Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość lusia75
SALON PESHKA a za balejaż lub dekoloryzacje na krotkich wloskach ile zaplace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_jak
hej dziewczyny! macie fryzjera godnego polecenia, który robi ładne FRYZURY ŚLUBNE? zastanawiam się nad Grześkiem z Le Grand, bo kiedys mnie czeslal i bylam zadowlona. nie interesuja mnie typowe koczki, ale chcialabym upiac wlosy i wkomponowac kwiatka. czekam na odzew! ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca :(
Witam Szukam salony fryzjerskiego w którym naprawdę mi doradzą co powinnam zrobić z włosami. nie wiem czego chcę ale na pewno potrzebuję zmiany. Boję się pójść do pierwszego lepszego salonu i się zawieść, ponieważ jestem wrażliwa jeśli chodzi o moje włosy. Przeczytałam wszystkie posty i nie jestem w stanie wybrać gdzie powinnam pójść. Bardzo proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaaa
Ines niedawno otwarty salon . Byłam u pani Oli bardzo fajnie mnie ścieła i poradziła co robić z napuszonymi włosami Ceeny bardzo przyzwoite zapłacilam za sciecie grzywki i włosów oraz umycie 60 zł wiec spoko a na prawde super wygladam wszyscy sie zachwycają ul.Zwycięska 14 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetasnaa
Cześć jestem Oliwia ! Witam wszystkich serdecznie mam problem.. Ostatnio wpadłam na świetny pomysł, mianowicie na stworzenie serwisu erotycznego dla samotnych, szukających pocieszenia . Zawierać by miał oferty spotkań w poszczególnych miastach , live Kamerki , możliwość dodania fotografii ,a nawet krótkich filmików Niestety nie mam wystarczających środków finansowych ;/ Jeśli ktoś miałby dobra wolę przeznaczyć na mój sukces jedyne 1,22 to proszę wyślijcie PORTFEL 5568 na numer 92596 środki będą kumulowane na moim online koncie.. Proszę wesprzyjcie bliźniego! Dla was to tylko 1,22 a dla mnie szansa na sukces ! z góry DZIĘKUJĘ Oliwia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam Atelier Julii Gruszeckiej na Biskupinie :) dziewczyna jest dla mnie wielkim odkryciem,ma haryzme ,wyczucie smaku,olbrzymie umiejętności i wielka chęć do działania ,nigdy nie odwala chałtury zawsze wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach i bardzo nowatorskie iiiiiii dla tego też-moje najniższe ukłony :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśta wio
Jean Louis David

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudel
INIFNITY - Zrobili ze mnie pudla! Tak ściąć włosy kręcone - to się w głowie nie mieści. Nieważne jak długie terminy będą tam na Krzyska - to poczekajcie, bo to co reszta zaserwuje to się ocalały włos na głowie jeży.Kasia- jedynie cięcie - to jeszcze jej wychodzi. Dawid - Odradzam!! chyba , że chcecie potem płakać patrząc w lustro. PS.Ciekawe co mogłam zrobić? Czy gdybym powiedziała 0, że jestem w takim szoku , że zaraz na zawał zejdę to czy zapłaciłabym mniej? Poprawiliby kolor? Doczepili włosy ? Reklamowaliście kiedys skutecznie 'usługę' """fryzjerską""" ?? Nie napiszę ile zapłaciłam bo głupio się przyznać, że tak dałam się...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadzikS!
Krzysiek -rewelacja Dawid -odradzam!!to co mi zrobił na głowie to się nie da z niczym porównać i jeszcze mi 200 zł za to policzyli! Szymon- dobrze wyczuwa klientke, nie papla jak baba na targu, świetne efekty. Kasia - dobrze tnie, grzywki umie ułożyć ciekawe, ale jak chcecie zmienić kolor to albo do Krzysztofa , albo same w drogerii kupcie farbę - będziecie bardziej zadowolone niż z jej farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadzikS!
Krzysiek -rewelacja Dawid -odradzam!!to co mi zrobił na głowie to się nie da z niczym porównać i jeszcze mi 200 zł za to policzyli! (Poszłam do niego bo Krzysztof miał już zajęte wszystkie pasujące mi terminy) Szymon- dobrze wyczuwa klientke, nie papla jak baba na targu, świetne efekty. Kasia - dobrze tnie, grzywki umie ułożyć ciekawe, ale jak chcecie zmienić kolor to albo do Krzysztofa , albo same w drogerii kupcie farbę - będziecie bardziej zadowolone niż z jej farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadwr
A widzieliście na stronie Carlo Biani, podobno jakiś Włoch do nich przyjeżdża pracować, jaja nie? Ale ciekawe jakie będą ceny, myślę że drożerj niż na codzień. A tak na marginesie to salon spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkami
widziałam i się zapisałam! Po fakcie napiszę czy warto.... Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwała spiralna
Witam wszystkich, proszę WAS O POMOC I PORADĘ GDZIE U LICHA MOGE ZROBIC TRWAŁĄ NA SPIRALNE WAŁKI we Wrocku??? Wiem , ze nie kazdy fryzjer potrafi taką trwałą zrobić a co gorsza nie w każdym salonie sa do tego specjalne wałki i płyn. Powiem krótko, obeszłam ok. 15 salonów W CENTRUM MIASTA o róznych stylach i o różnym rodzaju obsługi klienta. W celu PRZEPROWADZ. wywiadu o trwałej, i... niestety nie mam dobrej opini na ich temat. Im bardziej wykwintny i renomowany salon fryzjerki tym niemilsza i bezczelna obsługa. (...) "nie robimy takiej trwałej bo to za pracochłonne(...)"; a jakoś przy doczepianiu włosów i balleage takze siedzi sie conajmniej 3 h więc pytanie: po co wywieszają w salonach cenniki jak i tak większości usług nie wykonują!!! Po co produkowane są wałki spiralne skoro nikt nie chce takiej trwałej zrobić?????? Acha i jeszcze jedno w 2 salonach uzyskałam inf. ze to bardzo droga trwała nawet do 500zl!!!!!!!!!!! Co jest kompletna bzdurą!!!! Wiem, że spokojnie do 150zł się zmieszcze na srednich włosach. JEST MODA NA PROSTOWANIE WŁOSÓW PRZEPRASZAM A CZY KTOŚ POMYŚLAŁ O TYCH KTÓRE TAKIE WŁOSY JUŻ MAJĄ!!! ŻENADA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *katjaa*
Witam, Czy ktoś może polecić salon, gdzie zrobią mi piękny kolor bląd? (nie platynowy ani nic w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra191
co do pięknego blondu to polecam metamorfozę na trwawowej. Mi Pani Ala robi piękny zimny blond, ale sama czasami nosi ciepły ładny odcień blond. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *katjaa*
A czy mogę prosić o nieco więcej informacji? Adres, cena za farbowanie i cięcie. Z góry dziękuję. zmieniam fryzjera pierwszy raz od 4 lat i obaw niestety mam wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA KEJTI
INTERWENCJA!!! CZY KTOS WIE GDZIE PRACUJE PARIS NIE ZNAM IMIENIA TEJ DZIEWCZYNY CHODZILAM DO NIEJ DO MAGNOLI WŁASCIWIE TO NIE WIEM CZY PARIS TO JEJ IMIE CZY NIE JESLI KTOS MA NA NIA NAMIARY BARDZO PROSZE O INFORMACJE BEDE WDZIECZNA BARDZO MI NA TYM ZALEZY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tianii
DOSTAŁAM OCZOPLĄCU :-) SZUKAM FRYZJERA, KTORY POTRAFI FARBOWAĆ, BO OKAZUJE SIE, ŻE TO SPORADYCZNA UMIEJETNOSC. śCIECIA ŚCIĘCIEM ALE KOLOR MAM FATALNY (KASIA INFINITI NA CYBULSKIEGO). NIE MUSI BYĆ SUPER TANI. WAZNE BY BYŁY DOBRE FARBY I FACH W REKU. CZEKAM NA WASZA POMOC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo11y
mam pytanie....... na jakiej ulicy i pod jakim nr miesci się teraz salon INFINITY?...... na nozowniczej 48 jest teraz inny salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś w małym saloniku na ul. Pułaskiego 14a i JESTEM MEGA ZADOWOLONA Fryzjerka (Marta) która mnie ścinała zrobiła mistrzostwo! fryzurę miałam ok kilkunastu lat taką samą postanowiłam coś zmienić, nie wiedziałam sama czego chce, ale ona podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. W życiu nie byłam zadowolona tak z fryzury. I wcale nie musiałam iść do żadnego ekskluzywnego salonu by być zadowoloną . TAKŻE GORĄCO POLECAM KOBIETKI!!!!!!!;) A poza tym 10 strzyżenie u nich jest gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś w małym saloniku na ul. Pułaskiego 14a i JESTEM MEGA ZADOWOLONA Fryzjerka (Marta) która mnie ścinała zrobiła mistrzostwo! fryzurę miałam ok kilkunastu lat taką samą postanowiłam coś zmienić, nie wiedziałam sama czego chce, ale ona podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. W życiu nie byłam zadowolona tak z fryzury. I wcale nie musiałam iść do żadnego ekskluzywnego salonu by być zadowoloną . TAKŻE GORĄCO POLECAM KOBIETKI!!!!!!!;) A poza tym 10 strzyżenie u nich jest gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA ZADOWOLONA WROCŁAW MARTA!!
MARTO WSZYSCY WIEMY ZE TY SAMA PISZESZ O SOBIE KOMENTARZE BO NIESTETY NIE MASZ BAZY STAŁYCH KLIENTÓW I NIE DZIWIE SIE WIDZA LAM TWOJA PRACE ZAŁAMAŁAM RECE JAK MOZNA TAK SPALIC WŁOSY JAK MOŻNA W TAKIM STANIE WYPUŚCIĆ KLIENTA? W CIAGU MIESIACA PANI MARTA PRACOWALA CHYBA W 10 SALONACH Z KAZDEGO ZOSTALA ZWOLNIONA WIADOMO CZEMU!!!!! A WIEC MARTO NIE OSMIESZAJ PODALAS W WYPOWIEDZI SWOJEGO MAILA;) HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula27071987
Dziewczynki!!!Ratynku!! juz od dluzszego czasu chodzilam do fryzjera Marcina na horbaczewskiego, do "studia kosmetyczno- fryzjerskiego LA". i dzisiaj dzwonie...a babeczka mowi,ze Marcin juz u nich nie pracuje!!:(:(:( nie chcialy dac na Niego namiarow:( a ja nie chce isc nigdzie indziej!! Jak myslicie??co moge zrobic> jak Go odszukac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula27071987
Czesc dziewczyny!nie wiem co robic. od dluzszego czasu chodziłam do fryzjera w astrze na horbaczewskiego. obcinalam sie zawsze u Marcina. i bylam mega zadowolona. dzwonie tam dzisiaj i babeczka mowi,ze Marcin juz u nich nie pracuje. niestety nie chciala udzielic informacji gdzie i jak moge Go zlapac:( jak myslicie? jak moge Go znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo11y
ponawiam swoje pytanie o salon INFINITY, gdzie dokładnie on sie znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA:):):)
CZY KTOS WIE GDZIE PRACUJE PARIS Z MAGNOLI? POSZUKUJE JEJ PILNIE TYLKO ONA ROZUMIALA MOJE WLOSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie pracuje paris ?
witam rowniez dolaczam sie do tematu, poszukuje Pani Paris, jesli ktos ma do niej kontakt prosze o meila marecki26@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n4talcia1
pilnie prosze o opinie o mariuszu z carlo biani!!! konkretnie chodzi mi o koloryzacje na blond. czy ktos mial z nim stycznosc przy takim zabiegu?? dziekuje bardzo za wszystkie opinie! bo zapisalam sie do niego i sama nie wiem czy dobrze zrobilam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska:)
paris pracuje w broadway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanaaaaaaa
Trzymajcie się z daleka Studia Urody na skrzyżowaniu Sienkiewicza i Wyszyńskiego. Poszłam na standardowe podcięcie włosów, za które zawsze płacę w granicach 20-30 zł. Stara fryzjerka, spalona solarium, próbująca wyglądać jak nastolatka umyła mi głowę, następnie podała mi szczotkę i kazała samej sobie rozczesać włosy, podczas gdy ona zajęła się innym klientem. Później podstawiła mi suszarkę i kazała samej sobie wysuszyć. Zabrała suszarkę zanim włosy zupełnie wyschły. Z krzywo podciętą grzywką, niedosuszonymi włosami, bez jakichkolwiek odżywek na włosach, wyszłam płacąc za to 75 zł. Powiedziałam jej co o tym wszystkim myślę, ale co więcej mogłam zrobić. A co najgorsze, godzinę piekła mnie twarz, bo kilka razy podrapała mnie swoimi 5 centymetrowymi tipsami. Nigdy, przenigdy więcej. Szanowni Państwo, podkreślam, trzymajcie się z daleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×