Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witam Panie po raz wtóry w Piekny Słoneczny Piątek;) Serwuje Cyprynusa w galarecie z ziemniaczkami z masełkiem i koprem...oraz barszczyk zabielany takze z ziemniaczkami ;) zapraszam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, co tam koleżanka! Do mnie własnie zajrzał facet ze skrzynią (SKRZYNIĄ, powiadam) pełną ciast wszelakich. \"Makowiec na biszkopcie\", mówi on, \"Jabłecznik do kawki, herbatki...\" Musiała mu pięc razy podziękować z chłodnym uśmiechem, żeby sobie wreszcie poszedł ze swoją skrzynią. I nie daje mi spokoju teraz pytanie: Czy doprawy stereotyp o urzędniczkach spędzających czas na chlaniu kawy i piłowaniu pazurów jest tak zakorzeniony, że az skłania prywatnych przedsiebiorców do wędrowania ze skrzyniami (SKRZYNIAMI) na czwarte piętro, windy pozbawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam powodzenia i trzymam kciuki koleżance powiedź że musisz coś pilnego zrobić albo żebyście pogadały na twój sposób czyli pomilczeć u mnie takie formy rozmów sie sprawdzały ale nie wyskakuj na nią bo ona nie rozumie że za dużo gada - taka już jest ayla praktykantowi pokaż co i jak i będziesz mieć swięty spokój bo jeśli sam się nie garnie to po co mu cokolwiek wciskać na siłę? ja pamiętam swoje praktyki jak ciągle wypytywalam i sama grzebałam po programie aby się nauczyc bo gwiazdy stały i plotkowały i nawet się nie przedstawily widzę też jak wygląda znajomość recepcji u mojej siostry po jej praktykach - zerowa gdy o coś ją pytałam poleciała po zeszyt!!! dlatego opracowałam już program w moim hotelu dla uczniów i praktykantów i nikt z niego nie wyjdzie bez wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, co tam koleżanka! Do mnie własnie zajrzał facet ze skrzynią (SKRZYNIĄ, powiadam) pełną ciast wszelakich. \"Makowiec na biszkopcie\", mówi on, \"Jabłecznik do kawki, herbatki...\" Musiała mu pięc razy podziękować z chłodnym uśmiechem, żeby sobie wreszcie poszedł ze swoją skrzynią. I nie daje mi spokoju teraz pytanie: Czy doprawy stereotyp o urzędniczkach spędzających czas na chlaniu kawy i piłowaniu pazurów jest tak zakorzeniony, że az skłania prywatnych przedsiebiorców do wędrowania ze skrzyniami (SKRZYNIAMI) na czwarte piętro, windy pozbawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam, to Ci dopiero kuszenie;-) mary, kolezance nic nie pomoze, tzn, jest calkowicie niereformowalna. ja sobie cos robie i pisze, a ona i tak nawija:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam to masz sie fajnie ,ze masz z kim pogadac w pracy he;) ja w pracy to sie uzeram z bełkoczacymi pijakami kturzy chca kupic zchłodzonego jabola za 3.20zł,albo umówic sie z kobietkami,albo cos poprostu ukrasc,zeby mi nie wiem na złosc zrobic ,a na marginesie czy warto stracic zeby za paczke fajek???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam no i tak trzymać wogóle na nią uwagi nie zwracaj i jak widzisz ona sama nie zauwazyła że ją ignorujesz jam to fajne takie kuszenie bo jak ze SKRZYNIA przyszedł? ja tam już dawno takiego stereotypu nie mam o paniach w biurach tylko w urzędach hi hi hi hi hi marteczka ty po nocach czatujesz? oj oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery - dobrze , że Cię widzę - w naszej sprawie tak jak myślałam - będzie to możliwe dopiero w lutym po wypłacie , ta już cała rozplanowana ( zresztą większej części ju.z nie ma :) ) a - bo ja tak piszę publicznie , bo coś mi gg padło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko nic nie szkodzi choć u mnie doskonale działa ( ludzie nie chcą pisać) dobra w lutym wybierz sobie trzy terminy które ci odpowiadaja a ja pogadam dalej robal ja w pracy w piekarni użeram się z natrętnymi klientami ktorzy za długo siedzą i kafke piją ( wczoraj jakiś pijaczek wlazł i siedział półgodziny a wietrzylyśmy jeszcze z godzinę po nim) a w zamku użeram się z niezadowolonymi gośćmi którym pokój nie odpowiada bo....nie ten widok gdzieś przeczytałam artykuł jak kulturalnie obrażić gościa i to tak że on o tym nie wie i czasami to stosuję - działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam zacznij sobie nucić pod nosem moze zauważy, moja koleżanka jak zaczynała tak gadać i gadać to naciskałam jej na głowę z góry celem jej wyłączenia, a ona już wiedziała o co chodzi i się uspokajała:D ale jak ta twoja sie zawiesiła to musisz ją zresetować, a to juz nie takie proste, bo musisz uzyć bułki celem zatkania jej ust, jak się zacznie dusić bedzie oznaczać że zrozumiała:p Robalku ja poproszę ten obiadek bo znowu jestem głodna:o maryś ja jemu właśnie nie chce pokazać za wiele bo stracę robotę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayla dobry sposób na wyłączenie kolezanki ja nie pamiętam swoich metod na moje dwie dziewczyny a i owszem za dużo nie można pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, koleżanka jest o 30 lat ode mnie starsza i chyba nie za bardzo moge jej na głowe naciskac;-) Za chwile postaram sie stad wyrwac, bo musze ten kostium Zuzi zrobic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ten szpieg przyszedł a jak mnie dobija boszsze dobrze że to już koniec pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu
uuuuu uuuuuu uuuuuu uuuuuuu uuuuuu uuuuuu uuuu uuuu uuuu uuuuu u ui uuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
pchu pcgh pchu pchu pchu pchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu
uuuuuuu uuuuuuu uuuuu uy uuuuu uuuu u uuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem robalku 🌻 ale już muszę zmykać bo jak ten szpieg przyjdzie do mojego pokoju to nawet nie bedę mogła sie z wami pożegnać Buziaki👄👄👄 miłego wypoczynku przed kolejnym dniem pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć tygodniem ale w tej konspiracji :o Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co za pustki?? mam pytanko kto z was lubi ser smażony? ale wiecie taki prawdziwy z uleżałego sera białego z jajcami i świeżutkim chlebkiem i topniejacym masełkiem? ale wam smaka zrobię - juz nie ma bo ostatnie gramy zjadłam - wg przysłowia ma się rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja tez mam bombe ,a dopiero dzis bede miał bo na imprezke sie wybieram he pozdrawiam Was serdecznie ;🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez jesztem :) Mary ja pierwszy raz słysze o takim serze??? co to takiego bo chyba u nas czegos takiego sie nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszytkim 👄 w ten nieco pochmurny poranek ( a raczej popołudnie :P ) palić mi sie chce kurde ! 😠 ale wytrzymam ! dzis juz 17 dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co tu robie? czekam az ktos przyniesie kawke, siakieś smakołyczki i .. obiadek :P bo ja sie lenie przed komputerkiem ;-) fajna ta stronka, juz ja wczesnie widziałam, artykuliki the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×