogarnie sprzedaz a ona zgarnie pieniążki.

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Etoile napisał:

Ona na jakimś lajwie mówiła, że sama nie da rady ogarnac sprzedaży i że jakaś koleżankę może poprosi. Już widze jak któraś chętna żeby poswiecic swój czas za darmo i werze pomagac w wyprzedaży jej szafy.

Ja widzę jak ona wysyła ludziom nie te rzeczy, które kupili 😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

Do mamy. Brawo Weroniczka.

Myślisz? Moja pierwsza myśl, że gada do siebie ale potem tez pomyślałam o mamie, że już po nią przyjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wsedno napisał:

Ja widzę jak ona wysyła ludziom nie te rzeczy, które kupili 😆

To by było zadanie kolezanki 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wynższe portki nałóż, bo za mało się w psiochę wpijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Herbstt napisał:

Myślę, że gdyby nawet ktoś dosadnie jej wytłumaczył, dlaczego powinna zrobić pakiet hormonalny, bo to już ''ten czas'', to i tak by to olała. Poza zwykłą ignorancją dot. wielu tematów jest niedojrzała emocjonalnie i podejrzewam, że w jej głowie jeszcze długo nie pojawią się myśli krążące wokół hormonów.

Po pierwsze, to nikt jej nie daje 40 lat. Po drugie, ona cągle ma okres, co świadczy wg jej wiedzy o młodości i płodności 🙃 jakie hormony, jakie przekwitanie...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Etoile napisał:

To by było zadanie kolezanki 😋

No ja myślę, że żadna fikcyjna koleżanka tego za nią nie zrobi, a prawdziwa tym bardziej. Kto miałby czas żeby jej rzeczy obfocić, wymierzyć, tworzyć opisy, pakować i wysyłać. Szkoda, że Zlew z Gauganem już nie współpracują z Siwą to by może outlet otworzyli wspólnie 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wsedno napisał:

No ja myślę, że żadna fikcyjna koleżanka tego za nią nie zrobi, a prawdziwa tym bardziej. Kto miałby czas żeby jej rzeczy obfocić, wymierzyć, tworzyć opisy, pakować i wysyłać. Szkoda, że Zlew z Gauganem już nie współpracują z Siwą to by może outlet otworzyli wspólnie 😏

E tam, wicki już oferowaly jej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zbada hormonów, bo to prywatnie trzeba,a jest tego masa, jak nie wie co i kiedy to może wydać tysiące złotych i nic z tego nie będzie. Dwa musiałaby zapłacić za wizytę u dobrego gin- endokrynologa, a taki sobie liczy pewnie 500 zł za wizytę. Sama nie zinterpretuje  wyników, bo normy laboratoryjne nic nie mówią, a funkcjonalne ciężko znaleźć samemu w necie, bo może być w normie, ale musi być np albo w połowie albo np 180- dhea-s,bo wyżej już świadczy o wyczepnaniu nadnerczy. Białko wiazacze hormony płciowe tez jest inne dla dziewczyn młodych, niż tych po 40. Dlatego ona jest taka zaniedbana zdrowotnie, kupi sobie suple od swojej szamanki. A ona już łysieje, co jest m.in oznakom tego, że z hormonami dzieje się źle, bo jak ma się dziać, jak tam dieta, aktywność, leżą i kwiczą.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×