Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość tanasza
Rozumiem Sama, bo sama hihi tak mam. Jak lezy cos na watrobie, hce sie o tym porozmawiac, wyjasnic. Az skreca aby powytykac, brzydko mowiac ;-) Kobiety juz takie sa.... Czemu faceci nie umieja tego zrozumiec? Od razu czuja sie atakowani? Przeciez dopominajac sie ich wiecej, mowimy brakuje mi Ciebie - Bądź. Oni slysza zupelnie cos innego. Musze doczytac o co poszlo z tym gosciem dokladnie :D Tez bym sie piwa napila ;-) Raf :-) dzieki za powitanie w klubie, tylko, ze ja troche nie pasuje, bo nie jestem sama. Ale moge swoje trzy grosze czasem dorzucic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca
Przeczytałam wszystkie odpowiedzi, mam taki sam problem jak 28 latka- tylko, że mam 24 lata. Zdziwiła mnie jedna wypowiedź chłopaka, że nie lubi dziewczyn w stringach bo są szybkie, ja noszę czasem do białej spódnicy, i nie jestem wcale szybka, kestem dziewicą- to nie sprawiedliwe stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga
Iveta-No tak chce wrocic ,ale boje sie bo cholernie przyzwyczailam sie zwlaszcza do tego ze nie moge sobie niczego odmowic.Ale mam juz dosc,moze dla tego ze mam troche depreche zwiazana z moim bylym facetem.Nie nie umiem zyc bez mojego PL charakterku a tu niestety albo zamienisz sie w potwora bezwzglednego i masz ich wszystkich rozumiesz,albo nie masz szans .Jestem normalnie osoba silna ,probowalam ale konczy sie kiepsko dla mnie jednak to wazne by miec wielu przyjacol a polonia za granica co tu duzo mowic,jezeli chodzi o obcokrajowcow to dobre na krotka mete .Napisz jak ci bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
doczytalam troche o panu, ktory zamilk, potem sie odezwal. Za malo danych o panu, duza odleglosc... Mysle, ze trzeba czekac. Za krotko sie znacie, zeby wymagac od niego czegokolwiek. Na Twoim miejscu pokazalabym swa dume, to skutkuje. Niech nie mowi wiecej tekstów rodzaju: \"...daje ci półtorej godziny, a Ty masz pretensje o brakujace pół\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveta
aaaaaga- chyba troche zmieniamy watek ale co tam.. Przez pierwsze dwa lata bylam bezgranicznie zachwycona Anglia, wiem, to nie tak oryginalne jak Luksemburg:) , potem jednak zaczelo mi przeszkadzac to, ze jestem tam traktowana jak osoba drugiej kategorii i to chyba bylo to cos, co przewazylo szale. Z drugiej strony byla finansowa niezaleznosc (tak jak Ciebie teraz stac mnie bylo na wszystkie zachcianki) i wspaniali przyjaciele, ktorych tam poznalam i mialam wielokrotnie okazje przekonac sie o ich przyjazni. Jak wiec widzisz nie byla to latwa decyzja, wiem jedno, im dluzej tam jestes tym trudniej bedzie Ci wrocic.. Jesli o tym mowa dawno wyjechalas? pozdrawiam czy playback w Sopocie to nie przesada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lecę na piwko ;) i wypiję Wasze zdrowie. Udanego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga
iveta- 6 lat temu ,nie mow ze Anglia to wies bo nie widzalas co tu sie dzieje .Tu ludzie zyja praca a poniej jest gorzej niz na cmentarzu.Zeby cos osiagnac 4 jezyki obowiazkowo ,znajomych mialam ale wielu wraca bo maja tu dosyc. Wiesz ja zawsze chcialam byc nie zalezna miec cos swojego a to wiesz jakie pieniadze jak ci ktos z miejscowych nie pomoze to nic ,wiem ze w PL jest ciezko ale nie ciezej niz tu i jak tyle lat radzilam sobie sama za granica to i w polsce sobie poradze .Moze nie bogato ale przyjemnie. Wiesz ja mialam tu faceta wiec to inaczej wygladalo mialam jego rodzine itp.ale wiesz nie ulozylo sie ,bo mnie ciagnie do robienia czegos wiecej niz cale zycie kursy ,kursy kursy by im do piet dorosnac.A ty ile tam bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna
hej, dzisiaj wieczorem zostalam w domku z myslą aby trochę popracować, włączyłam komputer i trafilam na Wasz topik. Z pracy nici ale to nie szkodzi bo naczytalam sie mnostwa ciekawych poglądów, cytatów, myśli wyglaszanych przez ludzi na poziomie. Sama, Raf, Czytelnik, Nati i inni, ktorych nie potrafie wymienić .... obiecuje wnikiliwie i regularnie czytac i czasami dołączyć swoje 3 grosze bo od razu poczułam do Was sympatię Sama - ciesze się, że nie napisalas maila. Czasami warto cos przemilczec, nie odezwać się, nie powiedziec. Facet wydaje sie niezdecydowany i nieodpowiedzialny aTwoj mail bylby tylko wodą na jego mlyn.... Daj sobie z nim spokoj a Twoje milczenie zaoszczedzi Ci tylko stresu. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
...wróciłam z piwka, dobrze żem choć przez jakis czas nie byłam sama i mogłam nie myśleć o tym, co się dzieje w moim życiu... miłego wieczoru zyczę Wam kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
żem = że, oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
dobranoc wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama28 Ty dobranoc a ja biorę od Ciebie pałeczkę i niech się dziś jesze nie kończy, bo fajniutko się tu u nas zrobiło:-) Byłem w kinie i trochę mnie dlatego nie było.... Hmmmm..... powiem Wam co trenowałem, bo byście i tak pewnie nie trafili he,he.. więc 9 latek pływanie a później 8latek pięciobój nowoczesny(strzelanie, szermierka, pływanie, jazda konna, bieg) aaaaaaga jak widzisz na koniach w Bronkowie?? Wiem gdzie to jest i kiedyś tam bywałem. Jest tam teraz taka fajna country farma:-) Witam też wszystkich nowych czytelników tego topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co liczba 3 to moja taka magiczna cyferka, właśnie wszedłem na główną stronę forum żeby zajrzeć ile już mamy wypowiedzi a tam, no nie mogę aż uwierzyć 333 normalnie trzy trójki:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasja To może zdradzisz mi skąd pochodzisz? :) Tanasza Twoje trzy grosze zawsze będą mile widziane :) Coca Pewnie, że nie sprawiedliwe stwierdzenie. Widać, że się cenisz. Czekaj na swojego księcia :) napewno się pojawi. Pozdrawiam... aaaaaaaga Wracaj do nas z tej banicji ;) w Polsce nie jest tak źle, chociaż czasem bywa ciężko... Spokojna Praca nie zając nie ucieknie;) Witamy serdecznie... Sama28 Jak się udał wieczór? Ja też niedawno wróciłem :) mam nadzieję, że trochę ochłonęłaś... CZYTELNIK Co ciekawego obejrzałeś? Podziwiam (sport) dużo samozaparcia i dyscypliny. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf - jestem ze Stalowej Woli :) wiesz przejeżdżałam kiedyś przez Jarosław (niestety tylko) - piękne miasto, ma w sobie to coś. kiedyś wybiorę się tam na zwiedzanie :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Polsko!!!!! Mamy złoty medal w wioślarstwie!!!:-):-):-):-) Szkoda tylko naszych co im zabrakło 0,07sekudy do brązu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf byłem na \"ludku pająku2\" bo nic innego nie grali:-( Tutaj bardzo rzadko chodzę do kina bo jest słabe, normalnie jeżdże do Poznania do Kinepolis tam jest chociaż wybór bo jest20 sal i konkretne ekrany i nagłośnienie, Ty w Warszawce to masz ok z kinem, a ja jadę 120km żeby obejżeć to co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego jesteś sama
????????????????????????????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
No czesc Ludzie :D Kasja, kadarka, Czytelnik, Raf, yyyyy nie wiem kto tu jeszcze przy niedzieli zagladnał. Sama :D Bohaterko tego topiku, mam nadzieje, ze przespalas sie z problemem, emocje Cie opuscily i na luzie czekasz co bedzie dalej....A my razem z Toba... :D Wierze, ze bezie dobrze, musi być! :-) Czytelnik - pogratulowac dokonan sportowych :-) Chyba sobie pozaznaczam na mapie skad jestescie, bo sie pogubiłam. Zawiercie z tej strony :-) Za chwile ide na dozynki miejskie. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Kasja Nigdy nie byłem w Stalowej, ale pewnie to jeszcze nadrobię :) póki co zapraszam do Jarosławia ;) Kadarka Samopoczucie OK ;) u mnie też bez słonka ale i bez deszczu może i dobrze bo ostatnio trochę przypiekło a ja jakoś źle znoszę temperatury powyżej 30 stopni... CZYTELNIK No to masz kawałek do dobrego kina ;( na pająku nie byłem i zastanawiam się czy warto pójść? Tanasza Dobry pomysł z tą mapą ja też się już gubię powoli :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveta
aaaaaaga- Spedzilam tam 5 wspanialych lat, w przeciwienstwie do Luksemburga po pracy nastepuje tam "wlasciwa" czesc zycia czyli imprezki wszelkiego typu a ja baaardzo lubilam i nadal lubie sie bawic. Co tu duzo mowic, przyzwyczailam sie do takiego stylu zycia i teraz mi tego brakuje... pomimo, ze mieszkam w Wawie.... I to jest wlasciwie jedyny negatywny aspekt powrotu do Polski, wiesz, z Twoim jezykiem i kursami:) masz szanse na dobra prace w Polsce wiec nie martw sie o finansowa strone... A nie ma to jak w domu:) i jak polskie jedzenie:) A swoja droga jak Ci ludzie to wytrzymuja? co robia dla relaksu? raf- ja sie urodzilam w Jaroslawiu ale nie pomieszkalam tam dlugo, miasto jest rzeczywiscie ladne, wiem bo odwiedzalam tam dziadkow pozdrawiam wszystkich niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Witam wszystkich!!! Fajnie, że tu zaglądacie- przynajmniej można porozmawiać z ciekawymi ludźmi:) ... wczorajszy wieczór pomógł mi złapać dystans do całej sprawy... poprostu poczekam na rozwój wydarzeń...macie rację- tak będzie najlepiej... ciekawe, co przyniesie dzisiejszy dzień? w sumie, to juz się cieszę, bo popołudnie (i wieczór chyba) mam zajęty- idę z kolega na piwko;) i zamierzam wspaniale się bawić!!! i mam nadzieję, że nic ani nikt mi go nie popsuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iveta O jak miło spotkać kogoś z tego samego miasta :) Ja spędziłem tam trochę więcej lat niż Ty (19) a później za pracą do Warszawki Pozdrawiam 🌻 Sama28 I tak trzymaj kochana, grunt to dystans... i dobra zabawa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iveta raf to z tego co tu piszecie oboje macie korzenie z Jarosławia i oboje teraz jesteście w Warszawce:-) Sama28 Widzę, że sobie radzisz coraz lepiej, to dobrze, no i firmy browarskie zarobią, bo piwko na weeki się leje w całej Polsce..... raf moim zdaniem na pająka nie warto, ja nie nie miałem wyboru.Mogłem jedynie wziąć coś na dvd i zrobić seans na kinie domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Iveta, Raf- fajnie, że jesteście z tego samego miasta;) może i z mego ktoś się znajdzie? byłoby miło... (Ełk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×