Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

spokojna Ja w tym roku spełniam swoje jedno z marzeń i lecę do Egiptu ponurkować na rafie koralowej:-) dwa tygodnie słoneczka, już się nie mogę doczekać:-( mam nadziejeże będzie jak na filmie \"Gdzie jest Nemo\" świat pod wodą jest niesamowity........ a Ty jaki kierunek też Afryka? Kadarka to przykro mi bardzo z tym Twoim urlopem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga
Czytelnik a gdzie lecisz do na SYNAJ ja bylam w SH-sheik bylo ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
Czytelniku, ja także lecę do Afryki ale na Djerbę. Mam nadzieje wypocząć trochę i zregenerować siły, opalic sie i popływać.... Nigdy nie nurkowałam ale wydaje sie to fascynujace .... A jest w ogole jakis sport, ktorego nie uprawiasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga
spokojna mysle ze nie za goraco tam ja bylam w maju i juz bylo 35 st.ja trafilam na nudny hotel nie ma nic do zwiedzania nie daj sie nabrac na wycieczki bo to arnak totalny,idz sobie na rynek. mi nie za bardzo sie podobalo jedynie morze i slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
Czytelnik juz myslalam,ze jestes bez wad...tak bynajmniej wynikalo z Twoich wypowiedz....mam wykaz wypowiedz z kilku dni,niestety nie dowiedzialam sie z nich czy jestes osoba zajeta czy wolna...a bardzo mnie to interesuje...pododno jestes szczery...analizujac twoje wypowiedzi stwierdzam,ze wolisz dawac rady innym niz pisac o wlasnym doswiadczeniu sercowym,o swoich uczuciach i zwiazkach...moze do konca nie jestes taki szczery?..albo rany sa tak glebokie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Witam wszystkich! Wałśnie wróciłam z piwkowania;) warto było pójść.. złapałam dystans do całej sprawy, chociaż nie atk do końca... zastanawiam się, co przyniosą kolejne dni... ... zazdroszczę wam tych wypraw.. Arfyka, Egipt... fajnie macie... może mnie kiedyś też uda się wybrać w taką podróż... fajnie by było... jak narazie- nic z tego, choćby ze względów finansowych... ale to nic- trzeba umieć cieszyć się tym co się ma....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
hej Wlasnie, cieszmy sie z tego co się ma - widzę, że terapia browarowa w towarzystwie kumpli skutkuje :-))) Wiesz, czasami się zastanawiam czemu niektórzy faceci tak dobrze sprawdzają sie jako kumple a w związkach robią się roszczeniowi, czują się zagrożeni, zagubieni... Może uogólniam ale cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Spokojna-> poszłam tylko z jednym... było miło;) drugi- to dlatego tylko kumpel, bo ma kobietę-tyle, że nie w naszym mieście...spotykamy się od czasu do czasu i jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
spokojna cos w tym jest kolega,przyjaciel to ok,jak tylko przekroczy sie ta granice to juz świruja,nagle nasze wczesniejsze zalety sa dla nich wadami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocne marki:-) aaaaaga Ja lecę do Hurghardy nad Morze Śródziemne na Synaju jest właśnie mój kumpel on nurkuje tak na poważnie ma licencje, wciąga mnie w to i wezmę od niego sprzęt tam teraz 40C ale pisze mi że wyjazd życia. Spokojna to kierunek się zgadza, ale Afryka to wielki kontynent tym razem się nam nie trafiło:-( a sportów jeszcze parę amatorsko próbowałem i jest jeszcze nie jeden co spróbuję, lubię to od zawsze i taki wysiłek to dla mnie najlepszy wypoczynek i relaks:-) kochająca kobieta no ładne tu szpiegostwo mi robisz, sama Nam o sobie nic nie powiedziałaś? Napisałem Ci gdzie masz szukać odpowiedzi na swoje pytanie....a moja pomoc jak narazie się tu komuś przydaję, a jak ja będę potrzebował pomocy to napewno o to poproszę i może mi wtedy też ktoś coś poradzi. sama28 to chyba wychodzisz na prostą? No chyba, że po tylu piwkach to nie chodisz prosto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocne marki:-) aaaaaga Ja lecę do Hurghardy nad Morze Śródziemne na Synaju jest właśnie mój kumpel on nurkuje tak na poważnie ma licencje, wciąga mnie w to i wezmę od niego sprzęt tam teraz 40C ale pisze mi że wyjazd życia. Spokojna to kierunek się zgadza, ale Afryka to wielki kontynent tym razem się nam nie trafiło:-( a sportów jeszcze parę amatorsko próbowałem i jest jeszcze nie jeden co spróbuję, lubię to od zawsze i taki wysiłek to dla mnie najlepszy wypoczynek i relaks:-) kochająca kobieta no ładne tu szpiegostwo mi robisz, sama Nam o sobie nic nie powiedziałaś? Napisałem Ci gdzie masz szukać odpowiedzi na swoje pytanie....a moja pomoc jak narazie się tu komuś przydaję, a jak ja będę potrzebował pomocy to napewno o to poproszę i może mi wtedy też ktoś coś poradzi. sama28 to chyba wychodzisz na prostą? No chyba, że po tylu piwkach to nie chodisz prosto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Kochająca życie-> mozliwe, że cos w tym jest... tego, co byłam dzis na piwku znam krótko, więc nic nie powiem... a ten drugi- w zasadzie to ja go zaczepiłam na siłowni;) i dopiero po ok. miesiącu powiedział mi, że ma kobietę:( w sumie, to przez ten czas zachowywał się ok, ale trochę mnie to zabolało, że powiedział mi tak późno... teraz czasem gdzieś razem wychodzimy i jest ok... może daltego, że oboje wiemy, że to znajomość tylko na stopie kumpleskiej... ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Czytelnik-> wychodzę i chodzę prosto, a jakże;) chociaż tak nie zupełnie -jeżeli chodzi o stronę emocjonalną... czekam na to, co przyniosą kolejne dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
czytelnik bardzo mnie ruszylo nazwanie mnie szpiegiem....a tak poza tym to jestem kochajaca zycie a nie kochajaca kobieta...wiesz im mniej piszesz tym bardziej mnie intrygujesz,jestem ciekawa...czy ty cos ukrywasz,ze nie odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Kadarka-> dobre pytanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
kadarka niestety czesto nie zauwazamy przekroczenia tej granicy...bo poprostu jestesmy wtedy mocno ZAKOCHANI...a jak wiadomo milosc jest slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
kadarka niestety czesto nie zauwazamy przekroczenia tej granicy...bo poprostu jestesmy wtedy mocno ZAKOCHANI...a jak wiadomo milosc jest slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
kadarka niestety czesto nie zauwazamy przekroczenia tej granicy...bo poprostu jestesmy wtedy mocno ZAKOCHANI...a jak wiadomo milosc jest slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
kadarka niestety czesto nie zauwazamy przekroczenia tej granicy...bo poprostu jestesmy wtedy mocno ZAKOCHANI...a jak wiadomo milosc jest slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
sorry,ale cos mi sie komp zaciął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochająca życie przepraszam za pomyłkę, piszę jeszcze na gadu i nie ogarniam:-) szpiegiem Cię nazwałem, ale bez urazy miło mi że Cię intryguję. Tylko myślę że sporo o sobie napisałem i można tam wywnioskować że mnie życie też nie oszczędzało, bo często radzę z autopsji własnych przeżyć. A to, że nie piszę o tym, wybacz ale nie chcę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest doskonały, ja jak każdy popełniam błędy, ale staram się zawsze żeby mnie one uczyły pokory do życia, i nie zawsze też jestem dumny z tego co robię. normalny ze mnie gościu:-) a pomagać bardzo lubię i sprawia mi to satysfakcję.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Kadarka-> muszę ten film zobaczyć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
Czytelnik-> i tak trzymaj;) a o swoich doświadczeniach nie musisz mówić, skoro nie masz na to ochoty- takie jest moje zdanie... co do Twoich rad- mnie pomogły i to bardzo, dzieki:) i mam nadzieję, że na tym się nie skończy , tzn. że jeszcze nie jednokrotnie dostanę od Ciebie dobra radę... szczególnie w kwestii relacji damsko- męskich..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28
a swoją drogą- ciekawe gdzie podziewa się Nati...? odezwij się kobieto!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten filmik oglądałem i dużo w nim niestety prawdy..... tak sobie myślę że Nati i Zmysłowa nieźle będą zaskoczone jak zobaczą ile im tu zostawiliśmy do poczytania:-) Dobrejnocki i kolorowych senków..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
dobranoc Kadarka Czytelnik niby duzo napisales,ale duzo zostawiasz dla siebie...np.napewno kochasz sport w kazdej postaci...,ale nic wiecej osobistego nie widze...prędzej widać,że nie chcesz o tym pisać,ale czy to lepiej...tak strasznie kobiety zalazły Ci za skóre?Albo nie trafiłeś na dobrą kobiete,albo masz ją blisko,ale nie zauważasz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
dobranoc Kadarka Czytelnik niby duzo napisales,ale duzo zostawiasz dla siebie...np.napewno kochasz sport w kazdej postaci...,ale nic wiecej osobistego nie widze...prędzej widać,że nie chcesz o tym pisać,ale czy to lepiej...tak strasznie kobiety zalazły Ci za skóre?Albo nie trafiłeś na dobrą kobiete,albo masz ją blisko,ale nie zauważasz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten filmik oglądałem i dużo w nim niestety prawdy..... tak sobie myślę że Nati i Zmysłowa nieźle będą zaskoczone jak zobaczą ile im tu zostawiliśmy do poczytania:-) Dobrejnocki i kolorowych senków..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca zycie
dobranoc Kadarka Czytelnik niby duzo napisales,ale duzo zostawiasz dla siebie...np.napewno kochasz sport w kazdej postaci...,ale nic wiecej osobistego nie widze...prędzej widać,że nie chcesz o tym pisać,ale czy to lepiej...tak strasznie kobiety zalazły Ci za skóre?Albo nie trafiłeś na dobrą kobiete,albo masz ją blisko,ale nie zauważasz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×