Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość aguulla
Czesc dziewczyny, jestem w trakcie brania pierwszego opakowania, mam pytanie: na ulotce jest napisane ze jesli zapomnialo sie wziac tabletke, i nie uplynelo jeszcze 12 h od ustalonej pory przyjmowania tabletek.... - no wlasnie, a jesli wezme ją kilka godzin wczesniej niz ustalona pora? Nie do 12 godz pozniej, ale np 4 - 5 h wczesniej ? czy wtedy wszystko jest okej i nadal jestem zbezpieczona i nie ma potrzeby stosowania innych zabezpieczen ?? Acha, a jesli chodzi o skutki uboczne , po 2 tabletce mialam straszny, tepy ból glowy, nie moglamzasnac i bylo mi niedobrze.... Po kolejnych dwóch tak jakby podnosila mi sie temperatura ciala po jakis 1,5 - 2 godzinach od zazycia tabsa...zastanawiam sie czy to po nich czy tylko zbieg okolicznosci spowodowany wychlodzeniem organizmu podczas dnia i wygrzaniem wieczorem... Co o tym sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986
hej:)ja wlasnie biore 7 tabletke z pierwszego opakowania i niestety mam te cholerne plamienia, wkurza mnie to niesamowicie,ale jakos to moze przetrwam;)mama nadzieje ze przy drugim opakowaniu juz nie bedzie tego problemu:)duuuzo przyjemnosci wszytskim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
czesc dziewczyny ja dzis biore 3 tabletke novynette jak narazie nic mnie nie bloli ani glowa lekko brzuch Po roznych wypowiedziach mialm je wyzucic albo wogoel ich nie brac ale sprobuje Najgorsze czego sie boje to przytycia po nich jestem szczupla i niechce przytyc ani grama Aha i jeszce jedno od momentu kiedy je biore czuje sie jakos siwtnie ozywiona jakbym biala jakas calo serie witamin jestem jaks wypoczeta mam duzo energo co mnie dziwi bo ostatnimy tygod nie czulam sie za dobrze mialam depresje nic mi sie nie chcialo a tu nagle jak reka odjal cudowna przemian od tak Niewiem czy to po nich akurat .. Mam jeszce jedno pytanie czy jesli juz sie prztyje np 2,3 kg to czy po odstawieniu tabl. chudnie sie automatycznie czy tez nadwaga pozostaje PROSZE O ODPOW> TO DLA MNIE WAZNE !! bede pisala w kolejnych dniach jak sie czuje i co sie dzieje ..pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
Necia1765: cała treść ulotki jest na oficjalnej stronie novynette, wystarczy w wyszukiwarce google wpisać "novynette" :) aguulla: jeśli weźmiesz tabletkę wcześniej to chyba się nic nie stanie, czasem brałam do 2 h wcześniej i żadnych skutków ubocznych z tego powodu nie miałam :) Z wszelkimi opiniami o tabletkach poczekaj do drugiego opakowania. Po pierwszym chciałam sama je wywalić i zapomnieć o nich (plamienia okrągłe 21 dni), a teraz biorę czwarte pudełko i jestem baaardzo zadowolona :) kurnik: po odstawieniu tabletek wracasz stopniowo do poprzedniej wagi :) Możesz czuć się lepiej, w końcu dostarczasz hormony do organizmu. Przyjemności/rozkoszy dla wszystkich novynettek :* Besos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja od środy będę brała 3 opakowanie. Przytyłam 2 kg, ale to tylko biust się powiększył (ok 5 cm), reszta w normie :) Teraz staram się te 2 kg zrzucić ;) Poza tym te tabletki są spoko, żadnych innych skutków ubocznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
dziekuje za odpowiedz!!! No gdyby mi biust przytyl 5 cm to moj chlopak powiedzial ze jak dla niego: BOMBA!!! dzisiaj juz 5 tabletka nic mi sie nie dzieje nie boli mnie glowa nie mam nudnosci pelna witalnosc tylko doscy krwawie lecz to niestety moze troche potrwac! pozatym zadnych innych skutkow ubocznych niemam! Jesli bedzie tak dalej to bedzie super antykoncepcja + sily witalne jak po wizycie w SPA !!! ihihihihhi !! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
Male sprostowanie nie chlopak lecz juz MĄŻ od 3 miesiecy jeszce sie nie przyzwyczailam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-jaga
Ja bralam Novynette przez 3 lata, jezeli chodzi o wage to bez zmian nie przytylam i nie schudlam, samopoczucie tez. Problem jaki mi dokuczal to okropne bole glowy, wrecz migrenowe, m.in. dlatego je odstawilam, chodzilam do lekarzy bo nie wiedzialam dlaczego mam takie bole i w koncu jak je odstawilam to jakby reka odjal - bol zniknal. Osobiscie ch nie polecam i sama zastanawiam sie jakie inne bylyby lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
czesc Dziewczyny ja juz jestem po13 tabletkach i nic absolutnie nic mi sie nie dzieje niemam zadnych bolow glowy ani raz od poczatku nie mialam zadnych mdlosci jak niektorzy opisywali jedyne co mam to suchosc pochwy co jednak nie czyni stosunku przyjemnym zbytnio kochamlam sie juz bez zadnych innych dodatkowych zabezpieczen i mam nadziejejze nei bede w ciazy ze te tabletki juz dzialaja!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy123
ja dzis odstawilam Novynette..niestety nie czulam sie dobrze (bole glowy, wzdecia, nudnosci) ale nie wiazalam poczatkowo tych objawow z tabletkami. Jednak przesądzil fakt ze przy 3 opakowaniu, 7 tabletce dostalam OKRES!! I to bardzo obfity jak na mnie. Przerazilam sie bo wiem ze plamienia sie zdarzaja, ale to bynajmniej plamienie nie bylo tylko perfidna miesiaczka. Dzis bylam u lekarza i kazal mi przerwac. Na razie nie zapisal mi innych tabletek wiec przez jakis czas nie bede nic zazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa12345
Hmm nie przejmujcie sie gowno prawda ze sie tyje ja to biore juz tydzien i nic... nic nawet nie boili sa bardzo dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
no po tygodniu to trudno stwierdzic cokolwiek ja dzis biore 16 tabletki i ma wrazenie jakby piersi zrobily mi sie jedrniejsze takie pelniejsze ale w staniki jakie mialam nadal sie mieszcze niewidze po sobie zebym przytyla a pilnuje sie i bacznie obserwuje swoje cialo !!! pozdrawiam a plamienia mam od poczatku zazywanie czyli juz 16 dzien ale tak mi lekarka powoedzial ze moze tak byc przez 1 miesiac wiec pozyjemy zobaczymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaaaa
Mam do sprzedania opakowanie novynette!! moje gg 10339956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik24
dziewczyny mam problem biore juz 4 opakowanie novynette i ogolnie czuje sie dobrze z wyjątkiem tego ze moje libido spadło poniżej 0, nie wiem co robic czy poprosic o zmiane tabletek czy przeczekac to ,bo bez sexu moge zyc tygodniami a nawet ja sie kocham to nic nie czuje. Super antykoncepcja.!!!!aha i strasznie mnie bola piersi okropnie...ale tylko w nocy. ratunku!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablanca20
Hej! Ja dziś zaczynam po raz pierwszy brac wlasnie Novynette.... i prawdę mówiąc trochę sie boje!!!! Chcę potwierdzic odpowiedzi na moje pytania :) czy zaczynaja dzialac od pierwszego zazycia, czyli w moim przypadku juz dzis....? czy w czasie tej 7dniowej przerwy tez jestem zabezpieczona....? jejeje mam malego stresa!! i ta cena, 29 zl troche drogo, ale mam nadzieje ze beda i skuteczne i bezpieczne pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
tak ja mi powiedzial pani doktor tabletki sa skuteczne juz od pierwszego dnia zazycia i dzialaj rowniez w czasie 7 dniowej przerwy! nic sie nie boj ja juz zazywam 17 tabletke i jeszce zyje myslalm ze beda sie ze mna cuda dzial jak niektorzy opisywali rozne swoje dolegliwosci i sie balam ale naprawde teraz stwierdzamz e na kazdego te tabletki dzialj ainaczej jedni maja bole glowy inni wymiotuje itp ja niemam nic takiego jak narzie czuje sie extra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
hej dziewczyny! jestem przy 10tab. i też nic mi nie jest :-) ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
hej ja mamm 25 lat ale czy to ma jakies znaczenie do tych tabletek niesadze zreszta niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
a tak wogole to mogli by wymyslec cos dla facetow jakis zastrzyk ktory by dzialal przez tydzien potem bralo by sie nastepny i bylo by fajnie i nie musialybysmy sie faszerowac tymi tabletkami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
to jest właśnie nie sprawiedliwe...okres cierpimy my, dzieci rodzimy my, tabletki też my musimy brać...a faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
a co do tego wieku to pytam bo mam 19 lat i zastanawiam się czy to nie za wcześnie na tabletki...ale z tego co czytałam to tutaj niekture novinetki zaczynały nawet jak miały 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguulla
Cześć dziewczyny, wlasnie koncze pierwsze opakowanie :) dzis ostatnia tabletka :) Czuje sie dobrze, czasem piersi troche pobolewaja, ale wydaja mi sie pelniejsze ;) no i te plamienia....mam nadzieje ze przy drugim opakowaniu przejda :) Acha, mam 22 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
agulla to woje pierwsze tab.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×