Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam Wszystkich w piękny ( przynajmniej u mnie ) poranek 🌻 wstawać leniuchy - kawka stygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka ja kafke poprosze, u mnie tez ładne słoneczko swieci, chyba pójde na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim za wiele nie przeczytałam ale chyba najważniejsze tak ayla i robal normalnie ja nie wiem co z wami jest szyszki sobie grzecznie lezały na talerzu a resztę w miseczkę wsadzilam co byście mieli na później a ci mnie tarmoszą normalnie nie wiem ja nic a nic ze sobą nie brałam oprócz tony książek i wiecie co? z moimi znajomymi też coś tego nie tego bo mnie dwóch chciało tarmosić tu na kafe wy no ja nie wiem czy to już wiosna czy co i jak? idę dalej czytać aż jestem ciekawa czy dalej tez mnie tarmosiliście czy juz daliście spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 🌻 ❤️ Majesta >> no tak uderzam. i boję się trochę tej uczelni... ma złą sławę, zresztą wiesz przecież bo tyż ze stolicy podkarpacia jesteś... :) Robal >> jakoś się nigdy nie mogłam przekonać do potraw z tych tam organów wewnętrznych czyli flaków... ;) Może ktoś się wybierze na nowe forum? fajnie jest bo nie ma tyle śmieci, tylko ludzi mało na razie... ja gadam na obydwóch bo na razie mam urlop i się bycze... Zwłaszcza że mój M musi się ciężko uczyć bo za 2 tygodnie ma egzamin inżynierski... taki ładny dzień dzisiaj, może już idzie ta wiosna... 🌻 🌻 🌻 chociaż zimno > -5 stopni u mnie Gdzie się Justa podziewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu za pustki? to ja wkońcu mam chwile do pogadania a was nie ma? mizerię dziś mam na obiad właśnie mama trzaska i dusi biedne ziemniaczki marteczko ja zawsze chetnie dokarmian i chętnie kucharzę jeśli tylko będzie smakowało szyszki jeszcze sa gdyby ktoś chciał dziś są miękkie niż zaraz po zrobieniu no i fajna wiadomość bo mój bracieszek wyjeżdża na weekend ahh komp mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie w słoneczny dzien 🌻 >sorki ze tak wyszło he ,chce mi sie z Tobą gadac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam;) na chwilę. Wiecie,głowę mam gdzie indziej. Z mamą dobrze nie jest i fizycznie i psychicznie. Dlatego mam do Was prośbę. To jest topik,na którym najmilej mi było pisać,chciałabym żeby moja mama poczuła też Wasze ciepło. Jeśli możecie-napiszcie dla niej kilka słów na moją skrzynkę mailową,zaniosę jej do szpitala.Od moich przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nie zapomnicie o moim istnieniu, ja za Wami nadal tęsknię, kiedy mi tą sieć naprawią!!!??? myślcie o mnie pozytywnie, bo tęskno mi za Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny jasne ze o Was pamietamy ,no ja napewno pamietam wracajcie szybko🌻 bo coraz mniej tu ludzi.... pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho hej ho na plażę by się szło hej ho hej ho hej ho hej ho itd ta wzięlo mi się na śpiewanko bo i jest co oblewać mam wolnego kompa do niedzieli wieczorem tzn oprócz rodziców i siostry którzy napewno będą chcieli z niego korzystać to co moze mała balanga? ah no tak przecież wy po pracy to nie mozecie....korzystać z netu hanka z przyjemnością cos skrobnę tylko wena musi przyjść a moze ja zmusić aby przyszła? robal zdjęcia puściłam nie wiem dlaczego nie doszly do dari justy i gala69 a i do majesty szam zdjątko puściłam zobaczymy czy dojdzie ja wiem że tu nijkogo nie ma i aktualnie gadam do wirtualnych ścian których tez nie ma więc czuje się jak wariatka gadająca do niczego to ja sobie juz pojdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem już tak śpiąca , że nie wiem ale musiałam jeszcze zaklikać do was :) no to miłej nocki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Robaczku :) aaaale tu pusto dzisiaj czy wszyscy ostatkują ? :D :D :D ja mam ochotę na zimny browarek i papieroska :) chyba muszem skoczyć do skepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ah miały być paczki a był pogrzeb i stypa i zjazd rodzinki w niemiłych okolicznościach ale było dużo śmiechu i jestesmy umówieni na zjazd w normalnych okolicznościach do uslyszenia papatki i bratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Robalku mam Twoje fotki :) ale ci na tych fotkach obok Ciebie to chyba nie Twoje pociechy chyba że pocieszyciele hehe :D Jak tam Snieg u was jeszcze jest? bo w marcu chcę się wybrać na deskę tylko nie wiem czy śnieg jeszcze będzie:( Ha widzę ze maryś na dudszenie zareagowała i teraz Greka udaje a pamiętasz Robal jak tą miseczkę z szyszkami ściskała i puścic nie chciała:) a teraz jak sie już zdezaktualizowały to częstuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR OD KAJTKA
ZAPRASZAM WSZSYTKIE DZIEWCZYNY NA STRONĘ INTERNETOWĄ www.piotrantoniewicz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO dzieki Robal pocieszyłeś mnie bo juz sie bałam że nie zdązę już wyskoczyc na deseczke:) Trzymam Cię za słowo:p a skąd masz takie prognozy? to pewne?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayla bo ja ci nos dam normalnie żadnej miseczki nie ściskałam a trzymałam w rękach no i jak oboje zaczęliście mnie gonic to co mi zostało - uciekać znasz zasadę jak dają to bierz a jak bija to uciekaj? no wam jeszcze na tarmoszenie się wzieło łobuzy wy jedne i co tu tak cicho? to teraz ja pokrzyczę WSTAWAĆ, ODERWAĆ SIĘ OD ROBOTY I ZAGLADAĆ NA KAFE ja częstuję babką z niespodzianką i pączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś 🌻Ty do mnie z piąstkami nie wyskakuj bo ja karate kiedyś ćwiczyłam 2 lata to nie masz szans:D I nie krzycz tak głośno bo pewnie dopiero głowę od poduszki oderwałas a tu ludziska od rana pracują \"cięzko\":p same słodkosci maryś ja to bym raczej cos konkretnego wchłoneła bom jakas nienasycona dzisiaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro taka nienasycona to nie do mnie tylko do romea biegnij bo nawet po górach pysznego jedzonka ciągle ci będzie mało i ja nie z piąstkami proszę pani ja w nos daję buziakami ale nie stosowałam tego na dziewczynach hmm moze bedziesz pierwsza? hi hi hi :D:D:D:D:D nie słodkiego to proszę bardzo ja mam w kuchni kurczaka który właśnie wydaje takie sympatyczne wonie przypieczonego mięska ale jeśli nie zadawala cię kurczak ( ty wegeterianka nie jestes?) to ja rzucę roladki wołowe z niespodzianką pyzy drozdżowe i kapustę modrą prazoną i koniecznie kompot ze śliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to masz łe... głowę maryś to ja do mojego romeła bedę biegła po 16 co by mnie nasycił:p i te pyszności z Twojej Kuchni też poproszę:) Martyś a dostałaś moje fotki com Ci je wysłała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz widze że dostałaś hihi 🌻 Maryś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robalka ayla proszę cię kurczak gotowy tylko za bardzo nie wiem co szef kuchni poleca do kurczaka ja bym rzuciła fryteczki ładnie zarumienione i surówkę z pekińskiej kapusty z marchweką i sosem vinegrett i pyszne półwytrawne winko białe rocznik mlody bo i kurczaczek młody a dla ciebie robalku? co byś sobie zjadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki maryś🌻 Ty jak zwykle życie mi ratujesz jak ja Ci się odpłacę chyba będę musiała coś ugotować ale najlepiej się wypowiadam w szybkich zupach, ale dla Ciebie coś wymyślę tylko to nie takie proste skoro Ty specem w tej dziedzinie jesteś:D Robal🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! 🌻 🌻 🌻 kupiłyśmy sobie z mamą rowerek treningowy przed chwilą, bo od marca mam mocne postanowienie pozbycia się zimowych zapasów tłuszczu :) Maryś ja bym zjadła łososia wędzonego, na pewno masz... :) wogóle mam ostatnio dziwne zachcianki, ale w ciąży nie jestem to sprawdzone :D A ja żadnych zdjęć nie dostałam... :( Ayla >> ja tak zawsze jeżdżę na nartach że mi cała zima jakoś mija a się wybrać nie mogę... umiem dobrze jeździć ale od paru lat mnie jakoś to już tak nie bawi... mój tato jeździ ostro tej zimy, najbardziej lubią Hopok a ja wolę jeździć... na koniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayla smakoszem i tylko smakoszem ja nie jestem żadnym specem po prostu znam podstawy a reszta z wyobraźni biorę, do tego dobieram najlepsze połączenia aby smacznie kolorowo i dobre było to wszystko a zupki lubię bardzo więc nie kombinuj a rzuć jakąś - tylko nie czerninę robal ja nie wiem czy mam te zmysłowe rączki po prostu są a jakie to ja już nie wiem i nie przesadzaj tak sobie myślę i chyba jakąś dziczyznę bym dla ciebie upiekła jelenia albo dzika do tego ciemny gęsty sos może być lekko na słodko czerwone winko wytrawne z dobrego rocznika jeśli wybierzesz wersję na słodko to dodam duszone jablka gruszki i troche wiśni jeśli na słono to podalabym uprażoną kapustę modra , białą lekko na ostro pyzy albo mlode ziemniaczki z koperkiem ah przeciez do każdego deser jest potrzebny ayla do twoich roladek z niespodzianka podam płonące gruszki a dla robalka babeczki kruche z truskawkami uśka witam łososia wędzonego? proszę bardzo dorzucę tylko pastę warzywną udekoruję cieńkim świeżym szczypiorkiem a to jako zakąska? bo ja bym dołożyła klluseczki kładzione i winko białe półwytrawne średnio młode ah i deserek równie lekki czyli tirami su ja już uciekam siostra chce prace pisać i niech dziecko pisze do usłyszenia jutro albo po jutrze bukiet bratków dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no i przyszła kolej na mnie w końcu mnie rozłożyło smarkam sobie w pieluchę tetrową , bo zwykła chusteczka nie wystarcza :) wracam do łóżeczka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka zażywaj czosneczek i wracaj szybko do zdrowia teraz Twoje bąbelki się tobą zaopiekują:D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×