Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość blablablabla876654323
witam! ja biore jeanine 4 lata i czuje się super. cera mi sie poprawiła, nie przytyłam, tylko mi troche piersi urosly, ale z tego powodu nie rozpaczam :) bardziej mnie martwi fakt, że jak ide po receptę to mi pielegniarka mówi, że jestem jedyną osobą, która bierze te tabletki na całą przychodnie i jeszcze się mnei pytała, czy te tabletki sa w sprzedazy.... hm no i sie tak zastanawiam czy takie one dobre?:) ale myslę podobnie to poprzedniczki, że dobór tabletek to kwestia indywidualna. ja ich zmieniać nie zamierzam, bo czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla123123
witam! ja biore jeanine 4 lata i czuje się super. cera mi sie poprawiła, nie przytyłam, tylko mi troche piersi urosly, ale z tego powodu nie rozpaczam :) bardziej mnie martwi fakt, że jak ide po receptę to mi pielegniarka mówi, że jestem jedyną osobą, która bierze te tabletki na całą przychodnie i jeszcze się mnei pytała, czy te tabletki sa w sprzedazy.... hm no i sie tak zastanawiam czy takie one dobre?:) ale myslę podobnie to poprzedniczki, że dobór tabletek to kwestia indywidualna. ja ich zmieniać nie zamierzam, bo czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla123123
witam! ja biore jeanine 4 lata i czuje się super. cera mi sie poprawiła, nie przytyłam, tylko mi troche piersi urosly, ale z tego powodu nie rozpaczam :) bardziej mnie martwi fakt, że jak ide po receptę to mi pielegniarka mówi, że jestem jedyną osobą, która bierze te tabletki na całą przychodnie i jeszcze się mnei pytała, czy te tabletki sa w sprzedazy.... hm no i sie tak zastanawiam czy takie one dobre?:) ale myslę podobnie to poprzedniczki, że dobór tabletek to kwestia indywidualna. ja ich zmieniać nie zamierzam, bo czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1111111
Hejka Ja biore HARMNET i już zaczełam 4 opakowanie, na początku nie mialam jakiś dokuczliwych dolegliwości. Jestem szczupłą osobą wązyłam 47kg przy wzroście 168cm, po braniu tabletek przez 4 misiące waga jest następująca 51kg. Co do skutkow: to mialam nie pochamowany apetyt dalej tak mam ale się hamuje z jedzeniem bo niestety nie mogę się zmieścić w moje ulubione spodnie, mam minimalne skutki nastrojów:płacz śmiech, podczas brania tabletek gdzieś 2-3 opakowanie dostałam drożdzaków, podobno standard przy braniu horomonów( leczenie antybiotykami, koniecznie trzeba iść do lekarza ztym;() Teraz zaczelam brać 4 opakowanie i po okresie dostałam dziwnej brązowej wydzieliny o dziwnym zapachu, chociaż już mi ustała dalej nie wiem co to mogło być?? Zapewne przejdę się z tym do lekarza, jeżeli ktoś miał coś podobnego to proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Hej- coś widzę, że temat wygasł ;] Może da się wznowić...;] Witam Was serdecznie, drogie Panie (Panowie zdarzają się rzadko ;]). Piszę, ponieważ też zaczęłam brać Jeanine...zanim wzięłam pierwszą tabletkę-poczytałam te Wasze wszystkie wypowiedzi i miałam mieszane uczucia :) Np. zaniepokoiło mnie to, że po bardzo krótkim czasie zaczynają się u większości skutki uboczne typu nudności, bóle głowy, bolesność piersi itp. Powiedzcie mi, czy jest szansa, że w końcu mam dobrane tabletki po Dianie i Yasminelle? ;] Biorę Janinę ponad tydzień i nie zauważyłam u siebie nic...gdzie po tych wcześniej opisanych już było ze mną kiepskawo :( Biorę Jeaninkę przede wszystkim na cerę...czy każda z Was zauważyła początkowe pogorszenie stanu skóry zanim ta zaczęła się leczyć? :) No i może jeszcze jedno ;] Przy następnej wizycie u mojego gin. będę chciała zaproponować jakiś dodatkowy środek hormonalny typu Spironol, czy gorsza wersja Androcur. Słyszałam, że te leki świetnie ze sobą współgrają, pomagają na cerę i nadmierne owłosienie (z tym też mam problem :( ). Mogłybyście podzielić się swoim doświadczeniem? ;] A może znacie jakieś inne sposoby na trądzik i hirsutyzm? :) Ja np. mogę Wam polecić picie herbatki z wierzbownicy drobnokwiatowej ;] (najlepiej sypanej-ma lepsze właściwości :)) Wyrównuje hormony i podobno świetnie wpływa na cerę, bo zmniejsza wydzielanie łoju :) Ale to ziółka i na efekty trzeba poczekać...ja na razie piję ok. 1,5 tygodnia i ani widu ani słychu ;] No ale to ziółka...;] Trochu się rozpisałam...ciekawa jestem czy będzie się chciało to komuś czytać ;p ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 4 latach brania regulonu przeszlam na jeanine,bo na regulonie troche utylam.Tez po przeczytaniu tych wszystkic opini o jeanine strasznie sie przestraszylam i balam zaczac je brac.Ale niepotrzebnie,biore je juz miesiac i rzadnych skutkow ubocznych,ale strasznie mnie wysypalo na dekoldzie i plecach,i wogule nieginie :Ale wezme jeszcze 2 op.i zobacze co dalej.Niewiem czy to prawde ze maja duzo hormonu,jesli tak to mi jest on potrzebny.Na regulonie mialam straszne wachania humoru,ale zato swietna cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Afromanka: Ja brałam Jeanine pół roku temu, razem z androcurem (1/4 tabletki przez tydzien bodejże i tak co miesiąc) oczywiście tez na cere. Nic mi się nie poprawiło. Jedyne co to żołądek mnie od tego androcuro bolał. Po jakiś 4 miesiącach i żadnych pozytywnych zmianach przestałam brac tabletki, antykoncepcji tez nie potrzebowałam wiec dałam sobie spokój. No a teraz znowu wróciłam do Jeanine ;P ale tym razem ze względów tylko i wyłącznie antykoncepcyjnych. A moja pani ginekolog chyba jakąś fanką tych tabletek jest do dalej się upiera ze i tak mi pomogą na cerę ;P A ja dalej nie widzę żadnej poprawy. Nie mam jakiś wielkich problemów, tylko niezniszczalne zaskórniki;/ na nie to normalnie nie ma mocnych ;/ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira151
mam na zbyciu opakowanie jeanine chetnie odsprzedam po cenie aptekowej postanowailm odstawic i starac sie o maluszka:) osobisicie polecam te tabletki bralam 3 lata i bylo super zadnych skutkow ubocznych. zainteresowanych kupnem prosze o kontakt na maila badz gg 5723776

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Ja używam dalej i żadnych skutków ubocznych...no może poza tym nieprzerwanym plamieniem...ech :( Ale byłam uprzedzona przez gina, więc jakoś mnie to nie martwi ;] A jak tam u Was? ;] Widzę, że temat znowu podupadł ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
Hej, od kilku dni mam powiększony lewo jajnik i trochę mnie pobolewa:/ Czy któraś z Was miala podobny problem? Co to może być? Dzwoniłam dniś zeby umówić się do mojego ginekologa, ale przyjmie mnie dopiero w czerwcu:/ Jeanine przyjmuję już prawie rok bez żadnych skutków ubocznych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Nie miałam czegoś takiego...chyba po prostu najlepiej poczekać na wizytę u gina i wtedy wszystko się wyjaśni :)) A tak w ogóle...długo już stosujesz jeaninę z tego, co pisałaś ;] Czy pomogła Ci na cerę? (o ile było w czym pomagać ;P) Stosujesz ją tylko ze względów antykoncepcyjnych czy też jakiś "dodatkowych"? ;] Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
Z cera nie miałam problemów więc nie wiem czy działa ;) W sumie początkowo gin przepisał mi jeanine na bolesne miesiączki- wcześniej nie mialam z tym problemu a nagle 3 okresy z kolei po prostu zwijałam się z bólu. Jednak nim zdążyłam je zakupić bóle zniknęły więc nie musiałam ich brać. Kilka miesięcy potem zaczęłam je brać już w celach antykoncepcyjncyh. Jestem z nich naprawde zadowolona- zero skutków ubocznych. Jedynie przez pierwsze kilka dni odczuwalam mdłości ale minęły bezpowrotnie. Nie przytyłam, nie mam zmiennych nastrojów czy też jakiś innych objawów. Kiedy zmienilam ginekologa ( njpierw chodziłam prywatnie ale z czasem stwierdziałam że szkoda mi wydawać 60zł na każdą wuzyte;] ) moja nowa pani ginekolog złapała się za głowę i spytała czemu takie drogie tabletki wybrałam? :P Proponowała mi zmianę ale po rozmowie stwierdziała że skoro czuję się po nich dobrze to to jest najważniejsze i nie ma co kombinować ;) A ja po długich poszukiwaniach znalazłam apteke gdzie jeaninki kosztują 29,90 więc nie tak źle. W porówananiu do innych tabletek ant cena ta jest dosyć wysoka ale myślę że warto, przynajmniej w moim przypadku:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattija
hej dziewczyny! jesli ktos bylby zainteresowany to moge odsprzedac jedno opakowanie Jeanine za 35zl (cena zakupu), calkiem nowe - ostalo mi sie jedno, mozliwy odbior osobisty w Warszawie, moj e-mail: matti_ja@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattija
ps. data waznosci do wrzesnia 2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam, nie wiem czy ktoras z was o tym pisala ale chcialabym wam powiedziec ze zostalo mi do konca 8 tabletek pierwszego opakowania, codziennie mam straszne plamienia gorzej niz przy okresie , tragicznie obfite , musze nosic tampony bo wkladki przeciekaja, jestem zdesperowana czy to jest normalne ? i jeszcze jedno czy to nie bedzie przeszkadzalo w stosunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtula
dopiero zaczęłam brać antykoncepty ( 8 dzień) o nazwie JEANINE i chyba zaczęłam o jeden dzień za późno. 1 dzień kiedy powinnam mieć miesiączkę był taki dziwny, nie było krwawienia tylko 1 mały skrzep. 2 dnia zaczął sie normalnie okres i wtedy zaczęłam brać tabletki. Jakoś strasznie mnie to gryzie, bo nie wiem, czy zrobiłam dobrze . Proszę o pokrzepiające wsparcie Pozdrawia dyletantka antykoncepcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
kejtula, myślę że zrobiłaś słusznie i nie masz się co przejmowac, skuteczność tabletek będzie zachowana. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtula
NARTHA ,Dobry Człowieku!! Mam nadzieję, że masz rację. Mimo wszystko dzięki za wsparcie. Kilka prostych zdań, a tyyyyyyyyyyyyyyle otuchy. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Smerfetko- ja przez cały pierwszy miesiąc miałam nie normalne krwawienia, ale okres ;] Troszku uciążliwe itp. ale po 3 czy 4 dniach od odstawienia tabletek był spokój...teraz nie ma nawet jednej plameczki ;] Jak poszłam do mojego gin. na kontrolę-powiedziałam mu o tym makabrycznym pierwszym miesiącu...powiedział, że to normalne i normą jest taki nieprzerwany okres przez 2 miechy :) bo przez 3 to może oznaczać, ze jest coś nie tak, ale niekoniecznie jeszcze...:) Więc nie martw się kobito-przejdzie Ci jak i mi przeszło :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyska
witam:) ja bralam jeaninki przez ponad dwa lata i ne bylo zadnych skutkow ubocznych:) cera sie poprawila(a mialam z nia duze problemy) male krwawienie zawsze w ten sam dzien...zrobilam sobie przerwe 4 miesieczna i znowu do niech wrocilam.biore juz 2 miesiac i jest tak samo super:) nic nie przytylam ,noiestety piersi tez nie urosly...taka jest prawda ze kazda reaguje na tabletki inaczej i kazdy musi dopasowac je do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Martyska- A kiedy zauważyłaś taką znaczną poprawę cery? Ja właśnie biorę 3 opakowanie i jest trochy lepiej...ale ja do tego "żrę" jeszcze antybiotyki, smaruję się różnymi maściami itp. ;] Na poprawie cery zależy mi chyba najbardziej ;] A co do piersi to...urosły...ale nie wiem czy od tabletek czy intensywnego...masażu ;PP ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka1710
Ja brałam te tabsy 3 lata i byłam bardzo zadowolona. nie przytyłam, krwawnienia jak w zegarku a z cerą nigdy problemów nie miałam nawet przed ich braniem wiec z tym nie mam porównania. Po tych 3 latach miałam dwóletnią przerwę bo staranka o dzidzie a teraz na nowo wróciłam po ciąży do nich bo nie chciałam z innymi eksperymentować skoro te mi pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttt
Witam Wszystkich:) Moje poszukiwania odpowiednich tabletek trochę trwały. Zaczęłam od Novynette, ale kiepsko się po nich czułam. Więc następnie próbowałam Cilest. Po nich dopiero poczułam skutki uboczne: obniżone libido, dodatkowe kilogramy :( Postanowiłam szukać dalej. Zaczęłam brać Jeanine (jestem w połowie 5 opakowania). Fakt cena w porównaniu z innymi wyższa, ale wydaje mi się, że warto. Żadnych plamień, huśtawki nastrojów, bólów głowy... Za to zauważyłam powiększenie piersi i poprawę cery, ale z tego jestem raczej zadowolona :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiosknapustyni.pl
Ja niestety jestem prawie pewna, ze po tych tabletkach przytylam w pare meisiecy 8 kg . Mimo wszystko chyba wroce do krazka , mialam go pol roku . Oprocz dyskomfortu, ktory sama sobie stwarzalam- myslac o tym krazku ;-) , wszystko bylo ekstra, nawet omijanie okresu przez wkladania od razu drugiego kolka bez przerwy obywala sie bez wiekzych klopotow. Dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZKOP
Witam! Ja chwalę sobie Jeanine, tolerowałam je świetnie. Jestem teraz po ciąży i nastąpiła u mnie zmiana tabletek, więc zostało mi jedno całe opakowanie i recepta na 3 kolejne, moze ktoś chciałby odkupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka222
moje drogie kochane PANIE nie żebym sie podlizywała ale czy to nie właśnie my, wbrew powszechnej opini, jesteśmy mózgiem tego świata trafilam na ciekawa stronke gdzie za czytanie artykułów z różnorakich dziedzin otrzymujemy punkty za które po jakimś czasie (nie zawsze szybko) mozemy otrzymac ciekawe nagrody. regulamin przeczytany mam 2 razy i jestem praktycznie pewna ze to nie kant wszystko jest zupelnie za darmo, a do tego przecierz i tak kazda z nas lubi sobie czasem poczytac rozne fajne ploteczki ale i nie jest nam obca tematyka o chociazby niowoczesnych technologiach. nie to co moj maz np powiedzial ze nie bedzie nic czytal poza sportem (mowi jak trafisz na sport to wolaj chetnie zobacze☺ zamieszczam link do stronki http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zapr oszenie?it=70a7c6ba-ef51-4439-98d4-71a6857f33a0 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia09
Witam wszystkich. Mam do sprzedania dwa opakowania tabletek Jeanine. Lekarz przepisał mi inne a już zdążyłam wykupić z recepty trzy opakowania, jedno wzięłam a dwa mi są już niepotrzebne. Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi8
ja jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASiA09
Hej Domi.Napisałam do Ciebie wiadomość na e-maila.Jeśli nadal jestes zainteresowana kupnem Jeanine,proszę o kontakt.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttitka
hej ja brałam te tabletki przez rok.tak samo jak niektóre z was nei miałam żadnych przeciwwskazań. fakt faktem , że kosztują kupę kasy bo u mnie w mieście az 47zł.ale przyznam , że warto.okres regularny mniej wylewny.no i co najważniejsze jak najbardziej skuteczne.Po pół rocznej przerwie zamierzam ponownie zacząć je brać.Pozytywnei wpływają na cerę i włosy.polecam jak najbardziej polecam.!!!!!! pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×