Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Luthien chyba masz rację je poroniłam w 13tc i dopiero po poronieniu dowiedziałam się o becie i innych badaniach,na temat bety nic Ci nie powiem bo nigdy nie robiłam,a przypadki są rózne tak jak różne są nasze organizmy,ale zachowania natury nikt nie przewidzi więc odpuść sobie pesymistyczne myśli bo jeszcze Wam zaszkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Tez bym chciała miec malenstwo zaproszcie na nk kamila maria kulka lat 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica66684
dziś jest dzień porodu którego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica tak mi przykro,rozumiem Cię bardzo dobrze, sama odliczam,w którym tygodniu bym była ile zostałoby mi do porodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny moje kochane... z całym szacunkiem rozumiem i podzielam wasz ból... Ale nie ma co wracać do tych złych chwil... trzeba myśleć co będzie... zadręczanie się nic nie pomoże..więc uszy i nosy do góry i nie poddawajmy się... pamiętajcie co nas nie zabije to nas wzmocni... a po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić stronę i zacząć wszystko odnowa... Ja was wspieram całą duszą i serduchem.. wszystkie staraczki jak i już zafasolkowane i te którym się udało tak jak mi..ale tylko przez chwilę mogłyśmy się cieszyć.... dziewczyny proszę was... przesyłam wam pozytywne fluidy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastina :):):):) w końcu każdej z nas się uda jedne tylko dłużej na to poczekać muszą:) ja nastawiam się na maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
pewnie dziewczyny,kiedys musi sie udac,poki co musimy jeszcze troche poczekac...zycze spokojniej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! jestem tutaj nowa ale czytam forum regularnie!tez chciałabym zajsc..ostatnio okres spoxnia mi sie 5 dni , jestem 21 dni po owulacji- 4 testy sikan (ostatni 3 dni temu) wykazują to samo -negatywny a po 30-60 min druga kreska..wiem wiem to nie jest wiarygodne.. na bete nie pojde , czekas sie do 5 dni no i trzeba isc rano kiedy ja pracuje..do tego czasu pewnie sie wszystko wyjasni... zreszta może warto sie połudzić:) co myslicie? wspieram wasze starania. powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
victoria_11 ja wynik bety mialam w tym samym dniu!wiem ,ze najpozniej wyniki sa na 2 dzien. sama nie wiem co mam Ci doradzic,bo pewnie znasz juz troszke moja historie skoro mowisz,ze zaglądasz na Nasze forum. Zrobiła bym pewnie bete.Po 5 dniach spozniajacego sie @ bedzie na pewno wiarygodna.Szkoda kasy na testy,sama wydalam sporo i byly to pieniadze wyrzucone w błoto.Jedne pokazywaly 1 kreske,drugie 1 widoczna i druga troszke mniej,trzeci pokazal mi 2 kreski,a w ciazy nie byłam. Proponuje bete,lepiej znac prawde,niz zyc w niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie chce zakładać nowego topicu, więc postanowiłam zapytać Was o coś. Robiłam dziś rano test i pierwszy raz wynik wyszedł mi niepoprawny. To znaczy kreska była po stronie ciąży, a po stronie testu nie. I mam pytanie czy mogę mieć nadzieję, że test wyjdzie jednak pozytywny? Może ktoś był w takiej sytuacji? Sorry, że się wcinam w rozmowę. Dzięki z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka1234 na pewno masz racje! ale roblam bete w przeszlosci i niestety krew pobrana w czwartek a wynik byl dopiero w nastepny wtorek:( w miedzyczasie zdazylam zrobic 4 sikacze:)(wszystkie ujemne) i myslalam że oszaleje od tego czekania- wynik bety 1,8. - wielkie rozczarowanie... teraz wole sie połudzic:)czekam na pierwsze objawy ciazy lub @:)) na razie ani jednego ani drugiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evatarka
Hej Hej Dziewczyny! tak jak pisała Kawka, ja też mam dość. chyba nawet zrobię przerwę w tym całym staraniu. Dziewczyny ja dopiero wczoraj dostałam @...a poprzednia była 6 grudnia. plamiłam od 2 stycznia... beta negatywna, jakby mi ktoś patrzył prosto w twarz i mowil ze jestem wariatką. przysięgłabym że jestem w ciązy. zabraniam sobie wchodzić na strony o takiej tematyce.codzienne robienie testów...zawsze negatywne Dziewczyny my się jeszcze wkręcamy. ja psychicznie mam już dość :( fizycznie po tych ostatnich dwóch tygodniach też już nie mogę. muszę się chyba zgłosić na jakieś badania hormolane. teraz mi tylko żal: pierwsze 3 miesiące po poronieniu cykle byly przyzwoite...a teraz kiedy nam już wolno się starać totalna rozpierducha (sory) zle sie czuje, piersi mnie tak strasznie bolą. tyję w zastraszającym tempie. dwa ostatnie tygodnie to po prostu dramat. tak jakbym miala non stop objawy przed @. mam to już wszystko gdzies...pzd dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1976
Witam, w nternecie znalazłam ciekawą informacje i jak wy wierzę że wiara czyni cuda. Otóż wpiszcie sobie w google hasło "pasek św. Dominika" i tam poczytajcie o tym jak innym udało się zajść w ciąże dzieki niemu . Mam nadzieję że Wam / i mi/ pomoże. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Witam Was dziewczynki:)))) Dzstina ma racje nie ma co sie nakręcac i wracac do tego co było:)))) W najmniej oczekiwanym momencie życie Nas zakoczy w ten pozytywny dla Nas sposób:))) Kawka 1224 apropo twoje piatkowego pytania odnośnie dostania okresu po owulacji, to popieram w 100% dzastine. Nie zawsze jest to 14 dni. Organizm kobiety jest tak zróznicowany, ze czasami są przesuniecia o kilka dni. W tym cyklu mi też @ sie spoznił o 3 dni,a dokładnie wiem kiedy miałam owulacje. Najlepiej bedzie wrzuccui na luz i postarac sie spokojnie poczekac na bieg wydarzen. Ja staram sie o tym nie myslec, nie zastanawiac sie, który to dziec cyklu, nie nakrecac sie. W końcu musi się Nam udać:))) Dzastina i Kawka 1234 sciskam Was gorąco:)))) Zobaczycie uda Nam się:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien79
Moja beta spadla do 699 j. wiec juz po wszystkim. Czekam teraz na krwawienie i modle sie, żeby obeszlo sie bez zabiegu. mam nadzieje, że beta bedzie szybko spadac. Jestem tym wszystkim tak starsznie zmeczona już:( Doslownie z obledem w oczach czekam na spadek bety i krwawienie i bede mogla zaczac wzystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Luthien79 i co z Toba?Jak sie czujesz Dzastina222 i Mila1801 co tam u Was?Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, Dzastin,Kawka,Mila i inne. Dawno mnie nie było ale niestety ten rok rozpoczął się dla mnie okropnie. Pisałam że mam u siebie bardzo ciężko chorą teściową i niestety 03.01 zmarła, w pracy dowiedziałam sie że NFZ tak opcioł nam fundusze że będę pracować tylko na pół etetu. Więc starania przeszły na dalszy plan chociaz co mc. mam nadzieje ,to juz 31 cykl starań i niestety jestem już coraz starsza, syn ma 8 lat więc jeżeli w końcu się uda to będzie duża różnica wieku. Muszę zrobić badanie hormonów bo mój@ to trwa teraz tylko 1 dzień potem 3dni nic i znowu 1 dzień plamienia brązowego do tego przed i po @ mam mdłosci chociaż nie jestem w ciaży.Mam nadzieję że jeżeli rok rozpoczął się tak tragicznie to może skończy się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaod lat
Do gosia1976 dzięki, ja już po 3 latach starań, niby zdrowotnie wszystko w porządku ale nadal nie mamy dzidzi, a tak bardzo jej pragniemy... czytałam w necie o tym "pasku" i nawet napisałam do sióstr o jego przysłanie i... już wysyłają. Moja ostatnia nadzieja :) Dla zainteresowanych podaje mail do sióstr w Krakowie, trzeba tylko napisać im maila że się chce taki pasek: Mniszki Zakonu Kaznodziejskiego, można też prosić o modlitwę w swojej intencji. Oj nie chciałam żeby zabrzmiało to jak jakieś nawracanie, ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta... jak trwoga to do Boga ... itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! chcialam tylko powiedziec że zrobiłam kolejny test sikany i teraz wyszedl juz pozytywny od razu (przedtem wychodzily dopiero po godzinie mimo ze bylam po spodziewanej@)bardzo się ciesze! Dla wszystkich starających-jest jednak możliwe ze testy pokaża wynik po czasie (zwlaszcza na poczatku! Nie wyrzucajcie testów po 5 min jak piszą w ulotkach! Na razie nie mam zadnych objawow opocz lekkiej zgagi, ktora zaczela sie juz tydzien po zaplodnieniu ! powodzenia dla wszystkich starających pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
victoria_11 gratulujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria pozarażaj nas swoim brzuszkiem plisss, jakieś ciążowe fluidy czy coś aby wiecej takich brzuszków. A co do ostatniej nadziei mnie pomogły zioła ojca klimuszki mieszanka nr 3 - nie wiem czy to dokładnie po nich ale w pierwszym cyklu picia zaszłam niestety nie na długo. Ale jak w poprzednich miesiącach moje endometrium i jajeczka nie rosły dobrze tak w tym rosły wzorowo. Teraz przy ponownych staraniach tez bede je piła moze cos to pomoze. Polecam to tym u ktorych niby wszystko w porzadku a ciazy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisia
Cześć dziewczyny!!! powiedzcie mi proszę ile wasze fasolki przyrastały w ciągu tygodnia tak w okresie 5 tc? Mój aniołek prawie nie rośnie i jedną nogą jestem już w szpitalu ale inny lekarz każe czekać na cud!!!Bo jak stwierdził widział ich wiele .Oby i u mnie ten cud nastąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
elisia na pewno bedzie dobrze,poki co krwawienia nie dostałas,a cuda sie zdazaja i tego Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Dzastina 222 i Mila 1801 co u Was?jak mija cykl?ja zaczęłam łykac wiesiołek ,do tego feminatal dla kobiet planujacych ciaze,dla meża daje tran,ale prawdopodobnie i tak nic z tego nie wyjdzie,bo w dniach planujacej owulacji maz wyjezdza w delegacje:(a co tam u Was?jakies postanowienia na ten cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisia
no fakt droga Kawko czuje się dobrze nic nie boli nie ma żadnych podejrzanych plamień , ale słowa lekarza mówiącego daje ci tydzień na to żeby to samo wyleciało!!! Nie tego człowiek oczekuje od lekarza, więcej do niego nie ide !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz czekam na usg niby za 2 tyg. ale pójde w poniedziałek lub w piątek bo nie wtrzymam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisia
zapomniałam dodać że pójde do tej pani która kazała czekac i olać hcg i bazować tylko na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
elisia na pewno sie uda,lekarze nie pierwszy raz widza podobna sytuacje jak u Ciebie i skoro mowia,ze jest nadzieja,to napewno jest.zobaczysz,ze za 9 miesiecy pojdziesz ze swoim maluszkiem do lekarza ,ktory nie dawał Wam szans i pokazesz mu co by było ,jak bys go posluchała.trzymam kciuki.informuj nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×