Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Jutro od rana będzie szalony dzień, hihi :D, a nie mówiąc już o nocy :) Będzie spanie w Nowy Rok :):):) Świeczka, trzymam kciuki, ja nigdy nie paliłam i raczej nie będę, ale z tego co wiem, rzucenie nie jest łatwe, więc życzę Ci dużo siły, cierpliwości i wytrwałości :) Ja też będę miała problemy w wybraniu się na imprezę, a jeszcze luby powiedział, że jako \"gospodarze\", czyli osoby mieszkające najbliżej lokalu, powinniśmy być na miejscu jako pierwsi, bo tylko my wiemy, która loża jest nasza :) A że jutro nie będzie mnie w domu od 15.30 do 18.30, a po 19 trzeba będzie być gotową to będę strasznie panikować :P I wszystko co możliwe będę się starała zrobić wcześniej, potem zostanie mi tylko kąpiel, makijaż i fryzura :) A ja tak nie lubię się spieszyć, zawsze mi się wydaje, że o czymś zapomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zdjątka :) Sylwester tylko we dwoje - na pewno super sprawa, choć nam się jeszcze nie zdarzyło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun mi też prześlij zdjęcia:) Świeczko ja też trzymam kciuki. Ja nigdy nie paliłam i nie chce,ale wiem co to jest palenie bo obydwoje moi rodzice palą i też nie mogą przestać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wam przesłać na maila tą książkę, którą czytam? Też dostałam ją od kogoś z kafeterii:) nie wiem tylko czy tak można, bo jeszcze powiedzą, że rozpowszechniam przez prawa autorskie, ale chyba nie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze kupiłam ten puder w Allegro i babka nie daje znaku zycia:( Już wysłałam do niej kilka maili:(Ale ogólnie ona ma przeszło 700 pozytywnych opini i zero negatywnych i neutralnych to chyba nie zawali co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowe problemy z dostępem do skrzynki e-mail. Spróbuj ponownie za kilka minut. - wrrrr teraz Wam nie wyślę :( Opiniami się nie kieruj, każdemu może się zdarzyć kiepski dzień, a jak długo już czekasz ? Może wysłała juz przesyłkę, tylko maila nie posłała z powiadomieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie kupiłam wczoraj do południa ale zazwyczaj prosiłam o kontakt mailowy i go dostawałam a teraz nic, cisza:( Jeszcze nie dostałam zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny, że tak sobie rozmawiamy już z pół roku:) Jak ten czas leci...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezja jest częściej na małopolskim forum ślubnym, o nas już chyba zapomniała :( Tak czas leci szybciutko, ja mam już 5 miesięcy w pasku :) Za chwilę obudzę się i będzie mi się grunt pod nogami palił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemu cierpliwe, ja doskonale wiem, co to problemy z pocztą, po interia dośc często nawala ... Domenka, te pół roczku szybko zleci .... Tak na oko pół, bo ja np. mam ok. 7 m-cy jeszcze ;) Robię dziś obiad, rybę w panierce, bo sama jestem w domu. Umyłam też głowę. Z moimi włosami jest tak, że nie mogę przed układaniem fryzury ich umyć, bo są za gęste i za puszyste, i ciężko je ujarzmić :P Przez noc trochę się \"przygłąszczą\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia szynszylka fajne :) Bardzo mi się taki zwierzak podoba :) Przed chwilą wróciłam od krawcowej, mam już rękawiczki. Teraz będę je obszywać, może zdąże zanim luby przyjedzie ;) Życzę Wam szampańskiej zabawy :) Dobrego jedzonka i miłego towarzystwa! Bo jutro już pewnie nie będę miała czasu tu zajrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego naj,naj,naj , szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego wskoku do Nowego Roku!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUŻ JESTEM W PRACY ZE ZROBIONYMI WŁOSKAMI I MAKIJAŻEM:p Tylko się o 13.00 przebiorę i mogę jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Domenko a gdzie ty w koncu balujesz ? I czemu sie malujesz i czeszesz tak wczesnie ? Ja ide na 16 do fryzjera i nie mam zadnego pomyslu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie idę na bal. Jedziemy do tomka rodziny:) Ale tam też będziemy się bawić. Tak wcześnie bo potem nie będę miała czasu a u nich nie chcę się szykować. Pracę kończę o 13.00 a o 13.30 mamy już autobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to rozumiem:D Zycze udanej zabawy :D I szczesliwego Nowego Roku :D:D:D My idziemy, nie mam co na siebie wlozyc, cos tam sobie kupilam ale nie jestem zbyt zadowolona, moze niech mi fryzjetr pokreci wlosy ... nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem sie malowac, kupilam wczoraj jakies cienie i kredki - nie dam rady sie wymalowac,:( kupilam wczoraj tusz max factor 2000kalori, i tak jak wczoraj sprobowalam to super:D Bo lasch architect wywalam - mmo ze jeszcze jest pelno, nie da sie nim malowac :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo zadowolona z tego nowego tuszu z Avonu.Rzęsy są grubsze o 400%, podkręcone i uniesione:) Ja raczej umiem sie malować ale nie ma porównania z moja mamą, ona maluje jak makijażystka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Udanego sylwestra Wam życzę i wszystkiego dobrego w 2006 roku! 🌼 To nasz ostatni panieński sylwester ! :D:D Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun! Ja też ci życzę wszystkiego co najlepsze i super zabawy! Jak tam idą przygotowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×