Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość łola
ja częto to oglądam i odczuwam wtedy satysfakcję erotyczo-filozoficzną wydaje mi się wtedy, że jestem Arystotelesem którego bije po pupie Hanka Ordonówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gluuuuuuuuuuuuuuuupia
nigdy nie nauczę się jeździć po tym cholernym łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola
łuk to jest najprostsz rzecz ze wszystkiego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola
podszywaczu to sie tak szybko podniecasz? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś, kto mnie zna, naprawdę się zdziwi, jesli powiem, że wczoraj umierałam z rozpaczy? :D A dzisiaj sama nie wiem. Dzisiaj muszę się zastanowić :D \"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic a nic Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurnik pszodkowy
Kai, nie dziwi mnie to. Zresztą nawet to - chorelka - trochę przewidywałem i bałem się tego. Za szybko, za dużo, za głośno. Za ostro. A żałoba gdzie? Praw natury pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb (Kobuszewski). A tak swoją drogą - czy ktoś mógłby mnie obdarować odtwarzaczem MP3 w kształcie dużego robaka? Myślę iż miałbym z tego orgassmiczną extazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Pchi...kobieta jest jak fala...Rozpacz mija po kwadransie, godzinie, dniu (niepotrzebne skreslic) i znow euforia ;) Jaki ogrodnik - taka kobieta...Tfu! Jaki rower taka jazda;) Osobiscie wole rowery z duzymi pokladami optymistu i humoru. Z malkontentem nazylam sie juz wystarczajaco dlugo... Ech..miec madrosc 37 latki w wieku 19 lat...Se ne wrati...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kai chodź sie popodszywać
na erotyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurnik pszodkowy
Czekam na oferty dot. odtwarzacza MP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odtwarzacza nie posiadam. Niestety. Euforia nie wróci. Za szybko, za ostro, za wariacko, to fakt. Potem przyszło obustronne otrzeźwienie (w połączeniu z nieodpartą chęcią popukania się w czoło), potem przyszła mądra rozmowa o tym, co jest, a czego być nie może... I mam najlepszego Przyjaciela - takiego, co to przytuli, jak mi smutno, i przypierdoli, jak mi za wesoło. I gadamy znów całymi godzinami, sama nie wiem, jak to możliwe - powinnam strzelać fochem czy cuś :) Bliźniactwo mentalne może i nie jest nieodzownym elementem związku, ba - czasem nawet przeszkadza, jesli ma się te same lęki - za to na pewno pozwala zbudować przyjaźń. A z kolei przyjaźń między kobietą i mężczyzną, jak wiadomo, nie jest możliwa, bo zawsze gdzieś tam podtekst seksualny się kołacze pod czaszką, więc należy ten seks odwalić na samym początku, żeby mieć z głowy :D Ech, jaka ja mądra jestem, qrwa mać, no, szkoda, że na własnych błędach się uczę :D A żałoba? Nie. Tym razem nie czułam żadnej potrzeby żałoby, bo ją już odwaliłam przed rozstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argh. Nie mogę tego wyjaśnić na otwartym forum, no! Nene, oboje jesteśmy wolni, to nie z tej kategorii. Powiedzmy, że są pewne trudności natury, khm, etycznej (?). Yyy. Znaczy ten. Jakby to rzec, no. Powiedzmy, że my oboje z tej samej półki, co to rozrywkowo nie umią;) a zaangażować się boją, bo za duże ryzyko. A nieważne, domyślajcie się albo pytajcie na priv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam dzisiaj pałę z polskiego przez co nie będę mieć już czwórki na półrocze. Nieźle tak sobie z****ć średnią w liceum :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Dziwny ten świat. Wychodzi na to, ze jedynie wypozyczalnia rowerow ma sens...? Pozdrawiam w niżu. Nie zaGGadyać proszę - warczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurnik pszodkowy
No to nasza nadmorska koleżanka ani chybi łykła księdza albo posła za obiekta. A gurnik to gorszy? Co?? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam zazdroszcze
ze umiecie sie dogadac i macie z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesu - oczopląsu dostałam. Wy też macie takie oczojebne tło?? I to co chwila inny kolor? Pomarańczowe, czerwone, zielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurnik pszodkowy
Nie zmieniać mnie tu tematu 😠 Ja i tak w stresie, koledzy w Budryku mieszają więc ja solidarnościowo nie zjadłem kolacji. Kto wie co to cybeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, co to cybeta. Zwierzątko takie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurnik pszodkowy
Brawo. Poznać kobietę intelektualistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Albo umiejącą się posługiwać guglem :D:D:D:D Do widzenia się z Państwem, spadam chlać wódkę, jak na intelektualistkę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurnik pszodkowy
Sprawdzam listę obecności. Do apelu, i sztandar w(y)prowadzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na rozkaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurnik pszodkowy
Na Ciebie to zawsze można liczyć, moja droga M. Chyba napiszę jakiś wiersz "do M." czy jakoś tak. Pomimoż iż jakiś niedomyty Litwin zrobił plagiat ponad 100 lat temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybyśmy nie żyli, to nawet nie byłoby na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×