Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim niepalącym. Dla tych co pracują...wytrwałości...hahaha Dla tych co odpoczywają ....przyjemności...hahaha Wszystkim miłego dnia życzę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... Hm...tez by mi sie przydalo wolne..... Niestety wczoraj wieczorem mialam goraczke,dzisiaj rano myslalam ze nie wstane z lozka...😭 Jakos juz teraz jestem rozkrecona,mam katar,i okropny bol gardzielka...😭... I na dodatek mnostwo pracy...😭 I dzisiaj na pewno nie mysle o fajkach...😭...tylko o łózku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado ....mam nadzieję że się dzisiaj nie przemęczasz???????hahaha Esterus...co tak cichutko dzisiaj???? Coś Wam powiem - do centralnej wiosna przyszła!!!!!!!!Ciekawe gdzie teraz pójdzie na północ czy na południe?????????? Miłego popołudnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Jestem, jestem........ bronka 3mamy za Ciebie kciuki. Ja dziś chyba nie jestem w najlepszym nastroju po prostu ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus....ja jestem tu , jak coś to pisz, może Ci ulży i humorek się poprawi! Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastrzele!!!😭... Totalna wiosna u mnie,cieplo nieziemsko,sloneczko swieci.....a ja w goraczce sie telepie😭..... Normalnie jakies fatum nademna wisi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Dzięki marika, ale sama wiesz, że nie o wszystkim da się tu pisać........... A pogodę też mam piękna. Córcia się cieszy. Właśnie wyszłysmy na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus......przecież masz mój email a jak nie to Ci wyślę.Jak tyko chcesz to nie ma sprawy! Fajnie że i u Was słonko świeci!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O marika.......szczerze,ja to cienko widze:-( Robie wszystko co moge zeby sie wykurowac,ale jakbym lezala to moze by mi do soboty przeszlo,ale jak tu sie polozyc:-(........praca,mam teraz duzy projekt do zrobienia,i nie mam mowy o lezeniu:-(.......... A pogoda naprawde cuuudna:-)....esterus,milego wiosennego spacerku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha wy macie wiosne a ja dzisiaj warunki tropikalne 45C w pomieszczeniu padla klima .......))))))tluszczyk mi sie wytopi ))))))) Esterus cos nie tak widze .....chcesz to napisz wieczorkiem bede w domku .....trzymaj sie ...powoli sie wyklaruje trzeba czasu !!!!!! nilan....szybkiego powrotu do zdrowia .....silna jestes dasz rade....)))))) marika .....misiu kolorowy ha ha ha humorek masz widze trzymaj sie b!!! caly czaa czytam a z pisaniem tragedia w takich warunkach .......pozdrawiam nie cieplo a goraco ....!! wieczorkiem powinienem byc .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Niestety z komórki maila nie wyśle nawet jak bym chciała. Nie przejmujcie się mną bobmado i marika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie jak masz internet wchodzisz na wp logujesz sie iwysylasz....... Esterus.........usmiechnij sie wiem ze ciezko ale glowa do gory ..... ...!!!!! marika ..... ))))) ........!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Nie mogę bobmado. Min pół godz. wczytuje mi wiadomosci a jak chce napisać nowa to tak długo czekam że ciągle tylko sesje i wygasają i tak w kółko jak próbuje od nowa. Ale nie martw się jeśli chodzi o ta sprawę co pisaliśmy to wszystko jest ok. Także nie masz czym się przejmować.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Wysłałam ale nie wiem czy dojdzie. Kilka razy próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak dzionek moi drodzy??? Widzę że różnie........ Esterus ..... będzie dobrze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado....Ty pewnie jesteś ładnie opalony po tych tropikach???....hahaha.....b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus ...doszło nie ma sie czym przejmowac .........usmiechnąc sie prosze :)))))) marika ......!!! zartownisia ,,,,ha ha ha no popatrz ....kto by pomyslał :))) zmykam dopiero wróciłem do Rz ,,,,,,, a teraz jade jeszcze po piwko i do domku bede jeszcze nie mówie wam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz jestem w domku..........normalnie chyba do zimnej wody wejde pisze sam ze sobą czy jeszzcze ktos jest ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ....to dzisiejsze piwo sie nie smieje jak to zrobic ...ha ha ha jak Ci zleciał dzionek ??? .....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......dzień wspaniały .....a piwko sama nie wiem .....masz b.!...może się uśmiechnie....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Ciebie ???...zmęczony pewnie jesteś????....a humorek jak???....po co ja się pytam ...przecież u Ciebie zawsze ok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnęło się nie tylko piwko !! ha ha ha ... jestem ciekaw na ile Ci tych buziaków wystarczy ...... ale miłe są !!!... jak ty to mówiłaś .... misiami kolorowe strasznie mi się to spodobało dzisiaj cały dzień do kolegi mówiłem ty misiaku kolorowy wkurzał się ....:)) a co do opisu dnia ...to wylewna jestes ...ha ha ha b.! i jeszcze jeden b.! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×