Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Pamiętasz jak ci pokazywałam te koczyki które kupiłam razem z kolią, no i teraz mam znów śmieszny problem:że będą mi śmiesznie się bujać w czasie tańca. Są długie(prawie do podbrudka) i rzeczywiście mogą dyndać i dodam, że są ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam to i sama się z siebie śmieję:D Hahhahaha. Ale na prawdę o tym myślałam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiesz, będziesz mogła je zdjąć na weselu, już po tym jak się wszyscy rozkręcą... i domenka, zapomniałam że masz biżuterię, ona jest taka trochę perełkowa - nie możesz mieć diademu z kryształami bo będzie za dużo... diadem musi przypominać biżuterii wzór :( przyślij mi koniecznie wianka zdjęcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie też nad tym myślałam, że będzie za dużo, mogę wyglądać jak choinka. Myślę, że do tej biżuterii chyba nic nie ubiorę na głowę, a zdjęcia wianka sprubuje ci jutro wysłać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak będzie najlepiej :) ja sama nie mam pojęcia co z włosami mam zrobić :( widziałaś moją sukienkę, jest dość niesymetryczna i ciut awangardowa - frysua tez taka musi być i co z ozdobami?? kurdę nie ch mi ktoś pomoże...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak fryzura musi byc inna, ja tradycyjnie chce kok z wieloma loczkami. Co do bizuteri, hhhmmmmmmmm a myslałaś o jakiś kolczykach w kształcie kwadratów, prostokątów, trójkątów??? Wiele jest takich na Allegro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślę o kolczykach :) to niezły pomysł, a co do fryzury, ja mam strasznie proste włosy, nie podatne w ogóle na kręcenie, więc odpada :) ale myślałam o tak ułożonych włosach żeby sztywno takie pasma sterczały z jakiegoś upięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też by pasowała taka fryzura dla ciebie. Jak coś fajnego znajdę to podam ci link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieprawda,że na forum o przygotowaniach do ślubu są tylko dziewczyny ,które juz niedlugo maja ślub1ja tam jeste juz od dawna i mam do ślubu jeszcze duzo czasu bo dopiero 8 lipiec 2006 i jest tam kilka takich osob ktore planuja swoj ślub na wrzesien przyszlego roku!ale powiem Wam,że dzieki temu ,ze sa tam i dziewczyny ,które są juz męzatkami i takie ktore niedlugo nimi zostana i takie jak ja,ktore jeszcze maja duzo czasu to naprawde mozna sie duzo dowiedzieć!a my na tamtym forum to juz jestesmy takimi formułowymi kupmelami,bo poruszamy tematy nie tylko ze ślubem zwiazane!wiec jakbyscie mialy ochote to zawsze mozna tam zajrzec!pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Utysiu25. Na pewno masz rację, ale pewnie byłaś tam od początku i wszystkich znasz. Co innego my, najpierw musiałybyśmy przeczytać te kilka tysięcy stron topiku dlatego mi lepiej tutaj.;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za zaproszenie Utysiu ;) domenka ma rację, a tu mamy co nam trzeba, choć kto wie, może się skusimy :) domenka, dzięki za linki juz oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja Was wcale nie namawiam do zmiany strony1nic z tych rzeczy,ja tylko tak napisałam,że jakbyśce mialy pytania to dziewczyny napewno Wam pomogą!i wcale nie trzeba czytac tych wszystkich stron,ja tez nie jestem tam od poczatku,kiedys przez przypadek weszlam i juz zostalam!i powiem Wam ,że ciągle dochodza nowe osoby i one wcale nie czytaja tych wszystkich stron! oki to ja zycze Wam kochane miłych przygotowań do ślubu,bo wszystkie mamy ta sama sytuacje!trzymajcie sie dzielnie!bede czasem tu zagladac!pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pech to pech - nie mogę wyświetlić strony :( kurdę, nie mam pojęcia, muszę coś wykombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utysia, dziękuję :) to może podpowiesz mi gdzie mogę szukać dość nietypowych fryzur ślubnych?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja staram się ni liczyć, szybciej czas płynie... domenko, ja nie mam dostępu do tej strony (śmieszne ale prawdziwe) może proszę Cię skopiuj ciekawsze zdjęcia i wyślij mi mailem??? plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przekręcajcie nicków
Domenka, Świeczka ->widzę, że U_s_tysia taktownie nie zwraca uwagi jakradośnie robicie z niej Utysię, więc ja to zrobię. To jest Ustysia a nie Utysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, za poprawienie - mam kolezankę Justynę i mówię do niej Utysia, w przeciwieństiwe do innych nazywających ją właśnie Ustysia, może to stąd ;) ale juz się poprawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×