Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

axxk--> zawsze możesz wysłać męża z sunią do weta na szczepienie :D no, chyba że na widok strzykawki mdleje ;O ja nie widzę przeszkód, żeby o tydzień przesunąć szczepienie :) jeśli masz wątpliwości zadzwoń do weta :) a może zaproponuje, żeby zaszczepić tydzień wcześniej :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi oto ze niunia marudzi po szczepieniu bardzo i ma podwyzszona temp. a tak bedzie sama w domu caly czas, wolałabym byc przyniej:) a tak wogole to zrobila sie juz ciezka potym miesiącu u mnie przytyła conajmniej o polowe:) niejest gruba tylko ciezka:) a ja mam doła, jutro mija równo rok od mojego ostatniego dnia z Tigusią... pamietam dokladnie co robilam np rok temu o tej godzinie:( niemoge ciezko mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Urwiś dokazuje ale po tylku dostała :O i to się nazywa miłość do zwierząt, ale czasami futerko przetrzepać trzeba. Dobra, nim w to uwierzycie, to przetrzepanie skóry polega na wyciagnięciu gazety w jej keirunku a wtedy Urwiś drze się ile sił ma w płucach, teoretycznie zabawnie to wygląda, ale mnie zawsze zastanawia, dlaczego tak bardzo od razu krzyczy :O ? axxk//:) tulu...👄 tulu...👄...tulu...👄 majaja//:) Nie znam nikogo, kto by zechciał wziąć... ale własnie, boję się co to będzie jak zamieszkam już w domu z wielkim terenem... jak mam się zaprzeć i nie brać zwierząt w potrzebie? Bo wszystko fajnie, ale skąd kasę na ich utrzymanie? I co potem jak przyjdą wakacje i czas wyjazdów? Boję się, że błyskawicznie działka zamieni się w przytułek dla zwierząt i będzie katastrofa :( Gosia8//:) U lala jak koleżanka dogadza koteczkowi ;) shirusia//:) hejka:) pozdrawiam osoby, które wpadły przelotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaja wystaw tego pieska na allegro. Ja w tym tygodniu znalazlem dom bezpańskiej suczce, ktora się opiekowalem. Wystawialem małą własciwie nie majac nadziei,ze ją ktos odnajdzie wsród 1 300 wystawianych piesków, a jednak...Zwykły kundelek a telefony sie urywały:) Powodzenia, i nie trać nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Dobrze, że skończyły się upały, bo i zwierzaki czują się lepiej. Przykro mi Axxk❤️, wiem też jak to jest. Pamiętam daty odejścia wszystkich moich zwierząt i pamiętam te dni. Tak to jest..niedobrze, że odchodzą przed nami, ale co by było, jak pisała kiedyś Emmi, gdyby nas przeżywały, zostawały same, smutne i nie rozumiejące sytuacji.... Majaja, szkoda tego pieska, może jednak ktoś się zdecyduję na adopcję. Masz rację Emmi, możesz mieć z tym problem. Tu zimą przychodzi dużo psów, z reguły trochę je przetrzymuję, odkarmię i szukam domu, głównie jakiejś zagrody, jak pies jest dość młody i zdrowy, nie jest to takie trudne, bo w gospodarstwach chłopskich często jest więcej niż jeden pies. Na dłużęj z dorosłymi psami są kłopoty, bo Sara, to straszna awanturnica i nie toleruje obcych. Miłego dnia i głaski dla zwierzaczków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-) z tym kocurem co go chcialam przygarnac nie wyszlo....:-O zabralam go w sobote do siebie na noc, tak sie biedak zestresowal ze cala noc na parapecie przelezal!! jakies 7 kilo na waskim parapecie....szok!! druga kwestia jest to ze on do siebie nie dal sie zlizyc po sniadanku...warczal jak pies...nie chcialam stracic reki:-O trzecia kwestia jest to, ze zazadal wypuszczenia na wolnosc, tylko ze nie moglam go znowu na rece wziac bo by mi chyba rece urwal-pazury ma niesamowite... doszlam jednak do wniosku ze juz na tyle zdziczal, ze nie da sie go ponownie do mieszkania wziac....chyba wiec niech ten facet go wezmie..:-O szkoda, jest niesamowicie piekny i sympatyczny-o ile w poblizu jest miska...:-P nigdy tez nie widzialam zeby jakies zwierze tyle miesa zjadlo za jednym posiedzieniem!!:-P kocica zatem na razie sama zostla, ale odwiedza ja mala kolezanka.wczoraj tak sobie poszalaly ze spi dzisiaj jak zabita:-D pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) tadonia🌻 Kulfonik🌻 A ja byłam dziś z wizytą u małego kociaczka, nie wiem ile ma, z 4 miesiące? ręka podrapana oczywiście, ale jak by mogło być inaczej, a kocurek prześliczniutki :D:D:D pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i macham tylko siedze w pracy ale myslami jestem juz na wczasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystam z rady Misia i dziś mąz wstawi ja na allegro, może sie uda, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... :) pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny :) U nas z koninką wszystko dobrze się układa ... Byłyśmy razem na urlopie - było wspaniale .... Tu się WIELE wydarzyło widzę ... pozdrawiam zatem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) pozdrawiam wszsytkich:)👄 Płomień fajnie że zajrzałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaja, trzymam kciuki! Niech mąż ładnie psinkę opisze, ludzie chcą wiedziec coś więcej o piesku, jaki ma charakter itp. Dostałem maila od nowych włascicieli \"mojej \" suczki, dziękują raz jeszcze za tak miłego, mądrego i dobrego pieska, jednak mała bała się panicznie ich dzieci, dlatego postanowili oddać ją teściowej (domek z ogródkiem pod Wawą). I bardzo dobrze, tak będzie najlepiej, tym bardziej,ze teściowa zakochała się w suni od pierwszego wejrzenia:D p.s. Jak wystawicie pieska na allegro, wrzuć nam tutaj linka, ok?:) Powodzenia, dobra duszo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie nic nowego.Koty zaczynają się powoli przekonywać do nowego mebla.Myślę,że będzie ok. majaja-dobry pomysł z allegro,tylko prośbę mam-jeśli będziesz mogła,sprawdź osobiście potencjalny domek bo oszołomów tam też nie brakuje,rozmnażaczy np.:( axxk-doskonale rozumiem,trzymaj się. A ja postanowiłam w przyszłym roku iść na zaoczne studia-nie zgadniecie na jaki kierunek-na znienawidzoną architekturę.Kurcze,dziwne to jest ale tęsknię za projektowaniem,tym ciągłym gonieniem żeby zdążyć z terminem (skończyłam studium arch.)Nawet sobie wybrałam juz uczelnię-to będzie Politechnika w Łodzi.Głównie ze względów finansowych,wyobraźcie sobie jaka jest relacja cen PŁ a PW U nas semestr na arch.zaocznie i wieczorowo kosztuje-uwaga... 4800 a w Łodzi tylko 1300.A w sumie za dojazdy nie płacę,do Łodzi i tak jeżdżę do pracy.Teraz będę przez ten rok odkładać sobie z każdej pensji po trochę no i ćwiczyć.Bo jakiś egz.z odręcznego to na pewno i na zaocznych jest. Się rozpisałam.Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) anuśk_a 🌻łał...ale decyzja :) Godna pochwały, nie wiedziałam, że jakieś egzaminy są. Siedząc sobie dzisiaj nieopodal trzech tego rocznych wróbelków, które znalazły kawał kajzerki, obserwowałam jak ją jadły. Dwa z nich podawały sobie z dziobka do dziobka, czy to normalne zachowanie? Gosia, majaja, kulfonik, futrzaki, Tulipanna , Efciak //:) gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocco
A ja pozdrawiam wszystkich miłośników zwierzątek!!!! Uwielbiam Was czytać, trzymajcie się ,kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia od Kai :) i kotusia :) (jak można podejrzeć jakiej dziki kociak jest płci :D ????) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dzis na chwilke, bo jestem na wolnym i mam duzo załatwień i roboty, wyjeżdzam w niedziele na 8 dni na Słowacje wiec wiecie ile szykowania:) wszzystko poprałam zrzuciłam na fotel, wersalke i gdzie tylko mozna i teraz czeka na prasowanie w domu syf bo juz od tygodnai nic nierobie:) a jeszcze samo pakowanie ipomysły nanie... na miescie mam tysiące załatwien, kurde niepodołam :) Sonia vchociaz grzeczna dzisiaj:) Ciekawe jak sobie moj Misio poradzi z naszym zoo pod moją nieobecnosc. spadam bo musze kupic zapas jedzenia dla całej 4 :)wieczorkiem sie odezwe i napisze gdzie sie wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Babole nieszczęśliwe, bo ciągle pada, ciągle mokro i nie mogą się wybiegać. Piękna jak przystało na brudaska, albo czyścioszka, trudno tu dojść co w psiej głowie się układa, ale jak widzi kałużę to leci się w niej położyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja na deszcz nie narzeka :) ale kałuże omija z daleka :D zresztą u mnie dziś słońce i wiatr na zmianę :) a Kaja od rana na działce z rodzicami :D pozdrawiam ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8//:D Moja śliczna, tłusta Piękna jest uzależniona od kałuż, jak tylko jakąś zobaczy, to ...:O Urwiś nie! naszczęście :) Jeszcze tego by brakowało mi do szczęścia. Urwiś kałuże omija dużym łukiem i jeszcze sprawdza czy aby na pewno nóżki się nie pobrudziły, ale czasami... tak, czasami i Urwisia zwiedzie ten pęd ogromny PIęknej do kałuż i obie wracają takie fajowe, po urokach błotnej kąpieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam psiaka malkutkiego jak wiecie. Psiak jest niesamowity, juz jest dosc duzy zaraz powklejam linki do nowych zdjec mojego Oskara. http://images2.fotosik.pl/119/8eaca5b60098e687med.jpg To jest Oskar z Axlem tak wyglada jak spi. Prawda, ze juz duzy jest. Sciemnial na grzbiecie tylko glowe ma jasniejsza. http://images3.fotosik.pl/119/c0d875fab914cf5dmed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam macham tylko i życze miłego tygodnia spadam jutro rano na Słowacjena tdzien bede 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam w końcu na allegro, komp mi troche w domu mało działał. A tyczasem sprawa robi się coraz bardziej pilna, kumpel, który ja dokarmia mieszka nad ośrodkiem zdowia, a ona mu domu zaczęła pilnować, mozecie sobie wyobrazic co się dzieje. Jak nigdy chciałabym mieć dom z ogródkiem, ale moge se pomarzyć. Link do allegro jak widać w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twojej stronce na allegro wyświetla mi się ten komunikat :( :Błąd 404: Strona nie została znaleziona :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8//:) trzeba po htlm z linku wykasować jakieś dodatki i będzie dobrze :) axxk//:) Miłego odpoczynku 🌻 majaja//:) Powiem Ci szczerze, że jak jeszcze przeczytałam o tych szczeniakach 😭 to też pożałowałam, że nie mieszkam już w domu z ogrodem :( pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesek fajny :) chociaż ja wolę kudłate :) mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom :) pozdrawiam słonecznie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pozdrowionka dla wszystkich. U mnie wszystko dobrze, wróciłam wczoraj z wakacji, chodzilam sobie 10 dni po Tatrach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×