Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Nensy
CZeść dziewczyny!!! Niunia u mnie stara bieda właśnie wróciłam z kolejnego urlopu, tym razem był to tylko urlop grzybowy, chodziłam po lesie i gwizdalam. Poza tym mialam mocne postanowienie nie wchodzic na ta stronke :( jak widac nie wytrzymałam. Boję się znowu nakręcić. Teraz jak się nie uda jadę już do Wrocławia do Lekarza i porządnie wezmę się za siebie. Miłego dnia dziewczyny. Jak widać żyć bez tej strony ciężko jest :) :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Czesc Dziewczyny,pozdrawiam .Maggi w poniedzialek chcialam tez zciac moje kudlate loki .Zdesperowana pojechalam do fryzjera i powiedzialam niech sie dzieje co chce najwyzej sie upije jak nie wyjdzie ,ale na moje chyba szczescie u nas w okolicy fryzjerzy w poniedzialki maja zamkniete .Skonczylo sie na tym ze po drodze wstapilam do solarium a wieczorem nalozylam kuracje-odzywcza i znowu przyzwyczailam sie do mysli ,ze przez nastepne lata moje loki beda mi towazyszyly.Pozdrawiam Kati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba 75
Witajcie dziwewczyny dziekuje za pamięć:) ja sobie narazie odpoczywam od tych wszystkich badań i lekarzy mam dość.Powiedziałam co ma byc to będzie. Ale wierze ze nam sie wszystkim kiedys uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nensy
Gaba popieram w 100% musi sie udać, a teraz cieszmy sie wolnością od lekarzy i od kolejnych diagnoz i leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekkkk
ja napisze tak. latwo zajsc w ciaze:) wystarczylo ze raz z dziewczyna postanowilismy bez zabezpieczenia uprawiac seks i efekt tego za okolo 4 miesiace:) takze nie ma zadnych metod:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekkkk
no tak to juz jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi *
Nie wiem oczekująca1 zastanawiam się nad tż stroną....jakoś trudno mi się zdecydoać tu mi dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca1 nie wiem dlaczego ale nie mogę się zalogować na tym forum 28 dni wyskakuje mi błędne hasło lub login? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to bywa, ze niektorzy nie maja problemow, natomiast drogi macku, inni niestety je maja i wtedy jest duzo indywidualnych metod. Kurcze moze i ja sie wybiore do fryzjera, powiedz mi czy jak idziesz do tego salonu to siadasz i oni sami ci wszystko robią i nie mozesz sie temu sprzeciwic, czy konsultuja wszystko z toba, czy farbuja, czy tylko modeluja?? A moze jak tam idziesz to mowisz na wstepie co by ci odpowiadalo i oni pod tym kątem zajmują się włosami?? Ja mam też kręcone wlosy, długie i rude i chyba chciałabym podkreśli kolor, natomiast cięcie bym się nie zdecydowała. Ja niebawem do was dołączę bo spodziewam się @, powinna przyjśc jutro, pewnie sie troche spozni, jak zwykle. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica jedziesz najpierw na spotkanie mówią Ci co by zrobili z Twoimi włosami i czy się na to zgadzasz. Farbowanie jest odpłatne strzyżenie nie. Byłam dzisiaj się strzyc i włoski mam super wreszcie jakaś zmiana i głowa lżejsza uf. Dwie godziny mi je strzygła szok. Ludzie i atmosfera super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nensy
CZeść dziewczyny ale u nas cicho!!!! Ale to chyba przez tą pogadę, nikomu nic się nie chce. Życzę udanego weekendu i owocnych starań. A co do włosów to ja również wpadłam pod nożyczki fryzjera tydzien temu i teraz mam piekna skośną grzywkę. Tylko pięknych loków brak :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Wchodzę, żeby się pożegnać. Wczoraj po 7 latach i miesiąc przed ślubem zostawił mnie narzeczony. Jak mi powiedział wypalił się i nie widzi naszej przyszłości. Cały mój świat legł w gruzach :( Już nie mam się z kim starać o dziecko. Teraz muszę walczyć, żeby kompletnie się nie załamać. Już się od niego wyprowadziłam. Będę trzymała za Was kciuki bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
boze ,Myszko bardzo mi przykro,Slonce wiem ,ze co kolwiek napisze bedzie dla Ciebie obojetne ale naprawde przykro mi ,ze tak sie stalo.Pamietaj ,ze w razie czego zawsze mozesz na nas liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
MYSZKO przekro mi badzo ...naprawde nie wiem co mam ci powidzieżć zeby cie pocieszyć . Nie wyciągajcje pochopnych decyzji ........może sie wszystko jeszce jakoś ułoży , dajcie sobie czas na przemyslenie. Trzyma kciuki za was i za wasze lepsze jutro .Pozdrawioam serdecznie. Pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++___+++
Też bardzo chciałabym miec juz dziecko ( mam 26 lat) ale niestety nie bardzo jest z kim, przezyłam to samo , co Myszka i jakoś nie znalazłam nikogo jak narazie, z kim mogłbym sie związać....a zegar biologiczny tyka...tyk...tyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jestem z Tobą i naprawdę zaesze możesz na Nas liczyć. Nie żegnaj się! Jeżeli będziesz miała kiedyś ochotę pogadać czy się spotkać daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nensy
Myszka Trzymaj się dziewczyno. Wiem, że Ci cięzko, że zawalił się cały Twoj świat ale z kazdym dniem będzie łatwiej wstawać i uśmiechać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie w weekend, więc nie odzywałam się wcześniej. Myszko, dokładnie wiem co to znaczy, miałam podobną sytuację, jest mi strasznie smutno z Twojego powodu. Nie wiem co w takich sytuacjach mówić, ciężko jest radzić ale zawsze można wysłuchać. Trzymaj się Kochana i cokolwiek się będzie działo to nie obwiniaj się z powodu tego co się stało. Jeśli miałabyś kiedykolwiek ochotę pogadać - gg2975477.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko trzymaj sie kochana- musisz, wszystko co moge ci teraz powiedziec, to ze czas leczy rany. Buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
hej myszko my sie nie znamy zupelnie ale prosze cie nie zalamuj sie znajdziesz sobie o wiele odpowiedzilniejszego faceta niz milas glowka do gory a zoabczysz ze wszystko sie ulozy na dobre pozdrawiam cie cieplutko buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem wściekła ale tak że chyba kogoś dzisiaj utłukę! Badania hormonalne wyszły całkiem nieźle owu jest tylko za dużo mam estrogenów w 2 fazie. Myślałam że już w tym cyklu będę miała inseminację a tu dupa gabinet sobie doktorek remontuje i mam się zgłosić dopiero 13/09 a to już będzie 21 dzień cyklu buuuuuuuuuuuu. Jaka jestem wściekła!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
Witam dziewczyny w czwartek III INSEMINACJA. Trzymajcie kciukui proszeeee.Pozdrawiam serdezcnie papapa:) MYSZKO odezwij sie 🌼 jetesmy z Tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nensy
Izulka trzymam z całych sił kciuki. Zyczę aby to była trzecia i ostatnia próba i żeby zagościła u Ciebie maleńka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
OCZEKUJACA1 to jakiś blef z tym kwdratem bo raz świeci sie na czerwono a raz na niebiesko cos tu jest nie tak z tym miernikiem ciążowym. Pozdrawiam serdecznie i pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×