Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

kochająca życie albo, albo..........?????? dziś zostawiam Cię bez odpowiedzi na te nurtujące Cię pytania:-) podobno tajemniczy facet jest ciekawszy.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilkę mnie nie było ale nadrobiłem już zaległą lekturę :) CZYTELNIK Widzę, że poniektórzy usiłują Cię rozgryźć :D miej swoje tajemnice, wtedy jest ciekawiej ;) Sama28 Jak już złapałaś dystans to go utrzymuj i nie dawaj się złym myślom. Widzisz jest coraz lepiej i tak trzymaj. aaaaaaaga Chyba Kadarka mnie wyręczyła w kwestii nowego tematu: Gdzie leży granica, po przekroczeniu której faceci świrują???? Myślę że to dobry temat na rozmowę... Pozdrawiam gorąco i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochająca życie Czekamy też na jakieś informacyjki o Tobie, bo jest ich dużo mniej niż np. o mnie czy raf\'ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Raf-> a nie sądzisz, że na takie pytanie to Wy, czyli faceci, najlepiej znacie odpowiedź? ;)Albo zapytam inaczej: co sprawia w zachowaniu kobiety, że mimo wszystko się wycofujecie? Czego, jakich zachowań powinna wystrzegać się kobieta, gdy zależy jej na facecie? ...wiem, że w pewnym sensie już o tym była mowa odnośnie moich problemów ale ponawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Wrocilam z biesiady dozynkowej, oj dzialo sie dzialo...nie tylko na biesiadzie ale i tu na forum. Czytelnik jestes namierzony ;-) cheche mnie sie nie obawiaj, ja mezatka jestem, ale.... !! :p milej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
P@ czesc Sama28 :-) jakich sytuacji mamy si ewystrzegac, aby ni esotraszyc faceta? hihi Hm..niech si ezastanowie, z gory sotzregam, ze nie mysle na trzeźwo hihi...poczekaj...hm...Wywnioskowałam z tutejszych meskich rad, ze: 1. Oni lubią nas zdobywac 2. Nie ubia, jak jestesmy nachalne... 3. NIe przepadaja, jak obnosimy sie z nasza inteligencja ;-) 4. Nie ubią jak się trzepiamy, wedłuh nich o byle co ;-) 5. Lubia być rozpieszczani.... ;-) pod kazdym wzglede.. 6. Hm....trudno si epołapac w tym wszystkim, zwląszcza po samogonie :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
tanasza-> dzięki za spis zasad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
cheche, Sama :-) spoko :-) Nadaj sobie moze czarny nick, zeby nikt nie mogl sie pod Ciebie podszyc...jestes jedyna w swoim rodzaju... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
miło było, ale chyba juz czas spać... dobrej nocki życzę wszytskim:) p.s. nati i zmysłowa- > odezwijcie się jutro ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
tanasza-> juz o tym myślałam... choć z drugiej strony, boję się, że jak "zrobię się" na czarno z takim własnie nickiem, to juz mi to "sama" zostanie...;) może wymyślę sobie coś innego...postaram się, ale jutro;) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Ok. Wymyśl coś zmyslowego ;-) Czy jest tu ktos jeszcze? Ja nie, to tez dobrej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:00 godzina duchów idę postraszyć.............. dobreeeeeeeeeeeeeeeejnooooooooooooooooooocki wszystkim!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
No dobrej Czytelnik, dobrej, ja jeszcze nie ide....blakam si epo topikach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberniak Wsazystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas do pracy rodacy:-( Hasło na dziś \"O tym kim jesteśmy, decydują nasze wybory, a nie możliwości.......\" Miłego dzionka!!!! tanasza po tym jak wczoraj pisałaś wnioskuję, że dziś walka z kacorem:-) życzę szybkiej wygranej!!!! polecam coś mocno słodkiego i łyknij też jakieś witaminki popijając duuuuuuuuuużą ilością soku. Mi to zazwyczaj pomaga poprostu trzeba uzupełnić w organiźmie pewne braki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
ojojojojoJOJ!! Trzy kubki herbaty słodzonej, batonik WW sztuk jeden, Yyy jakąś woda z ogorkow popiłam, na 10:00 do roboty, tabletki kupie w kiosku obok ;-) cheche dzieki, dzieki. Dożynki udały sie rewelacyjnie, zwłaszcza ta biesiada...;-) Miłej debaty, przy nowym tygodniu. Hasło dnia: nasze wybory itd....madre :-) Pare lat temu dyskutowałam o tym ze znajomymi. Twierdziłam, ze nasze życie uwarunkowane jest naszymi i tylko naszymi wyborami, od najprostszych po te wiekszego kalibru. Wiem, ze czasem czekamy, az ktos inny podejmie za nas decyzje...czesto tak sie dzieje...Ale jakies wydarzenie z zewnatrz, takze odgrywaja tu niemała role. Eee...ja na kacu jestem, co moge mądrego powiedzieć..;-) Miłego dzionka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Witam wszystkich! Czytelnik-> super hasło;) będę nim się kierować w tym tygodniu, obiecuję:) Tanasza-> myslę o tym czrnim nicku, myślę i nic ciekawego nie mogę wymyśleć..:( może macie jakies pomysły? ;) Pozdrawiam i życzę wszytskim miłego dnia... a słonko świeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga
Dzien DOOOOOOBBBBBRRRRRYYYYY No wszyscy na nogach.A do tego doszla jedna strona do czytania. No i bez komentarza krotka wymiana zdan mdz.czytelnikiem a kobieta kochajaca zycie.Nie ma co na sile mysle ze nikt nie nie musi pisac o swoich problemach.Na to trzeba zaufania i czasu,mysle ze czytelnik wie co robi i miejmy do niego zaufanie.Zreszta facet to nie baba i to nie natura meska uzalac sie na okolo. Sama28-dobry temat moze nasze meskie grono nam troche podpowie. Kurcze piszecie o wakacjach tak mi sie marza,a tu chyba nie bedzie tak latwo.Wlasnie wczoraj wspominalam Wlochy -sycylie no to byly najpiekniejsze wakacje mojego zycia ,jedzenie ,duzo do zwiedzania,piekne butiki,atmosfera,spontanicznosc ,NO I CI WLOSI_dziewczyny mowie wam. Czytelnik-w tej Hugardzie tez fajnie ,nurkowanie cos fantastycznego uczylam sie troche ale to byl tylko tydzien a to za malo.Sa fajne knajpy i oczywiscie pelno ruskich.Na plazy mnie przeszukiwali 20 razy dziennie myslalam ze szukaja broni a oni szukali wodki.Dla mnie bylo szokujace ze kazdej plazy pilnowalo pelno wojska ale to wiazalo sie z irakiem. Mi zostaja piramidy ale to nie na 40-stopniowe upaly. Egipt jest najlepszy z tych krai arabskich bo reszte co widzialam to dno.(no poza Dubajem ktory chyba jest za drogi). No to ide sobie zrobic kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM !!!! No nie moge uwierzyc, nie bylo mnie przez dwa dni, a Wy tak slicznie zadbaliscie o lekture dla mnie :) Weekend udal mi sie swietnie, co prawda pogoda dopisala srednio, ale wiecie jak to jest..:) Nadrabialysmy hmmm degustacja alkoholi hihi. Widze, ze nie ja jedna popilam w tego weeka, Tanasza zyjesz?:) Jak milo wejsc na nasz topik, a tu tyyyle nowych postow, nowych \"twarzy\"! Sama28, ciesze sie, ze wyjazd rowniez Ci sie udal:) A o tym panu zapomnij na jakis czas przynajmniej, niech on przejmie paleczke, jesli mu zalezy, to to zrobi. Jesli nie, to okaze sie ze nie godzien byl Twojej uwagi i lepiej juz sobie nim glowe nie zaprzatac. CZYTELNIK, hihi widze ze probuje Cie tu ktos rozgryzc ambitnie:) Raf, \"Osade\" widzialam, film naprawde godny polecenia! Aaaaga spotykalam sie kiedys z chlopakiem z Luxemburga, teraz jestesmy dobrymi przyjaciolmi i nawet wczoraj po powrocie z weekendu bylam z nim jeszcze na piwku, ehh koniec z alkoholem w tym tygodniu, prohibicje sobie wprowadzam hihi. Widzialam, ze rozpisaliscie sie troszke o sportach uprawianych przez Was. Ja przez 13 lat uprawialam sportowo jezdziectwo. Od kilku lat nie staruje, ale zajmuje sie przygotowaniem koni do startow. Poza tym wlasnie nosze sie z zamiarem kupna swojego rumaka. Z takich amatorsko uprawianych to plywanie, rowerek bez ktorego zyc nie moge, plywanie na desce i bieganie. Tyle lat sie ruszalam po kilka godzin dziennie, ze wciagnelo jak narkotyk i musze ciagle czyms sie zajmowac :) Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Ja już jestem w pracy ;) wieć na bierząco będę śledził wypowiedzi ;) Widzę że weekendu udał się chyba wszystkim, no niektórych może bolec głowa ale co tam... ;) Do tego co napisała Tanasza - ach jak ty znasz facetów, potrafisz ich podejść co? ;) i pewnie owijasz ich sobie wokół palca ;););) co ja tu mogę jeszcze dodać, żebyście nie odstraszały faceta? :) - powinny być kobiece, szalenie kobiece :) - czasami zalotne ;) - tolerancyjne - wyrozumiałe - nie ukrywam, że lubimy być w centrum zainteresownia :) - no i partnerstwo przede wszystkim to tak po krótce bo muszę pracować ;( Sama28 w sprawie Twojego czarnego nicka może \"SZCZĘŚLIWA\"? tak na dobry początek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveta
Witam wszystkich serdecznie! Tez jestem w pracy, w domku niestety nie mam netu:( A co z inicjatywa? Czy dziewczyny pomagajace szczesciu, oczywiscie subtelnie, sa ok? raf- ostatnio grasuje w Srodmiesciu:) to tak jakbym byla wszedzie:) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
Dzien doberek wszystkim!!!! ale bronicie Czytelnika...normalnie jak lwice... Czytelnik tajemniczy facet jest intrygujacy,ale czy ciekawszy???... Tanasza jak tam kacyk?Pamietaj duzo wit.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
Dzien doberek wszystkim!!!! ale bronicie Czytelnika...normalnie jak lwice... Czytelnik tajemniczy facet jest intrygujacy,ale czy ciekawszy???... Tanasza jak tam kacyk?Pamietaj duzo wit.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iveta Oczywiście, że dziewczyny pomagające szczęściu w subtelny sposób są OK :) są faceci, którzy wolą żeby kobieta zrobiła ten pierwszy mały kroczek, taki znak że mogą dalej przejąć inicjatywę ;) Ja grasuję w Piasecznie, ale w Warszawie też bywam :) Trzeba będzie się jakos ustawić na to piwko :D Kadarka Mówią, że na kaca najlepsza jest praca ;) albo klin ;) Współczuję tych opłat, mnie też to niedługo czeka ;( - idę na swoje... ale niech cię humor nie opuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
hello Widzę, ze poniedzialek bardzo towarzyski na forum. Dyskusja wre. Oj zrozumieć o co facetom chodzi nielatwo. Jedyne pocieszenie jest takie, ze oni twierdza to samo o kobietach. Pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveta
kadarka- na kaca polecam rosolek z torebki, wiem, brzmi niezbyt zachecajaco ale pomaga, sprawdzone:) raf- koniecznie, piwko w dobrym towarzystwie jest zawsze mile widziane:) a teraz juz wychodze z pracy czego i Wam kochani zycze, milo, ze szefowie tez czasem jezdza na urlop ( jak moj w tej chwili ) :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raf-> świetny pomysł z tym czarnym nickiem, dzięki;) od dziś tylko takiego będę używać...mam nadzieję, że tym sposobem szczęście mnie już nie opuści;) ... do wszystkich-> od dziś sama28= szczęśliwa :) pozdrawiam! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28=szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE!!!! głodny jestem!!!!!, już mi się pdgrzało, ale najpierw coś popisze, bo to już jak nałóg...... Sama28 już myśle nad ksywką dla Ciebie:-) Iveta oczywiście, że są ok:-) kobieta też musi wiedzieć czego chce, a jak wie to przecież jakimś masochizmem by było jakby w tym sobie \"subtelnie\" nie pomagała. Każdy ma prawo do szczęścia i jak się jest biernym do końca, to szczęście przeleci koło nosa i żal mieć można wtedy tylko do siebie....... Problem w tym żeby je umieć dostrzec, a to rzadko się udaje, najczęściej to po fakcie wiemy, że mogło być tak blisko....... nati gdzie jeśli można spytać anglezowałaś na tych konikach? no i milutko, że jesteś po weeku:-) aaaaaga to widzę, że kawałek świata Twoje oczka widziały, ja sobie trochę pojeździłem po Europie jak trenowałem. Fajnie było i za darmo, teraz trzeba płacić, ale tak wydawać pieniądze to ja lubię, bo na przyjemności nie żal:-) kochająca życie jak narazie to widać i intrygujący i cikawy, bo chyba dalej jesteś ciekawa mojego życia uczuciowego? Może by jednak wypadało coś o sobie? Mnie np.ciekawi dlaczego tak kochasz życie? Kadarka czerwone czy białe to wino? Ja bym tak do obiadku chętnie lampeczkę czerwoneg półwytrawnego posączył, ale mam same whiskacze:-( no szkoda. Coś Ty taka znów załamana? Uśmiechnij się do siebie, to i może życie się do Ciebie uśmiechnie:-):-):-) Spokojna Wenus i Mars i innaczej nie da rady, bo toby obojnactwem groziło na planecie ziemia he,he.... Zmysłowa gdzie Ty się podziewasz? week ma dwa dni a nie trzy! wracaj szybko! Raf Ty jako facet niestety na końcu tej listy:-) tak to już my mam faceci jak tyle kobietek u nas na topiku, i dobrze, że są nawet bardzo dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati-> fajnie, że już jesteś z nami:) ciekawe gdzie podziewa się Zmysłowa?:) ..a ja dziś, dla lepszego samopoczucia- umówiałm się do fryzjera na strzyżenie:) będę szczęśliwą kobietą z odświeżoną fryzurką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama28-Szęśliwa no bardzo mi miło że tak postanowiłaś, wisisz rafowi browara przy najbliższym spotkaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×