Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

DZiękuję Ci Śnieżynko - cudownie pląsasz po parkiecie ;) Watro - czy dostąpię zaszczytu zatańczenia z Panią?? Kto by się spodziewał że taka imprezka się rozkręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maestro - proszę o muzykę... Tańczmy....... ach..... rewelacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja już odpadam, wypiłąm całą butelkę wina! Jutro czeka na mnie kac ;) Ale Wam życzę miłego pląsania i dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo - ale nic nie zastąpi wdzięcznie poruszającej się partnerki ;) Ja poproszę winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki!!!! Dla Snieżynkaa i l-e-o i dziękuję za tak piękny koniec wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wsypaliście czegoś do tego wina?bo w ogóle mi się po nim nie chce spać, wręcz przeciwnie:)Watra, zostań!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również było milutko w towarzystwie Wspaniałych Dam Mam nadzieję na kolejne spotkanie z Paniami ;) Życzę słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Pannę Śnieżynkę energia rozpiera - zatem zapraszam jeszcze na parkiet - ostatnie tango dzisiejszego wieczoru Maestro - muzyka.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale się tańczy z Panią....muzyka płynie, a my wirujemy po całym parkiecie..... Dziękuję pięknie za ten taniec - było rozkosznie.... Dziekuję i życzę sspokojnej nocy Do nastęonego klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznilam sie na impre?????????????????// to ide prasowac otworze balkon bo takie zeskie powietrze:) wstalam a nie dopiero sie klade :) CHCIALAM ISC NA SPOSOB NA TESCIOWA ALE PRZGAPILAM BO GRALI U AS W KINIE NAD JEZIORKIEM POD GOLYM NIEBEM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOHOHOHO wczoraj imprea niezla byla tutaj a ja sie platalam po knajpach i nie moglam sobie miejsca znalezc :0 Ala ... ja dzisiaj planuje isc na ten film tylko chetni sie wykruszyli a wczesniej na lato z radiem bo dzisiaj u nas impreza w rynku :) Teraz zabieram sie do nauku bo mam w niedziele kolejny egzamin :( przedostatni. Cordula... humor bez zmian ale stwarzam calkiem niezle pozory ;) Biegnacy ,Kadarka ,Aalex.... chcialabym byc na wawszym miejascu tzn nad morzem , tak mi sie marzy ,ze az sni mi sie co noc BUUUUUUU Szarek ... jak zrobic , by zaczac zyc pelnia zycia ;)?? Czarownica... witam i ja poprosze jakiegos fajnego mezczyne , zeby umial masowac bo mi kark odmawia posuszenstwa ;) hihihi Leo ,Watra i inni pozdrawiam i zapraszam na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ALE BALET TU BYŁ :D no wiecie ? :P tak bez zapowiedzi.. no ale nieplanowane imprezy są najlepsze ;) widzę,że poszaleliście nieźle... tylko skąd tu tyle tych pustych butelek po alkoholu :P;):D ładnie,ładnie :) pozdrówka dla wszystkich - imprezowiczom życzę dziś małego kaca, ciszy i spokoju :) Życzę miłego dnia ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ;) Kaca troszkę mam po wczorajszym winku ;) Impreza była wyśmienita, potańczyliśmy sobie ;) popilismy ;) i główka boli ;) a tu zaraz Mama przychodzi i jedziemy szukać mebli dla niej ;) Właśnie popijam kawę ze śmietanką ;) Jak ja bym chciałam nad jeziorko albo nad morze... do lasu... na łąkę... A się duszę w betonach ;( No, ale nic... Miłęgo dzionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ludziska. Buziaczki dla Was. Jade na wieś. Będę wieczorkiem. Dzis mam dzień na motorku. Do zoba wieczorem. Przyniose winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam Kochani!:) Jejku, a ja głupi zacząłem oglądać jakiś idiotyczny film, a potem do łózia bez zaglądania tutaj:( Czarownico, klapsy w pupę jak najbardziej mi sie należą:) Ale dzięki Twoim czarom, miałem dziś cudny sen:) Śniło mi się, że po jakiejś imprezie zasypiałem w łóżku z jakąś dziewczyną. Miało być grzecznie, ale zaczęliśmy sie całować..:) Powoli odsuwałem kołdrę całując coraz śmielej.. i coraz niżej:), ale obok leżeli jacyś znajomi i nie chcieliśmy przy nich... No i potem pech, bo zaczeliśmy szukać jakiegoś osobnego miejsca, a nagle (w środku nocy) przyszła do domu moja mama i było po wszystkim:( Czarownico, rozumiem, ze to Twoja sprawka za moją nieobecność:P Śnieżynko, a ja chętnie wyskoczyłbym do jakiegoś pubu, tylko nie mam z kim, niemal każdy weekend siedzę w domu i tak już od wielu miesięcy.. A dziś okazało się, ze zupełnie zostanę sam do poniedziałku, rodzina i wczasowicze wyjechali. Mam pustą chatę:) Zapraszam na weekend wszystkich naszych topikowców:) Aalex:) chodziło mi o to, abyś nie myślała i nie przejmowała tym wszystkim. Tak rozstrząsając swoje strachy możesz zrobić coś, jakąś bzdurkę, czego będziesz żałować. Odpręż sie i pośmiej sie tu znami:) Kadarko, co u Ciebie, bardzo martwiliśmy sie tutaj 👄 Szarku, mamy tyle samo lat:) A na klapsy się na pewno nie zamienię:) Pamiętacie jak jakis czas temu opowiadałem Wam o pięknym kocie sąsiadki, który pewnego dnia leżał sobie, jakby nigdy nic, na moim fotelu w pokoju?:) Dziś rano go złapałem na podwórku i o to on, Jego Mroczna Eminecja:) http://www.ustka1.webpark.pl/kot2.jpg Piękny prawda? Cordulko to dla Ciebie:) Watro, rety Twój były jest niezły z wizytami o tej porze. Pozdrawiam Was wszystkich, stare i nowe duszyczki:) Teraz na organizację zlotu musimy wynająć gdzieś cały hotel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bignący- to ja się tak starałam z wyczarowaniem dla Ciebie tej łani -a Ty sie mamy wystraszyłeś ? :) Wpadłam tu tylko na chwile i zmykam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Widzę, że dzis wszyscy odsypiają wczorajsze balety:) To miłe, że nasze grono się powiększyło:) Biegnący... wiem, wiem... mialam ostatnio dość stresów i chyba każda bzdura mnie dobija.... Ale nie zrobię nic glupiego, juz z tego wyrosłam... A martwię sie dalej, bo wiem że On jest w długiej trasie, z na moje naprawdę dobre wieści wcale nie zareagował.... nie mam od niego znaku życia od przedwczoraj..... I wolalabym, żeby to były tylko moje urojania....... Miłej soboty Wam życzę, ja zmykam potańczyć ze ścierką:P A potem do znajomych na grilla.... mam nadzieję, ze pogoda się utrzyma:) Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex zostaw troszkę miejsca w brzuszku bo wieczorkiem zrobimy ze Śnieżynka takie pyszne kanapeczki jak wczoraj :) Baw się dobrze i nie zamartwiaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po spacerku z piesiem na plaży:) Rozalka była zachwycona: http://www.ustka1.webpark.pl/roza7.jpg Czarownico, a Ty nie na motorku:) Już sie nie mogę doczekać kolacji, zapowiada się pysznie, też cos przyniosę:) Aalex:) ja też chcę na grila! Aż do poniedziałku wieczór sam w domu, co tu robić... Ach, żeby tak na jakąś randkę..:) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja już chyba zaczynam dziwaczeć-właśnie odrzuciłam propozycję wyjazdu na weekend, bo wolę być wieczorkiem u Was na imprezie:)Oczywiście nie podałam prawdziwego powodu, bo znajomi popukali by się w czoło albo skierowali do najbliższego psychiatry(diagnoza-uzależnienie od netu: :)Tak więc klamka zapadła, jestem tu wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka, ten cytat z Wilków...Przypuszczam, że dziś wcale nie jest lepiej. Wpadniesz jeszcze? Martwimy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×