Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość może lubisz zwierzątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
hejka, Sama28, tak trzymaj!!! Idź na piwko z kumplem, rozerwij sie troche. polacalabym jeszcze male zakupy ... (zawsze humor poprawią) Czytelnik, zamilowan sportowych gratuluje i troche zazdrosze ... Ja wlasnie poddaje sie rehabilitacji bo rekreacyjnie jezdząc na rolkach skrecilam kolano i naderwalam więzadla ... ale nie odpuszcze. fajnie jestescie!!! Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Czytelnik-> również gratuluję zaangażowania w sport... ja poprzestaje na siłowni, no i pieszo chodzę do pracy;) czasem rowerek, ale rzadziej, bo jakoś nie lubię sama jeździć... .. posiedzę jeszcze troszkę tu z Wami, w międzyczasie zrobię obiadek i ok. 16 lece na to spotkanie;) pozdrawiam! fajnie, że jesteście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Spokojna-> dzięki;) na zakupy pójdę jutro... pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna Podobno sport to zdrowie..., nie odpuszczaj. Tylko dobrze to zalecz, bo z takimi kontuzjami nie ma żartów i jak za wcześnie zaczniesz to może się odnowić. Jedna rada na przyszłość zanim założysz teraz po kontuzji rolki zrób sobie tak z 10minut rozgrzewki nóg, żeby odrazu nie obciążać więzadeł i stawów. Ja właśnie zaraz na rowerek i jadę na siłownie trochę się pomęczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama28 na siłowni bywam często 6 razy w tygodniu,dodatkowo też się tam zajmuję sprawami organizacyjnymi związanymi z fitnessem i ogólnie całym klubem, ale to z przyjemnością tak poza pracą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt to przyjemne uczucie spotkać kogoś ze swojego miasta - jakie to życie płata figle :D Spokojna życzę powrotu do formy, ja jakiś miesiąc temu też miałem kontuzję kolana i kostki śmieszna historia: wychodziliśmy od kolegi po imprezie przez taras, kolega wychodził wcześniej a ja jakieś 2 minuty po nim a że było ciemno i nie wiedziałem że tam nie ma schodów to sobie spadłem z 2 metrów na szczęście na trawę oj bolało!!! ale już się wykurowałem :) Sama28 Fajnie ze odżyłaś i miło widzieć te uśmiechy :) Widzę że pojawił się anonim który chyba lubi zwierzęta. Może tak wycieczka do ZOO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca życie
Drogi czytelniku jestem pod wielkim wrażeniem twoich wypowiedzi.Jesteś facetem do rany przyłóż i jaszcze takiego nie spotkałam...Twoja kobieta ma z Tobą jak w raju...chyba że jesteś sam?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
kochająca życie-> popieram Twoje zdanie co do Czytelnika;) zresztą- to samo myslę o Rafie;) są jednak prawdziwi mężczyźni... szkoda, że nie spotykamy ich na codzień...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Kadarka -> domyslam się, ze to było do mnie;) dzieki! pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga
No dzien dobry. Znowu nie nadanzam za wami: SAMA28-jak tam widze emocje przeszly ,najlepiej to sie przespac ze wszystkim.Jak nie ten to inny .Zajmij sie to nie bedziesz myslec. Czekaj czekaj juz ja sie z toba na piwko wybiore jak zjade. Widze ze "starzy" szaleja i tak trzymac. Czytelnik-a ty na ktorej silowni pracujesz?Szykuj sie do Aten.Kurcze mi w tej zielonej brakuje troche rozrywek wszystko dla 18-ek.Wybierz sie na konie ,duzo sie zmienilo ,ja to jak przyjezdzam do rodzicow to nie wiem gdzie jestem b.duzo ludzi postawilo sobie domki i szaleja.Moich staruszkow nigdy nie ma w domu bo wiecznie grile u sasiadow.Ta knajpka co wniej byles to mojego kolezki z klasy. Iveta-mysle ze to powazny problem jak nie ma gdzie wyjsc.U mnie to babki 50-letnie wychodza i szukaja swjej polowki.Ale i w polsce sie zmieni ,to chyba problem pieniedzy.Mysle ze damy rade.najwarzniejsze bys byla szczesliwa a do Anglii mozesz sobie pojechac na wakacje. Raf-dawaj z iveta na piwko szkoda siedzenia samemu Ciekawe co tam u starych imprezowiczek NATI i ZMYSLOWJ????? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
sama28 ciekawe co na to sam Czytelnik..czy w życiu jest taki jak przy klawiszach? jestem ciekawa czy jego wypowiedzi sa prawdziwe czy wtmyślone na to FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
aaaaaaaga -> dzięki... staram się myślec pozytywnie i narazie mi to się udaje;) jakby tego było mało- dostałam zaproszenie na piwko od dwóch kolegów- super, oby tak częściej;) pozdrawiam i życzę miłego popołudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca życie
sama28 korzystaj jak najwięcej z życiai nie patrz na nic więcej.Bo jak bedziesz się obracała wstecz to nic CIE ciekawego nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Pędem do sklepu po ochraniacze i to już ;) Sama28 Dzięki za ciepłe słowa z Twojej strony naprawdę miło je słyszeć, ale uważajcie bo obrośniemy w skrzydełka i odlecimy hi hi :D a tego byście chyba nie chciały... Słuchaj się dziewczyn dobrze Ci radzą... Udanego spotkania - widzisz jakie masz branie :) aaaaaaaga Witaj myślę że Iveta da się kiedys namówic na jakieś piwko :) Nati i Zmysłowa Gdzie jesteście? już nam was brakuje :) Czytelnik chyba będzie zaskoczony jak wróci - grono wielbicielek rośnie... :D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveta
aaaaaaaga- oczywiscie, ze damy rade... a w Angli juz bylam na wakacjach, niestety tylko tydzien i juz nie moge sie doczekac nastepnego razu... ale wciaz nie zaluje powrotu do kraju:) moze raf da sie kiedys namowic na piwko?:) kto wie... pogoda sie psuje, u Was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już z Wami, ale się kurde wymęczyłem musiałem trochę się wyżyć, bo nie przyzwyczajony jestem tak w jednym miejscu wysiedzieć, a wciągnał mnie ten topik i siedzę:-) kochająca życie Pewnie że mam wady, a najgorsza że jestem szczery i to czasem innych boli. Czy jestem sam? przeczytaj na początku moją pierwszą wypowiedź (podpowiem Ci tylko, że wróciłem) aaaaaaga kiedy Ty zamierzasz zjechać w nasze landy? raf no trochę jestem zaskoczony, ale na szczęście miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Jak widać w dwie godziny może się dużo zdarzyć, a tu niektórzy się martwą swoją przyszłością:-) Życie jest nieprzewidywalne i dlatego takie fascynujące.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
Oj, wciąga to forum wciaga .... Czytelnik, masz racje sport to zdrowie!!!! Obiecuję wyleczyć kontuzję przed kolejnym wyjściem na rolki, no i sezonem narciarskim. Kadarka, czym predzej kup te ochraniacze. I uważaj na zakrętach i dziurach!!! No wlaśnie, kiedys dywagowaliście gdzie można poznać fajnych ludzi. Myślę, że wszelkie sporty temu sprzyjają. No i chyba kursy językowe. Sęk w tym, że mozna byc samemu pod warunkiem, ze przebywa się z ludzmi i zawiera nowe kontakty - jak to moja babcia mawiała - nie siedź w domu bo nikogo w szufladce nie znajdziesz. Nigdy nie wiadomo, czy osoba, która razem z nami wkuwa slowka w jednej grupie nie okaze sie bratnia duszą .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani gdzie Was wymiotło? Iveta Pewnie, że się spotkam i wcale mnie nie trzeba namawiać :D pogadamy sobie troszkę hi hi :) napisz w jakiej dzielnicy wa-wy \"grasujesz\" ;) CZYTELNIK Dobrze się czasem wyżyć - nie? człowiek czuje się jak nowonarodzony. Spokojna Wciąga, wciąga - ale z nas nałogowcy ;D Babcia się nie pomyliła... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Czemu miałabyś ryczeć w poduszkę - coś się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
Kadarka, nie daj się! Ja tez siedzę przed kompem (probuje troche popracowac przy niedzieli) Nie jestes sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga
Bylam na spacerze u mnie fajna pogoda. Czytelnik mam zamiar przyjechac pod koniec wrzesnia.A jak bys cos wiedzial na temat prywatnej szkoly kosmetycznej w ZG"Prestige"to daj mi znac bo chcialam sie zapisac na szkolenie ale nie wiem czy swieczki warte.No mysle ze idziemy na piwko jak przyjade. Oj troche nudno. Raf rzuc jakis temat na tydzien by wywinela sie dyskusja bo inaczej bedziemy pisac o piwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojna Ja też lubie poszusować na stoku, ale najpierw zamierzam na maxa skorzystać z uroków lata za półtora tygodnia jadę, a raczej lecę na zasłużony urlopik:-) aaaaaga o.k. dowiem się o tej szkole i dam znać, a piwko jak najbardziej zrobimy napewno:-) Kadarka my Cię tak samej nie zostawimy spoko,spoko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaga Spoko coś wymyślę ciekawego poza piwem ;D Kadarka Pewnie, że cię nie zostawimy jestesmy teraz jak jedna rodzina :) siła w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
Czytelnik, Widzę, że nie tylko ja lecę na zasłużony urlop!!! Dokąd lecisz za półtora tygodnia? Może lecimy w tym samym kierunku? Wiecie co, szkoda, ze juz weekend sie konczy ... chyba tez szybciutko na ryneczek na piwko wyskocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×