Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

59 minut temu, madziuszek napisał:

Weronisia potem kupiła jej orzeszki i zostawiła "na krzesełku".

A to nie było tak, że ona kupiła pestki dyni, a ta wiewióra zostawiła je zagrzebane na krześle na werandzie ? Siwa zachwycona,bo wiewiórka jej zostawia pestesteczki, tymczasem......Wiewióra,która takim zostawianiem jedzenia ma dla niej przekaz: "takie? To weś se wsadź w d.pe!" 😉😅😁🤣😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

To mnie tak rozwaliło... :D:D:D Opowiadanie mamie o wiewiórce przez telefon, Weronisia potem kupiła jej orzeszki i zostawiła "na krzesełku".

Facepalm.

My się pośmiejemy ale to jest straszne być mała dziewczynka uwięziona w ciele starzejącej się kobiety. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

A to nie było tak, że ona kupiła pestki dyni, a ta wiewióra zostawiła je zagrzebane na krześle na werandzie ? Siwa zachwycona,bo wiewiórka jej zostawia pestesteczki, tymczasem......Wiewióra,która takim zostawianiem jedzenia ma dla niej przekaz: "takie? To weś se wsadź w d.pe!" 😉😅😁🤣😂

Tak też było i Siwa zachęcona tym zachowaniem wiewiórki zadzwoniła do mamy, zapytać czy one się nie boją ludzi, a mama jej doradziła kupno orzechów i Wera kupiła całą paczkę włoskich, obranych już. Czy wiewiórka zjadła orzeszki z krzesełka dowiemy się w następnym vlogu. Pisząc to, sama nie wierzę, co ja oglądam :classic_ninja:

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, madziuszek napisał:

Tak też było i Siwa zachęcona tym zachowaniem wiewiórki zadzwoniła do mamy, zapytać czy one się nie boją ludzi, a mama jej doradziła kupno orzechów i Wera kupiła całą paczkę włoskich, obranych już. Czy wiewiórka zjadła orzeszki z krzesełka dowiemy się w następnym vlogu. Pisząc to, sama nie wierzę, co ja oglądam :classic_ninja:

Ten tłuk nie wie, że wiewiórki teraz potrzebują całych orzechów do robienia zapasów? Takie obrane to zje kilka a reszta spleśnieje. A ta będzie sypać teraz na krzesła górki obranych orzechów. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dolores_lolek napisał:

My się pośmiejemy ale to jest straszne być mała dziewczynka uwięziona w ciele starzejącej się kobiety. 

Przypomina mi się film " Dzisiaj 13ście, jutro trzydzie......., a przepraszam czterdzieści kilka " 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dolores_lolek napisał:

Ten tłuk nie wie, że wiewiórki teraz potrzebują całych orzechów do robienia zapasów? Takie obrane to zje kilka a reszta spleśnieje. A ta będzie sypać teraz na krzesła górki obranych orzechów. 

Geniusz Wery ujawnia się na każdym kroku 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dolores_lolek napisał:

Ten tłuk nie wie, że wiewiórki teraz potrzebują całych orzechów do robienia zapasów?

42 latka pyta mamę czy wiewiórki się nie boją, serio miałaby przewidzieć robienie zapasów i gnicie tych orzechów? Ona ma umysł dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, PandaCzerowna napisał:

42 latka pyta mamę czy wiewiórki się nie boją, serio miałaby przewidzieć robienie zapasów i gnicie tych orzechów? Ona ma umysł dziecka...

A do czego jej była ta informacja czy się boją czy nie? Bo jakoś chyba mi to umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

Zawsze byłaby to jakaś próba utrzymania higieny pomiędzy myciami raz w miesiącu 😄 Dodam, że są też tego typu pianki do mycia ciała. 

W ogóle niesamowite, doprowadzić się do takiego stanu, żeby się z takimi rzeczami kojarzyć. Od butiku Szanel do wybitego szamba. Wspaniała ścieżka kariery 😄 

Pomyśl tylko co będzie za kolejne 3 lata😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, evoiva napisał:

Pomyśl tylko co będzie za kolejne 3 lata😌

Moja wyobraźnia ma swoje limity.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Moja wyobraźnia ma swoje limity.

Musisz być jak siwa no limit 😅

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Wczoraj w Rossie przypadkiem odkryłam regał z rzeczami dla osób starszych, leżących. Wśród różnych środków higienicznych był też szampon w piance, który należy wmasować, a potem wetrzeć w ręcznik - bez użycia wody. Od razu pomyślałam o Zakolaku.

O dobrze wiedzieć 😀 akurat dobre po operacji jak wstawać nie można.

Teraz tak mi się przypomniało, że nawet podczas pobytu na stacji kosmicznej astronauci myją włosy będąc w stanie nieważkości. A Werka może i nie chce w normalnych warunkach a oglądają ją tysiące osób.

Bogu dziękować, że nie ma technologii przekazywania zapachu.

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sowa z Mazur napisał:

O dobrze wiedzieć 😀 akurat dobre po operacji jak wstawać nie można.

Teraz tak mi się przypomniało, że nawet podczas pobytu na stacji kosmicznej astronauci myją włosy będąc w stanie nieważkości. A Werka może i nie chce w normalnych warunkach a oglądają ją tysiące osób.

Bogu dziękować, że nie ma technologii przekazywania zapachu.

Może jakby byla taka technologia to tyle rozwielitki by ją nie oglądało, my zresztą też 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, madziuszek napisał:

Tak też było i Siwa zachęcona tym zachowaniem wiewiórki zadzwoniła do mamy, zapytać czy one się nie boją ludzi, a mama jej doradziła kupno orzechów i Wera kupiła całą paczkę włoskich, obranych już. Czy wiewiórka zjadła orzeszki z krzesełka dowiemy się w następnym vlogu. Pisząc to, sama nie wierzę, co ja oglądam 

Widziałam jak pokazuje coś na krześle ale umknęło mi co to. 

To musi być reakcja obronna mózgu na głupotę i polega na blokowaniu odbioru szkodliwych informacji.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

O dobrze wiedzieć 😀 akurat dobre po operacji jak wstawać nie można.

Teraz tak mi się przypomniało, że nawet podczas pobytu na stacji kosmicznej astronauci myją włosy będąc w stanie nieważkości. A Werka może i nie chce w normalnych warunkach a oglądają ją tysiące osób.

Bogu dziękować, że nie ma technologii przekazywania zapachu.

 

 

 

 

 

Marka Seni, jest dostępna online, więc Zakolak może se zamówić do paczkomatu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, evoiva napisał:

Może jakby byla taka technologia to tyle rozwielitki by ją nie oglądało, my zresztą też 😬

Degustacja porannej kawy w oparach szamba. Poezja.

Siwa "Jak tu g*wnem wali! Czujecie!?" 

Po czym wtyka czujnik do przekazu zapachu pod pokrywę szamba.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PandaCzerowna napisał:

42 latka pyta mamę czy wiewiórki się nie boją, serio miałaby przewidzieć robienie zapasów i gnicie tych orzechów? Ona ma umysł dziecka...

Nie słyszała zapewne że dzikie zwierzęta zarażone wścieklizną przestają bać się człowieka. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sowa z Mazur napisał:

Degustacja porannej kawy w oparach szamba. Poezja.

Siwa "Jak tu g*wnem wali! Czujecie!?" 

Po czym wtyka czujnik do przekazu zapachu pod pokrywę szamba.

Ostatnio mówiła, że zanim remont się skończył, w szopie nie było warunków, żeby kogokolwiek przyjąć w gości. Teraz podejrzewam, że to chodziło o te smrody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Ostatnio mówiła, że zanim remont się skończył, w szopie nie było warunków, żeby kogokolwiek przyjąć w gości. Teraz podejrzewam, że to chodziło o te smrody. 

Bankowo!

Zwłaszcza jak lały się fekalia nie do szamba tylko pod domek 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe życie 🙆 ja to bym chciała poznać choć jedna osobę, przyjaciółkę, koleżankę, która żyje takim prawdziwym życiem jak ona.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Bankowo!

Zwłaszcza jak lały się fekalia nie do szamba tylko pod domek 😉

Zaraz zaraz... Przecież mówiła że jak ludzie przychodzom to chwalom jak u niej przytulnie i wszystko ze smakiem urządzone 🤣 to jak nie było warunków na gości 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Zaraz zaraz... Przecież mówiła że jak ludzie przychodzom to chwalom jak u niej przytulnie i wszystko ze smakiem urządzone 🤣 to jak nie było warunków na gości 🤣

Może to byli "goście" od remontu, Zenek i Józek? Czego się nie mówi, żeby oczarować inwestora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tyskie z pianką napisał:

Nie słyszała zapewne że dzikie zwierzęta zarażone wścieklizną przestają bać się człowieka. 

Też to wiem. Wścieklizna jest śmiertelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jej wynalazki, takie jak miękkie, zjełczałe migdały wcinał Leflef, teraz padło na wiewiórki...

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Zaraz zaraz... Przecież mówiła że jak ludzie przychodzom to chwalom jak u niej przytulnie i wszystko ze smakiem urządzone 🤣 to jak nie było warunków na gości 🤣

Przytulnie pachnie bąkiem i kiszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dolores_lolek napisał:

Ten tłuk nie wie, że wiewiórki teraz potrzebują całych orzechów do robienia zapasów? Takie obrane to zje kilka a reszta spleśnieje. A ta będzie sypać teraz na krzesła górki obranych orzechów. 

Wyjdź na spacer. Jest taka ładna jesienna pogoda. Popatrz na drzewa, liście, nakarm wiewiórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz przyjdą do niej ci panowie od remontu, może nie oglądają jej vlogów, ale może ktoś im powie (żona, koleżanka, sąsiadka) że idą do pani pracować, co bez majtek chodzi. I nawet jeśli to bzdury i prymitywne prowokacje. To czy ona się nie zastanawia jak ona wypada i jaki sobie tworzy wizerunek? Jak się ośmiesza. Albo słuchają jej jacyś klienci biznesowi.....Nie rozumiem tej kobiety w żadnym aspekcie. Chodzi jej o to, że jak będzie się błaźnic i będzie mieć więcej wyświetleń, to więcej zarobi? Przecież w ogólnym rozrachunku zarobi mniej, bo nikt zrównoważony nie zaproponuje współpracy z takim odklejonym czlowkiem. Sabotuje siebie, swoją prywate i swoje zawodowe życie. Mnie to lata, ale niech potem nie zrzuca winny na innych za swoje własne postępowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

I teraz przyjdą do niej ci panowie od remontu, może nie oglądają jej vlogów, ale może ktoś im powie (żona, koleżanka, sąsiadka) że idą do pani pracować, co bez majtek chodzi. I nawet jeśli to bzdury i prymitywne prowokacje. To czy ona się nie zastanawia jak ona wypada i jaki sobie tworzy wizerunek? Jak się ośmiesza. Albo słuchają jej jacyś klienci biznesowi.....Nie rozumiem tej kobiety w żadnym aspekcie. Chodzi jej o to, że jak będzie się błaźnic i będzie mieć więcej wyświetleń, to więcej zarobi? Przecież w ogólnym rozrachunku zarobi mniej, bo nikt zrównoważony nie zaproponuje współpracy z takim odklejonym czlowkiem. Sabotuje siebie, swoją prywate i swoje zawodowe życie. Mnie to lata, ale niech potem nie zrzuca winny na innych za swoje własne postępowanie. 

Moim zdaniem to jest kejs jak u Korwina, który ma zdjęcie, jak wącha ściągniętą z giry skarpetkę i wygaduje to, co wygaduje. Byle się niosło po Polsce. Tak doładowuje ego - atencją. Jakość? Sprawa drugorzędna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Moim zdaniem to jest kejs jak u Korwina, który ma zdjęcie, jak wącha ściągniętą z giry skarpetkę i wygaduje to, co wygaduje. Byle się niosło po Polsce. Tak doładowuje ego - atencją. Jakość? Sprawa drugorzędna. 

Tylko że on robi to świadomie, wie że błaznując osiągnie zamierzony efekt. A u niej to raczej losowo jest, co akurat przepłynie przez "szypki musk" to akurat wypływa na wierzch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PandaCzerowna napisał:

Tylko że on robi to świadomie, wie że błaznując osiągnie zamierzony efekt. A u niej to raczej losowo jest, co akurat przepłynie przez "szypki musk" to akurat wypływa na wierzch. 

Ona  też specjalnie pokazuje np. zakłaczone szczotki.  No ale nie da się ukryć, że pomiędzy tymi postaciami przepaść intelektualna jest jak Wielki Kanion. Zakolak pewnych rzeczy nie ogarnia, ale instynktownie działa podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×