Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Go艣膰 _Ann_22
Szczerze m贸wi膮c nie wiem co my艣le膰 o tych tabletkach i ich skuteczno艣ci Nie przyty艂am to fakt ale...Zawsze mia艂am rozregulowane miesi膮czki dlatego to by艂 g艂贸wny cel mojej wizyty u ginekologa Zacze艂am bra膰 tabletki od pierwszego dnia miesi膮czki w kolejnym miesi膮cu (jak z reszta ustali艂a pani ginekolog u kt贸rej by艂am), wzie艂am ca艂e opakowanie jak pisze w ulotce(przez 21 dni o tej samej godzinie)i teraz czekam te 7dem dni 偶ekomej przerwy w ich braniu Mija 3ci dzien przerwy w 艂ykaniu tych tabletek i co sie okazuje....znowu dosta艂am obitego okresu, brzuch boli a tak by膰 nie powinno Wi臋c czeka mnie kolejna wizyta u lekarza W艂a艣ciwie ka偶dy organizm inaczej na nie reaguje wi臋c uwa偶am 偶e trzeba samemu zdecydowa膰 i sie przekona膰 czy tobie b臋d膮 pasowa艂y a je偶eli nie to przecie偶 nie jedyne tabletki antykoncepcyjne Powodzenia i pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
Kochane dziewczynki.. mozecie myslec ze jestem panikara ale ja sie stresuje tymi tabletkami..biore teraz drugie opakowanie novynette...jestem dokladnie na 10 tabletce..gdy wzielam 2 trabletke z drugiego opakowania to kochalam sie z chlopakiem... ale jednak boje sie ze moge byc w ciazy bo doszlo do wytrysku... ale nie chce po kazdym stosunku robic testu ci膮zowego..bylam u lekarza..powiedzial ze mam nie czytac zadnych stron internetowych bo to mi tylko przyniesie strach..ale kit z nim... wyczytalam na jednej ze stron ze kobieta moze byc w ciazy i moze miec normalnie okres przez 3 miesiace... oj oj ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
sorkii gdy bralam 3 tabletke, zle spojrzalam.. ;/ och ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
a nie chce tez co troche chodzic do ginekologa i pytac czy czasem nie jestem w ciazy bo by mnie chyba wysmial ;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
hm... wiecie moze czy papierosy w wieku 17 lat obnizaj膮 skuteczno艣膰 tabletek antykoncepcyjnych ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 1000-1000t
Czesc mam pytanie biore novynette jestem w trakcie pierwszego opakowanie i 14 tabletki pozwolilismy sobie z ch艂opakiem aby sedno sprawy wyl膮dowa艂o w 艣rotku bardzo sie boje poniewaz dzis mnie bol膮 jajniki czy ma to cos wsp贸lnego ze wczorajszym wydazeniem?B艂agam Pom贸偶cie!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 1000-1000t
Mlute艅kaa czy jakos tak wczoraj rozmawia艂am z gin o papierosach bo sama pale i powiedzia艂 ze przy novynette moze sobie pozwolic na 2,3 ale nie wi臋cej :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
1000-1000t novynette dzialaj膮 od pierwszej tabletki , podobnie chyba jak inne tabletki anty...ja uwazam ze nie powinno to miec nic wspolnego z tym wydarzeniem..podczas pierwszego opakowania rozne rzeczy sie dzieja...bynajmniej ja chyba mialam wszystkie mozliwe objawyy!! hehe pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
1000-1000t tzn dzialaj膮 od pierwszej jesli wzielo sie pierwsza w pierwszy dzien cyklu-czyli w pierwszym dniu okresu, jesli w piatym to powinno sie zabezpieczac np. prezerwatywa przez ok.7dni , ale ty pisalas ze to byla 14 tabletka wiec nie masz sie czym martwic.. :):) - tak mi sie wydaje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 1000-1000t
Dzi臋kuje za odpowiedz :) tak ja wzie艂am pierwsz膮 tabletke w pierwszy dzien cyklu lekarka m贸wi艂a ze niemam sie czym przejmowac ze mozemy spokojnie konczyc w 艣rodku wiec spr贸bowali艣my mam nadzieje ze to tylko zwyk艂y b贸艂 nie powi膮zany z niczym ja po novynette niemam zadnych skutk贸w ubocznych jak do tychczas:) swietnie sie czuje:) dlatego mnie wystraszy艂 tak ten poranny b贸l jajnik贸w jeszcze raz dzi臋kuje za odpowiedz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 biedrona_007
jezeli bierzecie regularnie tabletki i zaczelyscie od 1 dniacyklu nie macie sie szymmartwic. tabletki dzialaja w 100%. slyszalam,zepapierosy obnizaja sutecznosc anty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
biedrona_007 z tego co wszyscy mowi膮 to tabletki nie daj膮 100% pewno艣ci.. okolo 97-99%... pozdrawiam!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kar0lina1701
Cze艣膰 kobietki :) Niedawno czyta艂am, 偶e kt贸ra艣 z Was mia艂a do sprzedania tabletki Novynette. Czy to jest jeszcze aktualne? Ko艅czy mi si臋 drugie opakowanie i obawiam si臋, 偶e nie dam rady na razie p贸j艣膰 do ginekologa, 偶eby mi przepisa艂 nast臋pne opakowanie. A bez recepty chyba nie dostane? Nie wiecie? Pozdrowionka :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
karOlina1701 oj bez recepty nie dostaniesz... mi przepisal kurde 4 recepty do przodu... i musze sie sprezyc z zakupem Novynette bo data waznosci minie recepty... ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kar0lina1701
Malute艅kaa Kurcze tak to jest-jeden ma za du偶o, drugi ma za ma艂o... Wi臋c je艣li nie masz zamiaru kupi膰 tych czterech opakowa艅 to mo偶emy si臋 jako艣 dogada膰. Jakby co daj zna膰, bo mi si臋 troch臋 spieszy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kar0lina1701
To znowu ja :) i zg艂aszam si臋 do Was z t膮 sam膮 pro艣b膮-nie ma kt贸ra艣 z Was do sprzedania jednego opakowania (w sumie mo偶e by膰 nawet wi臋cej) Novynette? Bardzo pilnie potrzebuj臋!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zap艂ac臋 nawet wi臋cej ni偶 s膮 warte!!!!!!!!!!!!!!!!! Piszcie kobietki jakby co!!!!!! Pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ma艁a...
cze艣膰 dziewuszki, ja do was z zapytaniem o skuteczno艣膰 tych tabletek dzisiaj dopiero zaczynam je brac i jest to moj pierwszy dzien okresu, czy jak mi sie juz skonczy i prawdopodobnie bede juz na 4 tabletce to bede mogla juz bez obaw uprawia膰 seks?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malute艅kaa
Ma艂a ja mysle ze bedziesz mogla ... :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mahf
Super tabletki :) m贸wie wam polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolashow
elo co do skuteczno艣ci ... to zwykle przy pierwszym opakowaniu powinno si臋 stosowa膰 dodatkowe zabezpieczenie !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niepewna2
mam pytanie, do tej pory bralam regulon ale lekarz zmienil mi go na novynette i z jego slow zrozumialam ze pierwsza tabletke mam polknac normalnie po 7 dniach przerwy jednak na ulotce jest napisane ze \"w przypadku zmiany innych dwuskladnikowych, doustnych preparatow antykoncepcyjnych na novynette nal;ezy zakonczyc przyjmowanie wszystkich tabletek i nastepnego dnia nalezy przyjac pierwsza tabletke z novynette\" czyli bez przerwy?? nie wiem co robic bo ja zrobilam przerwe i juz jest 5 dzien tej przerwy i nie wiem co teraz. blagam pomozcie:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolashow
nic sie nie martw !! zr贸b tak jak zaleci艂 CI lekarza !! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 1000-1000t
Dziewczynki pomocy skonczy艂am brac pierwsze opakowanie novynette swietnie m贸j organizm je przyjo艂 tylko podczas 7-dniowej przerwy mam straszne zawroty g艂owy i boli mnie brzuch czy te zawroty g艂owy sa normalne w czasie przerwy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolashow
1000-1000t nic si臋 nie martw te偶 tak mia艂am Po drugim opakowaniu minimalnie a teraz jest ok Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agtaka18
witam!!!! moim zdaniem ta tab.s膮 dobre.Pierw je bra艂am przez 4 miesi膮ce potem zrobi艂am przerw臋 kt贸ra trwa艂a prawie p贸艂 roku a teraz zn贸w zacz臋艂am je bra膰 na razie ginekolog mi wypisa艂a 4 recepty. Ale og贸lnie jestem zadowolona ;) chodz na pocz膮tku samego brania tab. , czu艂am si臋 zle ale teraz ju偶 sie organizm przyzwyczai艂 ;))))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaaania
prosze doradzcie mi czy jesli teraz stosuje diane a chce przej艣膰 na Novynette to czy musze robi膰 przerwe?? wiem,ze dawki hormon贸w sporo sie w nich r贸偶nia i to mnie trapi czy skuteczno艣膰 tych tabletek bedzie zachowana jesli m贸j organizm przez 15 mies. dostawa艂 o wiele wi臋ksza dawke hormon贸w?? co wy na to?? prosze o opinie/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolashow
aaaania Moim zdanie najlepiej jak zapytasz lekarza!!! on doradzi Ci najlepiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bombonka
witam was serdecznie! mam male pytanko...otoz wczoraj wzielam pierwsza w zyciu tabletke novynette i dzis mam biegunke...poza tym jest mi niedobrze i boli mnie brzuch tak dziwnie... czy ktoras z Was miala moze cos takiego?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 1000-1000t
bombonka! To zle ze masz biegunge poniewaz biegunka jak i wymioty obnizaj膮 skuteczno艣膰 antykoncepcyjn膮 z tego co mi gin m贸wi艂 Jezeli przeczyta艂as ulotke to tam powinno wszytsko pisac. Moze nie przez tabletki masz biegunke tylko zjad艂as cos co ci zaszkodzi艂o?A brzuch moze cie bolec bo masz miesi膮czke. Na poczatku moze tak byc mi by艂o niedobrze ale innych objaw贸w niemia艂am Moja kolezanka mia艂a plamienie i b贸le g艂owy r贸znie jest przy pierwszych tabletkach jezeli naprawde b臋dziesz sie fatalnie czu艂a a biegunka b臋dzie sie uczymywac (o ile ta biegunka przez tabletki ant)to wybiez sie do gin pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolashow
bombonka je艣li to by艂o po pierwszej tabletce to bez paniki !! te偶 tak bywa to sama chemia i organizm ro偶nie reaguje a Tw贸j zareagowa艂 gwa艂townie ... spokojnie bierz dalej je艣li przy 3 tab b臋dzie tak samo id藕 do ginekologa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×