Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

tak wiem ze byl bardziej przodem...moze to i dobrze bo troche dluzej w nadziei pozylam! ze moze...ale mowie ci im blizej usg polowkowego tym bardziej bylam pewna ze zobacze chlopca!! u ewelinki tez widze dziewczynkowy bardziej!! tak jak mowie nie sterczy napewno a jest to 13tc wiec im dalej tym lepiej. Ewelinko kciuki za corcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fotki sa super, ale ja i tak mimo iz je ogladam to i tak sie na nich nie znam. Super ze sa madrzejsze ode mnie i one widza. Jejku kiedy ja bede mogla wam cos wkleic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - napiszesz cos o sobie? ile masz latek? ile ma córcia? jak długo sie o nia staraliscie....przepraszam jesli juz pisałas wczesniej o tym. ja mam niespełna 4letniego synka. Mam 31 latek i teraz sie 4 cykl staram o drugie dzieciątko. Synka udało nam sie spłodzić od razu po pierwszym cyklu staranek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego dziewczynki w naszym dniu :-)) kasiu wkleisz nam niebawem swoja fasoleczke zobaczysz!! cierpliwosci! trzeba poczekac na swoja kolej ,bo napewno z toba jest wszystko dobrze!!!! buziaki! zycze milego dzionka wszystkim!!! wyobrazam sobie jak bylabys szczesliwa Ewelinko!!!! jednak mala rezerwe miej w serduszku ,choc i tak sie nie da,nawet jesli czujesz ze ja masz to potem moze okazac sie ze nie bardzo ja mialas! co by nie bylo musi byc dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka powiedzialam mojemu M wczoraj to co napisalas o tym wozku i stwierdzil ze to swietny pomysl i jak beda niechetni by powiedziec plec to im go sprzeda :) A wozek zeczywiscie chce za miesiac kupic :) i nie wiem w jakim kolorze. Czyli troszke bedzie w tym prawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik78 Mam rezerwe :) Gdyby dzidzius okazal sie chlopcem to maly mial by kompana do zabawy :) No i wprawe przy chlopakach juz mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZISIAJ DZIEŃ KOBIET Przyjmij życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki! Ja również nie mogę się doczekac kiedy będę mogła pochwalic się swoją dzidzią a wy kochane ją ocenic -jako forumowe specjalistki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik widzialam to djecie z 18tc i rzeczywiscie jest inne i widac siusiaka eh. U mnie niby nuc nie ma, ale zawsze moze byc schowany (tfu tfu) Jeszcze troche i tez sie dowiem. Najperw Ewelina! I u niej jak mowicie moze byc cora - j naprawde sie nie znam i nie widze tych wyrostkow:/ Nawet usiebie wiec sie nie wypowiadam:) WSZYSTKIEGO NAJ DZIEWCZYNKI W DNIU NASZEGO ŚWIETA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki i wszytskiego Naj oj Ewik powtrafie sobie wyobrazic jak to jest, przeciez staramy sie o coreczke, i rezerwa jest, ale zawiedzenie tez, bo w koncu wierzymy, wierzymy i mamy nadzieje na corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 14 dc wczoraj bylam u gin na USG i pecherzyk jest w lewym jajniku i wielkosci 17,6 mm, a endometrium 8,4 mm, jajeczkowanie powinno byc kolo czwartku ,w czwartek mam byc, we wczesniejszych cyklach wedlug swoich odczuc mialam owu w 16-17 dc, ciekawe czy potwierdzi to USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam w te Nasze święto ;-) Ewik no właśnie i wtedy to tak (przy tych Twoich zdjęciach) nie widać czy pisiak stoi :-p A masz może zdjęcie z połówkowego żeby porównać???? Ewelina no to chyba za jakiś czas będzie można ci pogratulować upragnionej płci kochana!!! :-D Wal z grubej rury jak ci nie powiedzą płci...co ja gadam..muszą ci powiedzieć :-p Kasiu nie martw się,jesteśmy z Tobą i na pewno doczekasz się ;-) Berniu, dobrze by było jakbysmy mogły te wszystkie drinki pić,a chłopy by nas wyręczali w codziennych obowiązkach :-p hehehehee Dzisiaj rano obudziłam się ze strasznym skurczem łydki...o matko, myślałam że mnie powykręca!!! Orientujecie się czy to jakiś witamin mi brakuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzieli mi ze na nastepnej wizycie powiedza jaka bedzie plec, o ile bedzie taka mozliwosc. Przede mna byla dziewczyna w zaawansowanej ciazy i nadal nie wiedziala jaka bedzie plec, z tym ze ona miala miec jeszcze jedno usg wiec moze sie dowie :) A moje panstwowe to juz ostatnie :( mam nadzieje ze maluszek nie wywinie nam numeru i pokaze co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko z 20tc tez wstawialam wam!! mam od innej pozycji nie mam od dolu zdjecia. ja widze i tak na nim pisiaka ale tu dziewczyny pisaly ze to wcale moze nie byc pisiak..ale ja jestem na 100%pewna ze to co jest ujete na zdjeciu to pindil!! pempowina jest wyzej... widzialas fote na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki i na początku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET.Podobnie jak inne dziewczyny podczytuję Was bardzo często i kibicuje starającym się i gratuluje tym, którym już się udało:). Ponieważ sama zliczam się do grona starających się, więc postanowiłam w końcu napisać.Mam kochanego 3,5 letniego synka. Obecnie staramy się o drugiego dzidziusia od lipca i pomału zaczynam się poddawać. Mierzyłam tempkę, stosowałam testy owulacyjne, które pokazywały owulację i nic. Od września biorę luteinę, bo miałam plamienia przd okresem (4-5 dni).Każdy nieudany miesiąc to rozczarowanie ogromne, gdyż zawsze cicha nadzieja jest, że może i tym razem się udało. Teraz już nic nie chce stosować, chciałabym nie myśleć o tym, ale to jest trudne. I tak jak inni po cichu marzę o córuni. Mój gin powiedział, że jak w ciągu dwóch następnych cykli nie zajdę, to zaczniemy monitoring i stymulacje owulacji. Dlatego solidryzuję się ze wszyskimi dziewczynami w tych ciężkich staraniach.Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik może i widziałam ale już nie pamiętam...jak możesz to podaj stronę lub wklej jeszcze raz zdjęcie z 20tc,co??? Witam cię Magi i mam nadzieję że w końcu będziesz cieszyła się dwoma kreseczkami...główka do góry! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam ci serdecznie Magi!!! moze zbyt daleko od owulacji jest serducho dlatego nie wychjodzi wam???? chyba ze liczysz na corcie bez liczenia... wiesz moze byc wszystko oki a tak jak juz pisalam zajdziesz gdy nastapi ten szczesliwy cykl... ninko prosze.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c823e71c4c29cf24.html to zdjecie jest ciemnawe ale na nim widac pindolka lepiej.... pierwsza strzalaka malutka wyzej na podgietej nozce pokazuje pępowine-widac wyraznie. druga duzo nizej pindolka!! powieksz fotke to lepiej zobaczysz!! a to drugie zdjecie,bo dostalam dwa! ale tu juz widac tylko glowke i kawalek brzuszka ... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cc5b45e73f92459.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet i dziewczyn tak wspanialych jak Wy z tego forum... Zycze upragnionych fasolek a tym ktore sa juz 2w1 szybkiego i szczesliwego rozwiazania. Sorki, ze wysylam Wam zyczonka tak pozno, ale mialam problem z netem. Buziaki i do jutra dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magi - tez moja pierwsza mysl ze moze plemniczki nie przezywały...a ile cykli sie starasz tak na maksa bez planowania? a z synkiem szybko sie udało? jeszcze jestem ciekawa czy luteine dostałas w ciemno czy po badaniu progesteronu? jakos szybko tą stymulacje hormonalną masz miec i monitoring. Niby sie mówi ze rok czasu to norma... pisz częściej bedzie nam raźniej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie sloneczko slicznie swieci, pranie juz rozwiesilam na dworze, ach... jest pieknie!!! ni_ka odpisuje na twoje pytanka..... mam 32latka a cora 7lat bedzie miala w lipcu. Z pierwsza ciaza to poszlo szybko, jeden cykl i juz fasolka byla, nie bylo to zadnego planowania, poprostu wielka chec posiadania dziecka. wtedy nie korzystalam z internetu, nie wymyslalam nic i nie lykalam zadnych witamin. Witaminy dopiero zaczelam brac w drugim m-cu i to jeszcze wysylali mi z Pl, bo do tych nie mialam przekonania. a TERAZ niby od grudnia ale ten grudzien to poszedl na straty od samego poczatku, gdyz rodzinnie dopadla nas grypa. Zaczelam starac sie na maksa od stycznia, tak wiec teraz bedzie dopiero 3cykl, a od poprzedniego cyklu (10dzien) zaczelam brac witaminy dla kobiet starajacych sie o dziecko. I tak wyglada u mnie, a i najwazniejsze to staram sie o chlopca, nie bazuje juz na kalendarzach wyznaczajacych plec poczecia w danym m-cu, tylko testy ow. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - no to króciutko sie strasz, ja tez teraz zaczynam 3 cykl taki na maksa oby sie sprawdziło stare powiedzenie do trzech razy sztuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras sie stara o chlopca???? Czytam i jakos widze tylko same dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja znalazlam cos takiego "jak się doda wiek matki (w latach) do miesiąca zajścia w ciążę, to można przewidzieć płeć dziecka. Wynik parzysty dziewczynka. Wynik nieparzysty chłopiec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - u mnie z synkiem sie by zgadzało to teraz w tym miesiącu mam szanse na dziewczynkę;) ana powaznie to ja w takie rzeczy nie wierzę:P odpowiadając na twoje pytanie to duzo wiecej tu sie dziewczyn o córcię stara niz o synka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,u mnie też się zgadza,z obydwoma chłopcami,teraz wychodzi że będę miała trzeciego synka ;) Mało tego wszystkim znajomym którym sprawdziłam-zgadza się :) Ciekawe...ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak mi sie nie zgadza, drugi synek wychodzi dziewczynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie wierze, w zadne kaledarzyki chinskie, fazy ksiezyca i inne, mozna sprobowac przed owu i to wmiare pewne a co ma nam dac Bóg to da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×