Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

domenko, sprawdziłam - jednak do Warszawy byłoby bliżej niż do mojego rodzinnego miasta ;) może się kiedyś spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, nic nie wiadomo;)Wiesz co mam teraz trochę zajęć ale sie odezwę.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia85
czesc:) ja z moim misiem tez planowalismy slub na 26.06.2006 bo fajna data:)no ale...bierzemy slub 1.10.w tym roku!!!czyli za 2 tyg.!!!!!Ale jestem szczesliwa:)no a poza tym to data kiedy sie poznalismy :) w zasadzie to my wszystko na ostatnia chwile.Tzn.sale rezerwowalismy 2 tyg.temu (tesciowie po znajomosci nam zalatwili:))bo inaczej pewnie nie dalo by rady.W zasadzie to wszystko jest juz gotowe. A wiecie co???? po sukienke jade dopiero w niedziele,no oczywiscie juz jest zamówiona:) kurcze tylko nie mamy jeszcze stroika na samochod,nie wiecie ile tekie cudenko kosztuje ??? heh..a nie szkoda wam planowac tego wszystkiego tak wczesnie??? pozniej-blizej slubu nie odczujecie tego klimatu nadchodzacego slubu,jezeli juz wszytko kupicie. My zaczelismy nie dawno i mamy duuuużo przyjemnosci z tego-czujemy ze to juz tak blisko... pozdrowionka dla wszystkich przyszlych małżonek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aurelio85, ja kupowałam stroik na samochód raz uzyty za 35 zł, taki dosyć duży a nowy kosztuje pewnie ok. 70zł. Gratulacje z okazji ślubu! Na razie zmykam, bo mam pracę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aurelio, gratulacje z okazji ślubu ;) tez uważam, że data 26/06/06 jest fajna - i póki co orientuję się we wszystkim :) salę musiałam zarezerwować tak szybko - bo terminy sa oblegane ;) reszta... troszkę później, na razie mam wszystko wirtualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia85
dziekuje wam:) A moj misie mowil ze stroik ok.200zl.Ach....moj gluptasek koffaniutki:) z salami to racja-katastrofa!! Swieczko!dobrze ze sale tak wczesnie zarezerwowalas,ale mowie ci najlepsze czyli kupno sukni,butow,dodatkow to zostaw sobie na koniec bo to naprawde niesamowite przezycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzwoniłam do salonu to termin realizacji sukni to min. 3 miesiące - mam jeszcze czas ;) teraz rozglądam się za autkiem ;) zespół mam bo to znajomi... domenko, ależ dziś zapracowana jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem wogóle nie mam czasu by tu wejść. ten tydzień miałałam luźny, ale dziś coś się ruszyło. teraz chyba jest mała przerwa,ale nie będę znów krakać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba będziemy mieć autko rodziców mojego dziubka. Tylko on tak chyba za bardzo nie pasuje, świeczko orientujesz się ile kosztuje wypożyczenie samochodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widzę w zależności od marki, np. BMW czy coś w tym stylu (osobowy zwykły) od 50 zł. poprzez Chryslera ok. 100-200 zł. do limuzyny, które co zaskoczyło mnie kosztują ok. 400-600 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzcie, to ten niby kumpel nas oszukał a tamte samochody nie tak drogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie wysoka cenę podał, nawet jak ta \"po znajomości\" ;) moi teściowie mają Merivę Opla - jest ładny ale taki mini van - i ni ebardzo chyba pasuje ;) coś się wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też chyba będziemy musieli coś wypożyczyć, bo ten rodziców jak dla mnie jest za bardzo sportowy-męski-z dużym bagażnikiem.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:):):) Widzę,że niektóre piszecie na kilku topikach:):):) Ja kiedyś tu poisałam,a potem jakoś nie mogłam znaleźć tego tematu. Ale już jestem:):):):) Wiecie,ja tak myslałam,że roczek do ślubu,ale jak ruszylismy się na salę to zostały pojedyncze terminy:(:(:(:( No i na razie wychodzi,że bedziemy ślubować 29 kwietnia.A to juz tak blisko.Cieszę się z tego bardzo,ale jakos tak mnie to przeraża.To załatwianie wszystkiego i w ogóle.a na razie mamy tylko salę i nic więcej:(:(:(:( Musze szukać zespołu- może macie kogoś godnego polecenia????? My bierzemy ślub tam,gdzie mieszka mój Luby.Okolice Bielska- Białej i Oświęcimia:):):) więc południe.Napiszcie mi w ogóle jak mam się za to zabrać,bo nie mam pojęcia,a terminy gonią. Z góry Wam bardzo dziekuję:):):):):) A tak w ogóle to baaaardzo sie cieszę,że już razem będziemy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Marta-Obdarta! Fajnie, że wróciłaś!Rzeczywiście będziesz jedną z pierwszych, ale to znaczy, że masz najfajniej!! Załatwiałaś juz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marta Obdarta ;) mam rodzinę w Oświęcimiu, Ligocie, Czechowicach i Cieszynie ;) ale niestety nie znam zespołów z tamtych stron :( będzie dobrze poczytaj Aurelię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co do orkiestr z tamtych stron nie orientuję się, bo jestem z kujawsko-pomorskiego, ale na pewno ktoś ci doradzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szukam cały czas tych samochodów internecie i nic:( W książce telefonicznej nic nie znalazłam:(:(:(Nie wiem już gdzie szukać. Szukam z miast Chełmno, Świecie, Grudziądz, Bydgoszcz. Może ktoś mi pomorze? Znacie jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szukam cały czas tych samochodów internecie i nic:( W książce telefonicznej nic nie znalazłam:(:(:(Nie wiem już gdzie szukać. Szukam z miast Chełmno, Świecie, Grudziądz, Bydgoszcz. Może ktoś mi pomorze? Znacie jakieś linki? O a gdzie marta Obdarta???Uciekła:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny!!! Mam nadzieję,bo nie wiem,jak się za to zabrać.Pani, gdzie wynajmujemy sale mówiła,że w przyszły weekend bedzie u nich grać fajna orkiestra góralska i żebyśmy przyszli posłuchać.Mówiła,że śa dość tani:):):):) Ale z drugiej strony chce już podpisywać umowę,a przeciez wtedy to już powinniśmy mieć zespół:(:(:( Już nie wiem,co robić:):):) Spróbuję cos na necie znaleźć. A dziś zabieramy tate mojego Łukaszka do tej restauracji,żeby zobaczył salę.Wtedy sie tak na prawde okaże,czy tam będziemy mieć to wesele.Ale u nas z salami krucho,a tam nam sie bardzo podoba.Sama już nie wiem:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi dziś też bardzo wolno wchodzi ta strona.Nie wiem Marta, ale z drugiej strony jak do tego czasu nie znajdziesz zespołu to możesz iść ich zobaczyć. Normalnie ci zazdroszcze, że to już za 7 miesięcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że mnie nie było:):):):)ale musiałam mamie pomóc. No ja się cieszę i jestem jednocześnie zestresowana:):):)Bo to już za 7 miesięcy,a my właściwie nie mamy jeszcze nic oprócz sali.wiem,że jak się sprężymy to wszystko sie uda,ale jakoś tak:):):) Ale to chyba normalne.A potem już zawsze bedziemy razem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się uda, trzymam kciuki:D. Będziesz pierwszą Panną Młodą i mam nadzieje pokażesz nam zdjęcia i zdasz relacje z uroczystości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogoda, cały czas leje:( Normalnie tu tak ciemno, że przez cały czas mam wrażenie, że jest wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×