Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

aya - zdjęcia super - co Ty Julce zrobiłaś???!!! :D:D:D jakie minki robi fajne ;) amamen jeszcze jedno - jak nie dasz rady z tą skrzynką to możesz tej wejść na Wirtualną Polskę www.wp.pl i tam zalogować się - czyli wpisać swój login \"pysiaala\" i hasło. Mi tez dzisiaj net tak powoli się otwierał, zwłaszcza nasze forum, ze dałam sobie spokój w pracy, teraz widze ze jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pytasz o to, gdzie jadła śliwki;) Mati, jak ja zobaczył to zatkał nos i uciekł, bo myslał, że o inna akcję chodziło:D wrażliwiec taki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek, podaj mi adres, bo mam zły jakiś i nie dochodzi do Ciebie:( pewnie podawałaś wcześniej, ale te strony mi się strasznie powoli otwierają i nie mam cierpliwości szukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek, podaj mi adres, bo mam zły jakiś i nie dochodzi do Ciebie:( pewnie podawałaś wcześniej, ale te strony mi się strasznie powoli otwierają i nie mam cierpliwości szukać;) Mcdzia, do ciebie też nie wysłałam, zaraz to naprwię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek, podaj mi adres, bo mam zły jakiś i nie dochodzi do Ciebie:( pewnie podawałaś wcześniej, ale te strony mi się strasznie powoli otwierają i nie mam cierpliwości szukać;) Mcdzia, do ciebie też nie wysłałam, zaraz to naprwię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz możecie mnie zabić:( ale chyba już wszystko wysłałam do wszystkich; ciekawe po ile razy? Ide juz spać, i więcej nie mieszam, wybaczcie te klony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, widzę, że wczoraj uciełam wszystkie dyskusje:o no pięknie:o i jeszcze gadam sama ze sobą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya, ale z Ciebie poranny ptaszek ;) ja muszę wypić kawę, może się obudzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki, aya - jak dzisiejsze noce Wam minęły? bo ja dziś spałam jak zabita, mąż dwa razy karmił małą, nawet nie słyszałam kiedy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak nie spię już od 4-tej;) więc się dobudzam po troszku:D a kawkę robię zaraz jak tylko wejdę do pokoju i sie rozbiorę:D bo inaczej nie włącza mi się mózg:D Ale dziś noc nie była taka przechlapana, jak ostatnio; mała ma katarek i jest strasznie marudna, biedactwo, i dałam jej na noc ten czopek, co Elcik, kropelkę olejku olbas na ochraniacz w łóżeczku i budziła sie do tej czwartej tylko raz;) także tak może jeszcze być, w porównaniu z tym co wcześniej:o A Oliwka jak? dała Ci pospać? Napisz mi po ile razy doszły zdjęcia, bo chyba wczoraj cos nie tak z internetem u mnie było:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiem;) pisałyśmy tak samo:D Dobrze, ze się wyspałaś:) Chociaż u nas dziś ciemno i pada, więc i tak ze wstawaniem miałam problemik malutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya dostałam jednego maila ze zdjęciami, tak że spoko! Biedna Julka tak sie musi męczyć z tym katarkiem. A czy czuć ten olejek jak dasz go na ochraniacz? Bo ja na katar stosuję takie kropelki Inhalol - wpuszczam 4-5 kropli na wrzącą wodę i pachnie w całym mieszkaniu. Orzeźwia powietrze, dlatego lepiej sie oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czuć trochę; dlatego je na ochraniacz daję, a nie na poduszkę, bo jakby dotknęła buźką, albo oczkiem nie daj boże, to by ją piekło; a ten inhalol długo czuć? czy tylko dokąd woda nie wystygnie? Ja czasami ten olbas to do takiego domku z podgrzewaczem na wodę parę kropelek daję i wtedy czuć mocniej;) ale sobie zapomniałam:o i dopiero teraz Twój sposób mi przypomniał:) ostatnio, jak miała katar to jeszcze mogłam jej go gruszką ściągać, a teraz raczej nie ma mowy:o wykręca się na wszystkie strony i rączkami odpycha:o no i płacze, jakby ją ze skóry obdzierali:O a leci jej z noska strasznie:o nawet się dotknąc nie pozwala:( taka sie strasznie płaczliwa zrobiła, ale mam nadzieję, że jej przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuć go dopóki woda nie wystygnie, ale potem do zapachu człowiek się przyzwyczaja i nie wie czy pachnie czy nie :O :D u nas o gruszce nie ma mowy, ja od początku nie umiałam jej używać, a Oliwia lubi ją gryźć. Lekarka na katarek poleciła mi wodę morską Sterimar, tylko ona ok 20 zł kosztuje ale jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Okropnie jestem śpiąca i jakoś mi tak zimno mimo podkoszulki, sweterka i polaru :( Mam nadzieję, że nie zaczyna mi się jakieś chróbsko :( Może i mnie poratowałaby kawka, tylko że ja na sam zapach kawy mam odruch wymiotny ;) U nas postepów ze spaniem ciąg dalszy :) Ja znowu byłam u rodziców, a mąż (Artur ma na imię, nie Robert) ;) odważył się spać w pokoju z Małym. Poprzednie noce spędził na podłodze w drugim pokoju, bo TROSZKĘ chrapie ;) Michał zasnął w 25 min bez zadnego płaczu - chciał się bawić :D W nocy obudził się koło 2 , ale mąż go tylko położył i zasnął, potem o 4 popłakał 2 minuty i miał zamiar wstać jak zwykle o 5.30, ale po 5 minutach protestów pospał jeszcze do 6.30 Dziś na 16 jadę do tej baby od oferty pracy prosić o wpisanie mi w kartę braku kwalifikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, a co u Was? Ciągle śpi dzięki czopkom? Ta woda morska, to i tak nie taka straszna cena:o Ja jej daję krople homeopatyczne Euphorbium czy coś takiego i one kosztuję około 30 zł:o A rano i na wieczór nasivin soft,no i herbatke z Hippa na przeziębienie:) A te wodę morską, to można ile razy sie chce stosować, jak np. sól fizjologiczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, cześć, mamo fasolki:) aż trudno uwierzyć, ze tak łatwo idzie:) i Ty Michałka karmisz przed spaniem i potem dopiero rano? Pewnie Juce też by to wystarczyło, chociaż ja nie jestem pewna czy ona sie najada przed spaniem, bo już nie jest tak, jak kiedyś, że czułam, że mam dużo mleka:o teraz, to najwyżej rano czuję:o ale właściwie to ona teraz trochę przez ten katar pije wody, a tak to w ogóle pić nie chce, choć na propozycję cyca zawsze jest otwarta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaje te czopki na noc jednego Viburcol N i jeszcze smaruje dziąsełka żelem i daje homeopatyczne granulki CHAMOMILLA VULGARIS 15CH i śpi spokojniej no ale budzi się na karmienie i jak śpi z nami w łóżku to tak się przekręca że nas kopie po plecach, brzuchu a mój mąż dostał ostatnio w krocze (mój ma na imie Boguś). No a jutro znowu masakra (rehabilitacja) w piątek mamy zamiar jechać do endokrynologa a ja na zmiane opatrunku po wypalaniu. B. robi się nerwowy z braku sexu ;) Dziś o 18:30 Miłosz kończy 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie jak wodę morską. Ja stosowałam ok 3 razy dziennie, potem przekręcałam małą na brzuszek i katarek sam wypływał. Bo nasivin to tak 3-5 dni można stosować, nie dłużej. Gratulacje mamo fasolki, że tak łatwo Wam idzie, tylko napisz jak z tym piciem, bo jestem ciekawa czy całą noc tak bez niczego mały przesypia? Co u Was Elcik, Amamen - jak poczta? próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrówka dla Miłoszka❤️ ❤️ ❤️ Ale załatwił Twojego męzusia, tym kopniakiem;) Jakoś my w obliczu zaszłych wydarzeń i wariactw Julki nocnych nawet o baraszkowaniu nie myślimy:D A już ja szczególnie nietykalska jestem:p Jaki Ty masz opatrunek? tam w środku? Sorry, może to zbyt intymne pytanie, ale się zdziwiłam mocno, bo jak miałam zamrażanie, to nie było żadnego opatrunku:o tylko takie wodniste upławy pamiętam, czy jakkolwiek to nazwać:o, ale nie miałam żadnego opatrunku:o Może to sie inaczej przy wypalaniu odbywa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jestem taka przymulona, że nie wiem jak przeżyję ten dzień :O Ja tez dostałam zdjęcia Julki tylko raz ;) Ładnie się umazała tą śliwką :D Urosła i zmieniła się w porównianiu do poprzednich zdjęć. A ze zdjęć Oliwki najbardziej podobają mi się te po kąpieli z bosymi stópkami :D Śliczne macie córeczki! Ja bardzo chciałam mieć dziewczynkę, ale mam kochanego chłopczyka :D :D Mój synek ma takie same spodenki jak Oliwia (w słoniki) i miał taki pajacyk jak Julka ( w gołąbki, czy jakieś ptaszki). Czy ja ubieram go jak dziewczynkę? ;) :D Aya, ja też nie czuję, żebym miała pełne piersi jak dawniej. Michał jednak nie narzeka ;) Karmię go o 19 i potem ok 6 rano. W nocy nie dostaje żadnego picia. Elcik, Ty masz jakiś opatrunek po tym wypalaniu? Na szyjce? Wszystkiego najlepszego dla Miłosza 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dreski Oliwia nosi już od września one są w rozmiarze 62! Wtedy je trochę podwijałam, teraz już nie i nadal są dobre!! A tą białą sukienkę mała miała na chrzciny - 26 września. Wtedy była za kolanko a teraz... ;) do pasa jej sięga, ale nie miałam zrobionego zdjęcia, dlatego teraz nadrobiłam ta zaległość :D Mamo fasolki nie ubierasz go jak dziewczynkę, ja na przykład lubię Oliwię ubierać w niebieski polar i wtedy jak jedziemy wózkiem wszyscy pytają czy to chłopczyk czy dziewczynka? - a co to kolor niebieski tylko dla chłopców zastrzeżony?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Julkę częst ubieram w ubranka po Mateuszku;) Ina jeszcze nie wie, że jest dziewczynką;) :D No i ona głównie autkami sie bawi, albo jedynym pistoletem, jaki Mati jakimś cudem posiadł:o Bo lalek to on nie ma:D Niał kiedyś jedną, ale nie wiem co jej się stało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten opatrunek to jest taki proszek, więcej niewiem. Upławy są niestety:( Miłoszek ciocą dziękuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, czy ten olejek Olbas pomaga? Miałam kupić przy ostatnim katarku Michała ale się nie zdecydowałam. Nie wiem, jak Wy zapuszczacie dzieciom te krople. Mam Resoxym (tańszy odpowiednik Nasivinu), mam Sterimar, mam zwykłą sól fizjologiczną ... tylko moje dziecko wszystkimi siłami broni dostępu do noska :O Może ten Olbas oil byłby rozwiązaniem. Gruszkę do noska też gryzie ;) Elcik, bardzo dobrze, mąż musi wytrzymać ;) Pomyśl jaką będziecie mieć zabawę, jak już będziesz mogła a on taki wygłodzony :D Powiem Wam (choć trochę wstyd :P) , że mnie po ciąży to się tak pozmieniało, że mam chyba większy temperament od Artura ;) Trzy tygodnie po cięciu polazłam do ginekologa zapytać, czy już możemy ;) A dodam, że miałam problemy z gojeniem się rany. Nic nie mogło mnie powstrzymać ;) Ale nie wyobrażam sobie jak to jest, jak są starsze dzieci w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, że miał miejsce mój debiut w usypianiu Michałka. Trwało to 30 min, w tym ok 15 min. płaczu. Pewnie niedługo się obudzi :( Wczoraj kupiłam sobie całe opakowanie gumy rozpuszczalnej Maomam (5paczek po 5 gum) :D Może ja jestem w ciąży :O Boże, nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
buziaczki dla Miłoszka!!!!! dzięki aya za zdjęcia sliczne te Twoje dzieciaczki ja chciałam wam przesłać swoje ale mnie nerwy brały bo mi nie chciało wejść dzisiaj spróbuje bo zaraz idę do pracy Emilka zrobiła dzisiaj pobódkę o 5 a tak sobie chciałam pospać bo idę później do pracy nie wiem jak jeszcze wygląda amamen i elcik nie miałam Waszych zdjeć jak byście mogły mi przesłać albo powiedziec na której stronie były Wasze linki do zdjeć bo bardzo bym chciała Was zobaczyć bo jak na razie to wszytskie macie ciemne włosy tylko ja jestem blondynką kupiłam dzisiaj szczoteczkę taką normalną od 0do 3 lat a była jeszcze taka nakładka na palec z pastą ale to kosztowało 22 zł troche duzo lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×