Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Kasiula dopóki nie znasz konkretnego wyniku trzeba wierzyć :) nieraz objawy są takie jak na @ a maluszek już rośnie w brzuszku :) Czarnolka trzymam kciuki za badania, prześwietlą cie wzdłuż i wszerz i będzie wiadomo jakie dalej leczenie wdrożyć. Będzie dobrze :) 1 Elka ja mam 3w1 polskiego producenta Rafpol i ogólnie jestem zadowolona, jeden minus jest taki że trudno nim skręcić jedną ręką gdy jest gondola (z wczepionym fotelikiem nie ma problemu, spacerówki nie próbowałam jeszcze), no i utwierdziłam sie w przekonaniu że obrotowe kółka nie sa najpraktyczniejsze, potrafia sie zblokować przy wjechaniu w dziure lub zjeżdżaniu z wysokiego krawężnika. Płaciłam ok. 1000zł za wózek i fotelik. Teraz wybrałabym jednak wózek ze SKRĘTNYMI kołami lub taki ze wszystkimi równymi wielkością. Moja siostra ma za to JEDO FYN, tylko bez fotelika (można dokupić za ok. 300zł ale wózek nie ma adaptera do niego), płaciła ok. 1400zł, gteż ma obrotowe koła ale prowadzi sie o wiele lżej od mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz juz jakieś typy upatrzone? ja szukałam na allegro z racji mojego uziemienia na kanapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkam mi sie bardzo podobaja mutsy transporter evo albo 4 rider ale sa mega drogie:/moj chce uzywany kupic ale hmmmm wiem moze ze to troche nierozsadne z mojej strony ale wolala bym tanszy ale nowy bo nie wiem od kogo kupie jaki bedzie stan czy bedzie brudny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkam a bylas moze na usg 3 d?bo ja wlasnie nie wiem czy malego znowu napromieniowywac bo co miesiac mam usg a teraz jeszcze to 3 d i zastanawiam sie czy isc czy nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka ja też chodziłam co miesiąc na usg a genetyczne i połówkowe trwało prawie 30minut i na usg 3d również byłam, chcieliśmy miec pamiątke z M. jak wyglądała nasza córeczka w brzuchu jak juz była podobna do siebie :) Nie wiem czemu posta o wózkach nie chce mi dodać, wyskakuje komunikat że treść uznano za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka ja mam tako laret imitacje lnu. Za 2 w 1 dalam 1200 zł. Mozna dokupić nosidełko za 199 zł. Wozek przednie kola ma skrętne. Ale mozna je zablokowac i jadą normalnie. Tylne są większe i nie skrętne. Przez trzy tygodnie uzytkowania sprawdza się bardzo dobrze. Wozek prowadzi się leciutko i jest bardzo zwrotny. Wady ma takie ze ciężko się dostać do kosza pod wózkiem i to ze jest przyciezkawy. Na szczęście mieszkam nisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
Dziekuje slonce za inform.a co u Ciebie?dzidzia rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
Myszkam to zastanowie sie nad tym usg teraz solidniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce też rozważałam ten wózek co ty właśnie ze względu na skrętne a nie obrotowe koła, tylko przynajmniej gdy ja musiałam kupować to nie było zbyt ciekawej kolorystyki-wiem że to nie jest najważniejsze, ale jakos potem wpadł mi w oko ten co mam obecnie i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka masz racje, zupełnie co innego jeśli odkupuje sie od kogoś znajomego. Rozejrzyj sie jeszcze na allegro, może tam coś wybierzesz sobie. Zastanawialismy sie tez nad wózkiem Seka baby maximus, gondola 85cm, z fotelikiem miał kosztować chyba ok. 1400zł, nie wiem czy dało sie go wpinac w stelaż Mam zapisany link do strony z tym wózkiem ale jak go tu wklejam to mi wyskakuje że treść jest traktowana jako spam;/ podam ci na email jesli mi napiszesz adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkam dziekuje wpisalam sobie w google ten wozeczek i mi wyskoczyl.Fajny:)a co do uzywanego to dobrze ze myslisz tak jak ja bo moj emek stwierdzil ze wszytsko bym chciala najlepsze a nie chodzi o to ja po prostu nie znam tych ludzi ktorzy uzytkowali wozek a pozniej ja go bede uzytkowala a od znajomych to zupelnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka Tobiś rośnie ;) Jest już coraz bardziej aktywny. Ostatnio zaczął śledzić oczkami zabawki z krecacej się nad nim karuzeli. I zauwazyłam ze lubi jak mu spiewam jedną piosenkę :) jak zaczynam śpiewać to zaraz przestaje się kręcić i uważnie słucha. Elka wejdź na stronę Tablica.pl moze ktos z Twojej okolicy ma do sprzedania wozek. Będziesz mogła obejrzeć i się przekonać na własne oczy w jakim jest stanie. Ja juz kilka rzeczy tak kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce ucałuj tobiaszka ode mnie i jak moj synus sie urodzi to musisz mi zdradzic nazwe piosenki moze i moj ja polubi.A z tablica pl to juz wchodze i szukam w okolicy wozków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Moja beta dzisiaj to 1435. W piątek była 127. Czekam na odpowiedź dr czy jest ok ale wierzę że tak ;-) Jakoś to wszytsko do mnie nie dociera jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jak pieknie,o matko cudowna betka:)ale zazdroszcze:)ja kupilam test ale nie mam odwagi go zrobic,chcialam dzis rano ale zmieniam termin na jutro rano ale pewnie i tak nic z tego nie bedzie,jutro 14 dzien po IUI bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka piękna beta. Wzorcowa ;) Bardzo Ci gratuluje i Twojemu mężowi też oczywiście. Przeszliscie długą i trudną drogę ale nareszcie się udało. A uwierzysz jak będziesz trzymała swój skarb w ramionach tak jak ja teraz :) To na kiedy będzie termin? Na maj? Tak jak Justa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) Ja to sie uspokoję jak dr napisze że jest ok. Czasem czytanie forum nie wychodzi na zdrowie bo dziewczyna która miała transfer 3 dni później niż ja ma dzisiaj betę 2400. Więc ja już w stresie czemu ja tak mało. x Slońce chyba Twoja stopka przyniosła mi szczęście :-) x Kasiula zrób test, 14 dni po iui już na pewno wyjdzie druga kreska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nie sugeruj się wynikami innych dziewczyn bo co laboratorium to ma inne normy. Wazny jest Twój indywidualny wzrost w porównaniu do norm laboratorium w którym robiłaś badanie. Ale nie pocieszę Cię. .. ten lęk prawdopodobnie będzie Ci towarzyszył do końca ciąży. Chyba już tak jest a wogóle jak się tak długo czeka na swoje Szczęście ;) ale postaraj się wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka gratulacje, fantastyczna beta :) maluszek rośnie :) a Słońce ma racje, najpierw będziesz sie stresować do końca ciąży czy prawidłowo dziecko sie rozwija (co to był za stres przed każda wizytą kontrolną) a po porodzie zaczniesz sie martwić czy kupka jest prawidłowa, czy coś nie zaszkodzi jak zjesz i tak już chyba do końca życia będzie nam towarzyszyć takie zatroskanie :) 1 Elka nie wydziwiasz, faceci jak widac inaczej do tego podchodzą. Nie przejmuj sie. Kasiula w razie gdybyś nie dojrzała od razu 2 kresek to poczekaj z kilkanaście minut, u mnie 14dni po IUI pojawiła sie bardzo bledziutka druga kreska, prawie niewidoczna (ale ją dojrzałam:) ) dopiero po 15-20minutach. Ja odczekałam jeszcze 3 dni bo tyle później od IUI miałam zacząć brac leki i wtedy była już gruba druga krecha i duża beta :) Trzymam kciuki za 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula tak jak myszka mowi musisz dluzej czekac na kreske a nawet z 2 testy kupic bo ja 15 dni po widzialam cien cienia i to pod lupa heh a bete juz mialam tego dnia 340 bodajze chodz moja przyjaciolka 3 dni przed miala bardzo wyrazna kreche po 3 sekundach.trzymam kiuki a Tobie Jutynko gratuluje i kazda ciaza ma inne normy bety jestem sama tego przykladem bo moja 2 beta po 5 dniach na poczatku byla tak wielka ze nie bylo jej w granicach az spanikowalam i lekarz uspokoil mnie ze co ciaza to inny przyrost bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka takbardzo się cieszę. tylko Ty wiesz ile cię to kosztowało nerwów i wyrzeczeń. tak jak mówią dziewczyny martwić się teraz będziesz cały czas ale przecież o to nam wszystkim tu chodzi. Dbaj o siebie i daj znać jak będziesz po wizycie u lekarza. a jak czuje się przyszły tatuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×